آموزش گام به گام و تصویری طرز تهیه بستنی خانگی (بدون دستگاه)

آموزش گام به گام و تصویری طرز تهیه بستنی خانگی (بدون دستگاه) بدون نیاز به دویدن به فروشگاه! با این دستور العمل آسان بستنی را با سه ماده ساده در خانه درست کنید. می توانید در بستنی خود از طعم مورد علاقه خود استفاده کنید.

تهیه بستنی در خانه بدون دستگاه بسیار راحت بوده و تنها با سه ماده ساده انجام می شود.

درسته. فقط سه ماده! وقتی اولین بار این موضوع را متوجه شدم، گیج شدم. این خبر بهتر از آن به نظر می رسد که واقعی باشد! هنگامی که اولین بسته های بستنی وانیلی را در خانه درست کردم شک داشتم، اما با کمال تعجب ساخت بستنی واقعا ساده بود! بنابراین اگر به دنبال یک دسر آسان هستید که جمعیت زیادی را تحت تاثیر قرار می دهد، دستور تهیه این بستنی خانگی می تواند این کار را برای شما انجام دهد. تمام سس ها، ترافل ها و آبنبات های تاپینگ خود را آماده کرده و می توانید بستنی فوق العاده با مغز گردو خود را میل کنید!

دستور تهیه بستنی خانگی

برای 6 تا 8 نفر

مواد لازم:

  • 2 پیمانه خامه پر چرب
  •  با نسبت 30 به 415 میلی لیتر (1 به 14 اونس) شیر غلیظ (که مقداری از آب آن گرفته شده و کمی شکر به آن زده اند) را شیرین کنید
  • 1 قاشق چایخوری طعم دهنده وانیل

مواد لازم برای تهیه بستنی خانگی ساده

چگونه بستنی خانگی ساده و خوشمزه بدون دستگاه درست کنم؟

1. با میکسر خامه پرچرب را سریع هم بزنید

خامه پرچرب را بر روی یک کاسه یا پایه میکسر بریزید. آن را با سرعت زیاد هم بزنید تا بر روی آن قله های سفتی شروع به شکل گیری کنند. می دانید زمانی که بر روی خامه «قله سفت» تشکیل شد، زمانی است که میکسر را از کاسه خامه پرچرب بیرون بیاورید و خود دارای بخش های سفت باشند. این کار 5 دقیقه طول کشید تا خامه به قوام برسد. با این حال، نمی خواهید که خامه بیش از حد هم زده شود، پس با دقت از نزدیک به آن توجه کنید و نمی خواهید که خامه پخش شده و یا سفت شود.

دستور العمل تهیه بستنی خانگی با مواد ساده

2. طعم دهنده و شیر را در یک کاسه مخلوط کنید

طعم دهنده وانیل و شیر شیرین شده را با هم مخلوط کنید. اگر قصد دارید طعم دهنده های مختلفی را امتحان کنید، این مرحله انجام آن است. به جای وانیل می توانید از نعنا، بادام یا سایر طعم دهنده ها استفاده کنید. در صورت تمایل می توانید از رنگ های غذا برای این بستنی استفاده کنید.

چگونه بستنی خانگی درست کنیم

3. به آرامی با ترکیب شیر مخلوط نمایید

این کار را به آهستگی انجام خواهید داد! من کم کم مقدار کمی شیر را با گذشت زمان به خامه پرچرب اضافه کردم. این کار را ادامه دهید تا زمانی که کل شیر را با خامه مخلوط کنید. اما دوباره، بیش از حد هم نزنید! شما می خواهید که شل شود. مخلوط در این مرحله آبکی می شود، نگران نباشید.

آموزش گام به گام طرز تهیه بستنی خانگی (بدون دستگاه)

4. آن را در یک ظرف کسرول شیشه ای بریزید

از یک ظرف کسرول شیشه ای برای این منظور استفاده کنید (یا یک ظرف پای شیشه ای عمیق استفاده کنید)، مخلوط بستنی را با یک کفگیر در داخل ظرف پخش کنید.

بستنی خانگی وانیلی

5. آنها را برای 6 ساعت در فریزر قرار دهید

بستنی را در داخل فریزر (بدون درپوش) قرار داده، به طوری که حداقل 6 ساعت یخ بزند. می توانید مدت زمان کمتر را نیز امتحان کنید (من می گویم حداقل زمان لازم آن 4 ساعت است)، اما شخصا می دانم که بستنی بعد از شش ساعت به خوبی شکل می گیرد.

دستور تهیه بستنی خانگی ساده

منبع: eatthis

از
3
رای