لیزر موهای زائد خط بیکینی چیست؛ مزایا و ویژگی های آن

لیزر موهای زائد خط بیکینی چیست؛ مزایا و ویژگی های آن رفع موهای زائد خط بیکینی کار سختی است که نیاز به تکرار دارد، اما با استفاده از روش لیزر موهای زائد خط بیکینی، می توان علاوه بر زیبایی و دائمی بودن آن، تیرگی پوست این ناحیه را از بین برده و پوست روشنی داشته باشید.

رفع موهای زائد خط بیکینی کار دشواری است و لازم است مکرراً انجام است. اصلاح، وکس کردن و کرم های موبر اغلب باعث ایجاد ناراحتی پوست می شوند و خارش و برآمدگی های ناخوشایند قرمزی را به دنبال دارد. همچنین باقیمانده مو روی پوست، حالت زبری به آن می دهد. این روزها لیزر موهای زائد خط بیکینی، دومین مورد درخواستی مشتریان بعد از لیزر موهای زائد صورت است. رفع موهای زائد بوسیله لیزر، نه تنها ظاهر زیبایی به آن می دهد، بلکه ماندگاری آن تضمین شده است.

فرآیند لیزر موهای زائد

در رفع موهای زائد بوسیله لیزر، از انتشار موج های نوری استفاده می شود که توسط رنگدانه های مو جذب می شوند. این لیزرها می توانند به طور موثری موها را بدون آسیب به پوست اطراف آن، از بین ببرد. نتیجه درمان یک خط بیکینی صاف است. اگر نگران درد ناشی از لیزر موهای زائد هستید، باید بدانید دستگاه لیزر پیشرفته در طول هر پالس، مایع خنک کننده ای اسپری می کند تا هر گونه ناراحتی مشتری را به حداقل برساند.

فرآیند لیزر موهای زائد خط بیکینی

لیزر موهای زائد خط بیکینی مخصوص خانم ها

اکثر خانم ها بعد از وکس کردن یا اصلاح، دچار سوزش و آزردگی پوست در ناحیه اطراف خط بیکینی می شوند. این برآمدگی های کوچک قرمز، علاوه بر حالت زبری که رشد سریع موها ایجاد می کند، می تواند ظاهر ناخوشایندی هم داشته باشد که هنگام پوشیدن بیکینی یا مایو پوشاندن آن سخت است. لیزر موهای زائد خط بیکینی یک روش دائمی برای رفع موهای این ناحیه است که برای بهبود ظاهر پوست انجام می شود.

مزایای لیزر موهای زائد خط بیکینی برای زنان

  • حالت تیزی و زبری ناشی از تراشیدن یا اپلاسیون را نخواهید داشت.
  • قرمزی، ناراحتی و رشد موهای زیر پوستی که در دیگر روش های رفع موهای زائد وجود دارد را کاهش می دهد.
  • باعث صرفه جویی در زمان اختصاص داده شده برای اصلاح می شود.  
  • هرگونه تیرگی پوست این ناحیه را از بین می برد و پوست را روشن می کند.
  • موجب صرفه جویی در هزینه هایی می شود که برای تیغ اصلاح، کرم های موبر و وکس کردن متقبل می شوید.

مزایای لیزر موهای زائد خط بیکینی برای زنان

مقایسه لیزر خط بیکینی با لیزر برزیلی

  • لیزر خط بیکینی مربوط به محدوده 5 تا 7.5 سانتی متری اطراف منطقه ای است که توسط شورت پوشانده می شود. لیزر موهای زائد خط بیکینی استاندارد، روی این ناحیه به کار می رود و ممکن روی قسمت بالای ناحیه زهاری و طرفین لب های آن نیز اعمال شود. این روش یک گزینه عالی برای افرادی است که می خواهند در بیکینی احساس راحتی داشته باشند.
  • لیزر برزیلی موهای زائد، کل ناحیه زهاری را در برمی گیرد و برای کسانی مناسب است که نمی خواهند دیگر در این ناحیه رویش مو داشته باشند. اگر نگران رشد مو در کل ناحیه جلو و پشت هستید، این گزینه برای شما مناسب است.
  • در هر یک از این روش ها، می توان مقداری از موها را باقی گذاشت. به طور مثال به صورت یک نوار باریک و این به سلیقه مشتری بر می گردد.
از
1
رای