بیوگرافی ریحانه رضی بازیگر سریال رحیل و همسرش، زندگی شخصی و عکس

بیوگرافی ریحانه رضی بازیگر سریال رحیل و همسرش، زندگی شخصی و عکس ریحانه رضی کیست؛ بیوگرافی ریحانه رضی بازیگر نقش شمامه در سریال رحیل و همسرش کوروش شاهونه، زندگینامه، زندگی شخصی، شروع فعالیت، فیلم ها، پیج اینستاگرام و عکس او در سلام دنیا بخوانید.

ریحانه رضی از چهره های جدید در عرصه بازیگری تلویزیون کشورمان است که برای بازی در نقش شمامه در سریال رحیل این روزها شناخته شده است.در ادامه این مطلب سلام دنیا می توانید با بیوگرافی ریحانه رضی و همسرش، زندگینامه، زندگی شخصی پیج اینستاگرام و عکس های ریحانه رضی بازیگر نقش شمامه  سریال رحیل،  این خانم بازیگر بیشتر آشنا شوید.

زندگینامه ریحانه رضی بازیگر سریال رحیل

 • نام: ریحانه
 • نام خانوادگی: رضی
 • تاریخ تولد: 1370/03/22 (22 خرداد سال 70)
 • تحصیلات: رشته بازیگری
 • حرفه: بازیگر، نویسنده و مدلینگ 
 • وضعیت تاهل: متاهل
 • شروع فعالیت: 1396

ریحانه رضی کیست

ریحانه رضی بازیگر تئاتر و تلویزیون کشورمان است که در سریال تاریخی رحیل که از شبکه سوم سیما در حال پخش است حضور دارد.این خانم بازیگر دانش آموخته رشته بازیگری و اصلاتا اهل مهاباد استان آذربایجان غربی هستند و به دلیل علاقه زیادی که به بازیگری داشتند وارد عرصه هنر شدند. ریحانه رضی در مجموعه های دیگری به نام مجموعه بیم وامید و سریال راه و بیراه نیز نقش آفرینی کرده است. در ادامه می توانید بیوگرافی و زندگی شخصی ریحانه رضی را بخوانید.

ریحانه رضی کیست

بیوگرافی ریحانه رضی در تب و تاب و زندگی شخصی

ریحانه رضی بازیگر جوان کشورمان در تاریخ 22 خرداد 1370 در شهر تهران متولد شده است.البته خانم رضی اصالتا اهل مهاباد یکی از شهرهای استان آذربایجان غربی می باشد. ریحانه رضی در یک خانواده هنرمند متولد شده چون پدرشان محمدرضا رضی هم خواننده هستند و صدای خوبی دارند. ریحانه رضی یک برادر بنام سامان و یک خواهر بنام سمانه دارد.

ریحانه رضی دختری با خوی پسرانه، شیطون، جسور و عاشق هیجان است و به دلیل علاقه زیادش به حرفه بازیگری در دانشگاه نیز رشته بازیگری را انتخاب کرده و فارغ التحصیل این رشته است. البته ریحانه رضی در کنار بازیگری به نویسندگی نیز علاقه زیادی دارد و در گفتگوهایش عنوان کرده است که در آینده قصد دارد کارگردانی را نیز تجربه کند. به تازگی این خانم بازیگر وارد عرصه مدلینگ شده و عکس هایی در قالب آرایشی و میکاپ منتشر کرده است.


حتما بخوانید: بیوگرافی ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی و زندگی شخصی


همسر ریحانه رضی

خانوم ریحانه رضی بازیگر جوان کشورمان با یکی از بازیگران تئاتر به نام کوروش شاهونه که اصالتا کرد هستند، اردواج کرده است.

همسر ریحانه رضی

قد ریحانه رضی

در مورد قد خانم ریحانه رضی اطلاعاتی در دسترس نیست.

شروع فعالیت ریحانه رضی

ریحانه رضی فعالیت خود را از تئاتر شروع کرده است و تجریه حضور در نمایش های بسیار خوبی مانند چهارراه سیروس، دیفونه، طهران و تطهیر بلانکو پوزنت را دارد.اما او برای بازی در سریال سایبر که بصورت پخش اینترنتی بود نخستین بار جلو دوربین رفت .ریحانه رضی در فروردین سال 96 برای بازی در سریال روزهای بهتر و اپیزود بیم و امید وارد قاب تلویزیون شد و می توان گفت معروف‌ترین تجربه‌های بازیگری اش همین مجموعه بوده است.

در ادامه در سال 97 ریحانه رضی با یک نقش کامل تری در سریال راه و بیراه که از شبکه یک پخش می شد به نقش آفرینی پرداخت،همین سریال باعث شد تا مسیر هنری و شهرت او عوض شود. ریحانه رضی در مجموعه تب و تاب به کارگردانی و نویسندگی داریوش مختاری ایفای نقش کرده است. جدید ترین سرایال ریحانه رضی سریال تاریخی رحیل است که در حال حاضر از شبکه سوم سیما در حال پخش است. ریحاانه رضی در این سریال تاریخی نقش شمامه را برعهده دارد.سریال رحیل انتهای دوران قاجار را روایت می کند که زنان دربار قصد دارند تا تعزیه عاشورایی را برپا کنند،در واقع این سریال مضمون تاریخی و عاشورایی دارد.

شروع فعالیت ریحانه رضی

فیلم های ریحانه رضی

 • سریال راه و بیراه
 • سریال روزهای بهتر( اپیزود بیم و امید)
 • مجموعه تب و تاب
 • سریال کیمیا
 • سریال خاک گرم
 • سریال تاریخی رحیل

حتما بخوانید:بیوگرافی بیاینا محمودی (نقش شارلوت والر گاندو 2) 


پیچ اینستاگرام ریحانه رضی

نام پیچ اینستاگرام ریحانه رضی reyhanerazi می باشد،این خانم بازیگر 11 هزار نفر دنبال کننده دارد و 200 پست از فعالیت های خود در عرصه بازیگری و نقاشی های خود منتشر کرده است.

عکس های ریحانه رضی

عکس های ریحانه رضی 1

عکس های ریحانه رضی 2

عکس های ریحانه رضی 3

عکس های ریحانه رضی 4

عکس های ریحانه رضی 5

عکس های ریحانه رضی 6

عکس های ریحانه رضی 7

عکس های ریحانه رضی 8

عکس های ریحانه رضی 9

عکس های ریحانه رضی 10

عکس های ریحانه رضی 11

عکس های ریحانه رضی 11

عکس های ریحانه رضی 12

عکس های ریحانه رضی 13

عکس های ریحانه رضی 14

سخن پایانی:

ریحانه رضی بازیگر جوان سریال رحیل است که در این مطلب با بیوگرافی و زندیگ شخصی این بازیگر جوان آشنا شده اید.امیدواریم از خواندن این مطلب لذت برده باشید.


مطالب مرتبط:

بیوگرافی سارا رسول زاده و همسرش

بیوگرافی بهاره کیان افشار و زندگی شخصی، همسر، فیلم و عکس اینستاگراماز
1
رای