46 پیامک و جمله برای عذر خواهی از همسر و دوست پسر

46 پیامک و جمله برای عذر خواهی از همسر و دوست پسر زنان در مقایسه با مردان بیش تر عذرخواهی می‌کنند زیرا آن ها در مواجهه با رفتار های سرد از طرف مقابل شان، آستانه تحمل پذیری پایین‌ تری دارند. در این مقاله با چندین پیامک زیبا و عاشقانه برای عذرخواهی و دل جویی از کسی که دوستش دارید آشنا می شوید.

اشتباهات در هر رابطه ای پیش می آیند و این به این علت است که ما همه انسان بوده و کامل نیستیم. بین گفتن متاسفم به شخصی که دوست دارید و درست شدن همه چیز و بازگشت به حالت عادی فاصله زیادی است. نحوه عذرخواهی کردن و بیان این که واقعا متاسف هستید، یک ذهن خلاق می خواهد. صرف نظر از دلایلی که یک شخص را ناراحت کرده اید، به او دروغ گفته، خیانت کرده یا بحث بر سر موارد احمقانه و بی ارزش، با بیان یک عذرخواهی بسیار صمیمانه، از فرد مورد نظر خود، این مشکل را حل کنید. نشان دادن این که چقدر به این خاطر متاسف هستید، حداقل کاری است که می توانید برای درست شدن همه چیز انجام دهید و نشان دهید که از کار خود پشیمان هستید. عذرخواهی کردن به این معنا است که شما قلب بزرگی دارید و اشتباهات خود را پذیرفته اید. اگر عمیقا از کار خود پشیمان هستید، ما این جا هستیم تا به شما کمک کنیم و برای شما چندین جمله برای عذرخواهی صادقانه آماده کرده ایم که می تواند در مسیر طولانی برطرف شدن مشکل به شما کمک کند. در ادامه پیامک هایی ذکر شده اند که می توانید برای دوست دختر خود بفرستید تا بگویید که چقدر متاسف هستید و چقدر از اعمال خود پشیمان شده اید.

پیامک عذر خواهی از همسر

پیامک ها و جملات کوتاه برای عذر خواهی از همسر

1. عشق من، چرا بخواهم به تو صدمه بزنم وقتی می دانم با این کار خودم صدمه می بینم، امیدوارم که این پیامک کوتاه به تو نشان دهد که چقدر عمیقا متاسف هستم و می خواهم همه چیز را درست کنم.
2. من می دانم اشتباه کردم عزیزم، اما اگر این کار را نکنم، ممکن است قادر نباشم که دیگر همه چیز را درست کنم. امیدوارم متوجه شوی که چقدر عمیقا متاسف هستم. من واقعا متاسفم عشق من.
3. من گذشته را فراموش می کنم. می دانم که اشتباه کردم و احمقانه عمل کردم. امیدوارم که بتوانی حقیقت را در مورد من ببینی و ببینی که واقعا متاسف هستم عشق من.
4. تو آفتاب زندگی من هستی و کسی هستی که به روز زندگی من روشنی می بخشد، خشم تو هر بخش از زندگی مرا تیره و تاره می کند. لطفا به سوی من برگرد و دنیای مرا روشن کن. متاسفم، مرا ببخش!

5. من بدون این که بشمارم، بارها می گویم «متاسفم» تا نشان دهم چه چقدر بابت کارم متاسف هستم و امیدوارم مرا ببخشی.

جمله معذرت خواهی عاشقانه از دوست پسر

6. اگر با گفتن متاسفم، این دردی که باعثش شدم الیتام پیدا می کند، پس من بارها و بارها آن را تکرار می کنم تا تو را تسکین دهم. متاسفم که به تو صدمه زدم، لطفا مرا ببخش!
7. این انسان ناسپاس را ببخش که ارزش عشق تو را ندانست، عشق من می دانم که اشتباه کردم. لطفا مرا ببخش.
8. می دانم گفتن کلمه متاسفم در برابر ناامید کردنت از خودم، کافی نیست، اما امیدوارم به تو نشان دهد که متوجه اشتباهم شده و از آن پشیمانم. لطفا مرا ببخش. من متاسفم عشق من.
9. اشتباهاتم را ببخش، اما آن چه که بین ما بود را فراموش نکن. من هر لحظه ای که با تو بودم را ستایش می کنم و هر روز از زندگی ام تو را دوست دارم. متاسفم عشق من.
10. روزهای بدون تو مانند آسمان بدون خورشید، ماه های بدون روز، و غذای بدون نمک است. من بدون تو ناقص، بی مزه و بی فایده هستم. لطفا برگرد و مرا کامل کن. دلم برات تنگ شده، متاسفم.

متن عذر خواهی از همسر

11. گفتن متاسفم نشان می دهد که من متوجه اشتباهم شده ام و اشتباه خود را پذیرفته ام و از تو صادقانه عذرخواهی می کنم. لطفا مرا ببخش و این مساله را فراموش کن. متاسفم عشق من.

12. لطفا عذرخواهی مرا ببخش و اجازه بده ثابت کنم که چقدر پشیمان هستم. مرا ببخش و اجازه بده با نشان دادن این که چقدر دوستت دارم، تاوان گناهانم را بپردازم. متاسفم عزیز ترینم.
13. یک بار به من گفتی که برای من هر کاری می کنی و حاضری به خاطر من مسافت های زیادی را طی کنی، تنها چیزی که اکنون می خواهم، این است که مرا ببخشی. متاسفم عشق من!
14. فقط اجازه بده بدانم که چه چیزی باید بگویم یا چه کاری باید انجام دهم تا همه چیز را درست کنم، قول می دهم که این کار را فقط به خاطر این که به تو ثابت کنم چقدر دوستت دارم، انجام دهم. لطفا مرا ببخش. متاسفم عشق من.
15. از خودم وقتی که کنترل رفتارم را از دست می دهم بسیار متنفرم. و بابت جدایی از تو خیلی ناراحتم، لطفا پیش من برگرد عشق من. من متاسفم.
16. برای مواقعی که  اجازه دادم غرورم بر من چیره شود (تصمیماتم را تحت تاثیر قرار دهد)، واقعا متاسفم. در قلبت جایی برای بخشش من پیدا کن عشق من.

پیام ادبی عذرخواهی از همسر

17. بیش تر از این نمی توانم حس بدون تو بودن را تحمل کنم. فقط مرا ببخش و اجازه بده همه چیز را درست کنم عشق من. متاسفم عزیزترینم.

18. من نیاز دارم که عشق تو به زندگی من برگردد، زیرا این عشق مانند هوایی است که برای نفس کشیدن به آن نیاز دارم، و حالا که از دست من عصبانی هستی، تقریبا نمی توانم نفس بکشم. لطفا قبل از خفه شدن من برگرد. من عمیقا متاسفم.
19. من می دانم که نا امیدت کردم، و می دانم که الان از دست من عصبانی هستی، اما اگر می توانی همه چیز فراموش کن، این که تو را ناراحت ببینم واقعا مرا اذیت می کند. من متاسفم عزیزم.

پیامک های طولانی عذرخواهی از کسی که ناراحتش کرده اید

1. من برای چیزی که بین ما بود، ارزش قائل هستم و عشق ما برایم مهم است، لحظات بین ما چیزی است که هرگز نمی خواهم از دستش بدهم و در کل، امیدوارم این پیامک بتواند نشان دهد که چقدر برای من با اهمیت هستی و چقدر از، از دست دادن تو می ترسم. لطفا در قلبت جایی برای بخشش اشتباه من پیدا کن. متاسفم عشق من.
2. اگر از من بخواهی، من مسئولیت هر لحظه از این اشتباه را به عهده می گیرم، اما می دانی که در این بازی دو نفره، فقط من مقصر نبودم. اما به تو می گویم که خیلی متاسف هستم و اگر می شود مرا ببخش. متاسفم عشق من.

جمله های معذرت خواهی عاشقانه از  شوهر

3. هر بار که از دست من ناراحت می شوی، احساس می کنم که یک روح سرگردانم و احساس می کنم بدون تو در دنیای خودم گم شده ام، تو تنها مکان امن بر روی زمین هستی. لطفا مرا ببخش و اجازه بده به خانه و نزد تو برگردم عشق من. واقعا متاسفم.
4. من لحظات شاد و غمگین زیادی در زندگی داشته ام و تو در تمام آن لحظات کنار من بوده ای، ناراحتی های زیادی را تجربه کرده ام، اما بر آن ها غلبه کرده ام چون تو پیش من بوده ای، من یک ستاره درخشان داشتم که تو بودی. و هیچ چیز در این دنیا قابل مقایسه با شادی که با تو داشتم، نیست. لطفا پیش من برگرد و مرا ببخش. من متاسفم!
5. من می دانم که خیلی خود خواه بودم و با کارهایم به تو بی احترامی کردم، اما این اهمیتی ندارد که چند بار با هم بحث یا دعوا کرده باشیم، قول می دهم که همیشه در کنارت خواهم بود. من نهایت تلاش خودم را می کنم تا شخصی باشم که تو شایسته آن هستی، اما وقتی کسی مرا همراهی نکند، همه چیز سخت می شود. می دانم تو بیش تر از این که عصبانی باشی، صدمه دیده ای. به من اعتماد کن، این کار هیچ وقت عمدی نبوده. مرا ببخش.
6. گاهی اوقات، همه چیز پیچیده می شود. تنها راهی که می توان آن ها را ساده تر کرد، نادیده گرفتن آن ها است. من هیچ وقت از عمد به تو دروغ نگفتم، هیچ وقت نباید آن کار را می کردم. عمیقا متاسفم.

7. در این سال ها، ما عمیق ترین و پیچیده ترین احساسات خود را با هم در میان گذاشتیم. چرا باید همچنین کار احمقانه ای انجام دهم؟ می دانی که تمام چیزی که می خواهم بگویم، این است که متاسفم، و به من اعتماد کن. این عذرخواهی معنای زیادی دارد. لطفا مرا ببخش.

نحوه دلجویی خواستن از همسر

8. من برای تمام چیزهایی که گفته ام و کارهایی که انجام داده ام، برای تمام بحث کردن ها و داد زدن ها و از همه مهم تر آزردگی ها و ناراحتی هایی که باعث آن ها شدم، عمیقا خجالت زده و شرمنده هستم. من واقعا متاسفم، و امیدوارم مرا ببخشی.

پیامک هایی به دوست پسرتان برای اظهار تاسف و پشیمانی

1. عشق من، نمی توانم با هیچ کلمه ای میزان حال بدم را وقتی که تو را ناراحت می بینم، بیان کنم. هیچ وقت نخواستم به تو صدمه بزنم، اما گاهی غرور احمقانه ام بر من غلبه می کند. متاسفم عشقم.
2. من تمام روز را در تختم گریه می کنم تا نشان دهم که چقدر متاسف هستم. لطفا مرا ببخش.
3. من تو را بیش تر از ستاره های آسمان دوست دارم و تو شادی زیادی به زندگی من هدیه کردی، و من متاسفم که اجازه دادم خشمم بر من غلبه کند. لطفا بیش من برگرد عزیزم. من واقعا متاسفم.
4. آرزوی قلبی من این است که همیشه در قلبم باشی و زمانی که به کسی نیاز دارم تا به او تکیه کنم، تو تکیه گاهم باشی، حتی در زمان هایی که اشتباه کردم. لطفا فقط مرا ببخش و این مساله را فراموش کن.

اس ام اس های عذر خواهی از دوست پسر

5. من تا ابد برای تو خواهم بود. تو همیشه نوری در تاریکی های زندگی من بودی و به وجود من گرما میبخشیدی. متاسم زیبای من، مرا ببخش.

6. تو مانند خونی هستی که در رگ های من جریان داشته و مرا زنده نگه می دارد. من فقط تو را می خواهم. تو مثل نبض دائما در قلب من می تپی! لطفا از من دور نشو. متاسفم عشق من!
7. تو مانند شوالیه ای هستی که مرا در شرایط سخت نجات داده ای، لطفا مرا ببخش و به کنار من برگرد، بدون عشق تو سرد است، پیش من برگرد و مرا با پتوی عشق خود بپوشان.
8. می دانم که نا امیدت کردم، وقتی به گذشته فکر می کنم، آرزو می کنم که تو را به گریه نمی انداختم، من احمق تر از آن بودم که ببینم چقدر به من اهمیت می دهی، حالا زانو زده ام و دعا می کنم تا مرا ببخشی.
9. اگر می توانستم با زبان قلبم بنویسم، می نوشتم که چقدر متاسف هستم که در رابطه با شخص با ارزشی مثل تو کار اشتباهی انجام دادم. لطفا خشم خود را فراموش کن و مرا ببخش.
10. تکرار کار اشتباه دردی را دوا نمی کند، من اشتباه کردم، اما تو می توانی کار درست را انجام دهی و اجازه دهی این عشق ادامه داشته باشد. لطفا مرا ببخش و اشتباهم را فراموش کن.

پیامک های عاشقانه برای عذر خواهی از دوست پسر

پیامک های طولانی عذرخواهی از دوست پسرتان

1. من هیچ وقت نخواسته ام که به تو صدمه بزنم. آرزو می کردم که می توانستم زمان را به عقب برگردانم و شانس بیش تری داشته باشم. تو شایسته بیش تر از این ها هستی. من متاسفم که آن دختری که می توانستم باشم، نبوده ام و برای تمام اشتباهاتم متاسفم. من دوستت دارم.
2. من نمی توانم اشتباه از دست دادن تو را مرتکب شوم، من تو را دوست دارم و فقط تو را برای همیشه دوست خواهم داشت. من امیدوارم که روزی متوجه شوی که چقدر برای من خاص هستی. من هنوزم دوستت دارم و به تو اهمیت می دهم. لطفا مرا ببخش.

3. من نمی دانم که باید چه کار کنم، لطفا مرا ببخش، من نمی توانم از دوست داشتن تو  دست بکشم، مرا نادیده نگیر، دردی که حس می کنم خیلی زیاد است، لطفا مرا ببخش، من به تو احتیاج دارم، لطفا مرا باور کن، تمام حرف هایم، حقیقت دارد. لطفا مرا ببخش، نمی توانم از دوست داشتن تو دست بکشم.

4. عزیزم، تو به زندگی من هدف و دلیل می دهی، و مرا برای ادامه زندگی امیدوار میکنی، حالا که از دست من عصبانی هستی، به نظر می رسد همه امیدم را از دست داده ام. لطفا برگرد و اجازه بده که عشقمان را از نو بسازیم. متاسفم عزیزم!

پیامک های ادبی برای عذر خواهی از شوهر

5. تو دوست من بودی، حتی وقتی من شایسته دوستی با تو نبودم، تو به من عشق ورزیدی، حتی وقتی ارزشش را نداشتم. می شود اکنون که به آن احتیاج دارم با لطف خودت مرا ببخشی. متاسفم زیبای من.
6. می دانم که یک عاشق فوق العاده نیستم، من همه چیز را خراب کردم، شروع به دعوا کردم، حسادت کردم و بیش از حد واکنش نشان دادم. این تنها به این دلیل است که نمی خواهم تو را با دیگران تقسیم کنم. من در نوع خود حسودم. مرا ببخش.
7. دلم برای لحظلاتی که با هم بودیم تنگ شده است، دلم برای آن احساسات تنگ شده، دلم برای خنده و شادی که با هم داشتیم، تنگ شده و مهم تر از همه دلم برای تو تنگ شده. من می دانم که باعث تمام این چیزها شدم، اما احمق تر از آن بودم که این را زودتر متوجه شوم و اکنون که متوجه اشتباهم شدم، می شود که مرا ببخشی و آن لحظات را دوباره زنده کنی، لطفا کار اشتباه مرا فراموش کن. دلم برات تنگ شده و عمیقا متاسفم.
از
2
رای