پرده بکارت مصنوعی چیست و برای چه کسانی مناسب است؟

پرده بکارت مصنوعی چیست و برای چه کسانی مناسب است؟ پرده بکارت مصنوعی یک پرده سلولوزی است که با یک پودر خون مصنوعی پر شده است و شبیه به خون انسان به نظر می رسد! این محصول در سال 2010 در آلمان در آزمایشگاه میکروبیولوژی توسعه یافت.

چگونه دوباره باکره شوید!

آیا شما دیگر باکره نیستید، اما باید این مشکل را تا زمان شب عروسی خود حل کنید؟

ما برای شما این متن را تهیه کرده ایم. احتمالا شما به دنبال پرده بکارت مصنوعی نبوده اید، اما مانند دیگر افراد در جست و جو موارد زیر هستید:

  • جراحی پرده بکارت
  • جراحی ترمیم بکارت
  • ترمیم پرده بکارت
  • هزینه ترمیم پرده بکارت
  • ترفندهایی برای باکرگی
  • خونریزی در شب عروسی و ...!

درست است؟ برای حل مشکلتان دیگر نیازی به جست و جو ندارید.

این مشکل مربوط به گذشته شما بود. زیرا شما راه حل مشکل خود را در این وبسایت پیدا کردید. دقیقا به همین دلیل است که ما سه محصول خود را توسعه دادیم:

"پرده بکارت مصنوعی" و "قرص های ترمیم باکرگی" برای اثر خون و "ژل Revitalize 100" برای سفت شدگی واژن است. با این سه محصول، مشکل خود را به سادگی و ایمن و ارزان حل می کنید.

پرده بکارت مصنوعی چیست؟

پرده بکارت مصنوعی چیست؟

پرده بکارت مصنوعی یک پرده سلولوزی است که با یک پودر خون مصنوعی پر شده است و شبیه به خون انسان به نظر می رسد! این محصول در سال 2010 در آلمان در آزمایشگاه میکروبیولوژی توسعه یافت.

اکنون نسخه های زیادی در سراسر دنیا وجود دارد که بسیار ارزان یا بسیار گران قیمت هستند که با کیفیت نامطمئن ارائه می شوند! اکثر وب سایت ها محصولات کپی و بی کیفیت ارائه می دهند، بنابراین، احتمال خرید محصول نامناسب زیاد است.

پرده بکارت یا هایمن مصنوعی یا قرص های خون باکرگی برای چه کسی مناسب است؟

آیا شما عصبی هستید زیرا دیگر باکره نیستید یا فقط می ترسید که در شب عروسی خود دچار خونریزی نشوید، حتی آیا می دانید که آیا هنوز باکره هستید یا نه؟ دقیقاً برای این لحظه، محصولات بکارت مصنوعی تولید شده است!

"پرده بکارت مصنوعی" یا "قرص باکرگی" برای اثر خونی که باید اثبات کنید و همچنین در ترکیب Revitalize100، ژل محکم کننده واژن است که در طی 2 هفته ورودی واژن را محکم می کند.

چگونه محصولات مصنوعی برای بازیابی بکارت بدون جراحی عمل می کنند؟

فیلم های آموزشی به چند زبان وچود دارد تا زنان در سرتاسر جهان بتوانند درک کنند که چگونه می توانند به خودشان کمک کنند و به روشی ارزان تر پرده بکارت خود را در شب عروسی از طریق خون و سفت شدن واژن تایید کنند.

آناتومی پرده بکارت چیست؟

پرده بکارت غشایی است که دهانه خارجی واژن را احاطه کرده و یا جزئی از آن را پوشش می دهد. بخشی از ولوا یا دستگاه تناسلی خارجی را تشکیل می دهد و از نظر ساختاری شبیه به مهبل (واژن) است. اطلاعات بیشتر در ویکی پدیا: Hymen

چگونه می توان از محصولات بکارت استفاده کرد؟

در اینجا می توانید فیلم هایی در مورد چگونگی بازسازی پرده بکارت به طور مصنوعی را با محصولات موجود برای شب عروسی و تأیید بکارت مشاهده کنید.

منبع: artificial-hymen

از
3
رای