10 راز شیک بودن که مردان خوش تیپ نمی خواهند شما بدانید!

10 راز شیک بودن که مردان خوش تیپ نمی خواهند شما بدانید! بهتر است بوی خاصی را برای خودتان مانند یک امضاء انتخاب کنید تا همگان شما را بوسیله آن بشناسند. ترکیبات شیمیایی بدن شما همواره با عطرتان ترکیب می شود تا بوی خاص شما را ایجاد کنند.

سلیقه و شیک پوشی موضوعی شخصی برای مردان با شخصیت امروزی محسوب می شود و مهم است که لباس ها، لوازم و طرز برخورد مناسبی را در هنگام ارائه سبک و سلیقه مورد علاقه خودتان در اختیار داشته باشید. چندین ترفند و نکته در این زمینه وجود دارد که ما در اینجا آنها را به طور کامل به شما می آموزیم. ما در این زمینه تلاش فراوانی انجام داده ایم و تنها کاری که شما بایستی انجام دهید این است که این 10 قانون که مردان شیک و با سلیقه نمی خواهند شما از آنها اطلاع داشته باشید را بخوانید تا با خیال راحت در این راه گام بردارید. پس اجازه دهید کار را شروع کرده و شما را به خوش تیپ ترین و جذاب ترین مرد شهرتان تبدیل کنیم! با سلام دنیا همراه باشید.

1. محصولات مو

محصولات مو

در خصوص محصولات مو این موضوع را به خاطر داشته باشید که انتخاب گزینه بهینه با سعی و خطا همراه است. به همین دلیل است که شما بایستی بهترین محصولات را که برای شما مناسب است، بیابید. در هنگام انتخاب محصولات موی مناسب باید چیزهای فراوانی را مد نظر قرار دهید و آب و هوای محلی را فراموش نکنید. روغن های مو بسیار عالی هستند اما باعث می شوند پوست سر شما یکنواخت شده و گرما را در خود نگه دارد. در نتیجه این گزینه مناسبی برای کشورهای بسیار گرم نبوده و باعث عرق کردن شما و روان شدن روغن های مو بر روی صورت و چشمان شما خواهد شد. چسب مو یا اسپری پرپشت کننده مو، گزینه های بهتری در این حالت بوده و قابلیت تنفس بهتری برای پوست بدن فراهم میکند.

2. اصطلاح مناسب

اصطلاح مناسب

تیغ ریش تراشی مناسب در زمینه سبک و سلیقه بسیار تاثیرگذار است. با داشتن گزینه های مختلف مانند ریش تراش های برقی، تیغ های ایمن و تیغ های ریش تراشی، انتخاب گزینه مناسب ممکن است بسیار سخت باشد. انتخاب بهترین تیغ بستگی به سادگی، ایمنی و میزان حساسیت پوست شما دارد. هر نوع تیغ ریش تراشی مزایا و معیاب خاص خودش را دارد. بنابراین بهتر است کمی در این زمینه به آزمون و خطا پرداخته و بهترین گزینه را برای خودتان بیابید. تیغ های ریش تراشی، اصلاح بسیار تمیزی را ارائه می دهند اما ریسک بریدن صورت توسط آنها بالاست. ریش تراش های برقی آسان، کم خطر و قابل حمل می باشند اما اصطلاح با آنها چندان تمیز نیست.

3. بوی خاص

رازهای شیک پوشی

آیا درباره این که چه بویی می دهید، به شما مطالبی گفته می شود؟ اگر این گونه نیست بهتر است بوی خاصی را برای خودتان مانند یک امضاء انتخاب کنید تا همگان شما را بوسیله آن بشناسند. مهم نیست که چه عطری استفاده می کنید؛ ترکیبات شیمیایی بدن شما همواره با عطرتان ترکیب می شود تا بوی خاص شما را ایجاد کنند. اگر نمی دانید از چه نوع بویی استفاده کنید، رایحه های گل ثابت شده است که می تواند اعتماد به نفس مردان را تقویت کند. مانند یک لباس، عطر مناسب می تواند به یک مرد آن چیزی را که برای موفق سپری کردن یک روز به آن نیاز دارد را ارائه دهد.

4. خودکار مناسب

چگونه شیک باشیم

چه برای امضای یک چک، نوشتن یادداشت، یا همراه داشتن آن برای مواقع ضروری، داشتن یک خودکار مناسب می تواند جادو کند. این سری خودکارهای 12 تایی ارزان قیمت را کنار گذاشته و برای خودتان خودکاری تهیه کنید که رویایی بنویسد و وزن کمی داشته باشد. شما می توانید با نشان دادن خودکار ویژه خود، نشان دهید که در این زمینه نیز توجه و دقت خاصی داشته اید. این کار به تمامی اطرافیان شما نشان می دهد که برای کسب و کارتان ارزش قائل هستید و همزمان امتیاز زیادی برای سلیقه و سبک شما به همراه خواهد آورد.

5. کیف پول باریک

نکات شیک پوشی

کیفهای پارچه ای از مد افتاده را که در شلوار شما سنگینی می کنند، کنار گذاشته و کیفی باریک برای خودتان تهیه کنید که به سختی در داخل جیب پشتی شما قابل تشخیص باشد. یک کیف پول باریک برای کارتها و تعداد کمی رسید، بدون ایجاد مشکل در ناحیه پشت شما بسیار مناسب می باشد.

راهنمای مردان با سلیقه، جذاب، و با شخصیت

راهنمای مردان با سلیقه، جذاب، و با شخصیت

6. نگهدارنده پیراهن

نگهدارنده پیراهن

یکی از اصلی ترین رازهای شیک پوشی مردان، نگهدارنده پیراهن می باشد. این ابزار مهم به شما کمک می کند تا لباس هایتان را هنگامی که در دفتر کارتان به این سو و آنسو می روید، در رستوران یا حتی در جشن تولد فرزندانتان صاف و مرتب نگه دارید. استفاده از این نگهدارنده ها آسان می باشد. تنها یک انتهای آن را به جوراب تان متصل کرده و انتهای دیگر آن را به پیراهن خود وصل کنید.

7. قیچی مخصوص بینی

قیچی مخصوص بینی

اگر فرد قد بلندی هستید، این نکته برای شما بسیار مهم خواهد بود. ما معتقدیم که مردان باشخصیت باید به خوبی مرتب بوده و برای این منظور شما به ابزارهای مناسب نیاز خواهید داشت. برای اصلاح ظاهر خود، از قیچی مخصوص بینی هر هفته استفاده کرده و موهای درون بینی خود را کوتاه، مرتب و تمیز نمایید.

8. سنجاق و گیره کراوات

سنجاق و گیره کراوات

یکی از اصلی ترین موارد برای سبک مناسب مردانه، سنجاق و گیره کراوات می باشد. این ابزار کوچک و جذاب، چند منظوره بوده و می تواند گزینه های مختلفی در اختیار شما قرار دهد. این وسیله برای این طراحی شده است که با متصل کردن کراوات شما به پیراهن، آن را در جای خود ثابت کند. شکل، رنگ و سبک این وسیله می تواند به شما کمک کند تا سبک خاصی به ظاهرتان ببخشید، بدون اینکه بیش از حد پر زرق و برق به نظر برسید. مهم است اشاره کنیم که سنجاق و میله کراوات می توانند با سایر لوازم و وسایل شما سازگار شوند.

9. بند شلوار (ساسپندر)

بند شلوار (ساسپندر)

بندهای شلوار که به نام پشت بند نیز شناخته می شوند، به طور مرسوم توسط مردان انگلیسی به عنوان جایگزینی برای کمربند برای بالا نگه داشتن شلوار استفاده می شوند. اما بهترین چیز درباره آنها این است که از رنگ بندی و سبک های مختلفی برخوردار می باشند و این می تواند پیچ و تاب خاصی را به ظاهر شما ببخشد. برای مردان درشت اندام، بندهای شلوار تناسب بهتری نسبت به کمربند ایجاد کرده و این یعنی که این بندها می توانند توسط تمامی مردها با هر شکل و اندازه ای استفاده شوند. بندهای شلوار نه تنها شیک می باشند، بلکه مشکل تنظیم کردن مداوم پیراهن در داخل شلوار را نیز برطرف می نمایند.

10. زیر پیراهنی (عرق گیر)

زیر پیراهنی (عرق گیر)

برای محافظت از پیراهن های با ارزش و گرانقیمت خود در مقابل آلودگی، عرق و چرک، یک زیرپیراهنی را می توانید در زیر لباس به تن کنید تا آسیب به پیراهن تان را به حداقل برسانید. علاوه براین، آنها مانع می شوند تا نوک سینه شما از زیر لباس دیده شود که این موضوع بسیار مهمی در ارائه ها و سخنرانی های رسمی محسوب می شود. به جای استفاده از زیرپیراهنی های سفید، می توانید به سراغ رنگهای خاکستری یا صورتی کمرنگ بروید. این دو رنگ نسبت به رنگ سفید وقتی به عنوان زیرپیراهنی پوشیده شوند، ملایم تر و سنگین تر بوده و باعث نمی شوند شما بیش از حد پر زرق و برق و درخشان به نظر برسید.

منبع: ties

از
6
رای