اینترنت

معرفی انواع ارزهای دیجیتال معتبر و آینده دار جهان و تفاوت آنها

آیا می دانید ارز دیجیتال چیست و انواع آن کدام است، اگر به دنبال این هستید تا با بهترین و جدیدترین ارزهای دیجیتال جهان که معتبر و آینده دار هستند و امروزه معروف هستند آشنا شوید. ادامه این مطلب سلام دنیا را بخوانید.

ارز دیجیتال چیست و چگونه کار می کند

ارز دیجیتال هر گونه ارزی می باشد که فقط به صورت الکترونیکی در دسترس میباشد. ارزهای دیجیتال برای یادگیری نحوه انجام وظایف اساسی، مانند نحوه باز کردن کیف پول دیجیتال و ذخیره صحیح دارایی های دیجیتال، به کاربر نیاز دارند

ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) چیست، مزایا و معایب آنها

اصطلاح ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) به شکل مجازی یک ارز فیات اشاره میکند. پول فیات اصطلاحی است که به ارز صادر شده توسط دولت یک کشور اشاره دارد. درباره مزایا و معایب و روش عملکرد ارز دیجیتال ملی در سلام دنیا بیاموزید.

ارز دیجیتال چیست و چه کاربردی دارد به زبان ساده

ارز دیجیتال یک اصطلاح فراگیر است که می تواند برای توصیف انواع مختلف ارزهای موجود در حوزه الکترونیکی استفاده شود. درباره ارز دیجیتال و کاربردهای آن و همچنین مزایا و معایب پول الکترونیکی در سلام دنیا بیاموزید.

چگونه رمز جیمیل فراموش شده را تغییر دهیم

روش‌های مختلفی برای ریست کردن رمز عبور جیمیل وجود دارد. آموزش ریست کردن رمز جیمیل، بازیابی رمز جیمیل فراموش شده بدون شماره تلفن یا آدرس ایمیل پشتیبان و تغییر رمز gmail در سلام دنیا بخوانید.

اینترنت adsl چیست و چگونه کار می کند

اینترنت ثابت یا ADSL که مخفف کلمات Asymmetric Digital Subscriber Line و به معنی خط اشتراک دیجیتال نامتقارن است. یک فناوری ارتباطی است که سرعت اتصال سریعتری را نسبت به اینترنت دیال آپ (dial-up) ارائه می دهد.

چگونه ایمیل بفرستیم با گوشی و کامپیوتر گام به گام و ساده

اگر می خواهید در جیمیل خود ایمیل ارسال کنید ولی روش آن را نمی دانید و از خود می پرسید چگونه ایمیل بفرستیم، نگران نباشید. می توانید نحوه فرستادن ایمیل با گوشی و کامپیوتر را به صورت گام به گام در سلام دنیا بیاموزید.

اینترنت ماهواره ای چیست و چگونه کار می کند

اینترنت ماهواره ای از امواج رادیویی برای برقراری ارتباط با ماهواره های دور زمین استفاده می کند. درباره اینکه اینترنت ماهواره ای چیست و چگونه کار میکند و سرعت اینترنت ماهواره ای چقدر است، در سلام دنیا بیاموزید.

آموزش دیلیت اکانت ایمیل یاهو ؛ پاک کردن اکانت یاهو

یاهو میل به شما امکان می دهد هر اکانتی را که غیرفعال می کنید مجددا بازیابی کنید. اگر می خواهید اکانت ایمیل یاهو خود را حذف کنیم ، می توانید مراحل دیلیت اکانت ایمیل یاهو را در سلام دنیا بیاموزید.

آموزش ساخت ایمیل در یاهو (گام به گام) ؛ دانلود yahoo mail

با استفاده از یک اکانت ایمیل یاهو می توانید از تمام خدماتی که سرویس ایمیل یاهو ارائه می دهد استفاده کنید. می توانید با استفاده از راهنمای گام به گام ساخت ایمیل یاهو در سلام دنیا، یاد بگیرید چطور ایمیل بسازیم.

چگونه ایمیل موقت یا ایمیل یکبار مصرف بسازیم (تصویری)

در کمتر از یک دقیقه می‌توان اقدام به ساخت یک ایمیل موقت کرد. ده ها وب سایت خوب وجود دارد که آدرس های ایمیل موقت یا حتی آدرس های دائمی را به شما ارائه می دهند. روش ساخت ایمیل یکبار مصرف را در سلام دنیا ببینید.

مسدود و بلاک کردن کانال یوتیوب در گوشی و کامپیوتر

اگر بدنبال راهی برای مسدود کردن کانال یوتیوب هستید تا از نمایش ویدئوهای ناخواسته و مزاحم جلوگیری کنید، یا اگر می خواهید که راهی برای بستن کامنت در یوتیوب پیدا کنید، ادامه مطلب از سلام دنیا را بخوانید.