بیوگرافی میلاد میرزایی و همسر + زندگی شخصی، عکس و پیج اینستاگرام

بیوگرافی میلاد میرزایی و همسر + زندگی شخصی، عکس و پیج اینستاگرام بیوگرافی میلاد میرزایی ؛ زندگینامه میلاد میرزایی بازیگر نقش علیرضا سریال شهباز، زندگی شخصی و هنری، همسر، عکس، فیلم، پیج اینستاگرام و گفتگو خواندنی با او را در سلام دنیا بخوانید.

میلاد میرزایی یکی از چهره های جدید و جوان تلویزیون است که برای بازی در سریال شهباز در نقش علیرضا نقش آفرینی کرده است. در ادامه این مطلب سلام دنیا قصد داریم تا شما را با بیوگرافی و زندگینامه میلاد میرزایی همراه با زندگی شخصی و هنری، گفتگو خواندنی، فیلم ها و سریال ها و در انتها نیز پیج اینستاگرام و عکس های جذاب آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

زندگینامه میلاد میرزایی بازیگر سریال شهباز

 • نام: میلاد
 • نام خانوادگی: میرزایی
 • متولد: 30 شهریور ماه سال 69 
 • محل تولد: بابل
 • تحصیلات: فارغ‌التحصیل رشته بازیگری
 • زمینه فعالیت: بازیگری، دوبلور و گوینده رادیو
 • شروع فعالیت: 1386 
 • وضعیت تاهل: مجرد

بیوگرافی میلاد میرزایی و زندگی شخصی

میلاد میرزایی بازیگر جوان کشورمان در تاریخ 31 شهریور سال 69 در شهر بابل به دنیا آمده است. میلاد میرزایی فرزند سوم و آخر خانواده است او یک خواهر و برادر بزرگ تر از خود به نام های فاطمه و محمد دارد.علاقه اش به بازیگری و صدای خوبش باعث شد که او از همان دوران کودکی وارد دنیای موسیقی و بعد بازیگری شود. میلاد میرزایی دانش آموخته رشته بازیگری است.این علاقه باعث شد که او برای ادامه تحصیل نیز در دانشگاه وارد رشته بازیگری شود.


حتما بخوانید: بیوگرافی مهدخت مولایی و زندگی شخصی


میلاد میرزایی نیز مانند سایر بازیگران کشورمان فعالیت خود را از عرصه تئاتر شروع کرده است و بازیگر درخشانی در این عرصه هم بوده است.میلاد میرزایی در سال 1385 بخاطر تن صدا و بیان خوبش بعنوان دوبلور و گوینده پا به عرصه رادیو گذاشت. مدتی به عنوان گوینده و دوبلور رادیو فعالیت داشته است. ویژگی های مانند صدای زیبا، قد بلند،چهره جذاب و استعداد زیاد او باعث شد که خیلی زود وارد حوزه بازیگری شود.

این بازیگر جوان توجه ویژه ای به ورزش دارد تا تناسب اندام خودش را حفظ کند.از جمله فعالیت های او در اوغات فراغت می توان به تماشای فیلم و گوش دادن به موسیقی اشاره کرد. یکی از خصوصیات مهم میلاد میرزایی علاقه زیادش به خانواده و خوش اخلاق بودن او است.

بیوگرافی میلاد میرزایی و زندگی شخصی

میلاد میرزایی و همسرش و فرزندش

میلاد میرزایی مجرد است و ازدواج نکرده است.

قد میلاد میرزایی

در مورد قد میلاد میرزایی اطلاعات دقیقی منتشر نشده است اما او یکی از بازیگران جوان خوش چهره و خوش قد بالای ایرانی است.

قد میلاد میرزایی

لکنت زبان میلاد میرزایی

یک نکته قابل توجه در مورد میلاد میرزایی این است که او در دوران نوجوانی دچار لکنت زبان بوده است اما توانست با تمرین های مستمر در مدت کوتاه 6 ماه این مشکل را درمان کند. او با داشتن 17 ساعت تمرین فن بیان توانست علاوه بر درمان لکنت زبانش به دلیل صدای خوبش وارد عرصه دوبلوری و گویندگی رادیو شود.


حتما بخوانید: بیوگرافی رجب اوستا و همسرش ملیس مینکاری


شروع فعالیت هنری میلاد میرزایی

میلاد میرزایی اولین بار در سال 1383 با حضور در صحنه تئاتر در شهر ساری فعالیت خود را آغاز کرد.یک سال بعد یعنی در سال 1384 پا به عرصه موسیقی گذاشت.در سال 1385 وارد عرصه دوبلوری و گویندگی رادیو شد زیرا او از تن صدای بسیار خوبی برخوردار بوده است. در ادامه به مدت 3 سال بعنوان نقش اول در شبکه استانی حضور پیدا کرد.

میلاد میرزایی در سال 1386 با بازی در فیلم اشکان، انگشتر متبرک پا به عرصه بازیگری گذاشت. اما سال 94سال مهمی برای او بود زیرا او اولین کار سینمایی خود با نام ماه در جنگل را انجام داد و به این ترتیب وارد سینما شد.در ادامه نقش هایی در سریال های سرزمین کهن ، چرخ و فلک و تاریکی شب روشنایی روز، محکومین و رنج پنهان را برعهده داشت.

اما در سال 95 با اینکه نقش کوتاهی در سریال چرخ و فلک در کنار لیلا اوتادی و میلاد کی مرام داشت اما این سریال باعث شد که از او برای بازی در سریال بانوی عمارت دعوت شود.میلاد میرزایی در سریال بانوی عمارت در نقش رشید پسر حاج فتاح در کنار بازیگرانی چون حسام منظور، مریم مومن، رامتین خداپناهی و نیکی نصیریان به ایفای نقش پرداخت و همین سریال باعث شهرت او شد.

شروع فعالیت هنری میلاد میرزایی

فیلم های میلاد میرزایی

 •  ماه در جنگل(1394)
 •  چرخ و فلک(1395)
 •  تاریکی شب ، روشنایی روز (1396)
 • رنج پنهان(1396)
 •  محکومین(1396)
 • نوار زرد(1396)
 • سرزمین کهن
 • بانوی عمارت(1397)
 • بیگانه ای با من است(1399)
 • شرم(1399)
 • لایه های دروغ
 • فوران آب از تنور
 • درد مشترک

حتما بخوانید: بیوگرافی حسین پور کریمی بازیگر و خواننده


پیچ اینستاگرام میلاد میرزایی

میلادی میرزایی با آدرس زیر در اینستاگرام فعالیت دارد:

www.instagram.com/milad.mirzaei_official

گفتگو با میلاد میرزایی

فضا چقدر برای رشد جوانها در عرصه نمایش و تصویر مهیا است؟

ما بازیگران هم در عرصه نمایش و هم تصویر با سختی های زیادی روبه رو هستیم، اما از آنجایی که کار نمایش و تصویر یک کاری تیمی است ابتدا باید با یک گروه مناسب کار کنید و درصورتی که گروه ها از سازماندهی خوبی برخودار باشند و حرفه ای با هم باشند می توان گفت که امکان شروع کار وجود دارد.

سختی ها و شیرینی های دنیای بازیگری از نظر شما چیست؟

بازیگری سختی های زیادی نسبت به لذت آن دارد، لااقل حس من تا به حال این طور بوده است، در حقیقت بازیگری سخت است و باید همیشه تمرین داشته باشید، به روز باشید،تلاش کنید، همیشه بهترین خودتان باشید و این بهترین بودن سخت است اما در کنار خودش لذت هم دارد.

چرا تصویر شما در پوستر اصلی فیلم مشاهده نمی شود؟

احتمالا تا به حال نقشی نداشته ام باعث شود عکس من در پوستر مشاهده شود،البته این کار سلیقه ای است و در حقیقت تصمیم گیرنده تهیه کننده و کارگردان هستند، نکته مهم این است که فیلم دیده شود و زحمات گروه به بار بشیند.

گفتگو با میلاد میرزایی

باشکوه ترین لحظه زندگی شما؟

خندیدن پدر و مادرم از ته دل باشکوه ترین لحظه زندگی من است.

بهترین تعریفی که از خودتان شنیده اید چه بوده است؟

اگر بخواهم درباره بهترین تعریفی که از خودم شنیدم حرفی بزنم باید بگوییم راجع به راکورد است که همه می گویند خیلی خوب راکوردها را حفظ می کنم.


حتما بخوانید: بیوگرافی گوزده تورکر بازیگر ترک و همسرش


اگر یک دوست تخیلی انتخاب کنید چه شخصیتی را انتخاب می کنید و خودتان شبیه کدام شخصیت کارتونی هستید؟

اگر بخواهم یک دوست تخیلی برای خودم انتخاب کنم یک آدم فضایی انتخاب می کنم و سعی می کنم چیزهای زیادی را با او در میان بگذارم و خودم را شبیه شخصیت کارتونی ملوان زبل می بینم.

عکس های میلاد میرزایی

 1عکس های میلاد میرزایی

 2عکس های میلاد میرزایی

 3عکس های میلاد میرزایی

 4عکس های میلاد میرزایی

 5 عکس های میلاد میرزایی

 6عکس های میلاد میرزایی

 7عکس های میلاد میرزایی

 8عکس های میلاد میرزایی

 9عکس های میلاد میرزایی

10عکس های میلاد میرزایی

11عکس های میلاد میرزایی

12 عکس های میلاد میرزایی

13 عکس های میلاد میرزایی

14 عکس های میلاد میرزایی

15 عکس های میلاد میرزایی

 16عکس های میلاد میرزایی

سخن پایانی:

میلاد میرزایی بازیگر جوان و خوش سیمای کشورمان است که در سریال شهباز است که در این مطلب ما بیوگرافی و زندگی نامه او را در اختیار شما قرار دادیم.


مطالب مرتبط:

بیوگرافی بلال ایگیت کوچاک [Yiğit Koçak] همسرش لیزگه کومرت

بیوگرافی کیم داهیون خواننده گروه توایس؛ زندگی شخصی، عکس و پیجاز
6
رای