اینترنت

پولدار شدن با بیت کوین؛ کسب درآمد میلیونی با ارز دیجیتال

کسانی بوده اند که سال ها پیش هزاران بیت کوین هر کدام به ارزش 10 دلار خریده اند و بعد وقتی ارزش بیت کوین به 50 دلار رسید، آن را نقد کرده اند. شما هم می توانید همین حالا فقط در بیت کوین سرمایه گذاری کنید و تنها چند سال بیت کوین ها را نگه دارید.

معنی دقیق و کاربرد صحیح این 61 ایموجی یا شکلک را بدانید

از چهره های ایموجی برای پیامک کوتاه (اس ام اس) و برنامه های رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام و واتس آپ استفاده می شود. اما معنی واقعی ایموجی چیست و هر ایموجی در کجا کاربرد دارد. در ادامه با 61 ایموجی آشنا شوید.

معرفی کامل برنامه یوتیوب مخصوص کودکان (YouTube Kids) و آموزش دانلود، نصب و تنظیمات آن

یوتیوب کودکان (YouTube Kids) اپلیکیشنی با موضوع سرگرمی، موزیک و ویدئو است. هدف برنامه این است که نسخه ای مناسب از یوتیوب را برای کودکان و افراد جوان تر با ویژگی های کنترل والدین و فیلترهای ویدئویی فراهم کند.

نحوه خرید، فروش و سرمایه گذاری در بیت کوین و نکات مهم آن

چه وقت باید بیت کوین بخرید و چه وقت باید آن را نگه دارید؟ جواب آسان این است که زمان حال همیشه زمان خوبی برای خرید بیت کوین است. اگر مقداری پول اضافی دارید که می خواهید سرمایه گذاری کنید، حالا بهترین زمان برای این کار است.

بیت کوین چه نقاط قوت و چه نقاط ضعفی دارد؟

اگر قصد ورود به دنیای ارز دیجیتال بیت کوین را دارید بهتر است ابتدا تمامی نقاط قوت و ضعف آن را بدانید و آگاهانه وارد بازار بزرگ این ارز دیجیتال شوید. در ادامه تمامی نقاط قوت و ضعف بین کوین مورد بررسی قرار گرفته است.

کیف پول بیت کوین چیست؟ (راهنمای جامع انواع کیف پول بیتکوین)

همه کیف پول های ارزهای رمزپایه به دو گروه تقسیم می شوند: داغ و سرد. کیف پول موبایلی نیز کیفی است که برای کار بر روی سیستم عامل اندروید یا آی او اس طراحی شده است. در ادامه نحوه انتخاب مناسب ترین کیف پول را بخوانید.

مزایا و دلایل راه اندازی فروشگاه اینترنتی و شروع کسب و کار آنلاین

شروع یک کسب و کار ممکن است بهترین چیزی باشد که تا به حال می توانستید انجام دهید. دلایل متعددی برای اینکه چرا باید تجارت آنلاین و فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید وجود دارد، یکی از آنها کنترل درآمد است.

4 استفاده و کاربرد بیت کوین در دنیای واقعی که احتمالا نمی دانستید

پرداخت با بیت کوین مزایای قابل توجهی دارد که شاید تا به حای به آن فکر نکرده باشید. برای مثال می توانید از بیت کوین برای خرید از فروشندگان خارجی ای که بیت کوین قبول می کنند استفاده کنید، بدون آنکه نگران کارمزد تبدیل ارز باشید.

بیت کوین چه فرقی با ارزهای ملی متداول دارد؟

این واقعیت که بیت کوین توسط هیچ حکومت مرکزی صادر نمی شود حاکی از کاربردهای وسیع بیت کوین در مقایسه با ارزهای دولتی است. ارزش ارزهای ملی توسط دولتی که آن را صادر کرده است تعیین می شود.

بیت کوین چیست؟ پاسخ به تمام سوالات شما در مورد ارز دیجیتال Bitcoin

بیت کوین پولی غیرمتمرکز است. بیت کوین بیشتر از آن که تنها یک ارز باشد، در واقع جنبشی است که مردم را قدرتمند کرده است تا بتوانند بدون نیاز به پرداخت مالیات  خودشان کنترل اقتصاد و امور مالی شان را بر عهده بگیرند.