چگونه دوست دختر پیدا کنیم؛ حتی اگر تا به حال دوست دختر نداشتیم

چگونه دوست دختر پیدا کنیم؛ حتی اگر تا به حال دوست دختر نداشتیم اگر تاکنون هرگز دوست دختری نداشتید، احتمالا کمی احساس عصبی بودن یا عدم خودآگاهی در این خصوص می کنید. اگر فاقد تجربه در این زمینه باشید، می توانید با جذابیت، هوش و توانایی خود کاری کنید که یک دختر احساس خاص بودن کند.

اگر تا به حال دوست دختر نداشتید، پیدا کردن دوست دختر می تواند کمی شما را عصبی کند، اما دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. حتی اگر فاقد تجربه در این زمینه باشید، می توانید با جذابیت، هوش و توانایی خود کاری کنید که یک دختر احساس خاص بودن کند. هنگامی که قلب خود را به یک دختر خاص می دهید، تمام کاری که باید انجام دهید، این است که قبل از اینکه او را مال خود کنید، نشان دهید که به او اهمیت می دهید و یک رابطه سرگرم کننده و معنا دار را آغاز کنید.

اگر تا به حال دوست دختر نداشتید، چگونه دوست دختر پیدا کنید

بخش اول: توجه و نگاه او را به خود جلب کنید

1. نگران این مساله که تا کنون هرگز دوست دختری نداشتید، نباشید

اگر تاکنون هرگز دوست دختری نداشتید، احتمالا کمی احساس عصبی بودن یا عدم خودآگاهی در این خصوص می کنید. ممکن است احساس کنید که هر کس در اطراف شما میزان زیادی تجربه در این خصوص دارد و شما تنها فردی هستید که در این خصوص تجربه ای ندارید، اما حقیقت این است که هر کس احساس می کند که می تواند از تجربه بیشتری استفاده کند و شما نباید اجازه دهید که این عدم تجربه تان مانع از رسیدن به دختری شود که می خواهید با او دوست شوید.

 • اگر نسبت به آن احساس هوشیاری می کنید، از یک دوست که تجربه بیشتری در خصوص قرار عاشقانه با دختران دارد، مشاوره بخواهید. متوجه خواهید شد که دلیلی برای ترس وجود ندارد.
 • به خاطر داشته باشید که حتی پسرانی که برای سال ها است که با دختران قرار ملاقات عاشقانه می گذارند، اغلب احساس نادانی یا عدم آگاهی می کنند. روابط رو به رشد است، همه چیز در حال تحول است و یک لحظه جادویی وجود نخواهد داشت که ناگهانی «آن را به دست بیاورید».
 • اگرچه نیازی نیست تا در خصوص اینکه قبلا دوست دختر داشته اید، دروغ بگویید، اما نیازی نیست تا در این خصوص نیز صحبت کنید. این کار ممکن است باعث شود که احساس خودآگاهی داشته باشید.

نگران این مساله که تا کنون هرگز دوست دختری نداشتید، نباشید

2. یک دختر مناسب پیدا کنید

اگر تاکنون هرگز دوست دختری نداشتید، ممکن است در مورد تمایل اینکه هر چه سریع تر می خواهید یک دوست دختر پیدا کنید، عصبی باشید، اما حقیقت این است که به مراتب بهتر است منتظر رسیدن یک دختر مناسب باشید تا اینکه برای برقراری رابطه با دختری که واقعا دوست ندارید، عجله کنید. به دنبال دختری باشید که ممکن است با شما سازگار باشد، کسی که فکر می کنید شخص جالبی است که در واقع شما علاقمند با آشنا شدن با او هستید. ممکن است آن دختر را به خوبی نشناسید، اما اگر هر دفعه که در اطراف او هستید، احساس خوبی دارید، پس ممکن است گزینه مناسبی باشد.

 • ایده خوبی است که به دنبال کسی بروید که بتوانید ببینید که با او در رابطه هستید. بر این اساس، نیازی نیست که زیاد ایرادگیر باشید و تنها وقتی از دختر درخواست قرار ملاقات عاشقانه کنید که واقعا احساس کنید او نیمه گمشده شما است.
 • زیاد بر روی ظاهر او تمرکز نکنید. البته که می خواهید یک دوست دختر زیبا داشته باشید، اما نیازی نیست تا شبیه سوپر مدل یا چیزی شبیه به این باشد. سعی کنید تا واقع بین باشید و در مورد دختران عینکی، کمی چاق، دارای آکنه، خیلی قد کوتاه یا خیلی قد بلند، زرنگ، دخترانی که خالکوبی دارند، بدن خود را سوراخ کرده اند (برای تزئین با جواهرات) و در مورد رنگ موهای آنها و ... واقع بین باشید. این صفات بیشتر مربوط به شخصی است که او را در خیابان ملاقات می کنید و کسی نیست که در مجله یا برنامه تلویزیون مشاهده می کنید. دختران جذاب تر، مردان سنتی تر می خواهند و ممکن است شما از اکثر مردان غیر سنتی تر باشید پس ممکن است بخواهید تا افق های دیدگاه خود در مورد دختران را گسترش دهید.
 • سعی کنید تا علایق مشترک پیدا کنید. اگر به ورزش علاقمند هستید، به یک تیم ورزشی درون دانشگاهی بپیوندید یا به مسابقات ورزشی محلی بروید. اگر به موسیقی علاقمند هستید، به کنسرت رفته یا به یک گروه یا ارکستر بپیوندید. اگر به کتاب علاقمندید، به کتابخانه یا فروشگاه کتاب بروید. اینترنت برای پیدا کردن اشخاصی با علاقه های مبهم دیگر، مناسب است.

راه پیدا کردن دوست دختر مناسب

3. توجه او را جلب کنید

جلب توجه او به این معنا نیست که از ته حلق خود فریاد بکشید یا در بیرون از مدرسه تار بانجو بنوازید. این مساله تنها به این معنا است که به چیزهایی که شما را متفاوت می کند، افتخار کنید که علاقه تان به چیزهای علمی و تخیلی باشد یا مهارت های فوتبال باشد. بر روی آنچه که دوست دارید انجام دهید، کار کرده تا دختری که دوستش دارید، جوهر وجودی تان را ببیند. او تحت تاثیر قرار خواهد گرفت که چیزهای زیادی برای ارائه کردن دارید و به جای اینکه هم رنگ جماعت شوید، از انجام کارهای خودتان خوشحال هستید.

 • اگر شما این گونه هستید، نترسید که کمی دست و پا چلفتی یا احمق به نظر برسید. برای جلب توجه یک دختر، نیاز نیست تا مردسالار یا یک مرد غیر صمیمی باشید.

راه جلب کردن توجه دخترها

4. شروع به صحبت با او کنید

خجالتی نباشید. فقط کافی است تا به دختر سلام کرده، خودتان را معرفی کنید و یک مکالمه خوب و آسان را شروع کنید. نیازی نیست بلافاصله از او یک میلیون سؤال بپرسید و باید برای شروع یک مکالمه ساده و آسان در مورد موضوعات ساده مانند کلاس هایتان، برنامه های آخر هفته، فیلمی که هر دو آن را دیدید یا گروه مورد علاقه خود تلاش کنید. مهم ترین مساله این است که با او رابطه چشمی برقرار کرده و به آنچه که او می گوید، اهمیت بدهید.

 • نیازی نیست تا یک مکالمه جدی را با او شروع کنید. تنها بپرسید که چه کار می کند، لبخند بزنید، سعی کنید تا او را بخندانید و استرس را از او دور کنید.
 • می توانید در زمان هایی با او صحبت کنید که می دانید تنها چند دقیقه در بین کلاس ها وقت دارید. این کار باعث می شود تا کمتر عصبی باشید، زیرا احساس نمی کنید که نیاز است با او گفت و گو طولانی داشته باشید.

چگونه با دختری شروع به صحبت کنیم

5. به گونه ای او را ترک کنید که بیشتر بخواهد بداند

اگر می خواهید توجه او را جلب کنید، پس باید بر روی یک گفت و گو عالی با او کار کرده و وقتی که همه چیز در حال خوب شدن است، آنجا را ترک کنید. به این ترتیب، او برای صحبت کردن با شما در دفعه بعد، هیجان زده تر خواهد شد، زیرا او احساس می کند برای صحبت کردن با شما چیزهای به خصوص دیگری وجود دارد. اگر برای مدت طولانی به صحبت کردن ادامه دهید، هر دو نفرتان برای دفعه بعد چیز زیادی برای گفتن نخواهید داشت.

 • این بدان معنا نیست که باید به طور ناگهانی آن مکان را ترک کنید. فقط بگویید که زمان فوق العاده ای را در هنگام صحبت با او سپری کردید و منتظر گفت و گو بعدی با او خواهید بود.
 • مجبور نیستید که به او بگویید که نیاز است آنجا را ترک کنید، زیرا برای جشن تولد عمه برتا دیر کرده اید. مشکلی نیست که کمی همه چیز را اسرارآمیز حفظ کنید.

تکنیک های پیدا کردن دوست دختر

6. از او به طور واقعی تعریف کنید

وقتی اولین بار شروع به صحبت با دختری که دوستش دارید، می کنید، با یک تعریف ساده و زیبا که نشان دهد به او توجه می کنید، می توانید دل او را به دست بیاورید. اگر متوجه شده اید که مدل موهایش تغییر کرده است یا یک لباس جدید پوشیده است، بدون اینکه باعث خجالت بیش از حد او شوید، بگویید که آن را دوست دارید. اگر او یک جواهر منحصر به فردی دارد که حتی احساس می کنید که ممکن است خودش آن را تهیه کرده باشد، می توانید از آن تعریف کرده و از او بپرسید که آن را از کجا تهیه کرده است. اگر متوجه یک کار هنری خیلی جذاب بر روی دفتر او شدید، می توانید از استعدادهای هنری او تعریف کرده و مکالمه ای را در خصوص این موضوع شروع کنید.

 • چیزی در مورد چهره او نگویید، زیرا ممکن است خجالت زده شده یا برداشت اشتباه کند. اما مشکلی برای گفتن چیز ساده ای مثل «این یک ژاکت شیک است» وجود ندارد.

روش های جلب محبت دختر مورد نظر

7. با اعتماد به نفس خود او را متعجب کنید

اگر می خواهید توجه او را جلب کنید، باید بتوانید به او نشان دهید که یک مرد با اعتماد به نفس هستید که از خودش راضی است. وقتی در مورد دختران هیچ تجربه ای نداشته باشید، این کار ممکن است یک چالش باشد، اما می توانید راهی برای رسیدن به آن پیدا کنید. اجازه ندهید تا عدم تجربه تان باعث شود تا اعتماد به نفس خود را از دست بدهید، و بر روی این احساس تمرین کنید که شما سرگرم کننده، باهوش و باحال هستید که پیشنهادات زیادی را ارائه می دهد.

 • صاف بایستید، به چشمان او نگاه کرده و در مورد همه چیزهایی که در زندگی تان دوست دارید، صحبت کنید تا به او نشان دهید که یک مرد با اعتماد به نفس هستید که ارزش شناختن دارد. وقتی صحبت از داشتن اعتماد به نفس می شود، باید گفت تا زمانی که واقعا اعتماد به نفس پیدا کنید، باید وانمود کنید که اعتماد به نفس دارید.
 • ایجاد اعتماد به نفس مدت زیادی طول می کشد، اما می توانید برای رفع نواقص خود تلاش کرده و یاد بگیرید که چیزهایی که نمی توانید در مورد خود تغییر دهید را یکی یکی یاد بگیرید.
 • راه دیگر برای ایجاد اعتماد به نفس این است که اطمینان حاصل کنید که با افرادی وقت بگذرانید که واقعا باعث می شوند احساس خوبی نسبت به خودتان پیدا کنید. اگر دوستان تان همیشه شما را ضایع می کنند، زمان آن فرا رسیده که گروه جدیدی را پیدا کنید که بیشتر حمایت گر باشند.

چگونه با دخترها رفتار کنیم

بخش دوم: توجه او را جلب کنید

1. از او سوالاتی در مورد خودش بپرسید

یکی از راه هایی که بخواهید توجه دختری را جلب کنید، این است که نشان دهید که می خواهید او را بهتر بشناسید. شما نمی خواهید که او تصور کند که تنها به این دلیل با او صحبت می کنید که فکر می کنید او زیبا است یا اینکه به دنبال داشتن یک دوست دختر هستید. با پرسیدن سوالاتی در مورد اینکه علایق او چیست، روز او چگونه پیش می رود، یا هر چیز دیگری که در ذهن او است، وقت صرف کرده تا او را بشناسید. در این قسمت، مواردی وجود دارد که می توانید در موردش از او سوال بپرسید:

 • سرگرمی هایش
 • حیوانات خانگی
 • گروه های موسیقی، فیلم ها، برنامه های تلویزیونی یا بازیگران
 • دوستی هایش
 • مکان های مود علاقه اش
 • برنامه تعطیلاتش

سوالاتی که می توان از دوست دختر خود بپرسید

2. اجازه دهید تا او بداند که به او اهمیت می دهید

اگر می خواهید توجه دختر را جلب کنید، بدون اینکه او احساس خسته شدن کند، باید به او نشان دهید که به او اهمیت می دهید. اگر می خواهید که او به شما علاقه نشان دهد، باید احساس کند که توجه تان را جلب می کند. سعی کنید تا توجه بیشتری به آن دختر در مقایسه با دخترهای دیگری که در اطراف او هستند، نشان دهید، و زمانی که برای شما مقدور است، زمان بیشتری را با آن دختر سپری کنید. وقتی می دانید که آن دختر شما را می بیند، به او لبخند بزنید و تماس چشمی با او برقرار کنید، پس او می داند که توجه شما را جلب می کند.

 • اگر مشخص است که روز بدی داشته است، نزد او بیایید و از او بپرسید که چه مشکلی رخ داده است. به او اجازه دهید ببیند که شما فقط در زمان های خوب قصد حضور در کنار او را ندارید.
 • وقتی در یک گروه حضور دارید یا با او تنها هستید، کمی با او لاس بزنید. کمی بازیگوش باشید، کمی فشار ملایمی بر روی بازو یا شانه او وارد کنید و او را به شکلی دوستانه دست بیاندازید. از خندیدن با او لذت ببرید و اجازه دهید تا او ببیند که بدون اینکه زیاده روی کنید، به او اهمیت می دهید.

اگر می خواهید توجه دختر را جلب کنید، بدون اینکه او احساس خسته شدن کند

3. بیش از حد در عشق خود زیاده روی نکنید

باید بین اینکه اجازه دهید تا دختر بداند که چقدر برای شما با ارزش است و زیاده روی کردن در این خصوص یک حد تعادل ایجاد کنید. نمی توانید تا همیشه در اطراف او باشید، هر روز با او تماس بگیرید، یا هر بار که او سر خود را بر می گرداند، در کنارش باشید، زیرا در این صورت می خواهد از شما جدا شود. فقط به اندازه کافی در کنار او باشید تا همه چیز جالب باشد که وقتی او را ترک می کنید، حدس زده و هوشیار باشد.

 • اگر در یک گروه هستید، خوب است که به او توجه بیشتری نشان دهید، اما نیازی نیست تا بیش از حد به او توجه کنید. صحبت کردن با دختران دیگر نشان می دهد که شما بیش از حد مشتاق نیستید و پذیرای ارتباط اجتماعی با افراد دیگر هستید.
 • اگر شماره تماس او را دارید، نباید همیشه کسی باشید که به او زنگ زده یا پیامک ارسال می کند. گاهی اوقات، صبر کنید تا او تماس بگیرد.

اجازه دهید تا دختر بداند که چقدر برای شما با ارزش است

4. کاری زیبا برای او انجام دهید

اگر می خواهید دختر به شما علاقمند باشد، پس باید کاری کنید که او احساس کند که در این خصوص تلاش می کنید. باید راهی برای انجام کاری زیبا برای او پیدا کنید، چه در پروژه درسی به او کمک کنید، یا به او کمک کنید تا دوچرخه اش را درست کند، یا اگر دلتنگ مدرسه شده است، تکالیفش را برای او ببرید. تلاش کنید تا او لبخند بزند و آسان تر کردن زندگی برای او باعث می شود که احساس کند شما واقعا به او اهمیت می دهید.

 • اگر بار وسایل او خیلی سنگین است، می توانید به او کمک کنید تا کتاب هایش را به کلاس ببرد. مطمئن شوید که از این گونه کمک استقبال می کند.
 • تا زمانی که احساس کنید که او از شما سوء استفاده نمی کند، می توانید به او کمک کنید. می خواهید که او شما را به چشم دوست پسر احتمالی ببیند، نه پسری که از دستورات او پیروی می کند.

چگونه دختری را به خود علاقمند کنیم

5. به او نشان دهید که نظراتش برای شما مهم است

نمی خواهید که با یک دختر مانند شخصی با صورت زیبا یا دارای جذابیت جنسی رفتار کنید. اجازه دهید تا ببیند که واقعا به او به عنوان یک فرد اهمیت می دهید و می خواهید بدانید که او چگونه فکر می کند. می توانید نظرات او را در مورد چیزی که در اخبار اتفاق افتاده است، در مورد بحثی که در کلاس اتفاق افتاده است، یا در مورد کتابی که هر دو نفرتان خوانده اید، یا فیلمی که هر دو نفرتان دیده اید، بپرسید. به او اجازه دهید تا ببیند که به چیزی که در ذهن او است، اهمیت می دهید و می خواهید بدانید که او چگونه فکر می کند و او بیشتر جذب شما می شود.

 • اگر در مورد چیزی به مشاوره نیاز دارید، حتی اگر تنها در مورد این مساله باشد که در رقص مدرسه چه لباسی بپوشید و یا موضوعات مهم تری مانند اینکه چگونه در مورد کار اشتباهی که دوستتان انجام داده، با او برخورد کنید، مشاوره خواستن از دختری که دوستش دارید می تواند باعث شود که احساس کند نظراتش ارزشمند است.
 • مطمئن شوید که در مورد موضوعاتی مانند سیاست یا موسیقی بدون اینکه اول از او بپرسید که چه احساسی دارد، بحث و گفتگو نکنید.

به دختر مورد نظر خود نشان دهید که نظراتش برای شما مهم است

6. زمینه های مشترک با دختری که می خواهید با او دوست شوید، پیدا کنید

راه دیگری برای برقراری ارتباط با یک دختر، پیدا کردن چیزهای مشترک بین شما است، بنابراین می توانید بیشتر در این خصوص صحبت کنید. همانطور که بیشتر با ویژگی های شخصیتی او آشنا می شوید، ممکن است متوجه شوید که از چیزی که فکر می کنید، نقاط مشترک بیشتری با هم دارید چه هر دو شما خواننده «دریک» را دوست داشته باشید یا به آموزش آشپزی علاقمند باشید. تا زمانی که در یک یا دو چیز با هم اشتراک دارید، می توانید برای ایجاد روابط بر روی علایق مشترک خود کار کنید. با این وجود، اگر در چیزهای زیادی اشتراک ندارید، نگران نباشید، همانطور که بیشتر با همدیگر آشنا می شوید، همیشه می توانید علایق مشترک پیدا کنید.

 • برای یافتن چیزی مشترک بین خودتان به صورت فوری، نگران نباشید. همانطور که بیشتر آن دختر را می شناسید، به طور طبیعی چیزی پیدا خواهید کرد.
 • ممکن است علایق مشترک زیادی نداشته باشید، اما می توانید چیزهای دیگر مانند زمینه مشترک یا وضعیت مشابه تان را با همدگیر به اشتراک بگذارید.

 زمینه های مشترک با دختری که می خواهید با او دوست شوید، پیدا کنید

بخش سوم: او را دوست دختر خود کنید

1. زمان بیشتری را با او سپری کنید

همانطور که به این دختر بیشتر و بیشتر علاقمند می شوید، طبیعی است که بخواهید زمان بیشتری را با یکدیگر سپری کنید. اگرچه هر لحظه با هم نخواهید بود، اما باید راه هایی برای دیدن بیشتر او پیدا کنید، چه با هم به کلاس درس بروید، یا در کافه تریا کنار هم بنشینید، یا اینکه پس از مدرسه با هم به مرکز خرید یا زمین بازی بروید. تلاش کنید تا او را بیشتر ببینید، پس می توانید وقت بیشتری را صرف آشنا شدن با او بکنید و متوجه می شوید که آیا این همان دوست دختری است که به دنبالش بوده اید یا خیر.

 • هیچ میزان وقت جادویی که نیاز است تا با دختر بگذرانید قبل از اینکه بخواهید دوست دخترتان باشد، وجود ندارد. اگر می خواهید با گذراندن تنها یک هفته وقت در کنار او از او درخواست کنید تا دوست دخترتان باشد، تا زمانی که وقت کافی برای آشنا شدن با همدیگر داشته باشید، مشکلی نیست.
 • همچنین نمی خواهید به جایی برسید که برای ماه ها با او در ارتباط باشید و از او درخواست نکنید که دوست دخترتان باشد. این مساله ممکن است شما را به سمت ناحیه دوستی سوق دهد، و خروج از این موقعیت دشوار خواهد شود.

چگونه دختری را دوست خود کنیم

2. زمان و مکان مناسب را برای درخواست کردن از او پیدا کنید

اگر آماده اید تا در مورد دختری که پیدا کرده اید، قدم بعدی را برداشته و از او بپرسید که آیا می خواهد دوست دخترتان باشد، پس باید کمی در مورد این مساله فکر کرده تا شانس شنیدن جواب مثبت را افزایش دهید. یک مکان زیبا و ساکت پیدا کنید که احتمالا صحبت هایتان قطع نمی شود، و مطمئن شوید که او حال خوبی دارد و عجله برای رفتن به جای خاصی نیز ندارد. از او بپرسید که آیا او چند دقیقه وقت دارد و وقتی می خواهید از او درخواست کنید که مال شما باشد، بیشتر وقت خود را با او بگذرانید.

 • اگر قبلاً هرگز با این دختر تنها نبوده اید، سعی کنید از او در یک مکان خصوصی درخواست کنید، اما برای تنها بودن با او، در این کار زیاده روی نکنید.
 • قبل از اینکه از او بخواهید تا با شما ملاقات کند، سعی کنید ببینید که حال او چطور است. مطمئن شوید که او خوشحال و متمرکز به نظر می رسد و استرس ندارد.

زمان و مکان مناسب را برای درخواست کردن از او پیدا کنید

3. از او بخواهید که دوست دخترتان باشد

در مورد این موضوع عصبی نباشید. بعد از گفتن سلام به او و تنها کمی صحبت کردن با او، می توانید از او بخواهید که تا حد امکان صادقانه و مستقیما دوست دخترتان باشد. می توانید چیزی به سادگی این بگویید: «من واقعا دوست دارم که با تو وقت بگذرانم و دوست دارم که تو را بهتر بشناسم. آیا دوست دختر من می شوی؟». هر چه سریع تر از او سوال بپرسید، احساس تسکین بیشتری خواهید داشت.

 • وقتی از او درخواست می کنید، کمی به او نزدیک تر شده و به چشمان او نگاه کنید. او با اعتماد به نفستان تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.
 • قبل از اینکه از او درخواست کنید، می توانید کمی از او تعریف کنید، اما زیاد اغراق نکنید. نمی خواهید باعث شوید که او احساس ناراحتی کند.

از او بخواهید که دوست دخترتان باشد

4. به طور مناسب واکنش نشان دهید

اگر به شما جواب مثبت داد، فوق العاده است! می توانید جشن گرفته، او را بغل کرده، و اجازه دهید تا بداند که چقدر در مورد خبر خوبش هیجان زده هستید. با این وجود، اگر او گفت که نمی خواهد دوست دخترتان باشد، نباید بی ادب و بدجنس باشید. در عوض، باید مودب باشید و با احترام برخورد کنید و ناراحت نباشید، زیرا در شرایط خوب با هم دوست خواهید بود. این مساله باعث می شود که او احساس خوبی داشته باشد و می توانید به این گونه واکنش نشان دادن خود افتخار کنید.

 • اگر او می گوید که دوست دارد تا دوست دخترتان باشد، اجازه دهید تا ببیند که این مساله چقدر شما را خوشحال می کند. اگر واقعا او را دوست دارید، نیازی نیست تا خونسرد رفتار کنید.
 • اگر او جواب منفی داد، به او توهین نکنید یا با او بدجنس نباشید. با او با احترام رفتار کنید، بدانید که او واقعا نمی تواند در مورد احساساتش کاری کند.

طرز برخورد به درخواست دوستی به دختر

5. بر روی ایجاد یک رابطه معنادار کار کنید

اگر شما و آن دختر توافق کردید که با هم قرار ملاقات عاشقانه بگذارید، می توانید بر روی آهسته پیش رفتن رابطه کار کرده و واقعا تلاش کنید تا بهتر همدیگر را بشناسید. شما می توانید با انجام کارهای جدید چه بخواهید در کنار هم تورتیلا اِنچیلاداس درست کنید یا در یک کلاس شنای زیرآبی شرکت کنید، همه چیز را جالب حفظ کنید و در عین حال، برای انجام کارهایی که دوست دارید در کنار هم به طور مرتب انجام دهید، وقت ایجاد کنید. مهم ترین مساله این است که هرگز اجازه ندهید که او تصور کند دیگر برای شما ارزش ندارد.

 • هرگز از دوست دخترتان سوء استفاده نکنید. همیشه باید سعی کنید تا چیزهای عاشقانه به روابط خود اضافه کنید و به او بگویید که چقدر برای شما خاص است.
 • اجازه ندهید که عدم تجربیات شما را از لذت بردن از روابط تان باز دارد. نیازی نیست تا در این خصوص نگران باشید و تنها کاری که باید انجام دهید، این است که بر روی زمان حال تمرکز کرده و از هر لحظه ای که می توانید، با دوست دخترتان لذت ببرید.

هرگز از دوست دخترتان سوء استفاده نکنید

از
1482
رای