خانم‌هایی که پوست روشن دوست دارند چگونه باید آرایش کنند؟

خانم‌هایی که پوست روشن دوست دارند چگونه باید آرایش کنند؟ داشتن یک چهره درخشان و در عین حال ساده، یکی از اصول اولیه یک آرایش زیبا و مورد پسند است. ما به شما کمک میکنیم تا در کوتاهترین مدت، یک آرایش درخشان و زیبا داشته باشید.

چه کسی یک پوست سالم و درخشان را که به صورت طبیعی می‌درخشد را دوست ندارد؟ ممکن است به نکات بی شماری برخورده باشید، اما چند مورد از آن ها موثر بوده اند؟ به خصوص زمانی که سرتان شلوغ است، ممکن است فرصت پیدا نکنید تا این نکات را انجام دهید. برای ایجاد درخشندگی پوست خود در هر زمانی، این یک برنامه آموزشی آرایش درخشان پوست است که به شما کمک می‌کند در عرض چند دقیقه فوری آن را به دست آورید.

پنج مرحله آسان برای ایجاد آرایش درخشان پوست

چگونه می توان یک آرایش درخشان و خاص داشت؟

در اینجا محصولات مورد نیاز و آموزش آرایش برای درک سریع به صورت گام به گام توضیح داده شده است.

محصولات مورد نیاز برای ایجاد یک آرایش درخشان بر روی پوست:

  • کرم پوشاننده صورت - اسپری فیکس کننده آرایش صورت
  • پرایمر صورت
  • کانسیلر
  • پایه آرایش (کرم های پوشاننده)
  • روشن کننده یا هایلایتر
  • رژگونه
  • برنزه کننده

از برس های آرایش صورت نیز برای استفاده از فیکس کننده های آرایش، کانسیلر و کرم های پوشاننده استفاده می شود.

آموزش ایجاد یک آرایش درخشان بر روی پوست:

اجازه دهید برنامه آموزشی خود را در مورد نحوه به دست آوردن پوستی درخشان با آرایش شروع کنیم.

مرحله 1: آماده کردن صورت خود با یک پرایمر

یک مرطوب کننده خوب را با توجه به نوع پوست خود انتخاب کرده و روی پوست خود بمالید. حتی اگر پوست شما بیش از حد چرب باشد بهتر است از مرطوب کننده استفاده کنید زیرا به ترکیب و کاربرد محصولات آرایشی پایه کمک می‌کند. بعد از استفاده از مرطوب کننده، برای 5 تا 7 دقیقه صبر کنید، و سپس از پرایمر استفاده کنید. مقدار کمی از محصول را بردارید و آن را از مرکز صورت خود به سمت قسمت‌های خارجی اعمال کنید. اجازه دهید ابتدا قبل از این که شروع به آرایش کردن کنید به مدت 2 تا 3 دقیقه روی صورت شما بنشیند. یک پرایمر خوب به حفظ کردن مرطوب کننده کمک خواهد کرد و به عنوان یک مانع بین پوست و آرایش شما عمل خواهد کرد. این کار از چروک و از بین بردن آرایش جلوگیری می‌کند. پس آرایش شما تمام روز باقی می ماند!

استفاده از هایلایتر و پرایمیپر برای درخشان کردن پوست

مرحله 2: هیدراته کردن پوست خود را با یک اسپری کامل به پایان برسانید

حالا اسپری فیکس کننده را بر روی صورت خود بزنید. بطری را حداقل 10 متر دورتر از صورت خود نگه دارید و به آرامی 2 تا 3 بار اسپری کنید. این باعث می‌شود پوست شما مرطوب شود و به آن را سالم نگه دارد.

مرحله 3: پایه آرایش و هایلایتر برای اضافه کردن درخشش

مقداری از کرم پودر با پوشانندگی مناسب را انتخاب کرده خود و آن را روی پوست دست خود بمالید. سپس از یک هایلایتر مایع برای دستیابی به یک پوست زیبا و درخشان استفاده کنید. بنابراین بهتر است که از پودر هایلایتر برای یک ظاهر آرایش پوست مرطوب استفاده نکنید. مقدار آن تقریبا باید به اندازه ی یک سوم کرم پوشاننده ای که روی پوست خود استفاده کردید باشد. هر دو محصول را با استفاده از یک برس آرایشی مخلوط کنید و روی تمام صورت خود بمالید.اگر می‌خواهید تنها یک نور ظریف روی پوست خود داشته باشید، می‌توانید آرایش خود را در این جا به پایان برسانید. برای یک آرایش سنگین با یک پوست درخشان، باید گام‌های بعدی را دنبال کنید.

مرحله 4: استفاده از کانسیلر

از مقدار کمی کرم مرطوب کننده در اطراف چشم خود استفاده کنید و سپس کرم کانسیلر را به شکل مثلثی زیر چشم خود بکشید و به آرامی آن را با انگشتان خود و یا برس صاف کنید از این کار برای ایجاد یک سایه ی روشن تر در زیر چشم ها استفاده می شود.

نحوه استفاده از کانسیلر

مرحله 5: هایلایت کردن دوباره برای مشخص کردن درخشش خود

در نهایت دوباره هایلایتر را بردارید و آن را در بالاترین نقاط روی گونه‌ها استفاده کنید تا تاثیر قوی‌ تری از درخشش روی پوست خود ایجاد کنید. آن را با یک رژ گونه صورتی و یا رنگ قهوه‌ای بر روی گونه‌های خود استفاده کنید و ظاهر آرایش را کامل کنید.

همچنین بخوانید: 16 مورد از بهترین ماسک های خانگی برای درخشندگی و روشن کردن پوست

منبع: stylecraze

از
2
رای