چگونه دخترانه باشیم: نوع ظاهر، رفتار، لباس پوشیدن و ایجاد محیط دخترانه چگونه است؟

چگونه دخترانه باشیم: نوع ظاهر، رفتار، لباس پوشیدن و ایجاد محیط دخترانه چگونه است؟ یک دختری که می خواهد دخترانه عمل کند، کسی است که با تمام وجود حس زنانگی اش را می پذیرد، بدون اینکه شخصیت یا قدرت خود را نادیده بگیرد. دخترانه بودن یک انتخاب شخصی است و هیچ کس نباید شما را تحت فشار قرار دهد.

یک دختری که می خواهد دخترانه عمل کند، کسی است که با تمام وجود حس زنانگی اش را می پذیرد، بدون اینکه شخصیت یا قدرت خود را نادیده بگیرد. او به رفتار، سبک و ظاهر خود اهمیت می دهد، اما هرگز خود محور یا بدجنس نیست و همیشه خود واقعی اش است. او کسی است که دختران دیگر به دنبال او می آیند و می خواهند با او دوست باشند. دخترانه بودن یک انتخاب شخصی است و هیچ کس نباید شما را تحت فشار قرار دهد تا به گونه ای عمل کنید که راحت نیستید. اما اگر این نگرش شما است و به دنبال آن هستید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که رفتار و ظاهر مناسب داشته باشید.

روش های ساده برای دخترانه بودن و دخترانه رفتار کردن

روش اول: مراقبت از ظاهرتان برای دخترانه بودن

1. هر روز استحمام کنید

دخترانه عمل کردن نیاز به بهداشت فوق العاده دارد! حتما هر روز استحمام کرده و خود را کاملا با آب و صابون تمیز کنید. اگر می خواهید دخترانه تر باشید، سعی کنید از شامپوهای معطر، نرم کننده و شامپو شست و شو بدن استفاده کنید.

ویژگی های ظاهری دخترانه بودن

2. از مرطوب کننده یا لوسیون بر روی پوست استفاده کنید

داشتن یک پوست نرم بخش مهمی از زنانگی است. باید هر روز از مرطوب کننده و لوسیون بر روی صورت و بدن خود استفاده کنید، حتی اگر پوست چربی دارید- مرطوب کردن، پوست را از تولید چربی خودش باز می دارد. می توانید از هر نوعی استفاده کنید، اما ابتدا برچسب محصول را بررسی کنید تا مشخص شود آیا بهترین نوع برای پوست شما است.

 • اگر دچار آکنه هستید، هنوز هم می توانید دخترانه باشید! سعی کنید مقدار زیادی آب بنوشید و از بنزوئیل پراکسید در ناحیه آسیب دیده استفاده کنید. اگر نمی توانید از شر آنها خلاص شوید، مشکلی نیست- بسیاری از افراد دچار آکنه هستند.

چگونه ظاهری دخترانه داشته باشیم

3. ناخن های خود را مانیکور کنید

نیازی نیست که هر روز رنگ جدیدی از لاک ناخن را داشته باشید، اما ناخن های شما باید تمام مدت تمیز بوده و مانیکور شوند. ناخن های خود را کوتاه کرده و سوهان بکشید، تا آنها هم اندازه بوده، زیر آنها همیشه تمیز باشد، و هر روز پریدگی های لاک ناخن خود را بررسی کنید.

 • اگر مایل هستید رنگ لاک ناخن خود را تغییر دهید، سعی کنید تا آنها را با لباس های خود هماهنگ کنید.
 • اگر نمی خواهید تمام مدت رنگ لاک ناخن خود را تغییر دهید، سعی کنید تا از لاک ناخن بی رنگ (براق کننده) استفاده کنید. به همان اندازه مرتب و دخترانه به نظر می رسد، و نیازی نیست نگران این مساله باشید.

نوع ظاهر دخترانه

4. هر روز موهای خود را شانه کرده و درست کنید

هر روز موهای خود را شانه کرده و درست کرده نگه دارید. اطمینان حاصل کنید که موهای شما هیچ گونه گره یا در هم پیچ خوردگی نداشته باشد، و مرتب و تمیز باشد. یک مدل مو ثابت مشخص کنید که شما را زیبا می کند و هر روز موهای خود را مرتب و تمیز نگه دارید.

 • بسته به نوع مو شما، ممکن است نیاز باشد تا هر روز آن را بشوئید. اگر موهایتان در پایان هر روز چرب و روغنی به نظر می رسد، باید روزانه آن را بشوئید.
 • نیازی نیست تا مدل مو شما پیچیده باشد. سبک مدل مو شما می تواند به سادگی نگه داشتن موهایتان در یک سمت صورت و سنجاق سر زدن به آن باشد! همچنین می توانید بافتن مو، دم اسبی بستن و شینیون ساده را امتحان کنید.
 • اگر مطمئن نیستید که چگونه موهای خود را درست کنید، از یک دوست مشاوره بخواهید و یا به یک سالن زیبایی مراجعه کنید.

چطور دخترانه و زیبا باشیم

5.  از دئودورانت و عطر استفاده کنید

بوی خوبی دادن یک بخش اساسی از دخترانه بودن است! حتما هر روز از دئودورانت استفاده کنید. همچنین می توانید از عطر استفاده کرده؛  بسیاری از زنان ممکن است یک عطر خاص داشته باشند که هر روز از آن استفاده می کنند. اگر زیاد از عطر استفاده نمی کنید، ابتدا عطر و بوی میوه های ملایم و گل ها را امتحان کنید.

 • از دئودورانت یا عطر به عنوان جایگزین استحمام استفاده نکنید. مردم متوجه می شوند.
 • تا حد امکان از عطر کمتری استفاده کنید و تنها در نقاط نبض دار بدن مانند مچ دست یا گردن عطر به کار ببرید. عطرتان باید بوی لطیف و ملایمی داشته باشد که مردم وقتی در کنار شما هستند، متوجه آن شوند، نه بوی قوی که تمام اطراف شما را در بر بگیرد.

ساده ترین ترفندها برای دخترانه بودن

6. دندان های خود را تمیز نگه دارید

دخترانی که می خواهند دخترانه باشند، دندان های خود را تا حد امکان تمیز نگه می دارند. دندان های خود را هر روز مسواک زده و از نخ دندان استفاده کنید و حتما از دهان شویه یا نعناع استفاد کنید تا نفس شما بوی خوبی داشته باشد. نخ دندان با خود به همراه داشته باشید و از آن بعد از هر وعده غذایی یا میان وعده استفاده کنید.

 • اگر دندان های شما کج باشند و یا دندان های خود را ارتودنسی کرده باشید، مشکلی نیست. تنها اطمینان حاصل کنید که آن را تمیز می کنید!

دخترانی که می خواهد دخترانه باشند

7. آرایش ملایم داشته باشید

سعی کنید کمی آرایش کرده تا دخترانه باشید. آرایش ملایم باعث ظاهر زنانه تر می شود، و یادگیری آن بسیار ساده تر از آرایش کردن غلیظ صورت است. به تمرین کردن ادامه دهید تا زمانی که آرایش شما طبیعی به نظر برسد و اعمال آن برای شما آسان باشد.

 • برای شروع تنها از برق لب و ریمل استفاده کنید.
 • سایه های چشم و رژ گونه های ملایم و رنگ های خنثی مانند صورتی روشن یا بژ را انتخاب کنید.
 • اگر می خواهید از فوندانسیون آرایشی استفاده کنید، ابتدا به یک فروشگاه لوازم آرایشی مراجعه کنید تا مشخص شود آیا با رنگ پوست شما سازگار است.
 • داشتن آرایش بیشتر نیز مشکلی ایجاد نمی کند! فقط اطمینان حاصل کنید که از قبل برای این کار تمرین کرده اید.

دخترانه بودن با آرایش ملایم

روش دوم: دخترانه لباس پوشیدن

1. لباس های خود را تمیز و اتو کرده نگه دارید

دخترانی که می خواهند دخترانه به نظر برسند، هیچ گاه با لباس کثیف و چروکیده بیرون نمی روند. لباس های خود را شسته نگه دارید و هیچ گاه لباسی که لکه بر روی آن وجود دارد را به تن نکنید. قبل از پوشیدن لباس ها، آنها را اتو کنید.

 • برچسب لباس های خود را با دقت مطالعه کنید. برخی از لباس ها را نمی توان اتو کرد و یا فقط به میزان کمی می توان اتو کرد.
 • اگر لباس های خود را اتو نمی کنید، سعی کنید بعد از خشک کردن بلافاصله آنها را آویزان کنید یا اجازه دهید تا در یک خشک کن با چرخه فشار دائمی، خشک شوند.
 • اگر لکه ای بر روی لباس است و پاک نمی شود، آن را دور نریزید! آن را نگه دارید تا در داخل خانه بپوشید یا اگر در حال انجام کاری هستید که ممکن است به لباس های عادی شما آسیب برساند، آن لباس ها را به تن کنید.

نوع لباس پوشیدن دخترانه

2. لباس هایی بخرید که به خوبی اندازه شما می شوند

لباس های بیش از حد تنگ یا گشاد نخرید. هیچ کدام از لباس های شما نباید تنگ باشند تا شما را اذیت کنند، بدن نما باشند (لباس زیر شما از آن مشخص باشد) و یا پوشیدن و یا در آوردن لباس سخت باشد. لباس ها نباید از شما آویزان شده و در طول روز نیاز به مرتب کردن آنها داشته باشید. لباس های مورد علاقه خود را امتحان کنید تا اطمینان حاصل کنید که به خوبی اندازه شما هستند و اگر اندازه شما نیستند، آنها را نپوشید.

چگونه دخترانه لباس بپوشیم

3. لباس های زنانه بخرید

نیازی نیست تا هر روز لباس های مجلسی دخترانه بپوشید تا دخترانه به نظر برسید، اما به شما کمک می کند که هر زمان به بیرون می روید، چیزی زنانه بپوشید. پیراهن ها و دامن ها همیشه انتخاب های راحت هستند، اما همیشه می توانید شلوارهای دوخته شده، شلوار کوتاه، شلوارک و لباس یک تکه زیپ دار به تن کنید. به جای پوشیدن تی شرت، سعی کنید بلوز و پیراهن های دکمه ای را انتخاب کنید.

 • رنگ های صورتی، بنفش و پاستیلی به عنوان رنگ های کلاسیک دخترانه در نظر گرفته می شوند، اما اگر این رنگ ها را دوست ندارید، در صورتی که سبک مناسب خود را پیدا کرده اید و مناسب شما است، هر رنگی می تواند زنانه باشد.
 • تا زمانی که لباس های شما مرتب و زنانه باشد، نیازی نیست که از مد روز پیروی کرده و یا چیزی را بپوشید که هر کس دیگری به تن می کند.

لباس هایی که شما را دخترانه نشان می دهد

4. کفش های زنانه بپوشید

اگر می خواهید دخترانه به نظر برسید، از پوشیدن کفش های کتانی و صندل های بند انگشتی اجتناب کنید. کفش های پاشنه بلند و پاشنه سوزنی برای ظاهر زنانه فوق العاده هستند اما اگر نمی خواهید کفش پاشنه بلند بپوشید، یک جفت کفش های زنانه فاقد پاشنه را انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که کفش های شما تمیز باشند و هیچ گونه پارگی یا ساییدگی نداشته باشند.

 • اگر می خواهید کفش پاشنه بلند بپوشید، اما نمی دانید چگونه با آن راه بروید، سعی کنید ابتدا پاشنه پا و سپس نوک پا را زمین بگذارید. قبل از رفتن به یک مکان عمومی، زیاد تمرین کنید!

کفش های دخترانه

5. کیف با خود به همراه داشته باشید

دخترانی که می خواهند ظاهر دخترانه ای داشته باشند، باید چیزهای زیادی با خود به همراه داشته باشند! اگر با خود کیف حمل نمی کنید، از الان شروع کنید. نیازی نیست که یک کیف از یک طراح گران قیمت باشد. می توانید هر کیفی در هر رنگ و مدلی را انتخاب کنید، تا زمانی که شکل خوبی داشته باشد و تمام وسایل شما را در خود جای دهد.

 • سعی کنید کیفی با رنگ خنثی مانند مشکی یا رنگ پوست را خریداری کرده تا با لباس های بیشتری هماهنگی داشته باشد.

تکنیک های عالی برای دخترانه بودن

روش سوم: یک محیط دخترانه ایجاد کنید

1. از رنگ های ملایم و روشن برای تزئین استفاده کنید

اتاق خواب، قفسه قفل دار، میز مدرسه، یا هر گونه فضای شخصی دیگر می تواند ظاهر دخترانه بودن شما را نشان دهد. رنگ های روشن و ملایمی مانند صورتی، بنفش روشن، آبی کم رنگ، یا زرد را برای تزئین انتخاب کنید. می توانید مبلمان، رنگ دیوارها، یا تنها لوازم تزئینی مانند روبان های تزئینی، پوستر یا برچسب تهیه کنید تا فضا را دخترانه کنید.

روش ایجاد محیط دخترانه

2. لوازم خود را منظم و مرتب نگه دارید

دخترانی که می خواهند دخترانه به نظر برسند، به جای دفتر، یک مشت کاغذ مچاله شده به همراه ندارند یا غذاهای مانده را در داخل اتاق خود نگه نمی دارند. هر روز بعد از تمیز کردن خودتان، شروع به تمیز کردن محیط اطراف خود کنید و هر چیزی را در جای خود قرار دهید. لوازم مدرسه خود را منظم نگه دارید و بر روی آنها برچسب بزنید.

 • این یک فرصت عالی برای خرید لوازم منظم بیشتر نیز هست- چیزهایی مانند چسب، جعبه، یا چیزهایی که برای خودنمایی ظاهر زنانه تان فوق العاده است.

چگونه محیط دخترانه ایجاد کنیم

3. یک میز توالت یا آینه بخرید

به فضایی برای کنترل آرایش خود، امتحان کردن مدل موهای جدید و اطمینان از اینکه لباس هایتان کاملا مناسب هستند، نیاز خواهید داشت. یک آینه بزرگ برای اتاق و یک آینه کوچک تر برای قفسه قفل دار و کیف خود خریداری کنید. حتی در صورت تمایل، می توانید مجموعه کامل مبلمان میز توالت را خریداری کنید!

ویژگی محیط دخترانه

4. نشان دهید که خلاق هستید

دخترانی که می خواهند دخترانه به نظر برسند، از خلاق بودن هراسی ندارند. فضای شخصی خود را با نقاشی های زیبا، یادداشت هایی از طرف دوستان، و صنایع دستی تزئین کنید. چند خودکار رنگی با رنگ های روشن بخرید و نقاشی ها و پوسترهایی را برای تزئین، نقاشی کنید یا درست کردن کاردستی هایی مانند دفتر یادداشت یا دوختن را یاد گرفته تا محیط را تزئین کنید.

خلاقیت از ویژگی های دخترانه بودن

روش چهارم: دخترانه رفتار کنید

1. پیاده روی کرده و با نشاط بنشینید

دخترانی که می خواهند دخترانه رفتار کنند در هر جایی نمی دوند و با صندلی خود صدای تق تق ایجاد نمی کنند. برازنده نشستن و قدم زدن را تمرین کنید. وقتی قدم می زنید، با دقت و اعتماد به نفس راه بروید، به گونه ای که لبخند به لب داشته و سر خود را بالا نگه دارید. هنگامی که می نشینید، صاف بنشینید (قوز نکرده) و دستان خود را به سمت پهلوهای خود نگه داشته و یا بر روی دامن خود قرار دهید. نیازی نیست تا پاها یا مچ پاهای خود را بر روی هم قرار دهید، اما این کار می تواند ظاهری زنانه ایجاد کند.

چگونه دخترانه رفتار کنیم

2. با همه دوستانه و مودب باشید

با هر شخصی که ملاقات می کنید، مهربان باشید. به چشمان آنها نگاه کنید، و اگر آنها را نمی شناسید، خود را معرفی کنید و آنها را با نام شان صدا کنید. احوال آنها را جویا شوید و اگر قادر هستید به هر شکلی به شخصی کمک کنید، کمک به آنها را پیشنهاد دهید!.

 • این بدان معنا نیست که باید به اشخاص اجازه دهید تا شکل بدی با شما رفتار کنند- اگر لازم است به کسی بگویید که دست نگه دارد و یا شما را تنها بگذارد، این کار را به وضوح و محکم انجام دهید.
 • از فحش دادن و یا استفاده از کلمات رکیک اجتناب کنید. آنها بی ادبانه هستند، و سخت است در هنگام استفاده از آنها دخترانه به نظر برسید.

رفتارهای دخترانه

3. به چیزهای عاشقانه، علاقه نشان دهید

دخترانی که می خواهند دخترانه به نظر برسند، به چیزهای عاشقانه علاقه نشان می دهند، اما این بدان معنا نیست که شما باید کاری را شروع کرده و یا انجام دهید که با آن راحت نیستید. خواندن کتاب های عاشقانه، تماشای فیلم های عاشقانه در تلویزیون، و صبحت با دوستانتان در مورد معشوقه هایشان را امتحان کنید.

 • برخی از دختران به خواندن مجله های عروس علاقه دارند، حتی اگر برنامه ای برای ازدواج کردن نداشته باشند. این یک راه سرگرم کننده برای نشان دادن جنبه عاشقانه و پیروی کردن از مد روز است!

نوع رفتار مناسب دخترانه

4. از مد روز تبعیت کنید

نیازی نیست که از تمام مد روز تبعیت کنید، اما اکثر دخترانی که می خواهند دخترانه به نظر برسند، ایده هایی دارند که چه چیزی محبوب تر است، حتی اگر واقعا آن را امتحان نکنند. اگر تنها راه صحبت کردن با دوستانتان در مورد لباس پوشیدن، موسیقی گوش دادن و فیلم تماشا کردن باشد، باید ایده هایی فوق العاده داشته باشید.

اطلاع از مد، یک نوع رفتار دخترانه

5. با دختران دیگر وقت بگذارنید

اینکه دوستان پسر داشته باشید، مشکلی ایجاد نمی کند، اما باید اطمینان حاصل کنید که یک مجموعه دوستان دختر دارید تا با آنها وقت گذرانده و در مورد مسائل دخترانه با آنها صحبت کنید. اگر هیچ دوست صمیمی ندارید، با تعریف کردن از لباس ها و آرایش یکی از هم کلاسی های خود شروع کنید. این یک راه فوق العاده برای شروع دوستی است!

چطور دختری خاص، دوست داشتنی باشیم

6. عادات خوب غذایی را تمرین کنید

مرتب غذا خوردن و داشتن عادت غذایی مناسب بخش بزرگی از عمل کردن مانند یک بانو است. هنگامی که غذا می خورید، دهان خود را باز نکنید، بر روی آرنج خود تکیه ندهید یا تند تند غذا نخورید. تمرین کنید تا لقمه های کوچک تری بخورید، و در زمانی که غذا نمی خورید، دستان خود را بر روی دامن خود قرار دهید، و جویدن و بلعیدن غذای شما مرتب و بی سر و صدا باشد.

چگونه مانند یک لیدی و بانو رفتار کنیم

7. در مدرسه سخت درس بخوانید

برای دخترانه به نظر رسیدن درست نیست که احمق باشید. دخترانی که می خواهند دخترانه به نظر برسند، دستاوردهای زیادی داشته و به تحصیلات خود اهمیت می دهند. به کلاس درس توجه کنید، زیاد درس بخوانید و سعی کنید در همه درس ها بیشترین تلاش خود را انجام دهید.

ویژگی های رفتاری و اخلاقی دخترانه بودن

منبع: wikihow

از
1025
رای