رنگ مرجانی زنده ؛ رنگ سال 2019-98 با چه رنگ هایی ست می شود  

رنگ مرجانی زنده ؛ رنگ سال 2019-98 با چه رنگ هایی ست می شود   اکثر افرادی که به رنگ لباس و دکوراسیون خانه خود اهمیت زیادی می دهند. رنگ مرجانی زنده به عنوان رنگ سال 2019 توسط موسسه پانتون معرفی گردید . در ادامه می توانید ببینید که رنگ مرجانی زنده چه رنگیه و با چه رنگ ست میشود.

اکثر افرادی که به رنگ لباس و دکوراسیون خانه خود اهمیت زیادی می دهند منتظر اعلام رنگ سال 98 هستند. رنگ سال 98 که در واقع همان رنگ سال 2019 است چندی پیش توسط موسسه رنگ پانتون اعلام شد. در ماه دسامبر سال 2018 موسسه پانتون رنگ سال 2019 را با الهام از زندگی در اعماق اقیانوس، رنگ مرجانی زنده (living coral) اعلام کرد. در این مطلب از وب سایت سلام دنیا می خواهیم راجع به رنگ مرجانی زنده ؛ رنگ موی مرجانی زنده ؛ عکس رنگ مرجانی زنده ؛ و ... توضیح دهیم.

رنگ مرجانی زنده چه رنگی است

رنگ مرجانی زنده نماد خوشحالی و خوش بینی و موجب روابط گرم و دوستانه است. فلسفه انتخاب این رنگ به عنوان رنگ سال، توجه و اهمیت بیشتر به منابع طبیعی و زندگی موجودات دریایی می باشد چرا که با توجه به تغییرات اقلیمی در چند سال گذشته و تهدیدات اخیر زندگی این موجودات به خطر افتاده است و همانطور که می دانید صخره های مرجانی از اهمیت بسیار زیادی در اکوسیستم و حیات در دریاها و اقیانوس ها برخوردارند.

رنگ مرجانی زنده چه رنگی است

رنگ لباس سال 2019 و رنگ مو سال 2019 چیست؟

سوالی که معمولا از طرف علاقه مندان به صنعت مد و فشن مطرح می شود این است که رنگ لباس و رنگ مو برای سال 1398 چیست؟ همانطور که در بالا اشاره شد رنگ سال 98 از رنگ های شاد، گرم و انرژی بخش است. پس بنابراین رنگ منتخب سال 98 برای لباس و رنگ مو نیز همین رنگ مرجانی زنده است و در سال جدید شاهد انواع مانتو ها و لباس های فصل با این رنگ خواهیم بود.


حتما بخوانید: تاثیر رنگ بر روحیه، افکار و احساسات افراد


رنگ موی مرجانی زنده مدل بلند

رنگ مو بلند زنده مرجانی

رنگ مو مرجانی زنده مدل کوتاه

رنگ مو کوتاه زنده مرجانی

رنگ سال در دنیای دیجیتال و شرکت های فعال در عرصه تکنولوژی

  • رنگ سال برای دنیای دیجیتال نیز چیزی جز رنگ انتخاب شده توسط موسسه پانتون نیست یعنی رنگ مرجانی زنده نیست.
  • شرکت های فعال در زمینه تکنولوژی نیز می توانند با استفاده از کد رنگ #fa7268  از رنگ مرجانی زنده در طراحی هایشان استفاده کنند.

حتما بخوانید: روش های جایگزین رنگ مو در دوران بارداری


رنگ سال 98 با چه رنگ هایی ست می شود؟

رنگ مرجانی زنده از رنگ های اشتها آور و از طیف رنگ نارنجی است و می توان گفت که تا حدودی ته رنگ طلایی را در خود دارد. در کنار این رنگ می توان از رنگ های خنثی مانند سفید، خاکستری و سیاه استفاده کرد. بر اساس اعلام موسسه پانتون در سال 2019 شاهد استفاده از رنگ های طیف مرجانی زنده در کنار رنگ های خنثی خواهیم بود.

دوستداران صنعت مد و فشن اغلب با مد نظر قرار دادن رنگ سال 98 به خرید لباس و تغییر دکوراسیون برای سال جدید اقدام می کنند. اگر به دنبال مانتو با رنگ شاد هستید، حتما به رنگ مرجانی هم فکر کنید چرا که معمولا کمتر در لباس های بانوان این رنگ به چشم می خورد. می توانید با استفاده از رنگ طوسی به یک ست فوق العاده دست پیدا کنید. در فصل بهار نیز می توانید رنگ مرجانی زنده را با رنگ سفید ست کنید و به استایل بهاره بی نظیر برسید. همانطور که می دانید رنگ لباس و مد در سال 97 ، رنگ بنفش ماورایی است که از طرف موسسه پانتون اعلام شده است.

اکسسوری به رنگ مرجانی زنده

اکسسوری به رنگ زنده مرجانی

مدل لباس به رنگ مرجانی زنده

مدل لباس به رنگ مرجانی زنده

مدل عینک به رنگ مرجانی زنده

مدل عینک به رنگ مرجانی زنده

مدل مانتو جلو بسته با رنگ سال به رنگ مرجانی زنده

مدل مانتو جلو بسته با رنگ سال


حتما بخوانید: مدل مانتو بلند دخترانه مجلسی، اندامی، جلوباز و اسپرت


2019 لباس با رنگ سال

2019 لباس با رنگ سال

98 مدل مانتو بلند با رنگ سال

98 مدل مانتو بلند با رنگ سال

دکوراسیون منزل با رنگ مرجانی زنده

دکوراسیون منزل با رنگ سال 2019


حتما بخوانید: 12 ایده برای دکوراسیون اتاق خواب با ترکیب رنگ طوسی و صورتی


لوازم منزل با رنگ مرجانی زنده

لوازم منزل با رنگ مرجانی زنده

ترکیب و ست کردن زنده مرجانی

ترکیب و ست کردن زنده مرجانی


مقالات مرتبط: 

10 قانون طلایی ست کردن رنگ لباس و ترکیب رنگ مناسب

نکات مهم چیدمان منزل عروس و معرفی مدل های جدید دکوراسیون

از
2
رای