زمان تعطیلی مدارس برای عید 1402 چه تاریخ و روزی است

زمان تعطیلی مدارس برای عید 1402 چه تاریخ و روزی است زمان تعطیلی مدارس برای عید 1402 چه تاریخ و روزی است ؛ زمان تعطیل شدن مدرسه ها و زمان شروع تعطیلات دانش آموزان برای عید 1402 در سلام دنیا بخوانید.

امسال برخلاف سالهای قبل باتوجه به برنامه ریزی خانواده ها و همزمانی بیش از نیمی از تعطیلات نوروز با ماه مبارک رمضان خانواده ها بیشتر از همیشه منتظر اعلام زمان شروع تعطیلات مدارس هستند تا بتوانند با آرامش روزهای پایان و آغاز سال را سپری کنند، در این مطلب از سلام دنیا درباره زمان تعطیلی مدارس و زمان شروع تعطیلات دانش آموزان برای عید 1402 صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

زمان تعطیلی مدارس برای عید 1402 در چه تاریخی است

با توجه به تقویم شمسی و تعطیلی روز 29 اسفند؛ مدارس همه ساله تا روز 28 اسفند دایر می باشند اما با توجه به تعطیلی روزهای پنج شنبه و جمعه مدارس باید دید که این دو روز تعطیلی چه تاثیری در تصمیم گیری وزارت آموزش و پرورش برای مدارس در نظر خواهد گرفت.


حتما بخوانید: 50 نقاشی سفره هفت سین کودکانه و بزرگسال 


طبق تقویم شمسی سال 1401 روزهای قبل از 29 اسفند مربوط به روزهای شنبه 27 و یکشنبه 28 اسفند ماه خواهد بود و قرار گرفتن این دو روز در بین روزهای تعطیل پنج شنبه 25 اسفند ماه، جمعه 26 اسفند و دوشنبه 29 اسفند؛ عده ای از خانواده ها را بدلیل ترافیک روزهای قبل از عید و رفتن به مسافرت و درگیری خانه تکانی هایشان، دانش آموزان خود را از رفتن به مدرسه باز می دارند‌، باید دید که باتوجه به تعطیلات ضروری و برنامه ریزی نشده امسال که به دلیل آلودگی هوا و برودت هوا ایجاد شد و دانش آموزان حسابی از درس و مدرسه حضوری دور بودند باز هم چند روز قبل از عید مدارس تعطیل اعلام خواهد شد یا خیر؟ و مسئولان اداره آموزش و پرورش چند روز قبل از عید سال نو را تعطیل اعلام خواهند کرد؟

زمان تعطیلی مدارس برای عید 1402


حتما بخوانید: متن تبریک عید نوروز با جملات عاشقانه و اداری


زمان شروع تعطیلات دانش آموزان برای عید 1402

طبق اعلام مدیران مدارس، مسئولین آموزش و پرورش در خصوص تعطیلی و زمان شروع آن اطلاعیه ای منتشر نکرده اند، اما به احتمال زیاد مدارس از روز چهارشنبه 24 اسفند ماه 1401 تعطیل خواهند بود.

در صورت اعلام رسمی زمان شروع تعطیلات در این صفحه عنوان خواهد شد و این مطلب را بروزرسانی خواهیم کرد.

سخن آخر

تا زمان اعلام نشدن تاریخ آغاز تعطیلات نوروزی دانش آموزان موظف به رفتن به مدرسه و حاضر شدن بموقع در جلسه کلاس می باشند و خانواده ها نیز در این راه باید همواره حامی فرزندانشان باشند.


مقالات مرتبط:

تاریخ شروع ماه رمضان 1402 چه روزی است

5 انشا درباره عید نوروز و سفره هفت سین با مقدمه و نتیجه از
36
رای