مدل لباس جنیفر لوپز 2019؛ زیبا ترین و جذاب ترین ست لباس های جنیفر لوپز

مدل لباس جنیفر لوپز 2019؛ زیبا ترین و جذاب ترین ست لباس های جنیفر لوپز جنیفر لوپز (Jennifer Lopez) در نوامبر سال 2010 برند خود را راه اندازی نمود. مجموعه جنیفر لوپز شامل لباس های ورزشی مدرن، لباس مجلسی، کیف دستی، جواهرات، کفش و لباس خواب همراه با یک مجموعه خانگی ملافه و حوله است.

جدید ترین  مدل لباس های جنیفر لوپز در سال 2019

مجموعه و برند جنیفر لوپز یک مارک برای سبک زندگی آمریکایی است که توسط جنیفر لوپز بازیگر، خواننده و هنرمند آمریکایی ایجاد شده است و به طور انحصاری در فروشگاه های Kohl  در ایالات متحده آمریکا و در مکزیک فروخته می شود. در نوامبر 2010 ، Kohl همکاری با جنیفر لوپز و همسرش مارك آنتونی را اعلام كرد. در ابتدا به عنوان اولین زوج مشهور که به طور همزمان مجموعه هایی را برای یک خرده فروش طراحی می کردند، به بازار عرضه شد، پس از طلاق جنیفر لوپز و آنتونی، این خطوط به عنوان دو مارک جداگانه مشخص شدند. مجموعه جنیفر لوپز شامل لباس های ورزشی مدرن، لباس مجلسی، کیف دستی، جواهرات، کفش و لباس خواب همراه با یک مجموعه خانگی ملافه و حوله است. در حالی که مجموعه مارک آنتونی شامل لباس های ورزشی، پیراهن، گردنبند، لوازم جانبی، لباس مجلسی، کت اسپرت و کفش است. این مجموعه از زمان عرضه اولین بار در سال 2011 تا کنون بهترین فروش برای خرده فروشان داشته است.

مدل لباس جنیفر لوپز: بادی زنانه سفید، لباس سرهمی با پارچه کتانی راه راه ریز

مدل لباس جنیفر لوپز: بادی زنانه سفید، لباس سرهمی با پارچه کتانی راه راه ریز

جنیفر لوپز در میامی با پوشیدن لباس مارک وولفرود پارچه استرچ جرسی جامیکا دیده شد. بادی (195 دلاری)، سرهمی چسبان مارک مادول (130 دلار)، گوشواره های حلقه ای بزرگ مارک جنیفر زنوئر (242 دلار)، کفش های ورزشی با کف تخت که با چرم تزئین شده از برند الکسندر مک کوئین (490 دلار).

جنیفر لوپز با لباس نارنجی

جنیفر لوپز با لباس نارنجی

جنیفر لوپز هنگام ورود به یک استادیوی نمایش در نیویورک دیده شد که پیراهن میدی که یک سمت شانه آن آستین دارد از برند الکس پری پوشیده بود (1900 دلار)، کیف چرم مارک Le Sac Riviera که توسط طراح مشهور Jacquemus طراحی شده (600 دلار)، عینک های آفتابی Karligraphy از خانه مد Fendi (500 دلار)، کفش های پاشنه سوزنی فانتزی طراحی شده توسط جسیکا ریچ (198 دلار).

جنیفر لوپز با تاپ نیم تنه، دامن تنگ کوتاه

جنیفر لوپز با تاپ نیم تنه، دامن تنگ کوتاه

جنیفر لوپز در خارج از استدیو صبح به خیر آمریکا در شهر نیویورک برای عکس گرفتن ژشت گرفته شود و تاپ پشت گردنی چرم نیم تنه به تن کرده بود (1295 دلار)، و دامن تنگ کوتاه و روشن جرسی (2150 دلار- رنگ دیگر)، و کفش پاشنه دار نوک سوزنی (944 دلار)، که همه توسط تام فورد طراحی شده بود، عینک افتابی Privé Revaux The Mads؛ (39.95 دلار)، گوشواره حلقه ای جنیفر از جنیفر هونز (210 دلار)، کیف دستی مارک Vanite Clutch  با طراحی کریستین لوبوتین (1990 دلار- رنگ دیگر).

جنیفر لوپز با پیراهن مجلسی بلند زرد رنگ با صندل فلزی

جنیفر لوپز با پیراهن مجلسی بلند زرد رنگ با صندل فلزی

جنیفر لوپز در مراسم حضور در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو 2019 در نمایشگاه هوستلر در سالن روی تامسون یک پیراهن مجلسی بلند که مخصوص برای او طراحی شده از مارک Maison Yeya مدل 2019 به تن کرده بود (به صورت آنلاین موجود نیست)، جواهرات الماس Amwaj (به صورت آنلاین موجود نیست)، کیف دستی حمل پول با طراحی Judith Leiber؛(5695 دلار)، صندل های پاشنه بلند زنانه (149 دلار).

جنیفر لوپز با تاپ نیم تنه سفید با لگ (ساق پوش)

جنیفر لوپز با تاپ نیم تنه سفید با لگ (ساق پوش)

جنیفر لوپز هنگام ورود به سالن بدنسازی در میامی دیده شد که تاپ چسبان نیم تنه NW Lovin؛ (24 دلار)، و لگ مدل جدید  Cropped؛ (34 دلار) که توسط Naked Wardrobe طراحی شده بود به تن داشت، کیف کیلی لیمویی رنگ برند هرمس (فروش آن به اتمام رسیده)، عینک های آفتابی لی باس از Anna-Karin Karlsson؛ (1475 دلار)، گوشواره های بزرگ حلقه ای کایرا جنیفر زنوئر (242 دلار)، کتونی ورزشی پاشنه دار برند Kooples؛ (325 دلار).

جنیفر لوپز با پیراهن چرم و کلاه پوست

جنیفر لوپز با پیراهن چرم و کلاه پوست

جنیفر لوپز یک عکس از خودش در صفحه اینستاگرام منتشر کرد که یک پیراهن چرمی بلند پلیسه (3750 دلار) به تن کرده بود و کلاه چرمی (250 دلار)، که هر دو توسط زیمرمن طراحی شده، حلقه طلای سفید ستاره مانندی که با الماس مزین شده (2700 دلار)، عینک آفتابی لی باس از Anna-Karin Karlsson (1475 دلار)، و کفش های پاشنه بلند کریستین جولیا از برند Casadei (750 دلار- رنگ دیگر).

جنیفر لوپز با ژاکت با پارچه کتانی راه راه و زبر، شلوار رنگی (طرح دار)

جنیفر لوپز با ژاکت با پارچه کتانی راه راه و زبر، شلوار رنگی (طرح دار)

جنیفر لوپز در حال ترک کردن آپارتمانش در نیویورک دیده شد که یک ژاکت با طرح جنیفر لوپز بر روی آن با مارک Guess بود (175 دلار)، شلوار پیاده روی از جنس ابریشم طرح دار با مارک گوچی (1557 دلار)، گوشواره های حلقه ای بزرگ کایرا جنیفر زئونر (242 دلار)، عینک افتابی اویتور Carrera Glory (137.34 دلار)، و کفش ورزشی تخت و جذاب الکسندر مک کویین (490 دلار).

جنیفر لوپز با پیراهن فاستونی زرد، صندل های رنگ پا

جنیفر لوپز با پیراهن فاستونی زرد، صندل های رنگ پا

جنیفر لوپز در میامی دیده شد که پیراهن کوتاه فاستونی زرد رنگ Gucci Frayed به تن داشت (2700 دلار)، کیف سگگ دار دستی تقریبا به رنگ نارگیل که دوخت آن به صورت مربع مربع های کوچک بود (مانند لحاف دوخته شده) که دسته ای گرد داشته از برند Chanel Calfskin است (فروش آن به اتمام رسیده)، صندل هایی به رنگ پا از استورات ویتزمن (398 دلار).

جنیفر لوپز با کت برنزه، کفش های پاشنه بلند نگین دار

جنیفر لوپز با پیراهن فاستونی زرد، صندل های رنگ پا

جنیفر لوپز در شهر نیویورک دیده شد که کت مانوئلا برنزه از ماکس مارا به تن داشت (2950 دلار)، گوشواره های حلقه ای بزرگ کایرا از جنیفر زنوئر (242 دلار)، کیف کج با اندازه متوسط که بر روی آن نگین کوبیده شده (2895 دلار)، و کفش های پاشنه بلند که با نگین زینت داده شده (1117 دلار)، که هر دو برای برند ایتالیایی Valentino بود.

جنیفر لوپز با تاپ نیمه تنه که پایین آن را گره زده و دامن کوتاه چسبان

جنیفر لوپز با تاپ نیمه تنه که پایین آن را گره زده و دامن کوتاه چسبان

جنیفر لوپز در هفته گذشته چند عکس از خودش با الکس رودریگز در باهاما به اشتراک گذاشت که یک تاپ ارگانیک با پوسته صدف که پایین آن را گره زده به تن داشت (112 دلار)، و دامن تنگ کوتاه ارگانیک از پوست صدف که با تاپ مطابقت داشت (152 دلار)، که توسط اسپل و گیپسی طراحی شده بودند و یک حلقه مار مانند از مجموعه Kohl خود (فروش آن به اتمام رسیده)، و گوشواره های حلقه ای مزین شده با الماس از رودیگا ماتیا سیلو (4600 دلار).

جنیفر لوپز در مهمانی ونیتی فر بعد از مراسم اسکار 2019

جنیفر لوپز در شب گذشته در مهمانی وینتی فر مراسم اسکار شرکت کرد که صندل و لباس شب از مجموعه بهار 2019 که خاص او طراحی شده و برای برند Zuhair Murad بوده به تن داشت (به صورت آنلاین موجود نیست)، گوشواره های Kyo No Matsuri، حلقه (انگشتر) نایوتا، حلقه رنکا و حلقه Yaegasumi که همه برای Niwaka است، کیف دستی از جنس پارچه مخصوص شب (در شب برق می زند) و پارچه لغزنده بوده که عرض آن باریک است و توسط Judith Leiber طراحی شده است (1995 دلار).

جنیفر لوپز با پیراهن زرد لیمویی و صندل

جنیفر لوپز با پیراهن زرد لیمویی و صندل

جنیفر لوپز در جیمی کیمل لایو با پیراهن میدی نینا هوهان لوسیا ماریا (865 دلار) دیده شد که صندل های رنگ پا استورات ویتزمن نودیست (211 دلار) پوشیده بود.

لباس جنیفر لوپز در جوایز گرمی (GRAMMY 2019)

لباس جنیفر لوپز در جوایز گرمی (GRAMMY 2019)

جنیفر لوپز در شصت و یکمین چشنواره سالانه گرمی در مرکز استیپلز در لس آنجلس با پیراهن شب طراحی شده مخصوص او که متعلق به برند Ralph & Russo در بهار 2019 است، دیده شد (لباس به صورت آنلاین موجود نیست)، گوشواره ها و دستبند آمانه Niwaka (به صورت آنلاین موجود نیست)، کیف دستی از جنس پارچه مخصوص شب (در شب برق می زند) و پارچه لغزنده بوده و کیف باریک است (عرض کیف کم است) و توسط Judith Leiber طراحی شده است (1995 دلار)، و صندل های پاشنه بلند با طراحی Jimmy Choo (995 دلار- یک رنگش دیگر).

جنیفر لوپز با ژاکت صورتی و شلوار دم پا گشاد

جنیفر لوپز با ژاکت صورتی و شلوار دم پا گشاد

جنیفر لوپز در حالی که بارنیز نیویورک واقع در شهر لس آنجلس را ترک می کرد دیده شد که ژاکت پلیوری از جنس ابریشم- کشمیری Fox-Fur Trim V-Neck به تن داشت (1850 دلار)، و شلوار از جنس کشمیر شیاردار (990 دلار- رنگ دیگر)، که هر دو متعلق به مارک  Sally LaPointe بودند، کیف دستی چرک خاکستری که به شکل گل رز درست شده (دسته دوم آن به قیمت 1768 دلار)، عینک آفتابی گرد و دور قاب عینک کریستالی است (فروش آن به اتمام رسیده)، که هر دو برای برند Valentino است، گوشواره های حلقه ای بیبی سمیرا از جنیفر فیشر (350 دلار)، و کفش هایی ورزشی با کف تخت که رنگی در تضاد با سایر لباس هایش داشت از Anya Hindmarch (فروش آن به اتمام رسیده).

جنیفر لوپز با بلوز ساتن و دامن مشکی

جنیفر لوپز با بلوز ساتن و دامن مشکی

جنیفر لوپز در بیست و پنجمین جشن سالانه ELLE هالیوود واقع در هتل چهار فصل حضور یافت که تاپ نامتقارن هالیکون به تن داشت (1155 دلار)، که دارای بند شانه دلربایی بود (1030 دلار)، با دامن نوک مدادی موج دار (2220 دلار)، که همه توسط Maticevski طراحی شده بود، گوشواره های سوزنی از طلای 18 عیار Graziela که رو آن با الماس تزیین شده (7760 دلار)، یک گوشواره سه حلقه ای با طلای سفید از برند Borgioni؛ (2200 دلار- رنگ دیگر)، دستبندی که به صورت نوارهای سه تایی به هم پیچیده است از برند Hearts on Fire؛ (60000 دلار)، و صندل های پاشنه بلند طراحی شده توسط Jimmy Choo؛ (995 دلار- رنگ دیگر).

لباس جنیفر لوپز در جنشنواره موسیقی آمریکا در سال 2018

لباس چنیفر لوپز در جنشنواره موسیقی آمریکا در سال 2018

جنیفر لوپز در مراسم اهدای جوایز موسیقی آمریکایی 2018 در لس آنجلس یک لباس شب طراحی شده به طور مخصوص برای او از لباس های پاییز سال 2018  Georges Chakra را به تن داشت (به صورت آنلاین موجود نیست)، گوشواره های یارا از برند Brumani  (به صورت آنلاین موجود نیست)، گوشواره هایی با حلقه دوتایی از طلای 18 عیار از برند جواهرات Borgioni؛ (2200 دلار)، حلقه ای با سایه هایی از رنگ یاقوت کبود و سفید و رنگ توت فرنگی از طلای 14 عیار برند  LeVian؛ (580 دلار)، حلقه ای با رز Nereides از آنبلا چان رز (1290 دلار)، دستبند گیره دار از Marli Dahlia؛ (9850 دلار)، و سندل های پاشنه بلند از Jimmy Choo؛ (995 دلار، رنگ دیگر).

جنیفر لوپز با بلوز و دامن پولک دار سفید رنگ

جنیفر لوپز با بلوز و دامن پولک دار سفید رنگ

جنیفر لوپز در سی و دومین شام سالانه افسانه های بزرگ ورزشی که برای حمایت از بودجه Buniconti برای درمان فلجی در نیویروک برگزار می شد، یک تاپ یقه اسکی و کشی پولک دار به تن کرده بود (1250 دلار)، و یک دامن نوک مدادی تنگ و چسبان پولکی (1550 دلار)، که هر دو برای برند Sally LaPointe بود، کیف دستی گلدار بلوری از برند Dolce & Gabbana؛ (5795  دلار)، و صندل های پاشنه سوزنی بند دار طراحی شده توسط Tamara Melon.

جنیفر لوپز با سوتین ورزشی و لگ طرح پوست مار

جنیفر لوپز با سوتین ورزشی و لگ طرح پوست مار

جنیفر لوپز در میامی دیده شد که سینه بند ورزشی کراس کریس از  Sahara به تن داشت (58 دلار- رنگ دیگر)، و لگ ساق بلند با سایه دو رنگ (118 دلار)، که هر دو متعلق به برند Niyama Sol است، عینک افتابی Quay High Key؛ (60 دلار)، کیف حمایل چرمی با دسته طلا 35 سانتی متری هرمس بیرکین (21950 دلار)، و کتانی های ورزشی Air Presto از برند نایک (120 دلار).

جنیفر لوپز با پیراهن و لگ با طرح شلوغ عجیب غریب

جنیفر لوپز با پیراهن و لگ با طرح شلوغ عجیب غریب

جنیفر لوپز در مهمانی بعد از جوایز شبکه ام تی وی در محل Beauty & Essex واقع در شهر نیویورک یک پیراهن طرح دار (طرح شلوغ عجیب و غریب یا مدل ستنی)، (1150 دلار)، به تن داشت، لگ چسبان با طرح شلوغ (795 دلار)، یک کمربند با سگگ Barocco؛ (595 دلار)، که همه متعلق به برند ورساچی بود، کیف کوچک دستی دسته دار با پوست مارمولک (4800 دلار)، عینک افتابی برای Art’s Sake Alien است (178 دلار)، و کفش های پاشنه سوزنی جسیکا ریچ (195 دلار).

جنیفر لوپز با پیراهن کوتاه فاستونی و کفش های پاشنه سوزنی از جنس پلاستیک

جنیفر لوپز با پیراهن کوتاه فاستونی و کفش های پاشنه سوزنی از جنس پلاستیک

جنیفر لوپز در نیویورک دیده شد که پیراهن فاستونی طرح دار مارک گوچی به تن داشت (3980 دلار)، کیف دستی با دسته در قسمت بالا که به صورت مربع مربع دوخته شده از برند شنل (5100 دلار)، عینک آفتابی Carrera Glory؛ (181 دلار)، کفش های پاشنه سوزنی پلسکی از برند Gianvito Rossi؛ (595 دلار).

مدل لباس ست ورزشی جنیفر لوپز

مدل لباس ست ورزشی جنیفر لوپز

مدل شلوار لی جنیفر لوپز

مدل شلوار لی جنیفر لوپز

مدل شلوار کوتاه لی جنیفر لوپز

ست پیاهن و شلوار جنیفر لوپز

ست پیاهن و شلوار جنیفر لوپز

مدل بوت جنیفر لوپز

مدل بوت جنیفر لوپز

ست کیف و کفش جنیفر لوپز

ست کیف و کفش جنیفر لوپز

مدل عینک آفتابی جنیفر لوپز

پیرهن شلوار لی جنیفر لوپز

از
2
رای