بهترین بازی های مخفی گوگل کروم برای اندروید و کامپیوتر بدون نصب

بهترین بازی های مخفی گوگل کروم برای اندروید و کامپیوتر بدون نصب بازی های مخفی گوگل؛ 12 مدل از بهترین بازی های مخفی گوگل کروم و دستیار گوگل و سرچ گوگل برای گوشی اندروید و کامپیوتر بدون نصب و رایگان در سلام دنیا معرفی شده است.

گوگل شرکتی است که شبیه هیچ شرکتی نیست. این فقط در مورد ساخت سرویس های وب مفید، دستگاه های خانه هوشمند، و توسعه دستیار نیست. آنها تمام تلاش خود را می کنند تا مطمئن شوند که کارمندانشان از کار کردن با آنها خوشحال و راحت هستند. این از همه بازی‌های پنهانی که آنها در طول سال‌ها در تعدادی از محصولات گوگل مانند Search، Earth، Chrome و غیره ساخته‌اند، مشهود است. بیایید نگاهی به برخی از بهترین بازی‌های مخفی گوگل که در حال حاضر می‌توانید بازی کنید، بیاندازیم. در این مطلب از سلام دنیا درباره بازی های مخفی گوگل که می توانید در اندروید،کروم و سرچ بازی کنید صحبت خوهیم کرد. لطفا با ما همراه باشید.

بازی های مخفی گوگل کروم

بازی در گوگل بدون نصب

1. بهترین بازی مخفی گوگل: ( DINO RUN (CHROME

اکثر افرادی که برای امرار معاش به صورت آنلاین کار می کنند، وقتی اتصال اینترنتی در دسترس نباشد، از رایانه خود دور نمی شوند. T-Rex را وارد کنید.سعی کنید هر وب سایتی را در کروم باز کنید، خطای اینترنت وجود ندارد.

بهترین بازی مخفی گوگل: ( DINO RUN (CHROME

اکنون دکمه Space را روی صفحه کلید خود فشار دهید تا بازی شروع شود. تی رکس به دویدن ادامه می دهد و می توانید با استفاده از دکمه Space بپرید تا از موانع جلوگیری کنید.

بهترین بازی مخفی گوگل: ( DINO RUN (CHROME/2

2. بهترین بازی مخفی گوگل: Tic tac toe

ساعات زیادی را برای بازی با دوستان تلف کردم. یک بازی کلاسیک ممکن است هرگز از مد نیفتد. فقط بازی "Tic Tac Toe" را در جستجوی گوگل سرچ کنید، تا تابلو را درست در داخل جستجو به شما نشان دهد. برای شروع بازی، روی اتاقک بعدی ضربه بزنید.


حتما بخوانید: رفع مشکل کار نکردن نوار بازی [Game Bar] ایکس باکس در ویندوز 


 بهترین بازی مخفی گوگل: Tic tac toe

3. بهترین بازی مخفی گوگل: بازی PAC-MAN

Pac-Man در اواخر دهه 80 عصر طلایی بازی های پیچ و خم را آغاز کرد و از آن زمان به نوعی به یک پدیده اجتماعی تبدیل شده است. این فیلم حتی در Guardians of the Galaxy 2 نیز ظاهر شد، فیلمی که به خاطر ارجاعات فرهنگ پاپ خود شناخته شده است. فقط بازی را در جستجوی گوگل جستجو کنید، یک Doodle به شما ارائه می دهد که می توانید در جستجوی آن بازی کنید.

بهترین بازی مخفی گوگل: بازیPAC-MAN

4. بهترین بازی مخفی گوگل : ATARI BREAKOUT

آیا می دانستید استیو وزنیاک و استیو جابز Atari Breakout را طراحی کرده اند؟ الهام بخشی برای ساخت کامپیوتر Apple II بود. به هر حال، برای انجام این بازی کلاسیک، به جستجوی تصویر گوگل بروید و نام آن را تایپ کنید. نتایج جستجو، تصاویر، اکنون خود را برای ایجاد بازی محبوب بازآرایی می کنند. برای کنترل نوار از ماوس یا کلیدهای جهت دار روی صفحه کلید استفاده خواهید کرد. وظیفه شما جلوگیری از افتادن توپ است.

بهترین بازی مخفی گوگل : ATARI BREAKOUT

بازی های آنلاین گوگل

5. بهترین بازی مخفی گوگل: zerg rush

این یک بازی باحال است. لحظه ای که بازی را در جستجوی گوگل جستجو می کنید، شاهد سقوط توپ های کوچکی از آسمان خواهید بود که باید با کلیک ماوس آنها را از بین ببرید. اگر نتایج جستجو را لمس کنند، ناپدید می شوند. در زبان بازی، این نام به معنای بمباران شدن توسط دشمنان ضعیفی است که شکست دادن آنها به دلیل تعداد زیاد آنها دشوار است.

بهترین بازی مخفی گوگل: zerg rush

6. بهترین بازی مخفی گوگل: flight simulator

Google Earth یک ابزار قدرتمند و یک موهبت برای افرادی است که عاشق سفر و بازدید از مکان های جدید هستند. آیا می‌دانستید که می‌توانید با استفاده از ویژگی شبیه‌ساز پرواز در زمین، با هواپیمای F-16 و SR22 نیز پرواز کنید؟ Google Earth Pro را با استفاده از لینک زیر دانلود کنید و وقتی باز شد، Ctrl+Alt+A را فشار دهید تا بازی راه اندازی شود. یک مکان را انتخاب کنید، و اکنون می توانید به آن مکان پرواز کنید. با این حال آن را خراب نکنید. در اینجا یک راهنما وجود دارد. توجه داشته باشید که flight simulator فقط روی دسکتاپ کار می کند.

بهترین بازی مخفی گوگل: flight simulator

بازی مخفی گوگل در اندروید

7. بهترین بازی مخفی گوگل: Android Game

هر نسخه جدید اندروید با یک بازی مخفی همراه است. بسته به آنچه روی گوشی خود نصب کرده اید، می توانید یکی از این بازی ها را انجام دهید. به تنظیمات بروید و بارها روی نسخه اندروید ضربه بزنید تا لوگوی نسخه اندروید را مشاهده کنید. حالا چند بار روی این لوگو ضربه بزنید تا یک بازی مخفی نمایان شود. Oreo با یک اختاپوس ترسناک همراه است که می توانید با انگشت خود آن را کنترل کنید.


حتما بخوانید: دانلود بهترین بازی های ماشینی اندروید آفلاین و رایگان


8. بهترین بازی مخفی گوگل: FLAPPY BIRD CLONE (اندروید)

Flappy Bird یک موفقیت بزرگ بود و دلیل خوبی داشت. بازی  سخت بود و بسیار اعتیاد آور بود. گوگل یک شبیه سازی به نام Android Bird را در  سیستم عامل اندروید پنهان کرده است.

بهترین بازی مخفی گوگل: FLAPPY BIRD CLONE (اندروید)

بهترین بازی مخفی گوگل: FLAPPY BIRD CLONE (اندروید)/2

برای این کار به لانچری مانند Nova نیاز دارید. یک ویجت Activities ایجاد کنید و Marshmallow Land را در قسمت System UI انتخاب کنید. هنگامی که ویجت در صفحه اصلی قرار گرفت، روی آن ضربه بزنید تا بازی اجرا شود.

بهترین بازی مخفی گوگل: FLAPPY BIRD CLONE (اندروید)/3

بهترین بازی مخفی گوگل: FLAPPY BIRD CLONE (اندروید)/4

بازی مخفی گوگل در بخش سرچ

9. بهترین بازی مخفی گوگل:  Text adventure (جستجو)

یک بازی به نام Text Adventure در جستجوی گوگل پنهان است که باید حروف الفبا را پیدا کنید. Text Adventure را در جستجو تایپ کنید و پس از بارگیری نتایج، Ctrl+Shift+J را فشار دهید تا منوی مخفی نمایان شود. اگر می خواهید بازی را انجام دهید، "yes" را تایپ کرده و Enter را بزنید.


حتما بخوانید: بهترین کنسول بازی دستی ارزان و قابل حمل پرتال


سپس سرنخ هایی دریافت خواهید کرد که در آن (لوگوی آبی بزرگ گوگل) می توانید دوستان خود (حروف باقیمانده کلمه Google) قرمز o، زرد o، g آبی، سبز l و قرمز را پیدا کنید.

بهترین بازی مخفی گوگل:  Text adventure(جستجو)

10. بهترین بازی مخفی گوگل: GOOGLE GRAVITY

نیوتن با کشف جاذبه یک دنیا را برای همیشه تغییر داد. گوگل می خواست احترام بگذارد و یک بازی ایجاد کرد. Google Gravity را در نوار جستجو تایپ کنید و روی I'm Feeling Lucky کلیک کنید. هر عنصر روی صفحه خراب می شود و به گونه ای سقوط می کند که گویی جاذبه آن را به سمت پایین می کشد.

 بهترین بازی مخفی گوگل: GOOGLE GRAVITY

اکنون می توانید با این بلوک ها بازی کنید. توجه داشته باشید که پیوندها همچنان قابل کلیک هستند و همچنان می توانید از جستجو استفاده کنید.

 بهترین بازی مخفی گوگل: GOOGLE GRAVITY/2

11. بهترین بازی مخفی گوگل: GOOGLE CLOUDS (اندروید)

GOOGLE CLOUDS یک بازی است که در داخل برنامه Google در اندروید شما پنهان شده است. برنامه را باز کنید. گوشی خود را در حالت هواپیما قرار دهید. حالا هر چیزی را جستجو کنید. اکنون نتایج جستجو را با یک نماد گرد می‌بینید که مرد با خوشحالی برای شما تکان می‌دهد. روی آن ضربه بزنید تا بازی راه اندازی شود. این طراحی شده است تا افراد را در حالی که بدون اتصال اینترنتی فعال در حال سفر هستند، مشغول کند.

بهترین بازی مخفی گوگل: GOOGLE CLOUDS (اندروید)

بهترین بازی مخفی گوگل: GOOGLE CLOUDS (اندروید)/2

12. بهترین بازی مخفی گوگل: Google assistant

دستیار هوشمند مبتنی بر هوش مصنوعی گوگل فقط برای کمک به شما در یادداشت برداری و ایجاد لیست کارها نیست. شما همچنین می توانید بازی انجام دهید، و تعداد کمی برای انتخاب وجود دارد. فقط "play Game" را جستجو کنید، لیستی از گزینه ها به شما نمایش داده می شود. برخی از آثار کلاسیک مانند Stone Paper Scissors، بازی‌های مبتنی بر کلمه، و آزمون‌ها در میان دیگران وجود دارد. آنها را امتحان کنید.

بهترین بازی مخفی گوگل: Google assistant

سخن آخر

بازی های مخفی زیادی در محصولات مختلف Google وجود دارد که نمی توان همه آنها را در اینجا فهرست کرد. دستیار گوگل به تنهایی بیش از 20 بازی را برای بازی ارائه می دهد. این واقعیت که توسعه‌ دهندگان تلاش می‌کنند تا این چیزهای بی‌اهمیت را در محصولات خود وارد کنند، چیزهای زیادی در مورد نوع محیط کاری آنها در طول سال‌ها ایجاد کرده است.


مقالات مرتبط:

10 بازی برتر اندرویدی برای تلویزیون Chromecast یا google TV

آموزش رفع مشکل اجرا نشدن بازی اورواچ Overwatch 2 نسخه 2022
 از
17
رای