ادعیه و احادیث

خواص سوره حمد برای حاجت، ازدواج و ثروت همراه با متن و صوت آن

خواندن سوره حمد به اندازه‌ای فضیلت دارد که پیامبر اکرم (ص) می‌فرماید: هر کس سوره حمد را بخواند مانند این است که دو سوم قرآن را تلاوت کرده است. علاوه بر خواص سوره حمد، فایل صوتی سوره حمد عبدالباسط از سلام دنیا دانلود کنید

روز مباهله چه روزی است ؛ آیه و اعمال روز مباهله پیامبر

بیست و چهارم ذی الحجه را روز مباهله می‌گویند. اگر می خواهید بدانید که مباهله به چه معناست و آیه مباهله که به آیه تطهیر هم معروف است در کدام سوره قرار دارد و همچنین اعمال روز مباهله چیست، این متن سلام دنیا را بخوانید.

خواص خواندن سوره حشر برای ازدواج و حاجت ؛ روش ختم و متن pdf

سوره حشر از سوره‌های بسیار سفارش شده قرآن کریم است. قرائت این سوره مبارکه آثار و برکات زیادی در زندگی از جمله: آرامش، رفع بیماری، برآورده شده حاجات و ... دارد. خواص خواندن سوره حشر و روش ختم آن را در سلام دنیا بخوانید.

سوره و دعای معجزه آسای محبت، عشق و روا شدن حاجت در همان ساعت

اگر حاجتی داریم که برآورده شدن آن برایمان ضرورت دارد. آداب درست دعا کردن را به جای بیاوریم و دعای معجزه آسا برای روا شدن حاجت که در این پست سلام دنیا آمده است را بخوانیم که شکی در برآورده شدن خواسته هایمان نیست.

8 دعای سریع الاجابه قوی برای گرفتن حاجت با اثر عالی

یکی از شرایطی که سبب اجابت سریع دعا می شود حالت ضروری است، دعای افرادی که مضطر شده اند و هیچ چاره ای برای خود نمی یابند، به اجابت نزدیک است. متن بهترین دعا های سریع الاجابه با اثر فوق العاده را در سلام دنیا مشاهده کنید.

متن دعای افتتاح با ترجمه فارسی + فایل pdf و صوتی آن

دعای افتتاح، دعای هر شب ماه مبارک رمضان است که خواندن آن فضیلت های زیادی دارد. در ادامه می توانید متن کامل دعای افتتاح با ترجمه فارسی را به همراه فایل pdf و فایل صوتی آن در سلام دنیا مشاهده کنید.