46 پیامک عاشقانه و زیبا برای شوهر؛ ارسال متن های خلاقانه و احساسی به دوست پسر

46 پیامک عاشقانه و زیبا برای شوهر؛ ارسال متن های خلاقانه و احساسی به دوست پسر ارسال یک متن زیبا برای شوهر یکی از عاشقانه ترین و محبت آمیزترین رفتارهایی است که می توانید به عنوان دختری که او عاشقتش است نشان دهید. در ادامه تعدادی از اس ام اس های احساسی و زیبا ارائه شده است

ممکن است غالباً آن را نشان ندهند، اما مردان قطعاً نسبت به زنان از نظر قلبی رومانتیک تر هستند. نامزد یا شوهر شما شخص ویژه ای است و چه راه خاصی می شناسید که احساس خود را به او نشان دهید؟ می توانید یک پیامک عاشقانه زیبا برای او ارسال کنید. با فرستادن یک متن زیبا می توانید لبخند را به  چهره او بیاورید. این کار باعث علاقه بیشتر او به شما می شود. یک عشق خیلی خاص و واقعی. ارسال یک متن زیبا برای شوهر یکی از عاشقانه ترین و محبت آمیزترین رفتارهایی است که می توانید به عنوان دختری که او عاشقتش است نشان دهید. وقتی او پیام های شیرین شما را می خواند، چشم هایش از خوشحالی برق می زند. در اینجا می توانید تعدادی از خلاقانه ترین پیامک های احساسی را برای فرستادن به همسرتان پیدا کنید. پیام مورد پسند خود را برای او بفرستید و فضا را پر از هوای عاشقانه کنید.

 46 پیام کوتاه عاشقانه برای همسر (شوهر)

1. یک پیام احساسی شیرین با کلمات زیبا نمی تواند به درستی جایی که عشق تو در قلب من پیدا کرده است را توصیف کند.

2. من همیشه می خواستم با تو باشم، عشق من. بوسه تو، آغوش تو و لبخند فوق العاده تو چیزی است که من برایش می میرم!

3. در دنیای با هرج و مرج، درد و رنج. من مشتاقانه منتظر دیدن دوباره تو هستم، پس از همه مشکلات و سختی هایی که وجود دارد، نوری انتهای تونل دیده می شود. در پایان روز، تو را دوباره می بینم.

4. استقلال داشتن عالی است. اما وابستگی متقابل چیزی کمتر از نیایش نیست. دوست من، جهان من، عشق من. دوستت دارم.

5. خنده دار است چطور می توان تا قبل از عاشق شدن به این فکر کرد که زندگی کاملی داشته ایم. حالا هر زمان که از هم جدا هستیم، احساس ناقص بودن دارم نیمه دیگر من. دوستت دارم.

اس ام اس عاشقانه

6. مضحک است چطور می شود زندگی را مرور کرد بدون اینکه عشق واقعی را تجربه کرد. اما این عشق احساس وصف ناپذیری است که قبلاً تجربه نکرده بودم. این همان چیزی است که با یک مرد واقعی می توان تجربه کرد.

7. بیشتر زنان ترس خاصی از پیر شدن دارند، من هم این ترس را داشتم. با این وجود، تا زمانی که فرصت پیر شدن در کنار تو را داشته باشم، می دانم که چیز خوبی خواهد بود.

8. تو مثل آب نباتی هستی که از وجود خودش شیرینی پخش می کند!

9. هرگز به این فکر نکن که من را با چیزهای مادی خوشحال کنی. همه چیزی که می خواهم عشق تو است. برای اینکه بر خلاف چیزهای مادی، عشق تو تمام نمی شود و برای همیشه در قلب من می ماند.

10. تو همیشه اینجا بوده ای، لحظات خوب و بد! من این همدلی زیبا را تقدیر می کنم! دوستت دارم!

پیامک عاشقانه برای شوهر

11. عشق تو مثل یک پتوی گرم است که از من در مقابل بدبختی و دردی که جهان را فرا گرفته است، محافظت می کند. شوالیه من، محافظ من، دوستت دارم.

12. من به همان شکلی فکر می کنم که تو فکر می کنی. همانطور رویا می بینم که تو رویا می بینی. طوری نفس می کشم که تو نفس می کشی. همانقدر عاشق تو هستم که تو عاشقم هستی!

13. می دانم که عاشق هستم. کلمات مهربان، خوش تیپ، قوی و صبور دیگر برای من دسته ای از کلمات نیستند. آنها نشانه ای از تو هستند.

14. من هرگز نمی دانستم که رومانتیک هستم، تا اینکه عاشق تو شدم. می توانم بگویم تو مثل یک معلم بزرگ هستی!

15. هر مرد به یک نوازشگر احتیاج دارد و هر زن به یک حامی. من می خواهم تو در زندگی حامی من باشی و من هم تمام تلاشم را در پشتیبانی از تو می کنم. شب ها با نوازش تو در رویاهای من گذشت، حالا می خواهم در آغوش تو باشم، به چشمان تو نگاه کنم و برایت نجوا کنم که چقدر دوستت دارم!

جملات عاشقانه زیبا برای دوست پسر

16. هر وقت چشمانم را می بندم، صورت شیرین تو را می بینم. تو در ذهن من نشسته ای! فکر می کنم عاشقت شده ام!

17. هرگز به این فکر نکن که برای حفظ عشق من باید پول خرج کنی. عشق من، چیزی که برای حفظ این عشق لازم است، دقیقاً خودت هستی.

18. تو به من شهامت می دهی و مرا متقاعد می کنی به خودم باور داشته باشم. حمایت ها و مراقبت های تو زندگی مرا به کلی تغییر داد.

19. من فکر می کنم که به تو معتاد شده ام، برای اینکه دائماً به تو فکر می کنم.

20. بخاطر تو، واقعیت زندگی من از رویاهایم بهتر است.

متن های زیبا و احساسی برای ارسال به شوهر

21. اگر تا به حال به این فکر کرده ای که ممکن است زندگی را بدون شما برنامه ریزی کنم، باید بگویم اشتباه می کردی. برای اینکه بدون تو، هیچ آینده روشنی نمی بینم، فقط عدم اطمینان را می بینم.

22. من قبلاً در پوچی زندگی می کردم و سعی می کردم دلیلی برای زندگی پیدا کنم. بعد تو وارد زندگی من شدی و به من چیزی برای جنگیدن دادی!

23. نیمه شب است و احتمالاً الان خواب هستی. می توانم آرام آرام به رویایت بیایم و تو را محکم بغل کنم؟

24. کلمات عشق واقعی ما را به هم نزدیک تر می کند. تو نمی توانی درک کنی لبخند و شادی تو به معنای جهانی برای من است. امیدوارم لبخند بزنی و عشق مرا احساس کنی!

25. هرگز لازم نیست نگران این باشی که احتمالاً ترکت کنم. من آینده خودم را با تو می بینم.

جملات محبت آمیز و عاشقانه برای شوهر

26. بعضی از مردها فکر می کنند برای تامین امنیت زن باید مراقب جسم او بود.

27. خوشحالم که می فهمی مراقبت از قلب و فکر، حتی مهم تر از آن است. دوستت دارم.

28. صرف نظر از اینکه روزم چقدر استرس زا است، می دانم که در پایان روز، کسی هست که همه استرس من را تسکین بدهد و می توانم در تاریک ترین لحظات به او اعتماد کنم. همه فکر من در مورد تو و عشق محکمی است که بوجود آورده ای.

29. برخی معتقدند که پول قدرت است. من باور نمی کنم که پول بتواند مکمل قدرتی باشد که تو به من داده ای. از تو سپاسگزارم و دوستت دارم.

30. برخی افراد فکر می کنند با پول می توان شادی را خرید. اما چیزهایی وجود دارد که پول نمی تواند بخرد. عشقی که من به تو دارم این واقعیت را اثبات می کند.

پیام کوتاه عاشقانه برای دوست پسر

31. مردم می گویند جهان سیاه و سفید نیست. امیدوارم غیر از این باشد زیرا هر وقت پیش تو هستم، این دقیقاً چیزی است که احساس می کنم زیرا تو تنها چیز می شوی که رنگی است.

32. افراد زیادی کل زندگی خود را صرف جستجوی عشق واقعی می کنند و در نهایت شکست می خورند. بنابراین اگر بگذارم عشق ما کمرنگ شوم آدم ناسپاسی هستم. این چیزیست که باید بدانی، عشق من اینجاست تا بماند.

33. شاید فکر کنی برای گفتن دوستت دارم زود است. اما من نمی توانم این احساسات را سرکوب کنم. من هرگز این اندازه احساس خوشحالی نداشته ام، پس امیدوارم درک کنی که به راحتی نمی توانم خودم را محدود کنم.

34. بعضی از خانم ها می گویند: هیجان ناشی از عشق فقط زمانی وجود دارد که یک دختر دبیرستانی هستیم. چقدر غمناک، آنها هرگز مردی مثل تو را ندیده اند.

35. عشقی که من به تو دارم تمام نمی شود حتی اگر ما زمین را ترک کنیم. من معتقدم این عشق آنقدر قوی است که فراتر از محدودیت های زمان برود.

sms های عاشقانه برای همسر

36. می گویند انسان یکبار عاشق می شود، اما من هر زمانی که تو را می بینیم دوباره عاشقت می شوم!

37. هنگامی که ما با هم هستیم بنظر می رسد جهان به کندی حرکت می کند و ما تنها چیزی هستیم که هنوز در حال حرکت است. چیزی که می توانم بگویم این است که عشق تو، مرا هیپنوتیزم می کند.  

38. وقتی پیش تو هستم، قلب من چنان تپشی دارد که کمی از این فکر که ممکن است صدایش را بشنوی خجالت می کشم.

39. اگر بخواهم با یک پیام عاشقانه بگویم تو بهترین اتفاق زندگی من هستی، دیوانه به نظر می رسم؟ برای اینکه وقتی به جایی که الان هستیم نگاه می کنم، فکر می کنم که آیا می توانستم این احساس را با فرد دیگر حس کنم؟ من عاشقتم.

40. تو همیشه نزدیک قلب منی، فرقی نمی کند چقدر دور باشی. من دوستت دارم عزیزم!

پیامک های عاشقانه و دوست داشتنی برای شوهر

41. هرگز لازم نیست بپرسی عشق من به تو واقعی است یا نه. از وقتی که فکر کردنم به تو بیشتر از نگرانی ام برای خودم شد، فهمیدم احساسم به تو واقعی است.

42. عشق مانند آسمان آبی عمیقی است که رنگ اقیانوس های زیر آن را هم در بر گرفته است. عشق ما دقیقاً همان افقی است که آنها به هم می رسند!

43. آیا می دانید چرا انگشتان از هم فاصله دارند؟ از نظر من به این دلیل است که انگشتان تو درست بین آنها جا بگیرند.

44. حتی اگر اقیانوس ها خشک شوند و روزها به شب تبدیل شوند و حتی اگر ستاره ها از آسمان سقوط کنند، تا زمانی که کنار من باشی دنیای من کامل خواهد بود.

45. آرزو می کنم بقیه عمرم را کنار تو بگذارنم. می خواهم مهمترین بخش زندگی من باشی!

46. به قلب و ذهن من نفوذ کردی. تو کاری کردی که قلب من فقط برای تو بتپد. تو باعث شدی فقط به خودت فکر کنم.

متن های زیبا و عاشقانه برای ارسال به دوست پسر

از
7
رای