دلنوشته برای خواهرم زیبا و عاشقانه ؛ متن درباره خواهر احساسی

دلنوشته برای خواهرم زیبا و عاشقانه ؛ متن درباره خواهر احساسی خواهر ، بهترین دوستی است که هر کسی می تواند در زندگی خود داشته باشد. مجموعه‌ای بی‌نظیر از متن زیبا درباره خواهر، جملات عاشقانه برای خواهر، بهترین دلنوشته برای خواهر و جملات احساسی برای خواهر را در سایت سلام دنیا بخوانید.

خواهر را می‌توان بهترین همدم و دلسوزترین فرد برای هر کسی دانست. اگر به دنبال زیباترین دلنوشته برای خواهر خود هستید تا احساسات قبلی خود را با جملات زیبا در مورد خواهر یا متن عاشقانه به او نشان دهید، ما در سایت سلام دنیا مجموعه‌ای از بهترین دلنوشته‌ها، پیام‌ها و متن عاشقانه برای خواهر را برای شما گردآوری کرده‌ایم.

دلنوشته برای خواهرم

تو برای من بیشتر از یک خواهر هستی. تو برایم بهترین دوست، مربی و راهنما هستی. حتی گاهی نقش مادر و پدرم را هم داشته‌ای. خواهر عزیزم، من خیلی خوش شانس بودم که تو را در زندگی‌ام دارد. دوستت دارم خواهری!

///////////

تو تنها کسی هستی که می‌توانم رازهایم را به او بگویم. تو فقط خواهر من نیسی، بلکه بهترین دوستم هستی.

///////////

داشتن یک خواهر فوق العاده مثل تو یک هدیه بی‌نظیر از طرف است. تو همه را مورد لطف خود قرار می‌دهی و من خیلی خوش شانسم که خواهر تو هستم.

دلنوشته برای خواهرم

///////////

روزهای زیبایی که با هم داشتیم را به یاد می‌آورم. دعواهای کوچک، سهیم شدن در بستنی، بازی در پارک، آن روزها واقعاً لذت بخش بودند. خواهر عزیزم دوستت دارم.


حتما بخوانید: دلنوشته های زیبا برای مادر


///////////

خدا را شکر که چنین خواهر شگفت انگیزی به من داده است که می‌توانم همه آنچه در زندگی من اتفاق افتاده است را با او در میان بگذارم، دوستت دارم خواهر عزیزم.

///////////

مهم نیست که ما تا امروز چقدر با هم مشاجره کردیم، با تمام قلب تو را دوست دارم تا روزی که از تپیدن متوقف شود. داشتن خواهری مثل تو یکی از نعمتهای بزرگ زندگی من است.

///////////

داشتن خواهری مثل تو باعث می‌شود زندگی من بی‌نهایت بار زیباتر از بهشت باشد. من هیچوقت دست از تلاش نمی‌کشم تا همیشه آفتابی باشم که آسمان تو را روشن می‌کند. دوستت دارم!

///////////

او دوست همیشگی من است، وقتی ضعیفم حمایتم می‌کند، وقتی دلسرد می‌شوم تشویقم می‌کند. من نمی‌توانم زندگی را بدون بهترین دوست، محرمم، خواهرم تصور کنم.

دلنوشته برای تولد خواهر

دلنوشته برای تولد خواهر

تولدت مبارک نازنینم! تو زیباترین دختری هستی که مستقیماً از بهشت فرود آمده است.

///////////

بهترین تبریک‌ها برای تولد عزیزترین خواهر، آرزو می‌کنم وقتی شمع‌های خود را در روز تولد فوت می‌کنی، تمام آرزوهایت برآورده شود. با آرزوی عشق و خوشبختی!

///////////

متن درباره تولد خواهر

خواهر عزیزم هر وقت دچار مشکل می‌شدم یا به کسی احتیاج داشتم که هم‌صحبتم باشد، همیشه کنارم بودی، تولدت مبارک با عشق فراوان!

///////////

در طول بزرگ شدن همیشه از تو الگو می‌گرفتم، هنوز هم این کار را می‌کنم! متشکرم که همیشه به من نشان دادی که چطور رفتار کنم. تولدت مبارک خواهر عزیزم!

///////////

هر وقت به بزرگترین حامی زندگی‌ام فکر می‌کنم، دست تو را روی شانه‌ام می‌بینم که به من انگیزه می‌دهد. تولدت مبارک خواهر عزیزم!


حتما بخوانید: متن تبریک تولد خواهر


///////////

ما با هم بزرگ شدیم و همه چیز را با همدیگر تقسیم کردیم. در روز تولدت می‌خواهم به تو بگویم که مهمترین زن زندگی من بعد از مادر هستی. دوستت دارم خواهر عزیزم. تولدت مبارک!

///////////

دلنوشته برای خواهر کوچکتر

به خاطر می‌آورم که چطور وقتی دختر بچه بودی موهایت را شانه می‌کردم و لباست را می‌پوشاندم. ببین زمان چطور گذشت و تو تبدیل به یک زن زیبا و بزرگ شدی، اما برای من همیشه آن دختر کوچولوی ناز می‌مانی. بهترین آرزوها را برایت دارم، تولدت مبارک عزیزم!

///////////

متن زیبا برای تولد خواهر

امروز تولد کسی است که باعث شد من خاص باشم. بله! من با کمال افتخار خاصم چون خواهرم خواست که خاص باشم. به من یاد داد از هیچ‌کس و هیچ چیزی نترسم. به من یاد داد زود قضاوت نکنم. به من یاد داد خاص بودن یعنی با بزرگترها با احترام رفتار کردن. به من یاد داد زندگی با محبت قشنگ است. مرا خواهرم خاص کرد زمانی که گفت:«آبجی من بلد نیست بد باشه» و من از همان موقع فهمیدم که نباید بد باشم و هیچوقت بد بودن را یاد نگرفتم! این خواهرم بود که مرا خاص کر و من یک‌جور خاص دوستش دارم. تولدش مبارک

///////////

در روز تولدت می‌خواهم اعترافی بکنم. راستش حس خوبی است که خواهر کوچکی باشی که خیلی اذیت می‌کنی. بهانه‌گیری‌هایت همه را دیوانه کرده ولی خواهرت هروقت که بهانه می‌گیری بیشتر دوستت دارد، بیشتر قربان صدقه‌ات می‌رود. خواهری که اگر هزار بار صدایش بزنی: «آبجی جونم... آبجی...» کمتر از «جونم و جون دلم» جواب نمی‌دهد! خواهری که دنیایت را می‌دهی تا لبخندش را ببینی... آهای دنیا، دنیای من خواهرم است... تو کیلویی چند؟

جملات زیبا در وصف خواهر

جملات زیبا در مورد خواهر

آیا آرامش در جایی راحت‌تر از آغوش یک خواهر است؟

///////////

در کنار هم یا کیلومترها دور از هم، ما خواهرانی هستیم که از راه قلبمان با هم در ارتباطیم.

///////////

خواهران فرشته‌هایی هستند که وقتی بال‌های ما قادر به حمل ما نیستند به ما کمک می‌کنند تا پرواز کنیم.


حتما بخوانید: دلنوشته برای تولد خودم کوتاه و زیبا


///////////

تو خرس عروسکی من هستی که می‌خواهم او را محکم بغل کنم و همه جا با خودم ببرم. دوستت دارم عزیزم!

///////////

یک خواهر شاد و دوست داشتنی و زیبا مثل تو بیش تر از یک اقیانوس پر از طلا و الماس ارزش دارد. خیلی دوستت دارم خواهر شیرین و جذاب من.

///////////

متن احساسی درباره خواهر

خواهر عزیزم، من هنوز کلماتی برای توصیف خوشبختی ای که برای من آوردی را پیدا نکردم. یک چیز را خوب می‌دانم، من حتی فراتر از روزهای مرگم هم تو را دوست خواهم داشت.

///////////

اگر خاطرات کودکی‌ام روی آسمان شب پخش می‌شد، خواهرم ستاره درخشان آن بود.

///////////

فرشته‌های روی زمین قابل دیدن وجود دارند اما بعضی وقت‌ها چون بال ندارند ما به آنها می‌گوییم: خواهر.

///////////

هیچ کس نمی‌تواند مانند خواهر چه در هوای آرام و چه در هوای طوفانی کنارمان باشد.

///////////

گذراندن دوران سخت زندگی یک مزیت بزرگ است. این به شما نشان می‌دهد که خواهرتان واقعاً چقدر حامی شماست.

متن زیبا درباره خواهر

متن عاشقانه درباره خواهر

خواهر. او آینه شماست، او کسی است که شما را در بهترین و بدترین حالت می‌بینید و به هر حال شما را دوست دارد. او شریک خرابکاری‌های شماست، همراه نیمه شب، کسی که می‌داند چه موقع لبخند می‌زنید، حتی در تاریکی. او معلم شما، وکیل مدافع شما، خبرچین شما و حتی پزشک دیوانه شماست. خواهر عزیزم خوشحالم که هستی.

///////////

بهترین چیز درباره خواهر داشتن این است که همیشه یک دوست در کنار خودت داری. من هیچوقت به دنبال کسی به عنوان بهترین دوستم نیستم، چون من در حال حاضر یکی از آنها را دارم و او خواهرم است.


حتما بخوانید: پیام تبریک روز مرد و متن برای روز پدر 


///////////

خواهر عزیزم، من هیچوقت به تو نگفتم که چقدر به زندگی من معنا دادی و فکر می‌کنم الان وقت آن است. عشقم به تو در کلام نمی‌گنجد. نمی‌توانم زندگی ام را بدون تو تصور کنم. من خیلی خوشبختم که خواهری مثل تو دارم. ممنون که کنارم هستی.

///////////

وقتی به تو نگاه می‌کنم، بازتابی از مادرمان را می‌بینم. بعضی وقتها من به تو حسودی می‌کنم چون همان لبخند، همان چشم‌ها و همان سبک صحبت کردن را داری. اما بعد می‌فهمم که چقدر خوشبختم که تو را دارم. تو بهترین خواهر در تمام دنیا هستی. دوستت دارم.

///////////

خواهران فرشتگان فرستاده شده از طرف خدا هستند که با ما زندگانی می‌کنند و همیشه در کنار ما هستند. دوستت دارم خواهر.

///////////

خواهر عزیزم، تو بهترین هدیه‌ای هستی که مادر و پدرمان به من داده‌اند. عاشقانه دوستت دارم.

///////////

با گذشت سال‌ها، مردم تغییر می‌کنند، اما تو خواهر من هیچ تغییری نکردی. تو هنوز همان خواهر دلسوز، حامی و مهربان هستی.

///////////

والدین فقط والدین هستند، برادران فقط بردارند، بهترین دوستان فقط دوستند، حتی شوهرها فقط شوهرند، اما خواهران کسانی هستند که همیشه می‌توان در هنگام شادی یا گرفتاری، خوشی یا مشکلات به وجود آنها مطمئن بود. دوستت دارم خواهر عزیزم.

متن زیبا درباره خواهر

///////////

دلنوشته برای خواهر بزرگتر

خواهر که داشته باشی میشه همه دنیات، خواهر که داشته باشی هر روزت یه روزه جدیده، خواهر که داشته باشی دیگه ناراحتی تو زندگیت معنا نداره، خواهر که داشته باشی شبا با هم تا صبح بیدارید و حرف می‌زنید، خواهر که داشته باشی یه تکیه‌گاه امن داری، خواهر که داشته باشی یه همراه و هم‌پا داری، خواهر که داشته باشی یه حس خوب، یه دنیا مهربونی، یه دنیای دخترونه، یه پایه برای خل‌بازیات داری. خواهر که داشته باشی تو اوج آسمونایی. خواهر که داشته باشی روح خودت را توی یک جسم دیگه هم داری.


حتما بخوانید: جملات و متن عشقولانه بلند و کوتاه


///////////

بهترین دلنوشته عاشقانه برای خواهرم

خواهر یعنی کسی که وقتی هست آروم باشی و وقتی نیست چیزی توی زندگیت کم باشه، خواهر یعنی اون جمله‌های ساده و بی منظوری که میگی و خیالت راحته که ازش هیچ سوء تعبیری نمیشه، خواهر یعنی یه دل اضافه داشتن برای اینکه بدونی هر بار دلت می‌گیره یه دل دیگه هم دلتنگ غمت میشه، خواهر یعنی وقت اضافه؛ یعنی تو همیشه عزیزی حتی توی وقت اضافه، خواهر یعنی تنهایی‌هام رو می‌سپرم دست تو چون شک ندارم می‌فهمیش، خواهر یعنی یه راه دو طرفه، یه قدم من یه قدم تو؛ اما بدون شمارش، خواهر یعنی یه تکیه‌گاه همیشگی، خواهر یعنی کسی که همیشه پشتته حتی اگر اشتباه کرده باشی، خواهر یعنی اشکاتو غریبه پاک نمی‌کنه، خواهر یعنی نفس، خواهر یعنی مهربون بودن، خواهر یعنی درد دل خوب گوش دادن، خواهر یعنی تو هر شرایطی کنارت بودن

///////////

خواهر یعنی یه تکیه گاه همیشگی… خواهر یعنی کسی که همیشه پشتته حتی اگر اشتباه کرده باشی… خواهر یعنی اشکاتو غریبه پاک نمی کنه… خواهر یعنی… اصلا چرا این همه حاشیه میرم؟؟ از نظر من خواهر یعنی یـه کلمه… نفـس. هر وقت تونستی بدون نفـس کشیدن زندگی کنی، میتونی بدون خواهرم زندگی کنی!

///////////

سخن آخر

خواهر ، بهترین دلسوز، دوست و همراهی است که هر شخصی می تواند در زندگی خود داشته باشد. اگر به دنبال بهترین دلنوشته برای خواهرم ، یا متن درباره خواهر هستید که عاشقانه و زیبا باشد تا برای خواهر خود در روز تولدش و یا هر روز دیگری ارسال کنید. یا از این جملات عاشقانه برای خواهر در پروفایل یا استوری خود استفاده کنید. می توانید این مطلب از وب سایت سلام دنیا را که مجموعه ای عالی از بهترین دلنوشته برای خواهر با متن و جملات احساسی زیبا، برای شما گردآوری کرده است، استفاده کنید. لطفا در بخش نظرات ، ایده ها و جملات زیبا خود را بنویسید. 


مقالات مرتبط

متن زیبا برای پروفایل ؛ متن پروفایل جالب، کوتاه و خاص

متن سالگرد عقد عاشقانه و زیبا برای استاتوس و پروفایل

متن پیوندتان مبارک ؛ جملات زیبا و خاص تبریک ازدواج و عروسی

از
44
رای