پیام تبریک تولد متولدین دی ماه ؛ شعر، متن و بیوگرافی دی ماهی

پیام تبریک تولد متولدین دی ماه ؛ شعر، متن و بیوگرافی دی ماهی متولدین اولین فصل زمستان یا همان دی ماهی ها انسانهایی هستند که ویژگی های مختلفی را نسبت به ماه های دیگر دارند، در این مقاله متن هایی با موضوع دی ماهی یعنی ... و خصوصیات اخلاقی زنان و مردان متولد دی ماه را آورده ایم.

دی ماه اولین فصل زمستان و یادآور برف و سفیدپوش شدن زمین و قشنگی های این فصل است. اگر شما متولد دی ماه هستید و یا یکی از دوستان یا نزدیکان شما متولد ماه دی است، می توانید از اس ام اس ها و پیامک های تبریک تولد این مقاله از وبسایت سلام دنیا استفاده کرده و او را در روز تولدش غافلگیر کنید. در این مقاله همچنین خصوصیات جذاب همراه با بیوگرافی متولدین دی ماه را ارائه می کنیم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی و پیامک های زیبا تبریک تولد برای متولدین دی ماه

متن بیوگرافی دی ماهی

دی نام فرشته ای است که تدبیر امور و مصالح روز و ماه دی را به عهده دارد. در کتاب اوستا، داثوش یا دادها به معنی آفریدگار و صفت اهورامزدا است. مصدر (دا) به مفهوم آفریدن است. در اوستا نیز صفت دثوش (دی) برای تعیین دهمین ماه سال به کار گرفته شده که شاید با ویژگی های متولدین ماه دی نیز تاحدودی مرتبط باشد.

متن بیوگرافی دی ماهی


حتما بخوانید: دانلود متن زیبا برای تبریک تولد برای همه افراد خانواده


اکنون که کمی با بیوگرافی دی ماهی ها آشنا شده اید، قصد داریم تا متن ها و پیامک های تبریک تولد و متن های عاشقانه زیبا در خصوص متولدین این ماه را در اختیارتان قرار دهیم.

پیام تبریک متولدین دی ماه

سرد است هوا/ بیرون اگر می‌روی، دست‌های مرا هم با خودت ببر! تولد زمستانیت مبارک دی ماهی عزیز

/////////////////////////////

زمستون و روزای برفیش واسم سرد نیستن تا وقتی که خاطرات گرم تو همرامه …  تولد زیبای زمستانی‌ات مبارک دی ماهی عزیز .

/////////////////////////////

پیام تبریک متولدین دی ماه

يه دي ماهي عاشق اينه كه يه نفر دوستش داشته باشه…  و اينقدر باهاش خاكي باشه…  كه بتونه همه ی چي رو باهاش در ميون بزاره….  متولدین دی تولدتان مبارک  

/////////////////////////////

تو وجودت واسه من یه معجزه ست مثل تو هیچ کجا پیدا نمیشه. روز میلاد قشنگت می مونه توی تقویم دلم تا همیشه. تولدت مبارک دی ماهی من

پیام تبریک متولدین دی ماه

اس ام اس تبریک متولد دی ماهی

امشب چه شبی روشن و زیبا و مصفاست / احسنت، به این جشن دل انگیز که برپاست  گویا که گلی پای نهاده‌ست به گیتی / کز فرّ و شرف، آبروی جمله‌ی گلهاست...  دی ماهی جان تولدت مبارک

/////////////////////////////

جشن میلادت رابه پرواز می‌روم در این خانگی‌ترین آسمانِ بی انتها. آسمانی که نه برای من نه برای تو  که تنها برای ما آبی‌ست...  دی ‌ماهی عزیز من تولدت مبارک .

/////////////////////////////

دی‌ماهی جان، زیباترین چشم‌انداز تندیس نگاه توست و قشنگ‌ترین لحظه، لحظه روییدن توست. سالروز تولدت را با تقدیم یک سبد گل سرخ تبریک می‌گویم.

/////////////////////////////

متن ادبی دی ماه

همزاد مردم صد رنگ، زاده مهر و آبان نیستم من از شهر خرداد و تیر فرزند آفتاب سوزان نیستم. خالی از رنگ و ریا اهل حرف فراوان نیستم. من زاده‌ی فصل سپیدم. مانند برفم، پر امیدم، مانند شهد شیرین شرابم، مست مستم، بی نقابم. من اهل شادی و شور و عشقم عاشقِ ساقی و جام و مِی ام من عاشق برف سفید، زاده‌ی ماه دی ام ... 

/////////////////////////////

پرده کناری ایستاده است و سرخی آسمان دی ماه نوید برف می‌دهد و هراسی نامعلوم چیزی شبیه حس مرگ دلم را می‌انبارد. تقویم را بر می‌دارم و تاریخ تولد لاله صحرایی را به خاطر می‌سپارم.


حتما بخوانید: متن زیبا برای تبریک گفتن تولد رسمی و دوستانه بصورت شیک و مجلسی


/////////////////////////////

كم كم آذر خانوم داره رخت ميبنده كه بره. مـا هم كم كم بايد خودمون رو آماده كنيم كه فصل خوشگل زمستون و گل سرسبدش دي ماه نازنين از راه برسه و با يلدا خانوم بريم پيشوازش. مـا دي ماهيا مثه آدماي امروزه بي وفا نيستيم.

/////////////////////////////

متن دی ماهی که باشید

ﯾﻪ ﺩﯼ ﻣﺎﻫﯽ... ﻋﺠﻠﻪ ﺍیی ﺩﺭ ﻋﺸـــﻖ ﻧﺪﺍﺭﺩ ﻧﻪ ﺑﻪ ﺳﺮﻋﺖ ﻋﺎﺷﻖ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ ﻧﻪ ﺑﻪ ﺳﺎﺩگی ﺭﺍﺯ ﺩﻝ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ می ﮔﻮﻳﺪ ﺍﻭ ﻫﻤﻮﺍﺭﻩ ﺩﺭ ﺣﺮکت ﺍﺳﺖ ﻭلی ﻧمی ﺩﺍﻧﺪ ﭼﺮﺍ! ﻓﻘﻂ می ﺩﺍﻧﺪ ﺑﺎﻳﺪ ﻣﻮﻓﻖ ﺷﻮﺩ ﺍﮔﺮ ﻓﻜﺮ ﻣﻴﻜﻨﻴﺪ می ﺗﻮﺍﻧﻴﺪ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺭﺳﻴﺪﻥ ﺑﻪ ﻫﺪﻓـــــﺶ ﺑﺎﺯ ﺩﺍﺭﻳﺪ ﻭ ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﺧﻮﺩ ﺟﺬﺏ ﻛﻨﻴﺪ ﺳﺨﺖ ﺩﺭ ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﻴﺪ...!

/////////////////////////////

دی ﻣﺎﻫﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﺷﯽ… ﻣﺤﺒﺖ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﻭ … ﺑﯽ ﻣﺤﺒﺘﯽ ﻣﯽ ﺑﯿﻨﯽ…! ﺑﺎ ﺻﺪﺍﻗﺘﯽ ﻭ … ﺩﺭﻭﻍ ﻣﯿﺸﻨﻮﯼ! ﺩﺭﺩ ﺩﻝ ﻫﻤﻪ ﺭﻭ ﻣﯿﺸﻨﻮﯼ ﻭ … ﺩﺭﺩلت ﺭﻭ ﻣﯿﺮﯾﺰﯼ ﺗﻮ ﺩﻟﺖ…! دی ﻣﺎﻫﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﺷﯽ… ﺩﻟﺖ ﻣﺜﻞ ﺩﺭﯾﺎﺳﺖ… به افتخار دی ماهی ها

/////////////////////////////

شعر عاشقانه دي ماه ( شعر در مورد دی ماهی ها )

امروز روز میلاد توست و من در تب در کنار تو بودن میسوزم… من نیستم و تو، بی من این روز را جشن خواهی گرفت فقط لطفی کن و جای دل مرا خالی بگذار تولدت مبارک…

/////////////////////////////

پرده کناری ایستاده است و سرخی آسمان دی ماه نوید برف میدهد و هراسی نامعلوم چیزی شبیه حس مرگ دلم را می انبارد. تقویم را بر می دارم و تاریخ تولد لاله صحرایی را به خاطر می سپارم.

/////////////////////////////

شعر در مورد دی ماهی ها

وقتی کـه تـو نیستی، مـن حزن هزار آسمان بی اردیبهشت را گریه میکنم. فنجانی قهوه در سایه های پسین عاشق شدن در دي ماه. مردن بـه وقت شهریور. وقتی کـه تـو نیستی، هزار کودک گمشده در نهان مـن لای لای مادرانه تـو را می طلبند.

شعر در مورد دی ماهی ها

/////////////////////////////

صدای آب می‌آید مگر در نهر تنهایی چـه می شویند؟ لباس لحظه ها پاک اسـت میان آفتاب هشتم دی ماه. طنین برف نخ های تماشا چکه های وقت، طراوت روی آجرهاست، روی استخوان روز چـه میخواهیم؟

/////////////////////////////

دی …… دو حرف بیشتر نداره . . . اما برای پر کردن تنهایی حرف نداره . . .


حتما بخوانید: متن تبریک تولد همسر


/////////////////////////////

یک سبد احساس را با تو قسمت می کنم در شب میلاد تو جان نثارت می کنم عشق زیبای تو را رونق دل می کنم با تو ای زیباترین احساس بودن می کنم… …  تولدت مبارک

/////////////////////////////

خصوصیات اخلاقی جالب متولدین دی ماه ( دی ماهی یعنی )

  • آرمان: تجربه کردن
  • سمبل: بز
  • عنصر وجود: خاک
  • شعار: من به کار می گیرم
  • سنگ خوش یمن: انیکس حدید
  • سنگ های ماه تولد: اپال سیاه،مالاکیت،موس آکات،کوارتزدود ی عقیق رنگارنگ
  • شخصیت: کاردینال، بلندپرواز، حقیقت جو، رهبر
  • رنگ مورد علاقه: سیاه
  • سیاره: زحل
  • فلز وجود: سرب

حتما بخوانید: اس ام اس تبریک کریسمس عاشقانه


مشخصات کلی متولدین دی ماه

متولدین دی ماه دارای یک شخصیت عالی و کاردان، بهترین رئیس، انتقامجو شدید، ساده پوش و بی آلایش، ارام و صبور، محتاط، مرد عمل، مقتدر، کوشا، سرکش، پول دوست، بیهوده انرژی تلف نمی کند. از تجربیات خود به خوبی استفاده می کند. باشرف، با وجدان، خودکفا، دارای حس مسئولیت زیاد، حسابگر، مخالف تجملات، دارای عدم اعتماد به نفس کافی، قدرت طلب، خانواده دوست، خشک ولی مهربان، خشن، شاد و بانشاط، قدرشناس، خونسرد، لجباز، ثابت قدم، قوی و شنونده خوب است.

مشخصات کلی متولدین دی ماه

خصوصیات اخلاقی مردان متولد دی ماه (خصوصیات مرد دی ماهی)

مردان متولد دی ماه قدرت طلب، خانواده دوست، در عرصه عشق کم حرف و کم تظاهر، پدری جدی و خشک، اما مهربان و دلسوز هستند و مقام را به ثروت ترجیح می دهند. در جوانی افرادی بسیار جدی هستند، اما وقتی سن شان بیشتر می شود، نرم تر می شوند. نیاز است تا ابراز عشق و علاقه را به آنها یاد بدهید. مردان این ماه هرگز از روی هوس ازدواج نمی کنند.

خصوصیات اخلاقی زنان متولد دی ماه (خصوصیات زن دی ماهی)

زنان متولد دی ماه جاه طلب، کدبانو، کمی لجباز و زودرنج، همیشه آراسته و خوش لباس و هدف نهاییشان همیشه جلب احترام و کسب اقتدار و برخورداری از موقعیت های چشمگیر است. از نظر اجتماعی فوق العاده مبادی آداب و نزاکت هستند. زنان این ماه خوش رو، خوش سخن، خوش بیان، با حیا و اغلب در رفاه و آسایش خواهند بود. 

سخن آخر

در این مقاله از وبسایت سلام دنیا سعی کردیم خصوصیات اخلاقی متولدین دی ماه، متن های تبریک تولد و متن های عاشقانه دی ماهی ها در خصوص متولدین دی ماه را در اختیارتان قرار دهیم. امیدوارم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید.


مقالات مرتبط:

متن تبریک تولد خواهر

متن تبریک تولد دوست و رفیق های خوب

زیباترین مدل تم تولد دخترانه بزرگسال شیک، ساده و خاص

از
17
رای