دانلود 10 تا از بهترین بازی های جنگی و اکشن آفلاین برای اندروید

دانلود 10 تا از بهترین بازی های جنگی و اکشن آفلاین برای اندروید بهترین بازی های افلاین اندروید ؛ دانلود 10 مورد از بهترین بازی های اکشن، جنگی، تفنگی اندروید ؛ برترین بازی های مود شده جنگی آفلاین برای گوشی اندروید در سلام دنیا دانلود کنید.

به دلیل گیم پلی و گرافیک با کیفیت، بازی های اندروید روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. اگرچه، برخی از ما اتصال اینترنت بدون وقفه برای لذت بردن از بازی نداریم، که به نوبه خود تجربه بازی را، به ویژه با بازی های اکشن، مختل می کند. بنابراین، برای ما کاربرانی که داده‌های کم در دسترس هستند، توسعه‌دهندگان ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدیدی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند تا بتوانند بازی‌های مورد علاقه خود را به صورت آفلاین انجام دهند.ما در این مقاله از سلام دنیا، در مورد 10 بازی برتر اکشن برای اندروید به صورت  آفلاین صحبت کردیم.با ما همراه باشید.

10 مورد از بهترین بازی های اکشن آفلاین برای اندروید

1. از بهترین بازی اکشن و جنگی آفلاین اندروید: Gangstar Vegas – بازی مافیایی

 • امتیاز: 4.5
 • قیمت: رایگان

دانلود بازی آفلاین اندروید Gangstar Vegas – mafia game

Gangstar Vegas یک بازی ماجراجویی است که طعم زندگی وگاس را به شما القا می کند. این شامل موارد بسیار بیشتری از کازینوهایی مانند سرقت اتومبیل، تیراندازی به باندهای رقیب و سایر تهدیدات است. این بازی به شما اجازه می دهد تا در حالی که برای زندگی خود مبارزه می کنید، از هر اینچ از بهشت ​​جنایتکاران عبور کنید.

Gangstar Vegas توسط Gameloft طراحی شده است که حدود 80 ماموریت پر از اکشن، تیراندازی و مسابقه را ارائه می دهد. این بهترین تمرین برای مغز و مهارت های شما در مورد نحوه مقابله با چالش های داده شده در آن زمان است. در واقع می توان آن را یکی از بهترین بازی های اندروید آفلاین برای تجربه تیراندازی خطرناک دانست.

بهترین بازی اکشن و جنگی آفلاین اندروید: Gangstar Vegas – بازی مافیایی

2. از بهترین بازی اکشن و جنگی آفلاین اندروید: Dead Trigger 2- Offline

 • امتیاز: 4.5
 • قیمت: رایگان

دانلود بازی آفلاین اندروید Dead Trigger 2- Offline

Dead Trigger2 یک بازی فوق العاده جذاب است که بیش از 60 میلیون کاربر به آن اعتماد دارند و آن ها برای آینده بشریت می جنگند. در حین انجام بازی، باید برای بقای خود در آخرالزمان زامبی مبارزه کنید. شما می توانید یک زرادخانه دیوانه از سلاح های جنگی را برای نبرد با زامبی ها در 33 محیط منحصر به فرد در سراسر جهان انتخاب کنید.

Dead Trigger 2 این تجربه را به شما می دهد که شما بخشی از جنگ واقعی هستید که در آن مرده های متحرک (زامبی ها) دارید و باید با گذاشتن گلوله در سر آنها را بکشید تا از شما محافظت کند. علاوه بر این، یکی از برترین بازی‌های اندروید آفلاین است که در صورت عدم اتصال به اینترنت قابل اجرا است.

 بهترین بازی اکشن و جنگی آفلاین اندروید: Dead Trigger 2- Offline

3. از بهترین بازی اکشن و جنگی آفلاین اندروید: Overkill

 • امتیاز: 4.3
 • قیمت: رایگان

دانلود بازی جنگی آفلاین اندروید Overkill

رتبه سوم در لیست «بهترین بازی‌های اکشن آفلاین برای اندروید» Over kill است. همانطور که از نام آن پیداست، Overkill یک بازی از نیروهای جناح شیطانی و ماشین های کشتار وحشیانه آنها است. این یک بازی اکشن چندنفره  است که دستاوردهای شما را با مدال های Overkill، تجهیزات و با ارائه انواع اسلحه مشخص می کند. هر سطحی با ارائه سختی ها و پیچیدگی های مختلف شما را به چالش می کشد. همچنین، تمرکز بازی بر این است که ارتباط بین شما و شریکتان را کم نکند، بنابراین امکان چت را برای اذیت کردن دشمنان و بحث در مورد استراتژی‌ها ارائه می‌دهد. این یکی از بهترین بازی های اندروید آفلاین است که هر کاربر اندرویدی باید داشته باشد.

بهترین بازی اکشن و جنگی آفلاین اندروید: Overkill

4. از بهترین بازی اکشن و جنگی آفلاین اندروید: BombSquad

 • امتیاز: 4.4
 • قیمت: رایگان

دانلود بازی اکشن آفلاین اندروید BombSquad

BombSquad یکی دیگر از بازی های شگفت انگیز است که در لیست “10 بازی برتر اکشن اندروید برای بازی آفلاین” قرار گرفته است. این یک بازی اکشن چندنفره شگفت‌انگیز است که به شما امکان می‌دهد بازی خود را حتی زمانی که اتصال اینترنت ندارید، انجام دهید. با استفاده از BombSquad می توانید از کنترل های مختلفی استفاده کنید، در واقع بازی ها از صفحه نمایش لمسی نیز پشتیبانی می کنند.این بازی دارای بیش از هزاران ویژگی و امکانات برای شماست، مانند فیزیک پیشرفته ragdoll face-plant، نینجاها، دزدان دریایی و غیره. در زندگی واقعی امکان پذیر نیست.

بهترین بازی اکشن و جنگی آفلاین اندروید: BombSquad

5. از بهترین بازی اکشن و جنگی آفلاین اندروید: Dead Effect 2

 • امتیاز: 4.3
 • قیمت: رایگان

دانلود بازی آفلاین اندروید Dead Effect 2

این یک بازی اکشن بسیار فشرده برای اندروید است که به شما این تجربه را می دهد که هنوز کابوس شما تمام نشده است. بازی با ارائه سطوح سخت و متفاوت شما را به چالش می کشد. این بازی دارای یک داستان وسوسه انگیز است و مجموعه عظیمی از اسلحه ها و ایمپلنت های بدن با تکنولوژی بالا را ارائه می دهد تا سطح دیگری از تجربه بازی را با جلوه های واقعی ارائه دهد.

بهترین بازی اکشن و جنگی آفلاین اندروید: Dead Effect 2

6. از بهترین بازی اکشن و جنگی آفلاین اندروید:  Major Mayhem

 • امتیاز: 4.6
 • قیمت: رایگان

دانلود بازی آفلاین اندروید Major Mayhem

Major Mayhem یکی از بهترین بازی‌های اکشن برای اندروید است که می‌توان آن را به صورت آفلاین در مواقعی که با مشکل وای‌فای و اتصال به اینترنت مواجه هستید، بازی کرد. این بازی مهیج چهل و پنج سطح اکشن بی وقفه را ارائه می دهد که در آن زندگی عاشقانه و آینده دنیای آزاد شما در تعادل است و باید هر دو را نجات دهید.

بهترین بازی اکشن و جنگی آفلاین اندروید:  Major Mayhem

7. از بهترین بازی اکشن و جنگی آفلاین اندروید: Into The Dead

 • امتیاز: 4.4
 • قیمت: رایگان

دانلود بازی آفلاین اندروید Into The Dead

بازی Into the Dead یکی دیگر از بازی‌های مبتنی بر تم زامبی است که در آن زمین پر از زامبی‌های مرده در حال راه رفتن است و شانس بقا کمتر است. در این سرزمین آخرالزمان زامبی، هر اشتباه کوچکی می تواند مرگ شما را پیش روی شما قرار دهد و چالش این است که تا زمانی که می توانید زنده بمانید. بازی با بالا بردن مردگان و کاهش راحتی بقا، با هر سطحی که به دست می آورید، مشکلات را افزایش می دهد.

بهترین بازی اکشن و جنگی آفلاین اندروید: Into The Dead

8. از بهترین بازی اکشن و جنگی آفلاین اندروید:  Unkilled

 • امتیاز: 4.5
 • قیمت: رایگان

دانلود بازی اکشن آفلاین اندروید Unkilled

مثل Dead Trigger 2 و Into The Dead؟ Unkilled بیش از حد بر روی همان خط داستان شهر پر از زامبی طراحی شده است. این یک بازی انفرادی و در عین حال چند نفره است که در آن می توانید خود و دیگران را در نبردی وحشیانه به چالش بکشید. بازی پنج شخصیت بصری ارائه می دهد و شما می توانید یکی را برای مبارزه با تهدیدات مرده انتخاب کنید.خط داستانی بازی این است که در حالی که با دسته ای از زامبی ها برخورد می کنید، باید به دنبال دلیل پنهان طاعون فاجعه آمیز باشید. از آنجایی که بازی هزاران پوسته توانمند برای سفارشی کردن شخصیت و اسلحه‌های شما ارائه می‌دهد، مطمئن شوید که بهترین لباس و سلاح را برای مقابله با آخرالزمان زامبی‌ها انتخاب کرده‌اید.

بهترین بازی اکشن و جنگی آفلاین اندروید:  Unkilled

9. از بهترین بازی اکشن و جنگی آفلاین اندروید:  Hill climb racing 

 • امتیاز: 4.4
 • قیمت: رایگان

دانلود بازی آفلاین اندروید Hill climb racing 

Hill Climb Racing یک بازی رایگان، محبوب و سرگرم کننده در بین تمام گروه های سنی است. این یک بازی مبتنی بر رانندگی است که در آن نیوتن بیل به سفری می‌رود که او را به جایی می‌برد که تا به حال سوار نشده است. محیط های تپه نوردی بی نظیری را با ماشین های بسیار متنوع خواهید داشت. می توانید با جمع آوری سکه و طی کردن مسافت های بالاتر، سواری خود را ارتقا دهید. در واقع، این یک بازی شگفت انگیز است که شما را با 27 سطح مختلف و 28 سواری به چالش می کشد. بدون شک سزاوار جایگاهی در لیست بهترین بازی های اکشن آفلاین برای اندروید است.

 بهترین بازی اکشن و جنگی آفلاین اندروید:  Hill climb racing 

10. از بهترین بازی اکشن و جنگی آفلاین اندروید:Trial Xtreme 4

 • امتیاز: 4.2
 • قیمت: رایگان

دانلود بازی آفلاین اندروید Trial Xtreme 4

آخرین اما نه کم اهمیت ترین، Trial Xtreme 4 یکی از بهترین تجربه دوچرخه سواری را برای شما فراهم می کند. این یک بازی موتوری خالص و سرگرم کننده و ماجراجویانه است که بیش از 160 چالش و سطح دیدنی را ارائه می کند تا شما را در بین دوستان خود اکستریم سوار کند. بهترین از همه، شما فرصتی برای کسب درآمد نقدی در مسابقات، مسابقات و مسابقات دارید.

ز بهترین بازی اکشن و جنگی آفلاین اندروید:Trial Xtreme 4

سخن آخر

بنابراین، اینها 10 بهترین بازی اکشن آفلاین برای اندروید هستند. می‌توانید آن‌ها را بازی کنید تا در صورت عدم اتصال به اینترنت، تجربه بازی در سطح بعدی را داشته باشید.


مقالات مرتبط:

دانلود بهترین بازی های ماشینی اندروید آفلاین و رایگان

بهترین بازی های مخفی گوگل کروم برای اندرویداز
2
رای