دانلود دعای سمات صوتی معروف با صدای دلنشین استاد فرهمند

دانلود دعای سمات صوتی معروف با صدای دلنشین استاد فرهمند یکی از خواص دعای سمات، مشکل گشا بودن آن است. دعای سمات به دعای شبور هم معروف است. می توانید دعای سمات صوتی معروف با صدای فرهمند را در این پست سلام دنیا مشاهده و دانلود کنید.

دعای سِمات به دعای شبور نیز شناخته می‌شود و از ادعیه بسیار مجرب در اسلام است. این دعا در عصر روز جمعه خوانده می شود.  در این پست سلام دنیا برای شما دوستان و همراهان همیشگی لینک دانلود دعای سمات با صدای استاد فرهمند را قرار داده ایم. 

دانلود دعای سمات با صدای استاد فرهمند

یکی از خواص دعای سمات، مشکل گشا بودن آن است. مومنان در هنگام مواجهه با مشکلات و زمانی که از باری تعالی حاجتی دارند می‌توانند این دعا را بخوانند. برای دانلود مستقیم دعای سمات کافی است روی لینک زیر کلیک کنید.

دعای سمات با صدای استاد فرهمند

دانلود دعای سمات با صدای استاد فرهمند

در اسلام توصیه زیادی به خواندن ادعیه جهت نزدیک شدن به خداوند شده است و در کتب ادعیه معتبر نیز می‌توان بسیاری از آنها را یافت. اگر می خواهید که متن دعای سمات با ترجمه فارسی را بخوانید و از خواص دعای سمات بیشتر بدانید می توانید مطلب زیر را در سایت سلام دنیا مشاهده کنید.

حتما بخوانید: متن دعای سمات + خواص آن

سخن آخر

برای بهره‌مندی بیشتر از خواص دعای سمات معروف به شبور مستحب است که این دعا در آخرین ساعات روز جمعه و شب‌های شنبه قرائت شود.


مطالب مرتبط:

دانلود دعای عهد با صدای استاد محسن فرهمند

8 دعای سریع الاجابه قوی برای گرفتن حاجت با اثر عالی
 

از
7
رای