آموزش تصویری نرم کردن خمیر اسلایم در 7 گام ساده

آموزش تصویری نرم کردن خمیر اسلایم در 7 گام ساده خمیر اسلایم یک وسیله بازی است که برای تسکین استرس مناسب است. اگر خمیر اسلایم شما مثل سنگ سفت شده است. می توانید با ترفندهای ساده بیان شده دوباره خمیر اسلایم خود را نرم و شل کنید.

خمیر اسلایم از همه جهات کاملا کششی و براق است. برای تسکین استرس بسیار مناسب است، اما اگر خمیر اسلایم را از ظرف آن بیرون آورده اید و متوجه شدید که مثل سنگ سفت شده است، نگران نباشید. خوشبختانه، ما چند ترفند در آستین شما داریم که می توانید از آنها استفاده کنید تا دوباره خمیر اسلایم خود را نرم کنید.

مطالب مرتبط : روش درست كردن اسلايم ساده

راه های ساده و موثر نرم کردن خمیر اسلایم

روش اول: استفاده از روش های ساده برای نرم کردن خمیر اسلایم

1. کمی آب به خمیر اضافه کنید

به نظر می رسد خیلی ساده است، درست است؟ این صحیح است که برخی از خمیرهای اسلایم می توانند به این طریق احیا شوند. خمیر اسلایم را در یک کاسه قرار داده, و مقدار کمی آب را به آن اضافه کنید. شما احتمالا به قاشق احتیاج نخواهید داشت. سپس آن را به خوبی ورز بدهید تا نرم شود.

  • به یاد داشته باشید، آب می تواند خمیر اسلایم شما را درست یا خراب کند. اطمینان حاصل کنید که اگر خمیر اسلایم شل و ول نمی خواهید فقط مقدار کمی آب اضافه کنید.

نرم کردن خمیر اسلایم با استفاده از آب

2. مقداری ضد عفونی کننده دست یا ژل ضد باکتری را مخلوط کنید

راه دیگری برای نرم شدن خمیر اسلایم، افزودن یک یا دو قطره ضد عفونی کننده دست است. نام تجاری مهم نیست، فقط مطمئن شوید که رایحه آن را دوست دارید. خمیر اسلایم را در یک کاسه قرار دهید, و فقط ژل را داخل آن بریزید. از انگشتان دست خود استفاده کنید تا ضد عفونی کننده دست را داخل خمیر اسلایم خود قرار دهید تا این که استحکام مناسبی پیدا کند. جایزه، اکنون خمیر اسلایم شما بدون باکتری خواهد بود و بوی بسیار خوبی می دهد (به هر حال, برای مدتی).

  • اگر در ابتدا خمیر اسلایم نرم نشد، می توانید ژل بیشتری اضافه کنید.

ساده ترین روش های برای نرم کردن خمیر اسلایم سفت شده

3. خمیر اسلایم را با لوسیون مرطوب کنید

لوسیون پوست شما را لطیف و نرم نگه می دارد, و می تواند همین کار را برای خمیر اسلایم  شما نیز انجام دهد. فکرشو بکنید! فقط 1 یا 2 قاشق از لوسیون را در یک کاسه قرار دهید (اگر لوسیون شما با یک پمپ همراه است 4 یا 5 پمپ). خمیر اسلایم را همراه لوسیون داخل یک کاسه ریخته و با انگشتان خود آن را فشار دهید. هنگامی که خمیر اسلایم از لوسیون پوشیده شد، می توانید آن را بیرون آورده و ورز دهید تا نرم شود.

تکنیک های نرم کردن خمیر اسلایم با لوسیون

4. چسب بیشتری اضافه کنید

اگر از دستورالعملی برای ساخت آن استفاده کردید که از چسب به علاوه بوراکس، پودر لباسشویی یا نشاسته مایع استفاده می شود، گاهی اوقات اضافه کردن چسب بیشتر می تواند به وضعیت خمیر کمک کند. هر از گاهی یک قاشق یا بیشتر چسب اضافه کنید, و آن را ورز دهید تا نرم شود.

  • دقت کنید حتماً نوع چسب اضافه شده با چسبی که خمیر اسلایم را با آن درست کرده اید مطابقت داشته باشد. به عنوان مثال، برای پاک کردن خمیر اسلایم، چسب سفید اضافه نکنید.

روش های نرم کردن خمیر اسلایم

روش دوم: نرم کردن خمیر اسلایم از طریق گرمایش

1. بگذارید خمیر اسلایم در آب گرم خیس شود

مقداری آب گرم را در یک کاسه ریخته و خمیر اسلایم را در آن قرار دهید. شما می توانید آن را با دست خود کمی هم بزنید. آن را یک دقیقه یا بیشتر در آب نگه دارید. ممکن است به نظر برسد که خمیر از هم جدا می شود، اما خمیر نرم و قابل استفاده خواهد شد.

نرم کردن خمیر اسلایم از طریق گرمایش

2. خمیر اسلایم را برای حدود 10 ثانیه در مایکروویو قرار دهید

خمیر اسلایم را از آب خارج کنید, و آن را فشار دهید. شما نمی خواهید که تمام آب با خمیر اسلایم بیاید. سپس خمیر را در یک کاسه مخصوص مایکروویو قرار دهید و آن را حدود 10 ثانیه در ماکروویو نگه دارید. سپس اجازه دهید خمیر به مدت یک دقیقه در بیرون از مایکروویو بماند تا انگشتان خود را نسوزانید. هیچ خمیر اسلایمی با ارزش تر از انگشتان سوخته نیست.

چگونه خمیر اسلایم را نرم و شل کنیم

3. برای بیشتر نرم شدن خمیر مقداری لوسیون به اضافه کنید

یک یا دو قاشق لوسیون بریزید. مهم نیست از کدام نوع باشد. اگر از نوع خوش رایحه استفاده می کنید، خمیر اسلایم شما نیز بوی خوبی خواهد داد. از دستان خود برای مخلوط کردن لوسیون استفاده کنید. حال شما نرمی خمیر اسلایم خود را ماندگار کرده اید.

  • اگر در پایان خیلی آبکی به نظر می‌رسد، ماده فعال کننده به آن اضافه کنید. فعال کننده تنها چیزی است که شما برای درست کردن خمیر اسلایم برای بار اول از آن استفاده می‌کنید، مانند نصف قاشق چای خوری بوراکس حل‌ شده در یک لیوان آب.

ترفندهای نرم کردن خمیر اسلایم سفت

منبع: wikihow

از
361
رای