آموزش کشیدن نقاشی اسب به صورت ساده و مرحله به مرحله

آموزش کشیدن نقاشی اسب به صورت ساده و مرحله به مرحله اگر نقاشی دوست دارید و مایل به یادگیری روش کشیدن اسب با استایل کارتونی می گردید، ولی تازه کار هستید و نمی دانید از کجا شروع کنید. نگران نباشید؛ ما در اینجا آموزش تصویری و مرحله به مرحله کشیدن اسب را توضیح داده ایم.

مارکر یا مدادتان را بردارید چون امروز قرار است نحوه کشیدن اسب را یاد بگیرید. مثل همه آموزش های نقاشی، می توانید خودتان برگه قابل چاپ با تمامی مراحل را بگیرید. این آموزش برای کودکان و تازه کارها عالی است چون نحوه کشیدن اسب ها با استایل کارتونی، فوق العاده ساده و بامزه را نشان خواهد داد. چطور یک اسب بکشیم، آموزش نقاشی مرحله به مرحله اسب برای کودکان و تازه کارها. کشیدن اسب کارتونی را زود یاد بگیرید.

چیزهایی که نیاز دارید
  • خودکار
  • کاغذ
  • نمونه قابل چاپ که اختیاری است، شما می توانید در پایان آموزش نقاشی اسب آن را چاپ کنید.

آموزش مرحله به مرحله کشیدن اسب

مرحله اول

مرحله اول با کشیدن سر آغاز می شود. اگر آسان ترین روش برای کشیدن را می خواهید، فقط شکل حروف U را بکشید، نقاشی اسب هنوز هم از آنچه به نظر می رسد بامزه تر خواهد بود. شما می توانید شکلی مانند آنچه که ما کشیده ایم را ایجاد کنید. این کار شما را یک قدم به مرحله روزی که در کشیدن اسب واقعی ماهرتر شوید، نزدیک تر می کند.

آموزش گام به گام کشیدن اسب؛ کشیدن سر اسب

مرحله دوم

گوش ها را بکشید.

آموزش گام به گام کشیدن اسب؛ کشیدن گوش اسب

مرحله سوم

گردن را بکشید.

آموزش گام به گام کشیدن اسب؛ کشیدن گردن اسب

مرحله چهارم

اجازه دهید اجزای صورت مثل چشم ها، سوراخ بینی و دهان را بکشیم.

آموزش قدم به قدم کشیدن اسب به سبک کارتونی

مرحله پنجم

پاها را بکشید. از پای جلو شروع کنید، نزدیک خط گردن کمی بالاتر و خطی را رو به سمت پایین بکشید؛ بعد به سمت راست و دوباره برگردید. حالا سراغ پای پشتی بروید. می توانید مانند پای جلو آنها را رسم کنید یا می توانید آنها را کمی واقعی تر مانند کاری که در این مرحله انجام دادیم، رسم کنید.

چطور یک اسب بکشیم

مرحله ششم

پشت اسب را بکشید. از قوس گردن شروع کنید، کمی پایین بروید و دوباره به سمت بالا برگردید؛ انگار که می خواهید عدد دو (انگلیسی) را بنویسید، نقاشی را با اتصال قسمت پشت به پا تمام کنید. شکم را هم بکشید خطی را از یک پا به پای دیگر بکشید.

آموزش نقاشی گام به گام اسب

مرحله هفتم

در یک حرکت مانند حرکت مرحله اول که جفت پاها را کشیدید پاهای قسمت انتهایی را هم رسم کنید.

آموزش مرحله به مرحله اسب برای کودکان

مرحله هشتم

تقریبا در این مرحله خط هایی در انتهای پاها برای سم های اسب بکشید. دم را هم بکشید از قسمت بالا شروع کنید یک پیچ مثل اینکه می خواهید عدد 2 را برعکس بکشید (یا حروف S وارونه، و دوباره راه خود را به سمت بالا پیدا کنید).

آموزش تصویری کشیدن اسب برای تازه کارها

مرحله نهم

مرحله آخر و شما کار را تمام کرده اید مگر اینکه بخواهید اسب تان را رنگ کنید. یال اسب را بکشید. از گوش ها شروع کنید و به صورت حرکت زیگ زاگ برگردید، کمی یال بین گوش ها هم بکشید، نقاشی تمام شد. حالا یاد گرفته اید که چطور یک اسب بکشید. خیلی بامزه است این طور نیست؟ مداد رنگی تان را بردارید و نقاشی اسب تان را رنگ کنید.

چطور به صورت قدم به قدم یک اسب بکشیم

از
374
رای