خطرناک ترین ماه های تولد سال به ترتیب متولد چه ماهی هستند

خطرناک ترین ماه های تولد سال به ترتیب متولد چه ماهی هستند تست شخصیت شناسی؛ خطرناک ترین افراد متولد چه ماهی هستند؛ ریسک پذیر ترین و خطرناک ترین ماه های سال و کم خطرترین ماه تولد به ترتیب علامت زودیاک متولدین کدام ماه هستند در سلام دنیا بخوانید.

همه افراد زودیاک کمی خطرناک هستند. اشتیاق افراد عنصر آتش می تواند ناپایدار باشد. احساسات افراد عنصر آب می تواند شدید باشد و رویاهای افراد عنصر زمین می تواند ناخوشایند باشد. هر شخصیت این توانایی را دارد که تهدیدآمیز باشد، زندگی ماجراجویانه ای داشته باشد و در صورت تحریک آنها وحشی شود. اما کدام نشانه ها خطرناک تر از بقیه هستند؟ در این مطلب از سلام دنیا، ما همه 12 علامت زودیاک را از خطرناک‌ترین تا کم‌خطرترین را رتبه‌بندی کرده ایم و به شما می‌گوییم که خطرناک ترین ماه های تولد کدام است و بزرگترین افراد ریسک‌پذیر چه کسانی هستند و چه کسانی واقعاً می‌توانند شما را نابود کنند. با ما همراه باشید.

نکات ابتدایی

  • عنصر های هوا ارتباطات عالی را ایجاد می کنند، اما اعتماد به آنها می تواند خطرناک باشد.
  • عنصرهای آب دلسوز و حساس هستند، اما اگر احساس کنند که این مهربانی متقابل نیست، تمایل به سرکوب دارند.
  • عنصرهای آتش در هنگام عصبانیت کنترلی ندارند اما به ندرت کینه توزی دارند.
  • عنصرهای زمین دستاورد بالایی دارند، اما اگر رویای آنها کنترل نشود، ممکن است به افرادی که به آنها اهمیت می دهند آسیب برسانند.

حتما بخوانید: خصوصیات شخصیتی علامت زودیاک چینی


خطرناک ترین ماه های تولد

1. خطرناک ترین ماه های تولد: متولدین آبان

فرد آبان ماهی می تواند انتقام جو باشد.ابان که عنصرش آب است، همه چیزش افراطی است. هیچ حد وسطی برای آبان ماهی وجود ندارد. این همه یا هیچ، عشق یا نفرت است. در حالی که این بدان معناست که آبان ماهی ها وقتی شما با آنها طرف هستید دوستان و شرکای خارق‌العاده‌ای پیدا می‌کنند، اما اگر درست با آنها رفتار نکنید، دشمنان سرسختی هستند.فرد آبان ماهی فهیم، حسابگر و قادر به کینه توزی برای سال هاست، اگر در حق او ظلم کنید،فرد آبان ماهی شما را به سختی یک عقرب نیش خواهد زد.نیش عقرب اغلب آهسته و آرام است. زمانی که آبان ماهی ها سرزنش می‌کنند، از استراتژی‌هایی استفاده می‌کنند که زمان زیادی برای آسیب‌رسانی می‌برند، مانند شایعه پراکنی برای آسیب رساندن به موقعیت اجتماعی شما یا ارسال سیگنال‌های مختلف، سخت است که از احساسات خود سر دربیارید، چه برسد به احساسات آنها.آنها حتی وقتی صدمه دیده اند به طرز وحشتناکی آرام می مانند.

خطرناک ترین ماه های تولد 1

2. خطرناک ترین ماه های تولد: متولدین فروردین

فروردین ماهی خیلی زود عصبی می شود.فروردین که یک عنصر آتش است که توسط مریخ اداره می شود خیلی تهاجمی است. این پرخاشگری اغلب به طور سالم هدایت می شود و فرد فروردینی را به یک فرد شجاع با عشق به رقابت تبدیل می کند. با این حال، جوان ترین زودیاک می تواند مستعد طغیان های انفجاری باشد. هنگامی که فروردینی در خلق و خوی بدی است، مکالمه با آنها می تواند شبیه به نگه داشتن یک کبریت در نزدیکی یک چوب دینامیت باشد.عصبانیت فروردینی سریع و دردناک است. وقتی عصبانی هستند، احتمالاً جیغ می زنند و چیزهای آزاردهنده ای می گویند، سپس پس از آرام شدن خلق و خوی آتشینشان عذرخواهی می کنند.

خطرناک ترین ماه های تولد 2

3. خطرناک ترین ماه های تولد: متولدین دی

فرد دی ماهی که بر خانه موقعیت و شغل حاکم است، جاه طلب ترین علامت کل زودیاک است. این بدان معنی است که آنها سخت کوش هستند. اما این نیز می تواند یک نقطه ضعف باشد. آنها از صدمه زدن به مردم برای رسیدن به اهدافشان نمی ترسند.


حتما بخوانید: باهوش ترین ماه تولد کدام است


فرد دی ماهی در مسئولیت پذیری عالی است، بنابراین اهداف آنها اغلب منصفانه هستند، اما اگر در مسیر آنها قرار بگیرید، ممکن است  آسیب ببینید.«برام مهم نیست»، «بفهم» یا «باهاش کنار بیا» جمله های رایجی هستند که از یک دی ماهی می شنوید، به خصوص اگر ضرب الاجلی در پیش باشد.

خطرناک ترین ماه های تولد 3

4. خطرناک ترین ماه های تولد: متولدین تیر

تیرماهی می تواند از احساسات برای دستکاری استفاده کند. سرطان عنصر اصلی آب، مهربان، حساس است و در رسیدگی به نیازهای مردم دارای غرایز فوق العاده ای است. با این حال، اگر تیرماهی احساس کند نادیده گرفته شده است، می تواند این ویژگی ها را به سلاح تبدیل کند و کنترل کننده شود.تیر ماهی زمانی که تعادل در زندگی آنها وجود دارد، چراغی از نور است. فقط مطمئن شوید که اگر وجود ندارد فاصله خود را حفظ کنید.رایج ترین ابزار دستکاری تیرماهی احساس گناه است. آنها اغلب از عشق خود به عنوان ابزار چانه زنی با نظراتی مانند "اگر واقعاً من را دوست داشتی، ..." یا "من حدس می زنم که منو دوست نداری" استفاده می کنند.

خطرناک ترین ماه های تولد 4

5. خطرناک ترین ماه های تولد: متولدین بهمن

بهمن ماهی بازی های فکری انجام می دهد.یک بهمن ماهی عاشق فعالیت های فکری است. آنها بازیگوش هستند، خود را تحقیر می کنند و حس شوخ طبعی خوبی دارند. با این حال، گاهی اوقات کنجکاوی بیمارگونه آنها را به بهترین شکل ممکن می کند و از نقاط قوت خود برای بازی با مردم استفاده می کنند و آنها را تحریک می کند تا ببینند چه اتفاقی خواهد افتاد.بهمن ماهی انسان دوست است، بنابراین آنها می توانند شفقت عمیقی داشته باشند، اما اگر از کنترل خارج شوند، روش های مخالف آنها می تواند آسیب زا باشد.ارتباط مستقیم بهترین راه برای خاموش کردن بازی های ذهنی بهمن ماهی است. رفتار آنها آزاردهنده است و از آنجایی که هوای نفس آنها دوست دارد آنها را از رویارویی باز دارد، احتمالاً عقب نشینی خواهند کرد.

خطرناک ترین ماه های تولد 5

6. خطرناک ترین ماه های تولد: متولدین خرداد

اعتماد به فرد خرداد ماهی می تواند مشکل باشد. خرداد ماهی ها عالی و دوستان خوبی هستند. با این حال، شخصیت پویا، دائماً در حال تغییر و تمایل آنها به صحبت در مورد هر چیزی و همه چیز باعث می شود تا آنها رازهای نسبتاً زیادی را افشا کنند.


حتما بخوانید: گل ماه تولد شما نماد چیست


گفتن راز به یک فرد خردادی خطرناک است، مگر اینکه کاملاً واضح باشد که آنچه می گویید محرمانه است. وقتی شک دارید از گفتن رازها به فرد خردادی خودداری کنید. از آنجایی که آنها عاشق شایعات هستند و آن حس بی‌تفاوتی را دارند، احتمالاً راز ها را شخصی نمی دانند و این شما را پر از استرس می کند.

خطرناک ترین ماه های تولد 6

7. خطرناک ترین ماه های تولد: متولدین مهر

مهرماهی نقاط ضعف شما را می داند.مهر ماهی که بر هفتمین خانه شراکت حاکم است، در خواندن افراد عالی است.مهر ماهی اغلب صلح آمیز و دیپلماتیک است و اغلب نیرویی آرامش بخش دارد.با این حال، هوش طبیعی و روش صحبت کردن انها باعث می شود که بتوانند افراد را نابود کنند.مهر ماهی ها مهربان و خوش اخلاق هستند، بنابراین به ندرت سرزنش می کنند، اما اگر این کار را انجام دهند، دقیقا می دانند که چه کاری انجام دهند.بهترین راه برای مقابله با سرزنش  عذرخواهی و تلاش برای یافتن سازش است. مهرماهی به دنبال تعادل است. اگر بتوانید رابطه خود را تازه کنید، می توانید آسیب های عاطفی را به حداقل برسانید.

خطرناک ترین ماه های تولد 7

8. خطرناک ترین ماه های تولد: متولدین آذر

دوست داشتن یک فرد اذر ماهی خطرناک است. قوس که توسط مشتری، سیاره گسترش، اداره می شود، شخصیتی مهربان و خوش بین دارد. این باعث می شود که آنها به راحتی دوست داشته شوند. با این حال،فرد اذر ماهی عمیقاً تغییرپذیر است، به این معنی که آنها همیشه در حال حرکت هستند. اذر عنصرش آتش است، زیرا نزدیک شدن به او شبیه بازی با شعله است.به عنوان یک عنصر آتش،اذر توسط اشتیاق و الهام هدایت می شود. به آنها بگویید که چقدر برای شما مهم هستند. آنها به احتمال زیاد راهی پیدا می کنند تا از راه دور شما را به کار بیندازند.

خطرناک ترین ماه های تولد 8

9. خطرناک ترین ماه های تولد: متولدین اردیبهشت

هنگامی که اردیبهشتی عصبانی می شود، ممکن است فرد مقابل را کتک بزند. برج ثور که نماد گاو نر است، خلق و خوی انفجاری دارد و از آنجا که توسط زهره که به شدت روی بدن آنها تمرکز دارد، اداره می شوند، دعوا با آنها می تواند خشن و فیزیکی شود. با این حال،اردیبهشت تقریباً از هر علامت دیگری در شوخی کردن بهتر است


حتما بخوانید: دوست داشتنی ترین افراد متولد چه ماهی هستند


. آنها بسیار صبور هستند و به راحتی تحریک نمی شوند. این بسیار نادر است که اردیبهشتی در حین شوخی عصبانی شود اگر چنین کند، معمولاً برای محافظت از خود یا عزیزانش است.بهترین راه برای کمک به (و کاهش خطر) یک اردیبهشتی در هنگام عصبانیت این است که به او چیزی بدهید که ضربه بزند. آنها باید خود را به صورت فیزیکی ارام کنند، بنابراین یک دیوار یا یک کیسه بوکس می تواند به آنها کمک کند خشم خود را به روشی بی ضرر هدایت کنند.

خطرناک ترین ماه های تولد 9

10. خطرناک ترین ماه های تولد: متولدین مرداد

غرور مردادی آنها را در نبردهای غیرضروری قرار می دهد. مرداد یک نشانه آتش ثابت، پرانرژی و پر جنب و جوش است. آنها افرادی بسیار مغرور هستند و گاهی اوقات مجبور می شوند که به مبارزه ادامه دهند ، حتی مدت ها بعد از شکست. با این حال، مردادی ها عمدتاً خودکفا هستند. در حالی که آنها استعدادی برای نمایش دراماتیک دارند، رفتارشان اغلب دقیقاً همین است: تماشای زیاد اما بدخواهی واقعی ندارند.مردادی ها خونگرم و بازیگوش هستند. آنها به ندرت کینه به دل دارند.مردادی ها عاشق ساختن صحنه هستند، بنابراین دعوا با آنها اغلب در ملاء عام اتفاق می افتد. اگر از دعوا  فراری هستید  از توهین به لئو خودداری کنید.

خطرناک ترین ماه های تولد 10

11. خطرناک ترین ماه های تولد: متولدین اسفند

اسفند ماهی ها می توانند برای خودشان سمی  باشند.اسفندی ها که عنصرشان آب  است بیش از هر کسی انرژی های عاطفی را جذب می کنند. همدلی آنها، همراه با شهودشان آنها را به دوستانی خردمند و شرکای دوست داشتنی تبدیل می کند. با این حال، حساسیت شدید آنها به افکار و احساسات همه، آنها را به شدت در برابر ارتعاشات و نگرش های سمی آسیب پذیر می کند. آن‌ها اغلب با این انرژی منفی کنار می‌آیند که چنان لاغر می‌شوند که مریض می‌شوند یا در عادات خطرناک افراط می‌کنند.


حتما بخوانید: ویژگی شخصیتی و اخلاقی مثبت و منفی زنان اسفند ماهی


به طور منظم به دوستان اسفندی خود مراجعه کنید. غیرعادی نیست که در تلاش برای تبدیل جهان به مکانی بهتر، غذا خوردن یا خوابیدن را فراموش کنند. اعتدال بهترین درسی است که یک اسفند ماهی می تواند بیاموزد. در حالی که آنها نیازی به اجتناب از زیاده‌روی‌هایی مانند نوشیدن الکل ندارند،اسفند ماهی‌ها تلاش می‌کنند تا با خود همگام شوند و تغییرپذیری آن‌ها می‌تواند باعث شود که آنها خیلی سریع پیش بروند.

خطرناک ترین ماه های تولد 11

12. خطرناک ترین ماه های تولد: متولدین شهریور 

رویای شهریوری می تواند بزرگترین خطر آنها باشد.شهریور که عنصرش زمین است، میل شدیدی برای بهتر کردن خود و اطرافیانش دارد. با این حال، این اغلب به آنها انتظارات غیرممکن زیادی می دهد که هرگز نمی توانند واقعاً برآورده شوند. این منجر به رنجش و به خصوص در موارد بد، حتی خشم می شود. اما شهریور ذاتاً مهربان و خوش نیت است. تا زمانی که با آنها به درستی رفتار کنید و به آنها یادآوری کنید که اهداف معقول خود را تعیین کنند، داشتن یک شهریوری در زندگی شما یک نعمت است.صبر برای فرونشاندن خشم و رنجش یک شهریوری کلیدی است. احساسات آنها را تأیید کنید و به آنها یادآوری کنید که با خود و دیگران مهربان باشند و معمولاً خیلی سریع آرام می شوند.

خطرناک ترین ماه های تولد 12

سوال و سخن پایانی

1. آیا ماهی به عنوان خطرناک وجود دارد؟

یعنی بله و نه. علائم زودیاک بسیار پیچیده هستند و هر فردی بسیار منحصر به فرد است. با این حال، اگر منظورمان عصبانیت است در مورد آبانی ها و فروردینی ها صحبت می کنیم. این تصویر کلی را نشان نمی‌دهد. شما می توانید فردی را داشته باشید که فوق العاده روشنفکر و آرام باشد و در عین حال یک فروردینی باشد. شما نمی توانید واقعاً بر اساس علامت زودیاک پیش بینی کنید که فردی عصبی یا ارام است.


مطالب مرتبط:

معنی ساعت رند 11:11 عاشقانه

آموزش کامل فال قهوه ترک

راز دیدن اعداد فرشته 444 به چه معناستاز
40
رای