10 قانون طلایی ست کردن رنگ لباس و ترکیب رنگ مناسب

10 قانون طلایی ست کردن رنگ لباس و ترکیب رنگ مناسب دغدغه بسیاری از افراد شیک پوش این است که چه رنگ های از لباس هایشان را با یکدیگر ست کنند و بپوشند تا جذاب تر به نظر برسند در این مقاله سعی کردیم بهترین نکات ست کردن لباس را به شما عزیزان آموزش دهیم.

"من نمی توانم لباس رنگی بپوشم و نمی توانم رنگ ها را باهم مطابقت دهم ، بنابراین حدس می زنم که بازم باید فقط سیاه بپوشم!" به نظر آشنا میاد نه؟ منظورم اینه که شما الانم لباسی دارید که حداقل مقداری رنگ در اون وجود داشته باشه (رنگی باشه) و متناسب با شما باشد، پس چرا باید فرآیند و روند تطبیق رنگ آنها را که در نهایت ظاهر کلی شما را کسل و احمقانه می کند را انجام دهید؟ در این مقاله به بررسی نکات و قوانین ست کردن رنگ لباس می پردازیم.

نکات و قوانین ست کردن رنگ لباس ( قوانین مد رنگ )

این یه حقیقته؛ ترکیب رنگ ها مهارتی است که باید آموخته شود. هیچ کس با آن متولد نشده است - حتی بهترین ها و اگر آنها این را یاد بگیرند که چگونه این کار را انجام دهند ، شما نیز می توانید. به عنوان یک مهارت ، لازم نیست که حتما دشوار باشد ، اما این چیزی است که باید آن را کسب کنید. چرا؟ این نه تنها به شما کمک می کند تا در میان جمعیت برجسته شوید و بدرخشید ، بلکه شرایط کلی شما را نیز تعیین می کند - چیزی که مردم به راحتی می توانند آنرا انتخاب کنند. به راحتی با استفاده از ترکیبات رنگی مناسب برای یک موقعیت و مراسم مناسبت و درست ، می توانید احساس مردم و واکنششان نسبت به خود را تغییر دهید.

 قوانین مد رنگ

در اینجا 10 قانون طلایی برای رنگ در مد یا فشن آورده شده است که به شما در تلاش های ترکیب کردن رنگ های شما کمک می کند: لطفا توجه داشته باشید: همه قوانین از منابع بسیار معتبری در اینترنت گرفته شده و با آنچه که ما دوست داریم "کتاب رنگی" بنامیم مورد اشاره و ارجاع قرار می گیرد. ما به شما پیشنهاد می کنیم در صورت تمایل به یادگیری درون و بیرون دنیای رنگ ، این را بررسی کنید.


حتما بخوانید: جدیدترین ست لباس مجلسی دخترانه خاص و شیک


قانون مد شماره 1: با رنگ پوست خود کار کنید

اولین قانون رنگ این است که با رنگ پوست خود همکاری کنید و مخالف و بر علیه آن نباشید. رنگ پوست رنگ اصلی زیر پوست شما است - تأکید بر زیرین. برخی از افراد با رنگ های گرم بهتر به نظر می رسند ، در حالی که برخی دیگر از آنها با رنگ های سردتر برجسته و بهتر به نظر می رسند. رنگ پوست شما تعیین می کند که آیا رنگ های گرم یا سرد مناسب ترین حالت برای شما هستند یا خیر. رنگ های گرم آنهایی هستند که درجه کمی از رنگ قرمز و نارنجی را دارند (با استفاده از چرخ رنگ برای توضیح استفاده شده است). رنگ های سرد آنهایی هستند که در سمت مخالف چرخ رنگ قرار داشته و دارای رنگ آبی کم و جزئی هستند. حالا که متوجه شدید رنگ های گرم و سرد چی هستند، الان چگونه می توانید بفهمید که چه رنگ پوستی دارید؟

در اینجا دو روش وجود دارد که می توانید بفهمید چه رنگ پوستی دارید :

  • آزمایش ورید: در نور آفتاب به رنگ رگهای مچ دست خود نگاه کنید. اگر به نظر می رسند که مایل به سبز هستند، پس شما یک شخصی هستید که رنگ شما گرم استیا گرم رنگ هستید. اگر به نظر می رسند که مایل به آبی یا بنفش هستند ، رنگ های سرد برای شما بهتر و موثر تر هستند .
  • تست فلز: یک ساعت طلا را بر روی یک دست ویک ساعت نقره را بر روی دست دیگر خود بیندازید. اگر ساعت نقره به شما و رنگتان آمد ، رنگ های سرد بیشتر مناسب شما هستند. حال اگر ساعت طلا به شما و رنگتان آمد ، پس رنگ های گرم مورد پسند و مناسب شما هستند. حال ، اگر متوجه شوید که هر دو درجه از حرارت رنگبرای شما مناسب هستند یا اینکه هیچ کدام نیستند ، چه کار می کنید؟ به ما اعتماد کنید ، مورد دوم زیاد درست نیست -  ولی اولی هست ..... و ما می دانیم که چه حسی دارد.

تست فلز برای اینکه بفهمید چه رنگ پوستی دارید

ما به زودی راهنمای کاملی را در مورد مطابقت لباس با رنگ پوست منتشر خواهیم کرد ، بنابراین برای دریافت به روزرسانی حتماً در خبرنامه ما عضو شوید ، اما در حال حاضر - در اینجا یک تیزر سریع ارائه می شود: اکثر مردم یک رنگ دارند (بله ، فقط یک) که نباید آن را بپوشند زیرا با پوست آنها مطابقت ندارد. برای پاتریک ، نارنجی قرمز است. چی..؟!


حتما بخوانید: روش و نکات مهم از بین بردن لکه و شستن لباس با شامپو


قانون مد شماره 2: درباره تضاد طبیعی خود هوشمند باشید

تضاد یا کنتراست (در تئوری رنگ) تفاوت بین روشنایی و تاریکی رنگ است. هرچه اختلاف بیشتر باشد ، کنتراست بیشتر است. به عنوان مثال ، سیاه و سفید "رنگ" هایی با بالاترین کنتراست هستند. نمونه ای از رنگ ها با کنتراست کم ، سفید و بژ هستند. همچنین ، شرابی و آبی تیرهیا سرمه ای. توجه به این نکته مهم است که بین "کنتراست در درخشندگی" و "کنتراست رنگ" تفاوت وجود دارد. با کلیک روی پیوندهایا لینک ها بیشتر بدانید.تضاد طبیعی شما تفاوت بین روشنایی و تاریکی ، صورت و مو شما است.

افراد از نظر رنگ پوستی به طور کلی به 3 نوع تقسیم می شوند

کنتراست کم - پوست روشن ، موهای روشن ، ابروهای روشن و موهای صورت. همین موارد نیز در مورد خصوصیات تیرگی یا تاریکی صدق میکند. به عنوان مثال دانیل کریگ و جاستین تیمبرلیک - و همچنین نیز ادریس البا جوان. کنتراست متوسط ​​- پوست برنزه ، موهای تیره ، ابروهای تیره و موهای صورت. به عنوان مثال می توان به دنی گلاور و انریکه ایگلسیاس اشاره کرد. کنتراست بالا - پوست روشن ، موهای تیره ، ابروهای تیره و موهای صورت. علاوه بر این ، عکس آن نیز می تواند (پوست تیره ، موهای روشن) باشد. به عنوان مثال می توان به کیت هرینگتون و کیانو ریوز اشاره کرد. و همچنین نیز ادریس البا که اکنون پیرتر و مو سفید است. با این گفته ، فردی با کنتراست کم مانند جاستین تیمبرلیک با شلوارهای قهوهای مایل به زرد یا خاکی ، بلیزرهای آبی روشن و پیراهن صورتی روشن بسیار زیبا به نظر می رسد. به طور کلی ، افراد با کنتراست کم باید لباس هایی با کنتراست کم بپوشند. شخصی با کنتراست متوسط ​​، مانند دنی گلاور ، به راحتی می تواند با شلوارهای آبی تیره و یک بلوز یقه اسکی نارنجی این کار را انجام دهد. چنین شخصی می تواند لباس هایی با کنتراست کم ، متوسط ​​و بالا را بپوشد - اما با این حال هنوز هم پوشیدن لباس های متوسط ​​بهتر است. خوش به حال اونا!

آقایان با کنتراست بالا ، مانند کیت هرینگتون ، می توانند شلوار خاکستری تیره ، پیراهن سفید و ژاکت قهوه ای رنگ را بپوشند. به عبارت دیگر ، کنتراست بالا کنتراست زیاد می خواهد. بنابراین ، به عنوان یک راهنمای کلی: اگر کنتراست بالایی دارید ، از کنتراست بالا استفاده کنید - اگر کنتراست کمی دارید ، از کنتراست کم استفاده کنید (و موارد دیگر). همیشه نباید اینگونه باشد ، اما در صورت تردید ، به این قانون پایبند باشید.


حتما بخوانید: روش عالی و ساده برای خوشبو کردن لباس و کمد لباس و رفع بوی نم


قانون مد شماره 3: تک رنگ هم خوب است - اما فقط با رنگهای بسیار خنثی

در یک تعریف ساده "تک رنگ" به معنی "یک رنگ ، سایه ها یا رنگ های مختلف" است. رنگ ها نسخه های روشن تری هستند ، در حالی که سایه ها تیره تر هستند. یک نمونه و مثال از این لباس ها می تواند یک شلوار به رنگ خاکستری متوسط ​​، یک پیراهن خاکستری روشن ، یک ژاکت خاکستری ذغالی و یک کفش خاکستری تیره باشد. در این حالت ، "رنگ" (یا فقدان آن) خاکستری خواهد بود - با سایه ها و رنگ های مختلف آن در سرتاسر لباس. همانطور که مشاهده می کنید ، یک لباس بدون داشتن "رنگ" واقعی در آن می تواند تک رنگ باشد. خاکستری خالص کمبود کامل رنگ (ترکیب اشباع نشده) است.

قانون مد رنگ

استفاده از ظاهر تک رنگ با استفاده از رنگ های سرد تر و خنثی مانند آبی و خاکستری همانطور که در مثال بالا مشاهده می شود بسیار آسان است. استفاده از رنگ های گرم و روشن مانند زرد و نارنجی مشکل ایجاد میکنند. این به این دلیل است که آنها به راحتی یکدیگر را بزرگنمایی می کنند و معمولاً بیش از حد شما را برجسته(تو چشم) نشان میدهند. تنها رنگ گرمی که می توانید به راحتی با ظاهری تک رنگ بپوشید ، قهوه ای است. رنگ قهوه ای و سایش ، رنگ ها ، مانند بژ ، شنی (قرمز مایل به زرد) و مارون تیره (یک رنگ قرمز مایل به قهوه ای تیره یا مایل به قرمز است)، رنگ های ساده ای هستند که برای تطابق رنگ ها و آمدن به یک لباس تک رنگ میتوانند مورد استفاده قرار گیرند.


حتما بخوانید: نکاتی مهم و ساده در مورد لباس خواب راحت کودک که باید بدانید


به طور کلی: رنگ های خنثی (سیاه ، خاکستری ، سفید ، آبی و قهوه ای) بهترین انتخاب برای لباس های تک رنگ هستند. چرا؟ به دلیل سادگی.

قانون مد شماره 4: از رنگ های مشابه برای ست کردن لباس هاتون استفاده کنید

رنگ های مشابه (یا رنگ ها) رنگ هایی هستند که در کنار یکدیگر روی چرخ رنگ قرار دارند. آنها معمولاً در گروه های سه نفره قرار می گیرند. برای نشان دادن ، رنگی را انتخاب کنید ؛ بگذارید بنفش را بگوییم. سپس یا در سمت راست یا در سمت چپ روی چرخ رنگ ، دو رنگ نزدیک را بردارید و انتخاب کنید. در مورد رنگ بنفش ، این دو رنگ آبی-بنفش و قرمز-بنفش - هر دو با رنگ و سایه های مربوط به خود خواهند بود. این پالت رنگ که اغلب در طبیعت اتفاق می افتد معمولاً برای ایجاد تعادل مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین ، اگر به دنبال محکمیا شکیبا بودن و قابل اعتماد بودن هستید ، استفاده راهبردی از این قانون رنگ بهترین شرط شماست.

استفاده از رنگ مشابه در ست کردن رنگ لباس

در مثال زیر ، یک رنگ زرد-سبز به عنوان رنگ تاکید ( این رنگ ها اغلب می توانند پررنگ یا واضح باشند و از آنها برای تأکید ، تضاد استفاده می شود) استفاده می شود ، در حالی که دو رنگ مشابه آن (زرد و سبز) به عنوان بوم ، تاکید های فرعی یا جایگزین یا تاکیدهای اضافی استفاده می شود. اگر سایه زرد و سبز داشته باشید ، رنگ زیتونی را تشکیل میدهید که رنگ بوم یا زمینه ای این لباس است. تی شرت سبز روشن چیزی غیر از یک پیراهن سبز رنگی نیست و رنگ بژ کفش چیزی غیر از یک زرد اشباع شده و کمی سایه دار نیست. کل لباس نمونه با استفاده از رنگهای مشابه موجود در جوراب ساخته شده است. این یک نمونه کامل از چگونگی استفاده از رنگ های مشابه برای جمع آوری سریع یک لباس خوش ترکیب است. اطلاعات دقیق تر در مورد رنگهای مشابه در اینجا آمده شده است.

اصول ست کردن رنگ لباس

قانون مد شماره 5: رنگهای مکمل (تقسیم شده) را برای ست لباس ترکیب کنید (علاوه بر رنگ پایه ، از دو رنگ مجاور مکمل خود استفاده می کند)

رنگهای مکمل بر روی چرخ رنگ مستقیماً مقابل یکدیگر قرار دارند. آنها تضادهای رنگی چشمگیری ایجاد می کنند و بسیار چشم نواز هستند. آنها چهره ای بسیار جسورانه را در چهره شما ایجاد می کنند پس اگر می خواهید در میان جمعیت برجسته شوید باید از آنها استفاده کنید. اگر ترکیب رنگ کمی بیش از حد اشباع به نظر می رسد ، می توانید یک نسخه رنگی از رنگ را که هنوز هم جلوه ای مشابه دارد را ، انتخاب کنید. پوشیدن کت و شلوار آبی با پیراهن سفید و کراوات نارنجی نمونه ای از آن است.

قانون مد شماره 5: رنگهای مکمل (تقسیم شده) را برای ست لباس ترکیب کنید

نکته حرفه ای: هنگام استفاده از رنگ پررنگ و اشباع شده به عنوان بوم یا زمینه، سعی کنید لباس را با رنگ مکمل بوم برجسته و تاکید سازی کنید تا کل لباس بیشتر نمایان شود.


حتما بخوانید: آموزش تصویری روش های تا کردن انواع لباس در کمترین حجم


اگر تاکید لباس با رنگ مکمل بوم بیش از حد "در چهره شما" وجود دارد، سعی کنید از یک رنگ مکمل تقسیم شده استفاده کنید. اینها رنگ هایی هستند که مشابه رنگ مکمل هستند.ها..؟- خوب ، بگذارید توضیح دهم: رنگهای مکمل تقسیم شده دقیقاً مانند رنگهای مکمل هستند. اما به جای انتخاب رنگ مخالف ، باید هر یک از مجاورهای طرف مقابل را انتخاب کنید. مانند تصویر، مثال ترکیب آبی و زرد نارنجی یا آبی و قرمز نارنجی است. اینها کمتر از نظر کنتراست رنگ ظاهر می شوند (اینها کمتر تضاد رنگی دارند) اما هنوز هم چشم نواز هستند.

ست کردن رنگ لباس با استفاده از  رنگ مکمل

قانون مد شماره 6 : رنگ ها را در لباس خود تکرار کنید

این می تواند مهمترین قانون در همه آنها باشد - اما هنوز هم به ندرت می بینیم که مردم درباره آن مطلب بنویسند. چرا؟ ما نمی دانیم! استفاده از یک رنگ هر بار در هر لباس خوب و شیک است ، اما به محض شروع تکرار رنگ در کل لباس خود- حداقل در دوزهای کوچک ، بسیار جالب می شود .

قانون مد: رنگ ها را در لباس خود تکرار کنید

به مثال زیر نگاهی بیندازید: بسیار واضح است که رنگ بوم لباس قهوه ای است. رنگ ها ، سایه ها و شدت های(که به اشباع یا رنگ نیز گفته می شود) مختلف قهوه ای آنقدر اغلب در طول ظاهر تکرار می شوند که آن را کاملاً مشخص می کنند. دو رنگ تاکیدی (قرمز نارنجی و زرد نارنجی) هر کدام یک بار تکرار می شوند. هر دو در جوراب ها رایج هستند ، در حالی که نارنجی قرمز در دستمال جیبی در کت شما و نارنجی زرد در کراوات شما تکرار می شود. این تکرارها انتخاب هر دو رنگ تاکیدی را مشروعیت می بخشد.

حالا میرسیم به قسمت جالب :

رنگ زیر تاکید (تاکید فرعی) در لباس آبی سبز است که در جوراب ها نیز دیده می شود. این رنگ مکمل قرمز نارنجی در لباس است. بوم! حدس بزنید چه؟ اگر هر سه رنگ جوراب را با هم مخلوط کنید، قهوه ای بدست می آید. آیا ذهنتون هنوز نترکیده؟ نگاه کلی اینو منطقی و قابل درک میکند! الان پس متوجه میشید که اگر بتونید یک لباس را مهندسی معکوس کنید ، پس در واقع نیز می توانید با استفاده از همان اصول یک لباس را درست کنید؟


حتما بخوانید: 12 راهکار برای کمک به خانم های باردار جهت خرید لباس بارداری


این قانون طلایی در یک جمله توضیح داده شده است: تکرار همان رنگ حداقل یک بار در لباس شما مشروعیت می بخشد! رنگی که تکرار می شود ، تصادفی نبوده بلکه هدفمند انتخاب شده است. در غیر این صورت ، به نظر می رسد جفت جورابی آبی روشن است که پوشیده اید "آخرین جوراب ها در کشوی شما" هستند.

قانون مد شماره 7: بیش از 3 رنگ مختلف را نپوشید

مانند همه این "قوانین طلایی" ، این قانون مد بیشتر راهنماییست که باید به آن پایبند باشید. شما مجبور نیستید این دستورالعمل را دنبال کنید ، اما اگر این کار را انجام دهید ، نمی توانید واقعاً اشتباهی کنید. بنابراین ، اگر به استفاده از حداکثر سه رنگ در هر لباس پایبند باشید ، همیشه شیک و به روز به نظر می رسید. این بیشتر به این دلیل است که اگر فقط از سه رنگ استفاده می کنید ، حداقل دو مورد از آنها باید یک بار تکرار شوند (قانون شماره 6 را به خاطر می آورید؟). این به طور طبیعی باعث می شود لباس شما مختصر و خوش ترکیب به نظر برسد. اگر می خواهید که سه رنگ را در ظاهر خود بپوشید و انتخاب کنید ، سعی کنید از یک ترکیب کوچک سه گانه استفاده کنید. همانطور که از نامش پیداست ، این شامل مخلوط کردن 3 رنگ در یک لباس است. رنگهای سه گانه همان رنگهای مکمل نیستند ، و در فاصله برابر با یکدیگر بر روی چرخ رنگ قرار دارند.

 بیش از 3 رنگ مختلف در ست لباس نپوشید

لباسهای این رنگها معمولاً برای مواقع غیر رسمی یا کمتر رسمی پوشیده می شوند ، زیرا تمایل به "پاپ" کردن به روشی کاملاً افراطی دارند. آنها همچنین - اگر به درستی انجام شوند، حس تعادل و هماهنگی را برمی انگیزند. همیشه خود را در آینه چک کنید تا مطمئن شوید لباس واقعاً از نظر اجتماعی قابل قبول است. اغلب ، سه گانه می تواند کمی بالاتر از حد به نظر برسد. پوشیدن یک شلوار قرمز ، یک پیراهن آبی و یک ژاکت زرد یکی دیگر از نمونه های خوب برای یک لباس ترکیبی سه گانه است.


حتما بخوانید: چگونه یک استایل مینیمال و کمد لباس خلوت داشته باشیم؟


قانون مد شماره 8: رنگ های خنثی دوستان شما هستند

رنگهای خنثی آنهایی هستند که دارای رنگهای خاکی و طبیعی ای باشند که بیشتر اوقات کاملاً اشباع نشده اند. کار با آنها بسیار متنوع یا تطبیق پذیر و اطمینان بخش است. اینها شامل رنگهای خاکستری ، خاکی ، سیاه ، سفید ، زیتونی ، بژ ، آبی تیره ، "آبی جین" و قهوه ای هستند. شلوارهای خاکستری با بالا تنه ای سرمه ای ظاهری جذاب و خنثی ایجاد می کند. حتی اگر این ترکیب رنگ کاملاً رایج است ، اما قطعاً یک شرط بندی مطمئن- عمدتا به این دلیل که هر دو قطعه بوم دارای رنگ خنثی هستند است. در عکس نمونه ما ، پاتریک دقیقاً این ترکیب را پوشیده است.

قانون مد: رنگ های خنثی دوستان شما هستند

علاوه بر این ، او کفش های مشکی را به عنوان رنگ زیر تاکید و یک جفت "Space Cubes" برای برجسته کردن پیراهن آبی سرمه ای پوشیده است. پوشیدن رنگهای خنثی آسان ترین کار است. زمانی که شک دارید، رنگهای خنثی بپوشید - حتی به عنوان تاکید. اگرچه "ترکیب کننده های رنگ" باتجربه تر ، باید تاکیدهای پررنگ و اشباع تری مانند مثال ما را انتخاب کنند. رنگ های تاکید موجود در جوراب (نارنجی و فیروزه ای) با بقیه لباس ها مطابقت دارد. چرا؟ خوب ، فیروزه ای مشابه است و نارنجی مکمل آبی سرمه ای است. بنابراین ، قوانین طلایی 4 و 5 به درستی (و به راحتی) اجرا شد.


حتما بخوانید: آموزش نحوه صحیح اتو کردن انواع لباس ها برای مبتدیان


قانون مد شماره 9: در ست کردن لباس به درستی از بدلیجات استفاده کنید

در نگاه اول چیزی ساده به نظر میرسد اما برای اتمام آن زمان و تلاش بیشتری لازم است. بدلیجات به لباس شما شخصیت می بخشد. آنها چیزهای کوچکی هستند که شما برای اضافه کردن چاشنی در ظاهر خود می پوشید. به درستی از بدلیجات استفاده کنید تا دیگران شما را تحویل بگیرند. اگر این کار را اشتباه انجام دهید یا بیش از حد انجام دهید ، عکس این مورد پیش میاید.

اصول ترکیب رنگ مناسب لباس

یک قانون کلی برای استفاده از بدلیجات از همان رنگ و سبک است. به عنوان مثال ، ساعت نقره (با صفحه سیاه) ، انگشتر سیاه و دستبند نقره. این باعث ایجاد تعادل و "تقارن" می شود.

نگاهی به مثال ما بیاندازید: سعی کنید برای حداکثر مقدار از چهار بدلیجات در هر لباس استفاده کنید. بدلیجات می تواند انگشتر ، ساعت ، عینک ، کلاه ، دستبند و سایر قطعات کوچک باشد. چهار قطعه را بردارید ، مطابق با رنگ ، آنها را با رنگ مطابقت دهید.


حتما بخوانید: چگونه دخترانه باشیم


پاورقی: البته تنها بدلیجاتی که همیشه مجاز به پوشیدن آن بدون اینکه مجبور به تطبیق آن باشید قطعا ، حلقه ازدواج است. همین اصل برای بدلیجات برای تاکید ها نیز حساب می شود. حداکثر از دو رنگ تاکید در لباس استفاده کنید - حتی بهتر هم میشود که فقط از یک رنگ استفاده کنید. سپس مشخص می شود که تاکید در واقع یک تاکید است و به سادگی یک لکه رنگ نیست. قانون شماره 9 بسیار نزدیک به قانون شماره 6 است. این بدان معنی است که شما باید سعی کنید حداقل یک بار رنگ بدلیجات یا تاکید را در همان لباس تکرار کنید. چرا؟ مشروعیت!

قانون مد شماره 10: فصول و دستورالعمل های اجتماعی را دنبال کنید

این یکی ممکن است به نظر بیهوده برسد. اما متاسفانه بسیاری از مردم در این دام قرار می گیرند: بعضی اوقات ،شما تمام قوانین طلایی قبلی را دنبال می کنید اما به نوعی ، به نظر نمی رسد که طرح رنگی که انتخاب کرده اید متناسب باشد. اگر چنین است ، از خود بپرسید:" آیا من با توجه به شرایط لباس پوشیده ام؟ "منظور ما از "شرایط" چیست؟ خوب اگر نوع رویدادی را که برای آن لباس می پوشید ، فصل فعلی یا آنچه همسن و سالانتان از آن استفاده می کنند ، را نادیده بگیرید ، احتمال زیادی وجود دارد که لباس شما نامناسب به نظر برسد.به اختصار:رنگ ها نیز همیشه باید متناسب با زمینه انتخاب شوند. ما در مقاله خود درباره "آنچه رنگهای لباس درباره شما می گویند" بیشتر در مورد این موضوع می نویسیم. پیشنهاد می کنیم حتماً آن را بررسی کنید:

قوانین ست کردن رنگ لباس

نحوه استفاده از 10 قانون طلایی ترکیب رنگ لباس

هنگام پوشیدن رنگ هوشمند باشید. درک و استفاده از اصول رنگ در لباس آسان است. و با 10 قانون طلایی رنگ در مد ، شما یک لیست ساده از دستورالعمل ها را دنبال کنید. اگر دوست دارید ، از شما دعوت می کنیم یکی از کارهای زیر را با بینش جدید خود انجام دهید: یا این مقاله را در .doc خود کپی کرده و 10 قانون طلایی را با تمام اطلاعاتی که برای خود نیاز دارید چاپ کنید یا اینفوگرافی رایگان ما را با وضوح بالا بارگیری کرده و چاپ یا پرینت کنید. برای راهنمایی در مورد تصمیمات مربوط به لباس از هر کدام از پرینت ها استفاده کنید.


حتما بخوانید: زیبا ترین و جذاب ترین ست لباس های جنیفر لوپز


ما توصیه می کنیم قوانین را به داخل دیوار کمد خود بچسبانید ، چرا که همیشه هنگام نیاز آنها را همیشه در روبروی خود آماده دارید. رنگ و سبک با یک دیگر همکاری میکنند. وقتی به سبک خود توجه می کنید ، مردم به شما توجه می کنند. با تمرین مداوم ، نتایج مثبت را در نحوه ارائه خود مشاهده خواهید کرد. از این پس ، دانستن اینکه چگونه رنگ ها را برای یک لباس عالی ترکیب کنید ، مثل قدم زدن در پارک خواهد بود. و مانند همه موارد ، قوانین نیز قابل نقض و شکستن هستند. هدف این است که با سبک خود لذت ببرید و آنچه را که برای شما بهتر است کشف کنید. در این مقاله به بررسی نکات و قوانین ست کردن رنگ لباس پرداختیم. فراموش نکنید که با استفاده از جعبه سوالات ما هر سوالی را که دارید برای ما ارسال کنید. ممنون برای خواندن این مقاله.


مقالات مرتبط:

مدل لباس خواب جنیفر لوپز؛ عکس های جدیدترین مدل های 2019 لباس خواب جنیفر لوپز

چگونه رنگ زمینه پوست خود را تعیین کنید؛ انتخاب رژ لب، رنگ مو و لباس با توجه به رنگ پوست

به این صورت می توان لکه های سوختگی اتو را از روی لباس پاک کرد

طریقه مناسب لباس پوشیدن به نوزاد در فصل زمستان

از
505
رای