10 بازی برتر اندرویدی برای تلویزیون Chromecast یا google TV

10 بازی برتر اندرویدی برای تلویزیون Chromecast یا google TV بهترین بازی های اندورید برای تلویزیون ؛ با 10 بازی برتر اندرویدی برای تلویزیون Chromecast یا google TV و مشخصات و اجرای آنها در تلویزیون گوگل در سلام دنیا آشنا شوید.

تلویزیون Google Chromecast به شما امکان می دهد ویدیوهای مورد علاقه خود را از گوشی به تلویزیون خود ارسال کنید. با این حال، می توانید با دانگل HDMI خود کارهای بیشتری از جمله بازی کردن هم انجام دهید. در حال حاضر، لیست بازی هایی که با Chromecast سازگار هستند بسیار کم هستند اما این تعداد به تدریج در حال افزایش هستند. در این مقاله سلام دنیا ما لیستی از بهترین بازی‌های اندرویدی سازگار با Chromecast را معرفی کرده ایم که می‌توانید با پخش مستقیم آن‌ها در تلویزیون خود از بازی کردن با آنها لذت ببرید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بازی را در دستگاه اندرویدی خود دانلود کرده و آن را به همان شبکه Chromecast متصل کنید.

10 بازی برتر اندرویدی برای تلویزیون Chromecast یا google TV

1. بهترین بازی اندروید برای تلویزیون : بازی MONOPOLY HERE & NOW

مونوپولی یا Monopoly یک بازی رومیزی کلاسیک است که تعداد زیادی از افراد از گروه های سنی مختلف در سراسر جهان از بازی کردن با آن لذت می برند. جدیدترین نسخه مونوپولی دارای یک برنامه مجهز به سیستم Chromecast است.

1. بازی MONOPOLY HERE & NOW

این بازی یک تخته سه بعدی روی تلویزیون دارد که شما و دوستانتان می توانید با استفاده از تلفن های اندرویدی خود در آن جابجا شوید. این بازی همچنین دارای حالت تک نفره است و حداکثر چهار نفر می توانند در حالت چند نفره بازی را انجام دهند.


حتما بخوانید: رفع مشکل کار نکردن کنترل تلویزیون اندروید (Android TV)


هر بازیکنی برای انجام بازی باید بازی را روی گوشی اندرویدی خود نصب کرده باشد. فقط با گروه دوستان خود تماس بگیرید و این بازی رومیزی کلاسیک را روی تلویزیون انجام دهید.

1. بازی MONOPOLY HERE & NOW

2. بهترین بازی اندروید برای تلویزیون : بازی Alien Invaders

بازی Alien Invaders شبیه بازی محبوب Space Invaders است. این بازی را می توان بصورت همزمان با شش نفر بازی کرد. طراحی بازی بسیار ساده است چون شما فقط باید کشتی های مدافع مختلف که با مهاجمان بیگانه مبارزه می کنند را کنترل کنید.

 بازی Alien Invaders

فقط باید به مهاجمانی که به آرامی به سمت فضاپیمای شما می آیند شلیک کنید. زمانی که یک بازی را شروع می کنید، تلفن شما به یک کنترلر ساده با سه دکمه تبدیل می شود. با تکمیل و اتمام سطوح، بازی سخت‌تر می‌شود و کشتی‌های بیشتری برای نابود کردن و شلیک‌های بیشتری برای فرار کردن وجود دارد.من شخصاً از گرافیک این بازی خوشم آمده است و موسیقی پس‌زمینه واقعاً به خوبی با بازی هماهنگ می‌شود. پخش این بازی روی صفحه نمایش بزرگ واقعا سرگرم کننده است.

 بازی Alien Invaders

3. بهترین بازی اندروید برای تلویزیون : بازی Angry Birds Friends

بازی پرندگان خشمگین یا Angry Birds نیازی به معرفی ندارد زیرا این بازی از زمان عرضه خود بسیار هیجان انگیز بوده است. در حال حاضر می توانید از بازی کلاسیک پرنده خشمکین بر روی صفحه نمایش بزرگتر لذت ببرید.

 بازی Angry Birds Friends

دو تورنمنت جدید در هرهفته برای بازی پرندگان خشمگین با دوستان و شش سطح جدید در هر تورنمنت وجود دارد.شما می توانید دوستان خود را به چالش بکشید تا در رتبه اول جدول جهان قرار گیرند.


حتما بخوانید: آموزش اتصال گوشی اندروید و آیفون به تلویزیون


 بازی Angry Birds Friends

4. بهترین بازی اندروید برای تلویزیون : بازی Draw King

بازی Draw King شبیه به بازی دورهمی Pictionary است و هدف شما در این بازی حدس زدن چیزی است که بازیکن دیگر با بیشترین سرعت ممکن می کشد. این بازی طراحی چند نفره، یک نوبت در اختیار هر بازیکن قرار می دهد.

بازی Draw King

ابتدا می توانید با حدس زدن کلمه امتیاز کسب کنید. اگر درست بگویید، شخصی که نقاشی می کند بیشترین امتیاز را دریافت می کند.این یک بازی عالی برای دورهمی های دوستانه و خانوادگی است.از انجایی که این یک بازی چند نفره است بنابراین به یک گوشی اندرویدی دوم و البته Chromecast نیاز خواهید داشت.

بازی Draw King

5. بهترین بازی اندروید برای تلویزیون : بازی Tricky Titans

بازی Tricky Titans یکی دیگر از بازی های چند نفره است که در آن شما و چهار نفر از دوستانتان با یکدیگر رقابت می کنید تا یک نفر برنده شود. در هر دور، بازیکنان باید بین حمله، دفاع یا تقویت قدرت یکی را انتخاب کنند.

بازی Tricky Titans

شما می توانید انتخاب کنید که از دهکده خود دفاع کنید، به بازیکن دیگری حمله کنید یا توانایی های خود را تقویت کنید.اگرچه این بازی به اندازه کافی ساده است که هر کسی بتواند آن را انتخاب کند، اما برای مقاومت بیشتر استراتژی لازم است تا رقابت شما چالش کافی برای لذت بردن از بازی را فراهم کند.

بازی Tricky Titans

6. بهترین بازی اندروید برای تلویزیون : بازی Just Dance Now

بازی فقط حالا برقص یا Just Dance Now یک شبیه ساز رقص است و مشابه سایر بازی های رقص روی کنسول ها عمل می کند. هدف این بازی این است که حرکات رقصندگان را در تلویزیون دنبال کنید. گوشی به عنوان یک کنترل کننده حرکت عمل می کند و حرکات شما را ردیابی می کند.

 بازی Just Dance Now

شما می توانید امتیازات خود برای انجام حرکات رقص را درانجا مشاهده کنید. این بازی هر ماه آهنگ های جدید و محتوای انحصاری را اضافه می کند.در این بازی  بیش از 300 آهنگ در دسترس است، از جمله 42 آهنگ از آخرین قسمت فقط در کنسول های بازی ویدیویی - Just Dance 2017 - موجود است.


حتما بخوانید: آموزش رفع مشکل قطع شدن صدای تلویزیون


دوستان خود را به خانه دعوت کنید و با آهنگ های مورد علاقه خود برقصید.در صورتی که تمرین ورزشی روزانه خود را از دست داده اید،می توانید با انجام این بازی فعالیت داشته باشید و کالری بسوزانید.

 بازی Just Dance Now

7. بهترین بازی اندروید برای تلویزیون : بازی Doodlecast for Chromecast

بازی Doodlecast یکی دیگر از بازی‌های جالب طراحی برای Chromecast شما است. طراحی بازی بسیار ساده است،یک بازیکن کلمه ای را برای کشیدن روی تلفن یا تبلت اندرویدی خود انتخاب می کند در عین حال افراد دیگر سعی می کنند آن را حدس بزنند.

بازی Doodlecast for Chromecast

برای انجام این بازی حداقل به دو بازیکن با دستگاه های اندرویدی در یک اتاق نیاز دارید. کشیدن نقاشی و حدس ها به طور همزمان در تلویزیون نمایش داده می شوند.سایر بازیکنان در اتاق می توانند آنچه را که روی تلویزیون کشیده می شود ببینند و از گوشی خود برای حدس زدن کلمه استفاده کنند. این بازی هم مانند بازی دورهمی Pictionary است اما روی صفحه نمایش بزرگتر انجام می شود.

بازی Doodlecast for Chromecast

8. بهترین بازی اندروید برای تلویزیون : بازی Up Down Fish for Chromecast

بازی Up Down Fish طراحی شبیه به بازی محبوب Flappy Bird دارد. شما و دوستانتان باید برای هدایت یک ماهی از طریق یک سری لوله باهم رقابت کنید.

 بازی Up Down Fish for Chromecast

مانند بازی Flappy Bird، اگر نتوانید امتیاز بالایی کسب کنید، بازی خسته کننده می شود.من برای قرار دادن این بازی در فهرست 10 بازی برتر این مطلب مطمئن نبودم زیرا این بازی آخرین بار در سال 2014 به روزرسانی شده است. اما بازی را امتحان کردم و بدون هیچ اشکال و افت سرعتی عالی عمل می کند.

 بازی Up Down Fish for Chromecast

9. بهترین بازی اندروید برای تلویزیون : بازی RISK: Global Domination

بازی استراتژیک RISK: Global Domination یک بازی رومیزی کلاسیک است که مجموعه ای رقابتی را برای همه افراد به ارمغان می آورد. شما باید از سرزمین های خود دفاع کنید، سربازان را اماده کنید و حملاتی را برای فتح نهایی علیه دوستان، خانواده و دشمنان خود انجام دهید.

بازی RISK: Global Domination

این بازی را می توان در برابر بازیکنان تصادفی به صورت آنلاین و همچنین با دوستان خود با استفاده از تاس  ریختن و حرکت کردن انجام داد. حداکثر شش بازیکن می توانند در یک زمان باهم بازی کنند. هدف اصلی حذف سایر بازیکنان و کنترل قلمروهای آنها در یک سیستم نوبتی است.این بلزی دارای نقشه های متعدد و گرافیک زیبایی است.

بازی RISK: Global Domination

10. بهترین بازی اندروید برای تلویزیون : بازی Fire Team for Chromecast

هدف بازی Fire Team بمباران دوستانتان در دنیای مجازی است.طراحی این بازی ساده است، بمب های خود را به صورت استراتژیک در میدان بازی قرار دهید تا بازیکنان دیگر را از طریق انفجار به دام بیندازید. آخرین نفری که ماند برنده است.

بازی Fire Team for Chromecast

این بازی دارای تصاویری یکپارچه سازی با سیستم عامل است و می توان آن را با حداکثر شش بازیکن بازی کرد. چهار حالت مختلف برای بازی وجود دارد - Survival، Deathmatch، Team vs Team و Capture the flag. هر بازیکن باید گوشی هوشمند خود را به حالت افقی تبدیل کند و از آن به عنوان یک صفحه بازی برای کنترل شخصیت خود بر روی صفحه تلویزیون استفاده کند.

بازی Fire Team for Chromecast

سخن پایانی:

Chromecast می‌تواند تلویزیون اتاق نشیمن شما را با انجام این بازی‌ها به یک منطقه بازی تبدیل کند.می توانید با انتخاب هر یک از بازی هایی که در این مطلب ارائه دادیم فضای رقابتی و مهیجی در خانه خود ایجاد کنید.


مقالات مرتبط:

آموزش اتصال گوشی اندروید و آیفون به تلویزیون

آموزش ساخت اکانت سامسونگ برای تلویزیون

از
10
رای