بیوگرافی حسین جعفری بازیگر نقش کودکی یوسف پیامبر، همسر و عکس

بیوگرافی حسین جعفری بازیگر نقش کودکی یوسف پیامبر، همسر و عکس حسین جعفری کیست؛ بیوگرافی حسین جعفری بازیگر نقش کودکی یوسف پیامبر؛ زندگینامه حسین جعفری، زندگی شخصی، همسر، فیلم ها، فعالیت هنری و عکس های حسین جعفری در سلام دنیا بخوانید و ببینید.

حسین جعفری بازیگر نقش کودکی حضرت یوسف است که با بازی در این سریال به خوبی دیده شد. 15 سال از پخش سریال یوسف پیامبر گذشته و حالا حسین جعفری بزرگ شده و حرفه فیلمسازی و بازیگری را با جدیت بیشتر ادامه می دهد. در ادامه این مطلب سلام دنیا می توانید با بیوگرافی حسین جعفری بازیگر، زندگی شخصی و هنری حسین جعفری و عکس های او بیشتر آشنا شوید.

زندگینامه حسین جعفری بازیگر نقش کودکی یوسف پیامبر

 • نام: حسین
 • نام خانوادگی: جعفری
 • تاریخ تولد: مرداد 1371
 • محل تولد: فریدونکنار 
 • سن: 31
 • تحصیلات: رشته کارگردانی
 • حوزه فعالیت: بازیگر و فیلمساز  
 • وضعیت تاهل: مجرد

بیوگرافی حسین جعفری و زندگی شخصی

حسین جعفری بازیگر نقش کودکی های حضرت یوسف متولد مرداد 1371 در فریدون کنار است. سید حسین جعفری در یک خانواده چهار نفره مذهبی و متدین متولد شده است، خانواده اش ابتدا نام دیگری برای او انتخاب کرده بودند اما از آنجایی که او در ماه محرم به دنیا آمده بود و در کودکی دچار یک بیماری شدید و خطرناک شده بود پدرش نذر کرد که اگر خوب شود اسم او را حسین بگذارند، بعد از خوب شدن خانواده نام او را به حسین تغییر دادند.

حسین جعفری از دوران کودکی با قرآن انس داشته و در زمینه تلاوت بسیار موفق بوده به همین دلیل از 5 سالگی مکبر و اذان گوی مسجد شد.ناگفته نماند که او در زمینه تحصیل نیز موفق بوده او در رشته ریاضی و فیزیک دیپلم گرفته و فارغ التحصیل رشته کارگردانی است. حسین جعفری تا پیش از انتخاب برای بازی در نقش کودکی حضرت یوسف به کلاس بازیگری نرفته بود و در این زمینه آموزش خاصی ندیده بود اما در مدرسه تئاتر کار می کرد.او در سال اول و دوم راهنمایی موفق شد که نمایشنامه ای بنویسد و البته به عنوان بازیگر هم در آن حضور داشت و به عنوان بازیگر برگزیده استان هم انتخاب شد.


حتما بخوانید: بیوگرافی محسن امیری بازیگر سریال رحیل و همسرش


جالب است بدانید که حسین جعفری به پیشنهاد پسرعمه اش مصطفی زمانی به مرحوم فرج الله سلحشور کارگردان سریال معرفی شد و بعد از بعد تست و قبولی به عنوان نقش کودکی حضرت یوسف انتخاب شد. حسین جعفری در زمان انتخاب این نقش 12 سال داشت و تجربه حضور در هیچ فیلمی را هم در کارنامه اش نداشت اما توانست با بازی خوبش در این سریال به خوبی دیده شود.

بیوگرافی حسین جعفری و زندگی شخصی

همسر حسین جعفری

حسین جعفری تا کنون ازدواج نکرده و مجرد است.

حسین جعفری الان کجاست

حسین جعفری بعد از بازی در نقش کودکی حضرت یوسف، در قاب تلویزیون دیده نشد، او این سال ها بیشتر مشغول نویسندگی و فیلم سازی بوده است. او در سال 1390 به عنوان تهیه کننده فیلم «زمزم رضوی» را ساخت. حسین جعفری در سال 1391 برای بازی در فیلم تلویزیونی «آخرین حامی» به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد نگینی در نقش یک روحانی شیرازی ظاهر شد. به طور کلی آقای بازیگر در این دهه بیشتر مشغول به فیلمسازی بوده و در حال حاضر دور از فضای مجازی در حال فعالیت خارج از سینما می باشد.


حتما بخوانید: بیوگرافی مرتضی امینی تبار بازیگر افغان (میثم) زخم کاری


فعالیت هنری حسین جعفری

همانطور که در قسمت بالا نیز گفته شد حسین جعفری بعد از بازی در نقش کودکی حضرت یوسف راه بازیگری و فیلم سازی را در پیش گرفت و در فیلم تلویزیونی «آخرین حامی» به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد نگینی در نقش یک روحانی شیرازی به نقش آفرینی پرداخت. در کنار بازیگری او در زمینه فیلم سازی و تهیه کنندگی نیز فعال بوده و توانست در سال 90 فیلم «زمزم رضوی» را بسازد.

فعالیت هنری حسین جعفری

فیلم های حسین جعفری

 • سریال یوسف پیامبر
 • آخرین حامی
 • مجموعه تلویزیونی نسیم حوت
 • فیلم سینمایی تمارض

پیج اینستاگرام حسین جعفری بازیگر

متاسفانه اطلاعاتی درباره پیج اینستاگرام حسین جعفری بازیگر منتشر نشده، و به نظر می رسد که آقای جعفری هیچ صفحه ای در اینستاگرام نداشته باشد.

عکس های حسین جعفری

عکس های حسین جعفری 1

عکس های حسین جعفری 2

عکس های حسین جعفری 3

عکس های حسین جعفری 4

عکس های حسین جعفری 5

عکس های حسین جعفری 6

عکس های حسین جعفری 7

عکس های حسین جعفری 8

سخن پایانی:

در این مطلب درباره بیوگرافی و زندگینامه حسین جعفری بازیگر نقش کودکی های حضرت یوسف کردیم، بازیگر جوانی که الان 31 سال دارد و به حرفه بازیگری و فیلم سازی مشغول است. امیدواریم این مطلب برای شما عزیزان مفید بوده باشد.


مطالب مرتبط:

بیوگرافی امیر جعفری و همسرش ریما رامین فر و فرزندش + اصالت و عکس

بیوگرافی عرفان ناصری و همسرشاز
55
رای