راهنمای کامل انتخاب بهترین رنگ لاک ناخن با توجه به رنگ پوست

راهنمای کامل انتخاب بهترین رنگ لاک ناخن با توجه به رنگ پوست یکی از نکات مهم و حائز اهمیت در انتخاب رنگ لاک، توجه به رنگ پوست است. در اینجا کارشناسان معروف آرایشی، بهترین رنگ های لاک را برای انواع پوست معرفی کرده اند.

بسیاری از خانم ها توجه زیادی به ناخن هایشان دارند و زمانی را به انتخاب بهترین رنگ لاک ناخن اختصاص می دهد، اما بسیاری از مواقع این کار را به شکل اشتباهی انجام می دهند. نباید رنگ لاک را با رنگ لباس مطابقت داد، زیرا درست مانند مو و آرایش، ناخن ها هم باید با رنگ پوست هماهنگی داشته باشند. برخی از رنگ های لاک ناخن برای پوست های خیلی روشن مناسب است و برخی دیگر روی پوست تیره جلوه بهتری دارند. چطور قبلاً متوجه این موضوع نشده بودیم؟ ما از متخصصان خواسته ایم مناسب ترین رنگ ها را برای پوست هایی با رنگ های متفاوت به ما معرفی کنند.

بهترین رنگ لاک ناخن متناسب با رنگ پوست خود را از کارشناسان آرایشی بپرسید

بهترین رنگ لاک ناخن برای پوست روشن

نکته ای که درباره پوست های روشن وجود دارد، پیدا کردن لاکی است که رنگ پوست شما را تعریف کند نه رنگی که در رقابت برای جلوه گری با پوست روشنتان باشد. در اینجا منتخبی از رنگ ها برای شما ارائه شده است.

 • رنگ نود (Nude): لاک هایی به رنگ نود (شبیه رنگ پوست معمولی) اغلب جزو محبوب ترین ها در لیست رنگ های شیک است، اما انتخاب یک رنگ نود مناسب نیاز به امتحان کردن دارد. Elle مانیکوریست مشهور که با ستارگانی مثل جنیفر لوپز همکاری می کند می گوید افردای که دارای پوست روشن هستند (مثل اما استون)، باید رنگ های نود مایل به صورتی را به جای رنگ های مایل به بژ انتخاب کنند، زیرا بژ روی پوست آنها زرد دیده می شود.

بهترین رنگ لاک ناخن

 • قرمز: به سراغ یک رنگ قرمز کلاسیک بروید. Elle می گوید: این رنگی است که می تواند هر کسی را راضی کند، حتی افرادی که پوست روشنی دارند. هنگام خرید حتماً لاک را به سمت نور بگیرید، اگر عبور نور از درون آن را ببینید، احتمالاً رنگ قرمز لاک روی ناخن صورتی می شود. به همین ترتیب، Deborah Lippmann مانیکوریست مشهور می گوید که به دنبال رنگ های قرمز سیر باشید.

رنگ لاک ناخن متناسب با رنگ پوست خود را از کارشناسان آرایشی بپرسید


حتما بخوانید : لاک خشک شده را چگونه رقیق کنیم


 • صورتی: وقتی صحبت از رنگ صورتی می شود، افرادی که رنگ پوست روشنی دارند، گزینه های زیادی برای انتخاب خواهند داشت. Deborah می گوید که پوست های روشن می توانند از هر دو صورتی روشن یا ارغوانی استفاده کنند.

بهترین رنگ لاک ناخن

 • بنفش: Elle می گوید برای پوست روشن، رنگ بنفش فوق العاده به نظر می رسد، اما باید دقت کنید که چه میزان رنگ سفید در آن دارد. به طور کلی، شما می خواهید مطمئن شوید که رنگ لاکتان وقتی در کنار رنگ پوستتان قرار می گیرد، بیش تر به رنگ بنفش یاسی است تا سفید.  

رنگ لاک ناخن بنفش مناسب برای پوست روشن

 • آبی: ممکن است وسوسه بشوید که به سراغ آبی کبالت بروید، اما Elle عقیده دارد که اگر شما پوستی روشن دارید، لاجوردی گزینه خیلی خوبی برای شماست. به خصوص اگر رنگ لاک پایه گرم باشد. او می گوید این رنگ تقریباً همگانی است. لاجوردی روی هر رنگ پوستی خوب ظاهر می شود و انتخاب آن نمی تواند اشتباه باشد.

بهترین رنگ لاک ناخن

بهترین رنگ لاک ناخن برای پوست زیتونی متوسط

رنگ پوست متوسط دارای تنوع است (بین برنزه تا زیتونی) و رنگ لاکی که انتخاب می کنید را بسته به رنگ لاک پایه تغییر میدهد. با این حال، این رنگ لاک ها روی پوست زیتونی متوسط شما جلوه خوبی خواهند داشت.

نود (Nude): در حالی که افراد دارای پوست خیلی روشن ممکن است تمایل به سمت رنگ صورتی داشته باشند، پوست های متوسط می توانند رنگ صورتی بژ تر را نیز امتحان کنند. Lippmann توضیح می دهد که صورتی بژ مورد علاقه خود او، رنگی از خانواده صورتی با ته رنگی مایل به زرد است.

رنگ لاک ناخن نود مناسب برای پوست سبزه

 • قرمز: قرمزهای مایل به نارنجی ممکن است بین رژ لب های شما جایی نداشته باشند، اما برای لاک ناخن خوب ظاهر می شود. Elle به ما توضیح می دهد که اگر رنگ پوست شما شبیه به کیم کارداشیان است، می توانید لاک قرمزی را انتخاب کنید که مایل به نارنجی است. به همین شکل، Lippmann پیشنهاد می دهد لاک های قرمز با ته رنگ طلایی را انتخاب کنید. رنگ قرمز با ته زمینه طلایی باعث درخشش طبیعی این رنگ پوست میشود.

رنگ لاک ناخن قرمز مناسب برای پوست زیتونی متوسط

 • صورتی: طبق گفته های Deborah، افرادی که دارای رنگ پوست زیتونی متوسط هستند، ممکن است متوجه زیبایی رنگ صورتی هلویی روی ناخن های خود بشوند. به دنبال لاک های صورتی تر باشید که ظاهری شاداب و تابستانی به شما می دهند.

بهترین رنگ لاک ناخن

 • آبی: در حالی که رنگ پوست متوسط می تواند از آبی پاستیلی هم استفاده کند، رنگ آبی آسمانی پر رنگ می تواند حتی انتخاب بهتری هم باشد. Elle می گوید هر لاکی انتخاب می کنید، اطمینان داشته باشید که به اندازه کافی رنگی است که در کنار رنگ پوست شما خودش را نشان بدهد؛ بخصوص اگر لاک پایه گرم دارید.

رنگ لاک ناخن آبی مناسب برای پوست زیتونی متوسط

 • بنفش: بنفش فقط برای سایه چشم گزینه خوبی نیست؛ به نظر می رسد رنگ بنفش کاربردهای متنوعی دارد. Elle توصیه می کند از رنگ هایی با پایه سفید خودداری کنید و سمت گزینه های رنگی تر بروید، مانند رنگ انگور.

رنگ لاک ناخن بنفش مناسب برای پوست زیتونی متوسط

رنگ لاک ناخن مناسب برای پوست های تیره

زیبایی رنگ پوست خود را با لاک هایی به رنگ های پر رنگ تر کامل کنید. در حالیکه هر رنگ لاکی روی پوست تیره شگفت انگیز بنظر می رسد، اما رنگ های پیشنهادی ما بهترین گزینه ها هستند.

 • صورتی: Elle می گوید، افرادی که پوست تیره دارند باید از رنگ های روشن دوری کنند. اطمینان حاصل کنید رنگی که انتخاب می کنید واقعاً صورتی باشد نه از رنگ های نئونی.

رنگ لاک را متناسب با پوست انتخاب کنید

 • بنفش: افراد با پوست تیره می توانند هر دو رنگ های پاستیلی و پر رنگ را استفاده کنند. Deborah Lippmann پیشنهاد می کند رنگ هایی که ته زمینه ای تیره تر دارند را انتخاب کنید.

بهترین انتخاب ها برای رنگ لاک ناخن با توجه به رنگ پوست

 • آبی: رنگ آبی را دوست دارید؟ شما باید رنگ آبی کبالتی را انتخاب کنید که در کنار پوست شما واقعاً تناسب دارد. اگر می خواهید از لاک های اکلیل دار استفاده کنید باید دقت کنید که دانه های سفید آن زیاد نباشد.

رنگ لاک ناخن مناسب برای پوست های تیره

 • نود: وقتی صحبت از انتخاب رنگ نود برای پوست های تیره می شود، لاک های کرم رنگ و بژ انتخاب های درستی هستند. Elle می گوید که وقتی با کری واشنگتن همکاری می کرده است، او رنگ کرم را به عنوان یک رنگ عالی انتخاب می کرد.

رنگ لاک ناخن نود مناسب برای پوست های تیره

 • قرمز: با وجود اینکه تقریباً هر رنگ قرمزی با پوست تیره عالی به نظر می رسد، قرمزهای پررنگ با پوست های تیره، ظاهر زیباتری ایجاد می کند. رنگ هایی شبیه به سنگ های قیمتی قرمز یا شراب قرمز گزینه های خوبی هستند.

رنگ لاک ناخن قرمز مناسب برای پوست های تیرهمنبع: stylecaster

از
29
رای