11 توصیه کلیدی برای داشتن پوشش و سبک مردان مدرن و جنتلمن

11 توصیه کلیدی برای داشتن پوشش و سبک مردان مدرن و جنتلمن یک راه ساده برای داشتن ظاهر مرسوم بدون جوراب امروزی، استفاده از جوراب های بدون ساق (لافر) می باشد. این جوراب ها علاوه بر اینکه از بیرون کفش قابل مشاهده نیستند، می توانند عرق پا را به خود جذب کرده و مانع بو گرفتن کفش شوند.

هر روز شما دکمه های لباستان را می بندید، آستین های پیراهن خود را تا می زنید و کفش هایتان را انتخاب می کنید. اما اگر به شما گفته شود که تمامی این کارها را به نحوی اشتباه انجام می دهید (یا حداقل ناقص) چه می کنید؟ از بستن چمدان بدون چین و چروک شدن لباس ها گرفته تا ممانعت از باز شدن تای آستین هایتان، این 11 نکته درباره پوشش و سبک آن در زمان، هزینه و حتی در بعضی موارد ناامیدی شما صرفه جویی خواهند کرد.

11 نکته درباره پوشش و سبک آن در زمان، هزینه برای مردان

1. آستین های پیراهن خود را به شیوه ای درست تا بزنید

به جای اینکه سرآستین خود را بر روی آستین پیراهن تان رو به بالا تا بزنید، آن را برعکس تا کرده و تا کمی پایین تر از آرنج خود بالا بکشید. سپس قسمت پایینی (بخش زیر و رو شده) را گرفته و تا بزنید تا گیر افتاده و پایین سرآستین را بپوشاند. با این کار تای آستین شما دیگر به راحتی باز نخواهد شد.

2. بستن چمدان بدون چین و چروک شدن لباس ها

لباس ها را صرفاً در یک کاغذ بسته بندی پیچیده و آن را در پلاستیکی قرار دهید تا در وضعیت مناسبی باقی بمانند.

3. قانون"گاهی اوقات، همواره، هرگز" را در مورد دکمه های ژاکت و کت بیاموزید

دکمه بالایی باید گاهی اوقات بسته شده (تصمیمات سبک و مدل)، دکمه میانی همواره بایستی بسته باشد (این دکمه دو قسمت کت را به سمت یکدیگر کشیده و مرتب نگه می دارد) و دکمه پایین هرگز نباید بسته شود (این کار خط دوخت و فون کت را به هم می زند).

4. لباس، کفش و کت خود را با یکدیگر سازگار (ست) کنید

از این نمودار ساده برای یادگیری این که چه رنگها و سبک هایی مناسب تر هستند، استفاده کنید. 

نکاتی برای شیک پوش شدن مردان مدرن

5. وقتی این امکان وجود دارد، سعی کنید کالاهایی از چرم دانه دار کامل تهیه کنید

این بهترین نوع چرم برای خرید بوده، ماندگاری بسیار بالایی داشته و بسیار برتر از چرم دانه دار بالا و چرم خالص می باشد.

6. لباس و کت خود را بر روی چوب لباسی هایی از چوب سرو آویزان کنید

چوب سرو به عنوان یک دفع کننده حشرات عمل کرده و رطوبت را به خود جذب می نماید. برخلاف چوب لباسی های سیمی، این چوب لباسی های ضخیم تر، به لباس ها آسیب نزده و آنها را گشاد نمی کنند. 

7. ژاکت ها را به جای آویزان کردن، تا کنید

حتی ژاکت های سبک نیز اگر برای مدت طولانی از جالباسی آویزان شوند، کشیده شده و گشاد می شوند. بهتر است ژاکت ها را در گنجه لباس تا زده و در عوض پیراهن ها و تی شرت ها را از جالباسی آویزان کنید.

8. برای خرید یک قالب کفش خوب هزینه کنید

یک جفت قالب کفش خوب، می تواند شکل مناسب کفش های کاری شما را حفظ کرده و مانع از تاب برداشتن یا ترک خوردن چرم کفش ها شده و رطوبت اضافی را از کفش های شما جذب می نماید تا آنها از داخل پوسیده نشوند. قالب های کفش سفارشی بهترین گزینه برای محافظت از کفش های گرانقیمت شما می باشند.

توصیه های مهم در مورد پوشش و استایل برای مردان

9. بدون ایجاد بوی بد، بدون جوراب کفش بپوشید

یک راه ساده برای داشتن ظاهر مرسوم بدون جوراب امروزی، استفاده از جوراب های بدون ساق (لافر) می باشد. این جوراب ها علاوه بر اینکه از بیرون کفش قابل مشاهده نیستند، می توانند عرق پا را به خود جذب کرده و مانع بو گرفتن کفش شوند.

10. استفاده از صابون و روغن چرم برای محافظت از کفش ها

پس از یک زمستان سخت، حتماً از کفش های عزیزتان مراقبت کنید. این کار بدون شک عمر آنها را افزایش داده و تضمین می کند که سالها بتوانید از هزینه ای که برای کفش خود کرده اید، بهره برداری کنید.

11. اجازه دهید بین هر با پوشیدن، کفش ها کمی نفس بکشند

شما نباید یک جفت کفش را به طور مداوم هر روز به پا کنید. چرا؟ چون اگر به کفش های تان استراحت دهید، مدت زمان بیشتری برای شما کار خواهند کرد.

از
2
رای