استفاده از ترفند عالی زنان ژاپنی برای رشد سریع و فوری موها

استفاده از ترفند عالی زنان ژاپنی برای رشد سریع و فوری موها شاید ترفندهای مختلفی را برای بلند شدن و رشد سریع موهای خود امتحان کرده باشید. استفاده از آب برنج راز زنان ژاپنی برای رشد سریع موها است که در ادامه با روش استفاده و فواید استفاده از این روش آشنا می شوید.

با موهای کوتاه خداحافظی کنید. این درمان مو آسان تر از این نمی تواند باشد. آیا از کندی رشد موهای خود خیلی خسته شده اید؟ آیا ترفندهای مختلفی را که به کار گرفته اید، نتیجه خاصی به همراه داشت؟ در اینجا حقایق کمتر شناخته شده در مورد موها وجود دارد: شستشوی زیاد مو با این روش می تواند این ترفند را عملی کند. بررسی اخیر یوتیوب نشان می دهد که افراد زیادی ویدئوهای مربوط به ترکیب موز و تخم مرغ، برای رشد طولی مو را تماشا کرده اند. ما به یک ترکیب دیگر که گفته می شود به رشد مو سرعت می بخشد، رسیدیم: آب برنج. ما چند وبلاگ دیدیم که افرادی با موهای خیلی بلند، درباره تاثیر جادویی آب برنج صحبت می کردند، اما آیا این مسئله صحت دارد؟

استفاده از ترفند عالی ژاپنی ها برای رشد سریع و فوری موها

استفاده از آب برنج به عنوان یک روش درمانی برای موها، به هیچ وجه جدید نیست. محققان سابقه آن را به ژاپن باستان نسبت می دهند، وقتی زنان دربار موهای خود را در آب برنج تخمیر شده می شستند تا رشد آنها بیشتر شود. این روند دوباره در یوتیوب رواج پیدا کرده است. منتشر کنندگان این مطالب، در این ویدئو آب برنج را تا 3 روز نگه می دارند تا تخمیر شود. در طی این روند برنج خیس شده، آبکش می شود و از مایع بدست آمده برای آغشته کردن مو به عنوان شستشو دهنده یا درمان کننده استفاده می شود.

راز زنان ژاپنی برای رشد سریع مو چیست

چگونه آب برنج به رشد سریع تر موها کمک می کند

آماده شوید تا روال نگهداری از موی خود را برای همیشه عوض کنید. شستشوی مو با آب برنج می تواند به رشد سریع‌ تر و فوری مو کمک کند (آنچه پس از پختن برنج باقی می ماند). زنان ژاپنی از سالهای پیش از این راز اطلاع دارند، اما جدیداً مورد توجه هر چه بیشتر قرار گرفته است (همچنین به یاد داشته باشید که این ترفند رشد مو باعث بهبود ظاهرتان هم می شود). آب برنج می تواند رشد مو را تحریک کرده، تارهای مو را محکم کند، و سلامت پوست سر را تقویت نماید، علاوه بر این، آب برنج ریشه های مو را تقویت می کند، در وضعیتی که حجم و درخشش بیشتری به آن می بخشد. آیا می توان این روش را دوست نداشت؟

این روش درمانی بسیار ساده و آسان است و می توانید در منزل آن را انجام دهید. علاوه بر این، برای داشتن موهای زیبا دیگر نیازی به صرف هزینه های زیاد برای خرید محصولات گران قیمت وجود ندارد.

روش استفاده از ترفند زنان ژاپنی (آب برنج)

  • پس از شستن مو با شامپو، با آب برنج پوست سر خود را ماساژ دهید و به سمت انتهای تارهای مو بروید.
  • هنگامی که مو به طور کامل خیس شد، اجازه دهید 5 تا 10 دقیقه به همان وضعیت باقی بماند، بعد سر خود را با آب شست و شو دهید.
  • (هنگامی که آب برنج روی سرتان هست آن را در بخش های کناری سرتان هم ماساژ دهید).
  • تقریبا در مدت زمانی کوتاه نتیجه استفاده از آب برنج را مشاهده خواهید کرد.

ترفند و تکنیک زنان ژاپنی برای بلند شدن و رشد سریع مو

آیا باید موهایمان را به امید اینکه زودتر بلند شود با غلات بشوییم؟

بر طبق گفته های دکتر دنیس گروس متخصص پوست و مو، هیچ مطالعه یا داده ای برای اثبات اینکه آب برنج باعث رشد موها می شود، وجود ندارد. دکتر گروس می گوید، وقتی صحبت از رشد موها می شود، به استثنای روگین (Rogaine)، قرص های تجویزی پروپشیا (Propecia) و دیگر روش های درمانی که ممکن است توسط پزشک ارائه شود، درمان های موضعی کمی وجود دارد که پشتوانه علمی داشته باشد. حقیقت این است، میزان رشد موهای شما بیشتر توسط ژنتیک تعیین می شود.

اما حتی اگر آب برنج نتواند در طول هفته ها یک سانت به رشد موهای شما اضافه کند، استفاده از آن بی خطر است و به طور کلی می توانند مواد مغذی برای تقویت مو فراهم کند. دکتر نیل سادیک متخصص پوست و مو می گوید: "پروتئین های برنج می تواند تارهای مو را تقویت کرده و مو خوره ها را از بین ببرد". این ماده حاوی کربوهیدرات، مواد معدنی و ویتامین هایی است که یک محیط متعادل را در پوست سر تقویت می کند تا فولیکول ها سالم بمانند. بنابراین با اینکه ثابت نشده است که آب برنج باعث تسریع رشد موها شود، اما می تواند باعث درخشندگی، سالم تر و پر رنگ تر شدن آنها شود.

فواید آب برنج برای مو

فواید پروتئین برنج محدود به درمان های خانگی نیست. اگر قصد استفاده از محصولات خانگی را ندارید، محصولات بدون نسخه ای وجود دارند که حاوی پروتئین برنج و آب برنج تخمیر شده هستند. دکتر سادیک همچنین توصیه کرده است که موادی مانند روغن زیتون، شی باتر و پروتئین ابریشم را به فرآورده خود اضافه کنید تا تار موهای شما سالم و درخشنده باشند. همچنین سایر روغن های مفید نظیر رزماری، اسطوخودوس و آرگان که نقش قابل توجهی بر رشد و تقویت ریشه های مو دارند، هم می باشند، که تمامی این ویژگی ها به رفع مشکلات مو ختم می شود. علاوه بر این، ماده نگهدارنده طبیعی به نام leucidal liquid باعث تهیج ریشه می شود و خاصیت آنتی باکتریالی دارد که به موها تمیزی طبیعی می بخشد.

مانند اکثر چیزهای زندگی، رشد مو یک فرآیند است. حتی اگر موهایتان به آن سرعتی که شما نمی خواهید رشد نمی کنند، اما در حال رشد هستند. دکتر یولاندا لنزی درماتولوژیست می گوید: موها یک شبه و به طور محسوسی بلند نمی شوند، اما تا زمانی که بیماری های پزشکی ندارید، موها رشد می کنند. باید صبور باشید و اگر موهایتان رشد مناسبی ندارد بهتر است با یک متخصص صحبت کنید. به عبارت دیگر، برای رفع همه نگرانی هایتان درباره سلامت مو، به درمان های خانگی خودتان اتکا نکنید.

از
1
رای