بیوگرافی آیبوکه پوسات (Aybüke Pusat)، زندگی شخصی، عکس و اینستا

بیوگرافی آیبوکه پوسات (Aybüke Pusat)، زندگی شخصی، عکس و اینستا بیوگرافی آیبوکه پوسات (Aybüke Pusat) ؛ با زندگینامه آیبوکه پوسات و همسرش ارتباط آیبوکه پوسات با فورکان آندیچ، قد و وزن، پیچ اینستا، فیلم و عکس و شروع فعالیت هنری او در سلام دنیا آشنا شوید.

آیبوکه پوسات از بازیگران جوان ترکیه ای می باشد که مدتی است در مرکز توجهات علاقه مندان به سریال های ترکی قرار گرفته است، در این مطلب از سلام دنیا درباره زندگینامه آیبوکه پوسات، بیوگرافی آیبوکه پوسات و زندگی شخصی، آیبوکه پوسات و همسرش، آیا آیبوکه پوسات همسر واقعی فورکان آندیچ است، آیبوکه پوسات قد و وزن، آیبوکه پوسات قبل از عمل، آیبوکه پوسات و تولگا ساریتاش، شروع فعالیت هنری آیبوکه پوسات، فیلمهای آیبوکه پوسات، فیلم جدید آیبوکه پوسات، پیچ اینستاگرام آیبوکه پوسات، گفتگو با آیبوکه پوسات ، عکس های آیبوکه پوسات صحبت خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

زندگینامه آیبوکه پوسات

 • نام و نام خانوادگی: آیبوکه پوسات/ Aybüke Pusat
 • تاریخ تولد: 25 فوریه 1995
 • محل تولد: آنکارا. ترکیه 
 • محل زندگی: ترکیه
 • تحصیلات: Hacettepe University Ankara State Conservatory و فارغ التحصیل رشته تجارت از دانشگاه آنادولو 
 • حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون ، مدلینگ و مربی باله
 • زمینه فعالیت: سینما، تلویزیون، مدل، باله
 • سالهای فعالیت: 2014 تاکنون

بیوگرافی آیبوکه پوسات و زندگی شخصی 

آیبوکه پوسات متولد 25 فوریه در سال 1995 میلادی می باشد که در آنکارا به دنیا آمده است، او در خانواده ای تاتار بدنیا آمده است. پدرش نامیک و مادرش آسمان نام دارند و دارای دو برادر می باشد. به خاطر علاقه زیادش به رقص باله در رشته باله از دانشگاه حاجی تپه Hacettepe آنکارا نیز تحصیل کرده و فارغ التحصیل شد.

آیبوکه پوسات در سال 2014 ملکه زیبایی ترکیه شد و در همان سال نیز به عرصه بازیگری قدم گذاشت و شهرتش را مدیون بازی در سریال تلویزیونی Söz می داند که در سال 2017 از تلویزیون ترکیه پخش شد.

بیوگرافی آیبوکه پوسات

آیبوکه پوسات و همسرش

سلبریتی های ترک همیشه شایعات دوستی و ازدواج را با خود دارند، مدتی نیز شایعه شده بود که او با جان یوجل (پسر دریا آلابورا بازیگر) در ارتباط می باشد. در سال 2019 شایعاتی در مورد رابطه آیبوکه پوسات و فورکان آندیچ بوجود آمد که بارها آیبوکه در جواب خبرنگاران، این شایعه را رد کرد ولی در نهایت همراه با فورکان اندیچ در جشنی رابطه شان لو رفت. 


حتما بخوانید: بیوگرافی فورکان آندیچ و زندگی شخصی


آیا آیبوکه پوسات همسر واقعی فورکان آندیچ است

این خبر از سال 2019 بر سر زبان ها افتاد و اوایل با رد آن توسط هر دو بازیگر مواجه شد اما حضور آیبوکه پوسات و فورکان آندیچ در جشن ها باعث شد که این خبر سراسری شود و آنها با انتشار عکس های خود در پیج شخصی شان ارتباط خود را علنی کردند. این دو بازیگر در سریال لروکس با یکدیگر همبازی و پارتنر هم بودند.

بیوگرافی آیبوکه پوسات

آیبوکه پوسات قد و ورزن

آیبوکه پوسات از بازیگران بلند قد و خوش استایل ترکیه ای می باشد او دارای 174 سانتی متر قد و 58 کیلوگرم وزن می باشد.

آیبوکه پوسات قبل از عمل 

ظاهر هیچ عکسی از قبل عمل آیبوکه پوسات وجود ندارد، البته بعید می دانیم که این بازیگر چهره اش تا به حال دست نخورده باشد.

آیبوکه پوسات و تولگا ساریتاش

مدتی نیز شایع شده بود که آیبوکه پوسات و تولگا ساریتاس پارتنر او در سریال Soz از سال 2017 تا سال 2018 با یکدیگر در ارتباط هستند اما این خبر نیز شایعه بوده و از سمت هیچ کدام آنها تأیید نشد.

شروع فعالیت هنری آیبوکه پوسات

با انتخاب آیبوکه پوسات برای ملکه زیبایی و دختر شایسته ترکیه برای بازی در سریال جزر و مد نیز انتخاب شد و در دنیای بازیگری قدم گذاشت و بعد از آن نیز سریال های مختلفی بازی کرد و بیش از پیش مشهور شد.

فیلمهای آیبوکه پوسات

 • ٢01٩ – فیلم سینمایی Kapi در نقش ناردین 

حتما بخوانید: بیوگرافی الیکا ناصری [نقش ابرا سریال یاغی]


سریال های آیبوکه پوسات

 • ٢014-  سریال  medcezir (جزر و مد) در نقش الیف 
 • ٢014 – سریال O hayat benim (اون زندگی منه) در نقش زینب 
 • ٢015 – سریال Bes kardes (پنج برادر ) در نقش زینب 
 • ٢016 – سریال  Familya در نقش سو بی اوغلو 
 • ٢01٧ – سریال Soz (قول) در نقش بهار کاراسو 
 • ٢01٨ – سریال  Sahin tepesi (تپه شاهین) در نقش وردا اوزدن 
 • ٢01٩ – سریال  her yerde sen (همه جا تو) در نقش سلین سور
 • 2020 _ سریال پنجاه متر مربع در نقش دلارا

بیوگرافی آیبوکه پوسات

فیلم جدید آیبوکه پوسات

بازی آیبوکه پوسات در سریال ALEF: Mâl-i Hülya ( الف: مال حولیا ) ، فصل دوم سریال کارآگاهی عرفانی الف ( ALEF ) به بلوتی وی (BluTV) رسید ، در این سریال علاوه بر تانر اولمز و آیبوکه پوسات، ستارگانی چون هانده سورال، سردار اورچین، مهمت‌جان مینجینوزلو، امل چولگچن و … نیز ایفای نقش می کنند.

پیچ اینستاگرام آیبوکه پوسات

آیبوکه پوسات با پیج اینستاگرام خود در شبکه های مجازی فعال می باشد، او بیش از 3 میلیون و 700 هزار فالور دارد و بیش از 473 پست درباره شغل هنری، حرکات باله خود و زندگی شخصی اش انتشار کرده است.

آدرس پیج اینستاگرام آیبوکه پوسات :  aybukepusat@

گفتگو با آیبوکه پوسات 

آیبوکه پوسات درباره کودکی خود می گوید:

من بچه شیطونی بودم و والدینم انرژی من را به باله هدایت کردند تا از شر آن خلاص شوم. بزرگترین چیزی که باله به من اضافه کرد این بود که یاد بگیرم در بازیگری دستم را کجا بگذارم. من در حین اجرای باله رنج زیادی کشیدم. هر روز درد شدید و اشک بود.

همچنین با دوری از باله، گفت:

درد عضلانی ام بیشتر شد. وقتی دکترها گفتند، “باید رقصیدن را کنار بگذاری”، من در خلاء بزرگی رها شدم. اما الان می بینم که خوب است چون بازیگری را شروع کردم. وقتی به من گفتند نمی توانم برقصم، افسرده شدم.


حتما بخوانید: بیوگرافی بوراک داکاک بازیگر ترک و همسرش


آیبوکه پوسات که در سال 2014 در مسابقه دوشیزه ترکیه سوم شد، شرکت خود در این مسابقه را تصادفی دانست.در این باره عنوان می کند:

در حالی که خیلی ناراضی بودم، دوستانم برای خانم ترکیه درخواست دادند. من حتی نمی خواستم جزو 3 تای اول باشم. وقتی سوم شدم، نمی دانستم چه کار کنم. من خودم را به عنوان یک بازیگر دیدم بدون اینکه چیزی از بازیگری بدانم. در آن زمان (مسابقه زیبایی دوشیزه ترکیه 2014 ) ، آمینه گولشه اول شد و دیلان چیچک دنیز دوم شد.

بیوگرافی آیبوکه پوسات

عکس های آیبوکه پوسات

 آیبوکه پوسات

بیوگرافی آیبوکه پوسات (Aybüke Pusat)

عکس آیبوکه پوسات1

عکس آیبوکه پوسات 2

عکس آیبوکه پوسات 3

عکس آیبوکه پوسات 4

عکس آیبوکه پوسات 5

عکس آیبوکه پوسات 6

عکس آیبوکه پوسات 8

بیوگرافی آیبوکه پوسات

عکس های آیبوکه پوسات و فورکان آندیچ

عکس های آیبوکه پوسات و فورکان آندیچ

عکس های آیبوکه پوسات و فورکان آندیچ 2

عکس های آیبوکه پوسات و فورکان آندیچ 2

عکس های آیبوکه پوسات و فورکان آندیچ

سخن آخر

امیدواریم از مطلبی که در خصوص بیوگرافی آیبوکه پوسات تهیه کرده ایم خوشتان آمده باشد. این مطلب درباره زندگی شخصی و حرفه ای آیبوکه پوسات هنرپیشه ترکیه ای بود.


مطالب مرتبط:

بیوگرافی جان یامان بازیگر ترک و زندگی شخصی

بیوگرافی ابرو شاهین بازیگر ترک و همسرشاز
7
رای