دعای ماه رجب صوتی ؛ دانلود دعای ماه رجب با صدای موسوی قهار

دعای ماه رجب صوتی ؛ دانلود دعای ماه رجب با صدای موسوی قهار ماه رجب، ماه استغفار و ماه خداست. در این مطلب ما فایل صوتی دعای ماه رجب با صدای استاد موسوی قهار را برایتان قرار دادیم و برخی از اعمال ماه رجب را برای شما بازگو کردیم.

ماه رجب، ماه استغفار و ماه خداست. این ماه اعمال و فضیلت های بی شماری دارد. دعای هر روز ماه رجب که به دعای یا من ارجوه لکل الخیر ، معروف است؛ یکی از اعمال ماه رجب است که خواندن آن فضایل زیادی دارد. در این پست از وب سایت سلام دنیا ؛ فایل دانلود دعای ماه رجب با فرمت صوتی mp3 را برای شما قرار داده ایم. امیدوارم ماه رجب، ماهی سراسر خیر و برکت برای شما عزیزان باشد.

دانلود صوت دعای ماه رجب

دانلود دعای ماه رجب با صدای استاد موسوی قهار

دعای ماه رجب صوتی با صدای موسوی قهار

اعمال ماه رجب

خداوند مهربان در ماه رجب گناه بندگان خطاکار خود را می‌بخشد و حاجات را روا می‌کند. از جمله اعمالی که برای گرفتن حاجت توصیه شده است می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. تلاوت قرآن: خواندن قرآن به خصوص سوره‌هایی مانند یس یکی از اعمال ماه رجب است که فضائل بسیاری برای آن گفته شده است.

2. اهمیت به نماز اول وقت: خواندن نماز اول وقت یکی از اعمالی است که برای گرفتن حاجت توصیه شده است، پس از نماز حاجت خود را از خدا طلب کنید.

3. روزه گرفتن: از اعمال ارزشمند ماه رجب روزه است که امام رضا (ع) درباره اهمیت آن فرموده‌اند: اگر کسی روز اول ماه رجب را با شوق پاداش الهی روزه بگیرد، بهشت بر او واجب خواهد شد.

سخن آخر

در این مطلب ما فایل صوتی دعای ماه رجب با صدای استاد موسوی قهار را برایتان قرار دادیم و برخی از اعمال ماه رجب را برای شما بازگو کردیم. برای اینکه از اعمال کامل ماه رجب و فضیلت های این ماه بزرگ بیشتر بدانید می توانید مقاله فضیلت و اعمال ماه رجب برای گرفتن حاجت را از وب سایت سلام دنیا را بخوانید.


مقالات مرتبط:

دانلود دعای عهد با صدای استاد محسن فرهمند

دانلود صوتی دعای یستشیر با صدای اباذر حلواجی
 

از
17
رای