بیوگرافی ناهید کیانی تکواندوکار ایرانی و همسرش + عکس و زندگی شخصی

بیوگرافی ناهید کیانی تکواندوکار ایرانی و همسرش + عکس و زندگی شخصی ناهید کیانی کیست؛ بیوگرافی ناهید کیانی دختر تاریخ ساز تکواندو ایران، همسرش، زندگی شخصی، اصالت، قد و وزن و پیج اینستاگرام، مصاحبه و عکس و رابطه اش با کیمیا علیزاده در سلام دنیا بخوانید.

ناهید کیانی دختر تاریخ ساز تکواندو ایران است که توانست به المپیک توکیو 2020 در ژاپن راه پیدا کند. زندگی ورزشی این بانوی تکواندوکار ماجراهای زیبایی داشته است، در این مطلب سلام دنیا درباره ناهید کیانی کیست؛ بیوگرافی ناهید کیانی، زندگی شخصی و ورزشی و اصالت ناهید کیانی، رابطه اش با کیمیا علیزاده، پیج اینستاگرام، صحبت خواهیم کرد و در قسمت انتهایی این مطلب می توانید مصاحبه و عکس های ناهید کیانی، دختر تکواندوکار ایران را مشاهده کنید.

زندگینامه ناهید کیانی تکواندو کار

 • نام: ناهید
 • نام خانوادگی: کیانی
 • محل تولد: اصفهان
 • تاریخ تولد: 10 مرداد 1377
 • تحصیلات: تربیت بدنی
 • زمینه فعالیت: ورزشکار
 • رشته : تکواندو
 • بخش: کیوروگی
 • وزن المپیکی: 57 کیلوگرم
 • باشگاه: فتح صدر البرز
 • وضعیت تاهل: مجرد

بیوگرافی ناهید کیانی و زندگی شخصی

ناهید کیانی تکواندوکار ایرانی در تاریخ 10 مرداد 1377 در شهر اصفهان متولد شده است.او در یک خانواده تقریبا پرچمعیت متولد شده، ناهید کیانی یک خواهر و چهار برادر بزرگتر از خود دارد و خودش فرزند پنجم خانواده است.به گفته خودش او از سن کم یعنی 8 سالگی به همراه خواهرش مهتاب کیانی وارد رشته تکواندو شده است. البته او در مصاحبه هایش اعلام کرده که در حال حاضر هیچ کدام از اعضای خانواده به فعالیت های ورزشی نمی پردازند.

نکته جالب درباره ورود ناهید کیانی به رشته تکواندو اشتباه مادرش بود، ناهید به رشته کاراته علاقه داشت و مادرش به اشتباه برای او و خواهرش به جای لباس کاراته، لباس تکواندو خرید و آنها به اجبار وارد کلاس این رشته رزمی شدند. علاقه و استعداد ناهید کیانی باعث شد که به سرعت در همان سن کم در این رشته رزمی به موفقیت دست پیدا کند. ناهید کیانی با کمک مربی که استعدادش را در همین سنین کم کشف کرد و حمایت خانواده اش توانست در سن 9 سالگی به مسابقات کشوری راه پیدا کند و موفق به کسب مقام دوم مسابقات قهرمانی نوجوانان شود.


حتما بخوانید: بیوگرافی مهدی طارمی و همسرش و زندگی شخصی


در ادامه زمانی که 16 ساله بود در مسابقات جهانی نوجوانان در کشور چین موفق به کسب مدال برنز شد و شال بعد در مسابقات آسیایی به مدال طلا رسید.او از سال 1395 با ورود به رده بزرگسالان موفق شد و  مدال برنز آسیا را از آن خود کند و سال 96 هم نقره رقابت های جام ریاست آفریقا را کسب کرد و مسیر موفقیت های خود را ادامه داد.اوج موفقی ناهید کیانی ناهید کیانی خرداد سال 1400 بود، او در وزن 57 کیلوگرم مدال خوش رنگ طلا را در مسابقات سهمیه المپیک در کشور اردن کسب کرد و راهی المپیک 2020 توکیو در ژاپن شد.ناهید کیانی در رشته تربیت بدنی تحصیل کرده است و دوست دارد در آینده دندانپزشک یا فیزیوتراپ شود. او در کنار درس و ورزش به تازگی وارد عرصه مد و فشن نیز شده است. درباره زندگی شخصی و وضعیت تاهل خانم ناهید کیانی باید بگوییم که او هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

بیوگرافی ناهید کیانی و زندگی شخصی

ناهید کیانی اصالتا اهل کجاست

خانم ناهید کیانی یک بختیاری با اصالت خوزستانی هستند که در شهر اصفهان متولد شده اند.

ناهید کیانی دان چند تکواندو است

در مورد دان تکواندو ناهید کیانی اطلاعاتی در دسترس نیست.

ناهید کیانی و کیمیا علیزاده

ناهید کیانی و کیمیا علیزاده که از دوستان صمیمی در رشته تکواندو بوده اند که خیلی ها می گویند آنها شباهت زیادی هم باهم دارند، البته ناهید کیانی گفته من این شباهت را حس نمی کنم و شاید دوستی زیادمان روی چهره های هم تاثیر گذاشته و شبیه همدیگر شده ایم. علاوه براین ناهید کیانی در مسابقات المپیک در توکیو ژاپن در وزن 57 کیلوگرم با کیمیا علیزاده از تیم پناهندگان المپیک به مبارزه پرداخت و نتیجه این دیدار 18 بر 9 به نفع کیمیا علیزاده به به پایان رسید.

ناهید کیانی و کیمیا علیزاده

قد و وزن ناهید کیانی

ناهید کیانی 172 سانتی متر قد و 55 کیلوگرم وزن دارد.


حتما بخوانید: بیوگرافی پژمان جمشیدی، زندگی شخصی و هنری


پیج اینستاگرام ناهید کیانی

پیج اینستاگرام ناهید کیانی nahid.kiyani.official@ است و او در حال حاضر 113 هزار فالوور دارد و 121 عکس از خودش منتشر کرده است.با دنبال کردن صفحه این ورزشکار عزیز می توانید از علاقه مندی های او اطلاعات بیشتری کسب کنید.

پیج اینستاگرام ناهید کیانی

مصاحبه با ناهید کیانی

المپیک پایان کارم نیست

قطعا المپیک پایان راه من نیست،من بعد از المپیک توکیو باید به مسابقات مهم قهرمانی جهان بروم و آنجا پله بزرگی برای من است و همه تلاشم را می کنم تا بتوانم در آنجا هم مدال بیاورم.

وضعیت مالی ام

قطعا منفعت مالی این رشته نمی تواند مخارج زندگی ما را تامین کند و درآمد زایی برایمان داشته باشد، و عشق و علاقه ام باعث شده که در این رشته فعالیت کنم، ما برای حضور در یک مسابقه چهار ماه تلاش می کنیم اما پاداشی که دریافت می کنیم حقوق یک ماه یک کارمند است، من خودم صرفا اینکار را دلی انجام می هم.

می خواهم پزشک شوم

با اینکه در حال حاضر در رشته تربیت بدنی تحصیل می کنم و از دبیرستان رشته ام را به تربیت بدنی تغییر دادم، اما از کودکی دوست داشتم دندانپزشک و فیزیوتراب شوم، و اگر بخواهم درس را ادامه دهم حتما یکی از این دو رشته را انتخاب کنم و امیدوارم بتوانم در آینده پزشک شوم.


حتما بخوانید: بیوگرافی هانده ارچل بازیگر و مدل ترکیه ای و همسر


اگر کاراته کار می شدم

اگر در کلاس کاراته حضور پیدا می کردم اصلا در این رشته موفق نمی شدم چون تمام توانایی های من به پاهایم مربوط است و در کاراته باید با دست ها هم کار کنیم.

عکس های  ناهید کیانی، دختر تاریخ ساز تکواندو ایران

عکس های  1ناهید کیانی، دختر تاریخ ساز تکواندو ایران

عکس های  2ناهید کیانی، دختر تاریخ ساز تکواندو ایران

عکس های 3 ناهید کیانی، دختر تاریخ ساز تکواندو ایران

عکس های  4ناهید کیانی، دختر تاریخ ساز تکواندو ایران

عکس های  5ناهید کیانی، دختر تاریخ ساز تکواندو ایران

عکس های  6ناهید کیانی، دختر تاریخ ساز تکواندو ایران

عکس های 7 ناهید کیانی، دختر تاریخ ساز تکواندو ایران

عکس های  8 ناهید کیانی، دختر تاریخ ساز تکواندو ایران

عکس های  9 ناهید کیانی، دختر تاریخ ساز تکواندو ایران

عکس های  10 ناهید کیانی، دختر تاریخ ساز تکواندو ایران

عکس های  11 ناهید کیانی، دختر تاریخ ساز تکواندو ایران

عکس های  12 ناهید کیانی، دختر تاریخ ساز تکواندو ایران

سخن پایانی:

ناهید کیانی تکواندوکار موفق کشورمان است که تاکنون در طول دوران فعالیت حرفه‌ای و ورزشی اش به مدال‌های زیادی کسب کرده است و یکی از ورزشکاران موفق و افتخار آفرین برای کشورمان بوده است.


مطالب مرتبط:

بیوگرافی کامل کریستیانو رونالدو و همسرش و زندگی شخصی

بیوگرافی سردار آزمون و همسرشاز
21
رای