متن و عکس نوشته

متن تبریک روز دانش آموز از طرف معلم و به کلاس اولی ها

13 آبان ماه ، روز دانش آموز است، و اگر می خواهید این روز را به دختر و پسر یا دانش آموزان خود تبریک بگویید، پیام تبریک روز دانش آموز از طرف معلم، متن تبریک روز دانش آموز به دخترم، به پسرم و کلاس اولی را در سلام دنیا ببینید.

متن تبریک روز نیروی دریایی به همسرم، پدر و برادر ساده و زیبا

هفتم آذر روز نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گرامی باد. این روز یادآور حماسه آفرینی جوانان دریا دل ایران به فرماندهی شهید محمد ابراهیم همتی است. پیام تبریک روز نیروی دریایی رسمی و صمیمانه در سلام دنیا بخوانید.

متن تبریک روز آتش نشان با جملات زیبا [فارسی و انگلیسی]

به مناسب گرامیداشت روز آتش نشان گلچینی از متن، جمله، شعر، پیام کوتاه، استوری و عکس نوشته مرتبط با این روز را در سلام دنیا گردآوری کرده ایم. تا از آنها برای تبریک روز آتش نشان به همسر، برادر، عمو و پدر استفاده کنید.

عکس پروفایل اربعین حسینی کربلا، زیبا و دخترانه

روز اربعین آمده است و اگر می‌خواهید در این روز شور حسینی خود را با عکس پروفایل اربعین نشان دهید، به مجموعه عکس نوشته اربعین، عکس پروفایل اربعین دخترانه، پوستر اربعین که در ادامه گردآوری کرده‌ایم سر بزنید.

تبریک ولادت امام محمد باقر با متن زیبا و ادبی

پنجمین امام شیعیان ابوجعفر محمد بن علی الباقر هستند که به امام محمد باقر (ع) شناخته می‌شوند. به مناسبت ولادت امام باقر (ع) پیام تبریک و عکس نوشته‌های زیبا برای شما گردآوری کرده‌ایم که در سلام دنیا مشاهده می‌کنید.

تبریک تولد مهرماهی با متن زیبا + عکس پروفایل ماه مهر

ماه مهر است و باید به فکر تبریک تولد برای متولدین مهر بود. به همین علت ما مجموعه پیام های تولدت مبارک مهر ماهی، متن زیبا تبریک تولد مهرماهی و عکس نوشته متولد مهر را برای شما در سلام دنیا تهیه کرده ایم.

پیام تبریک روز خیاط با متن زیبا + عکس نوشته روز خیاط مبارک

21 آذر روز خیاط است. اگر بین عزیزان خود کسی را دارید که به این حرفه مشغول است می‌توانید با پیام تبریک روز خیاط، روز خیاط مبارک یا عکس نوشته روز خیاط که در این پست سلام دنیا آمده است، این مناسبت را به آنها تبریک بگویید.

پروفایل روز عرفه خاص و زیبا + عکس نوشته عرفه برای پروفایل

تنها چند روز به ایام مبارک عرفه مانده است، به همین مناسبت در ادامه بهترین عکس پروفایل روز عرفه، عکس نوشته روز عرفه، پروفایل روز عرفه غمگین و پروفایل روز عرفه و عید قربان را با کیفیتی بالا در سلام دنیا ارائه کردیم.