بیوگرافی سلطان ساروهان بازیگر سریال قهوه ترک، زندگی شخصی و عکس

بیوگرافی سلطان ساروهان بازیگر سریال قهوه ترک، زندگی شخصی و عکس سلطان ساروهان (sultan sarohan) کیست ؛ زندگینامه و بیوگرافی سلطان ساروهان بازیگر سریال قهوه ترک؛ زندگی شخصی، فیلم ها و پیج اینستاگرام و عکس جذاب او در سلام دنیا بخوانید.

سلطان ساروهان (sultan sarohan) بازیگر ترک زبان سریال قهوه ترک می باشد، ایشان پیش از این در سریال های مختلف ترکیه ای ایفای نقش کرده اند، در این مطلب از سلام دنیا درباره زندگینامه، بیوگرافی سلطان ساروهان بازیگر سریال قهوه ترک ، زندگی شخصی، فیلم ها و پیج اینستاگرام صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید. 

زندگینامه سلطان ساروهان بازیگر سریال قهوه ترک

 • نام: سلطان
 • نام خانوادگی: ساروهان
 • سال تولد: متولد 17 سپتامبر 1995 برابر با  26 شهریور 1374
 • محل تولد: مرسین ترکیه
 • زمینه فعالیت: بازیگر، مدلینگ

بیوگرافی سلطان ساروهان و زندگی شخصی

سلطان ساروهان متولد 17 سپتامبر 1995 (26 شهریور 1374) در مرسین به دنیا آمد. او اصالتا اهل ماردین است. تحصیلات خود را در زمینه بازیگری ادامه داد . سلطان ساروهان که تا این زمان در سریال‌ها و پروژه‌های تلویزیونی مختلف حضور داشته است، با احیای شخصیت زینب در سریال صفر که این سریال درباره محله یهودی‌نشین و حومه آدانا بود و به صورت آنلاین از شبکه بلو پخش می‌شد، توانست توجهات را به خود جلب کند.


حتما بخوانید: بازیگران سریال قهوه ترک، داستان و زمان پخش


سلطان ساروهان از استادانی چون زرین تکیندور و هلال سارال آموزش بازیگری دیده بود، علاوه بر این، آموزش های ویژه ای برای صحنه های اکشن سریال تلویزیونی دریافت کرد. وی پس از گذراندن آموزش فنون مبارزه، ورزش های رزمی و اسب سواری در مقابل دوربین ها حاضر شد. او با سریال تلویزیونی مارمولک مورد توجه علاقه مندان به سینما قرار گرفت. بعدها در سریال های تلویزیونی به من بگو دوست دارم هم بازی کرد.

بیوگرافی سلطان ساروهان و زندگی شخصی

سلطان ساروهان از طرفداران سر سخت موتور سیکلت نیز می باشد و به غواصی نیز علاقه دارد. او با فالوورهایش به اشتراک گذاشت که در دوره جدید در یک تولید شرکت خواهد کرد، اما دوست داشت این تولید یک پروژه اکشن باشد، به خصوص که آموزش دیده است. سلطان ساروهان که در سریال تلویزیونی «مارمولک» نیز توانست نظرها را به خود جلب کند در سریال «به من بگو دوست دارم» ایفای نقش کرد. در مجموعه تلویزیونی «بچه های خیابان» نیز حضور داشت که تصویربرداری آن در محله دمیرتاش مرسین انجام شد.

سلطان ساروهان هم اینک در سریال ایرانی قهوه ترک در کنار حامد بهداد، امیر جعفری و سارا رسول زاده ایفای نقش می کند که اکثر آن در ترکیه فیلمبرداری شده است.

بیوگرافی سلطان ساروهان و زندگی شخصی2

قد و وزن سلطان ساروهان

بازیگر موفق ترکیه ای سلطان ساروهان 1.68 متر قد و 52 کیلوگرم وزن دارد.

فیلم های سلطان ساروهان

 • سریال صفر یک
 • سریال مارمولک
 • سریال به من بگو عشق بورزم
 • بچه های خیابان
 • سریال ایرانی قهوه ترک

حتما بخوانید: بیوگرافی سارا رسول زاده و همسرش


پیج اینستاگرام سلطان ساروهان

سلطان ساروهان که به طور فعال در اکانت اینستاگرام خود اشتراک گذاری می کند. او 107 هزار فالوور دارد و تاکنون 140 پست منتشر کرده است.

آدرس پیج اینستاگرام سلطان ساروهان:

sultan-sarohan

پیج اینستاگرام سلطان ساروهان

گفتگو با  سلطان ساروهان

اهداف بازیگری سلطان ساروهان چه بوده؟

با انتخاب بازیگری می خواستم خود را کشف کنم و خال های درونش را بشناسم. من بازیگری تجارت محور هستم و به همین دلیل حرفه بازیگری را انتخاب کردم و بهترین ویژگی هایم ارتقای تحصیلات و انضباط من است که در آینده نزدیک تغییراتی در دنیای بازیگری رقم خواهم زد.


حتما بخوانید: بیوگرافی مجتبی پیرزاده و همسرش 


و نظرت درباره نقش هایت؟

من برای هر چالشی که مواجه خواهم شد آموزش دیدم. هیچ نقشی وجود ندارد که نتوانم از عهده آن برآیم ، بنابراین با قدم های مطمئن در مسیر خود قدم می گذارم.

عکس های سلطان ساروهان

عکس های سلطان ساروهان 1

عکس های سلطان ساروهان2

عکس های سلطان ساروهان3

عکس های سلطان ساروهان4

عکس های سلطان ساروهان5

عکس های سلطان ساروهان6

عکس های سلطان ساروهان7

عکس های سلطان ساروهان8

عکس های سلطان ساروهان9

عکس های سلطان ساروهان10

عکس های سلطان ساروهان11

سخن آخر

برای خانم سلطان ساروهان بازیگر سریال قهوه ترک آرزوی سلامتی داریم و امیدواریم که از این مطلب استفاده و لذت برده باشید.


مقالات مرتبط:

بیوگرافی ملیس مینکاری و همسرش رجب اوستا

بیوگرافی بلال ایگیت کوچاک [Yiğit Koçak] همسرش لیزگه کومرتاز
6
رای