30 پیامک و جمله شب بخیر عاشقانه و رمانتیک خاص و جدید

30 پیامک و جمله شب بخیر عاشقانه و رمانتیک خاص و جدید امروزه با گسترش و توسعه پیام های متنی در فضای مجازی تنوع بیش تری در جملات ایجاد شده است و پیام ها همه در دسته بندی های مختلفی از جمله عاشقانه، کاری ، دلتنگی و ... قرار می گیرند. در این قسمت شما با چند اس ام اس عاشقانه و زیبای شب بخیر آشنا خوهید شد.

با ارسال یک پیامک عاشقانه هنگام شب به کسی که دوسش دارید، یک خواب شیرین را به او هدیه دهید. بگذارید معشوق شما بداند که به او فکر می کنید و با احساس آرامش بخوابد.

پیامک های شب بخیر عاشقانه

1. من شب ها با آرامش کامل می خوابم چون می دانم چنین مرد شگفت انگیزی دارم که زندگی ام را با او تقسیم می کنم. مشتاقانه منتظر هستم تا ببینم فردا چه چیزی به ارمغان می آورد. تا صبح، عشق دوست داشتنی من!
2. من خوشبخت ترین دختر دنیا هستم که هر روز صبح به تو سلام می گویم و هر شب با تو خداحافظی می کنم. برایت بهترین رویاها را آرزو می کنم عزیزم.

اس ام اس شب بخیر فوق العاده عاشقانه

3. خوابیدن بدون تو سخت است، اما فکر کردن به این که برای فردا و کارهای پیش رو خسته باشی، سخت تر است. شاید خواب زودتر به سراغت آمده باشد، اما فردا انرژی کافی برای با هم بودن خواهی داشت.
4. کاش آن جا بودم و هنگام خواب، وقتی مژگان سیاه تو آرام روی صورتت تکان می خورد، تماشایت می کردم. آرزو می کنم خوب بخوابی و رویاهای شیرین ببینی!
5. عزیزم، دلت برایت تنگ شده. حالا که نمی توانم برای شب بخیر ببوسمت، آرزو می کنم بوسه های شیرین تو را در خواب ببینم. 
6. اگرچه خورشید امروز غروب کرده، اما عشق ما هرگز غروب نمی کند. این عشق همیشه روشن خواهد ماند و به همه بخش های زندگی ما می تابد. تا همیشه دوستت دارم.

7. آرزویم این است که بازوهای تو را دور خودم حس کنم و بوسه های شیرین تو را بچشم. دور بودن خیلی سخت است، اما امیدوارم هر دو ما تا هنگام صبح که اولین نور از پنجره وارد اتاق می شود، به خواب آرامی برویم. شب بخیر عزیزم.

جمله های شب بخیر عاشقانه برای شوهر

8. حتی در خواب هم می دانم که از من محافظت خواهی کرد. شب بخیر قهرمان من. تو را به اندازه فاصله تا ماه و برگشت آن دوست دارم.
9. وقتی می خواهم دعای قبل از خواب را بخوانم، اول به خاطر وجود تو از خدا تشکر می کنم. از خدا می خواهم همه عشقم را برای تو بفرستند چون نمی توانم الان در کنارت باشم. خواب های خوبی ببینم عزیزم.  
10. تنها چیزی که به اندازه داشتن تو در طول روز برایم شیرین است، دیدن خواب تو در طول شب هاست. شب بخیر عزیزم.
11. این که در حال حاضر هر دو ما به ماه نگاه می کنیم، لذت بخش است و حس می کنم که بهم نزدیک هستیم، حتی با وجود این که کیلومترها با هم فاصله داریم. خوب بخوابی عشق من.
12. دوست دارم این پیام عاشقانه مثل آغوشی گرم برای تو باشد، آن قدر محکم که حس کنی تا صبح در پیله هستی. خواب های شیرینی ببینی عزیزم.

اس ام اس شب بخیر  عاشقانه و رمانتیک

13. من چقدر خوش شانس هستم که تو آخرین چیزی هستی که قبل خواب به آن فکر می کنم و اولین چیزی که در هنگام صبح، بعد بیدار شدن، باز هم به آن فکر می کنم. آرزو می کنم خواب هایی به شیرینی عشقی که به زندگی من داده ای ببینی.

14. در بین همه چیزهایی که به خاطر داشتنش از خدا تشکر می کنم، تو اولین هستی. شب بخیر عشق زندگی من.

15. امروز هم تمام شد و وقت خواب است. می خواهم بدانی که همیشه با هم می مانیم و با این فکر به خواب آرامی بروی. شب بخیر عزیزم، دوستت دارم.
16. هیچ چیز به این اندازه خوشحالم نمی کند که ما یک دیگر را داریم، در همه لحظات خوب و بد، و همه روزهایی که می آیند و می روند. هر روزی که به پایان می رسد، با فکر به این موضوع یک خواب آرام دارم.
17. هرگز عشقی آن قدر بزرگ نبوده است که حتی از وحشی ترین رویاها هم فراتر برود. امشب رویاهای بزرگ ببین. فردا جهان را فتح می کنیم.

جمله شب بخشر عاشقانه برای همسر

18. تو در طول روز پروانه ها را مهمان قلبم می کنی و هنگام شب آرامش را به من هدیه می دهی. خیلی خوشحالم که مرد زندگی من هستی. خوب بخوابی عزیزم.

19. شاید شیرین ترین رویای امشب تو، فردا به واقعیت تبدیل شود. نمی توانم تا صبح برای شنیدن آن ها صبر کنم. شب بخیر عزیزم، دوستت دارم.

20. همچنان که با صدای جیرجیرک های پشت پنجره به خواب می روم، برای شنیدن آواز پرندگان هیجان دارم، چون می دانم صبح شده و می توانم تو را ببینم. خواب های خوب ببینی.
21. گاهی عشقم به تو آن قدر قوی می شود که مرا بیدار می کند. تو مثل یک آهنربا هستی که حتی در تاریک ترین شب ها مرا به سمت خود می کشی. تا ابد دوستت دارم. شب بخیر.
22. چطور آن قدر خوش شانس بودم؟ مردی را دارم که زندگی واقعی را برایم از رویا هم زیباتر می کند. شب خوبی داشته باشی عزیزم.
23. امشب ستاره ها خیلی درخشان هستند و تقریبا با عشق ما رقابت می کنند. هیچ چیز نمی تواند با شعله عشق ما رقابت کند. رویای شیرینم، برای همیشه دوستت دارم.

24. تنها چیزی که بهتر از امروز کنار تو بودن است، این است که می دانم فردا دوباره تو را خواهم دید. شب بخیر.

25. کاش من بالش تو بودم تا بتوانم تمام شب را در مقابل تو باشم. من این شب بخیر را برای تو میفرستم و از تو قول می گیرم که فردا صدایت را بشنوم. دوستت دارم.

پیامک شب بخیر عاشقانه

26. همه می گویند که آرزو دارند مثل یک کودک بخوابند. من این آرزو را ندارم. از وقتی تو را دیدم، بهتر از همیشه می خوابم. فکر کردن به این که تو در کنارم هستی، آرامش فوق العاده ای به من می دهد. آرزو می کنم تو هم به همین خوبی بخوابی.
27. حتی نیازی به خواب دیدن ندارم. رویای من از روزی که چشمم به تو افتاد، واقعی شد. حالا فقط می خواهم تا ساعت ها سریع تر بگذرند تا بتوانم تو را دوباره ببینم و در کنار هم باشیم. برای همیشه، دوستت خواهم داشت.

28. وقتی زیر ستاره ها آرزو می کنی، امیدوارم بدانی که چقدر دوستت دارم. هیچ عشقی به اندازه احساسی که بین من و تو وجود دارد، واقعی نیست. شب بخیر همه چیز من.

29. وقتی که خوابم نمی برد، به جای شمردن ستاره ها، همه دلایلی که به خاطر آن ها دوستت دارم را می شمارم. یک، دو، سه ، چهار، ... از همیشه بیش تر دوستت دارم.
30. می خواهم بخوابم و به این فکر می کنم که تو را با تمام وجود دوست دارم. حتی اگر قبل از طلوع خورشید بمیرم، با خواندن این پیام میدانی که من همیشه به خاطر داشتن کسی مثل تو احساس خوشبختی می کنم.

همچنین بخوانید: 40 جمله و پیام صبح بخیر عاشقانه به همسر و دوست دختر

از
7
رای