رنگ زرد برای اتاق خواب؛ ایده دکوراسیون اتاق با رنگ زرد و ترکیب آن

رنگ زرد برای اتاق خواب؛ ایده دکوراسیون اتاق با رنگ زرد و ترکیب آن رنگ زرد برای اتاق خواب ؛ 21 ایده دکوراسیون اتاق خواب با رنگ زرد ؛ ایده هایی از اتاق خواب زرد و مشکی، زرد و نارنجی، زرد و آبی، اتاق زرد دخترانه، زرد و سفید، زرد و طوسی در سلام دنیا ببینید.

رنگ زرد را امتحان کنید تا نور و شادابی را به اتاق خواب شما بیاورد. رنگی را پیدا کنید - از رنگ آفتابی گرفته تا طلایی ملایم - که مناسب سبک دکوراسیون شما باشد. در این مطلب از سلام دنیا درباره 21 ایده رنگ زرد برای اتاق خواب و طراحی و دکوراسیون اتاق خواب زرد رنگ و ترکیب آن صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

ایده برای دکوراسیون اتاق خواب زرد رنگ

1. پایه ای پا برجا

ملافه زرد قناری به این اتاق خواب تقریباً خنثی چیزی برای آواز خواندن می دهد. دیوارهای بژ، کف‌پوش‌های گردویی و رنگ قهوه‌ای طرح‌دار عثمانی، پایه‌ای خنثی ایجاد می‌کنند که فضای کوچک را از احساس تنگی دور نگه می‌دارد.


حتما بخوانید: بهترین رنگ مبلمان برای دکوراسیون خانه و بزرگتر نشان دادن آن


رنگ سفید روی سقف زاویه‌دار به‌طور بصری ارتفاع اتاق را بالا می‌برد، در حالی که یک فرش سفید نازک کفپوش تیره را روشن می‌کند و به لطافت سینک می‌افزاید. شب خواب هایی سفید، پاتختی ها و رنگ ها توجه را به لحاف و شمع‌های زرد می‌برد. در پنجره روشنایی کنتراست خوبی را اضافه می کند.

دکوراسیون اتاق خواب زرد رنگ1

2. سرحال شدن با رنگ زرد

با رنگ زرد کمی شادابی و نشاط به اتاق خواب خود اضافه کنید. سه روش مختلف برای انجام یک طرح رنگ زرد جذاب در اتاق خواب را ببینید.

اتاق خواب زرد و مشکی

3. شادی سنتی

در این اتاق خواب اصلی به سبک سنتی، دیوارهای وانیلی سبکی لازم را برای جلوگیری از خفه شدن و سنگین نشان دادن آن فراهم می کند. تخت خواب با چهار پایه و میزهای خواب بر اتاق مسلط است. تخت روی روتختی کمی طرح توالت زرد و سفید رنگ می گیرد، رنگ سفید براق روی تریم و سقف، فویلی به فرش زغالی عمیق است.

دکوراسیون اتاق خواب زرد رنگ3

4. سنتی با مدرن ملاقات می کند

این اتاق خواب به سبک روستایی با پوشیدن پتینه، گرمای زرد و رنگ تقریباً خنثی گندم طلایی روی دیوارها را به تصویر می کشد. پالت رنگی تضادها را در فضایی در بر می گیرد که در آن خطوط بی انتها تخت خواب  حکاکی شده با دست به راحتی با شبح مدرن یک میز جدید در می آمیزد، در حالی که بافت یک سبد روستایی مکمل بافت یک عثمانی بکر است.

دکوراسیون اتاق خواب زرد رنگ4

اتاق خواب زرد و نارنجی

5. پریم را مخلوط کنید

ترکیبی از سبک ها و فرهنگ ها، گرما و شخصیت را به این اتاق خواب ساده می آورد. صحنه با دیوارهای زرد کم رنگی که طنین انداز خورشیدی است که از کنار پنجره های کم لباس روبروی تخت به داخل می نشیند، تنظیم شده است.


حتما بخوانید: دکوراسیون اتاق خواب با ترکیب رنگ عالی خاکستری (طوسی) صورتی


تخت خواب دست ساز رنگ را با رنگ زرد روشن و  ملافه آبی پودری نیز تزریق می کند . یک صندلی روکش شده و کنسول براق، درخشش و سادگی قاب فلزی را به ارمغان می آورد. مجموعه های جهانی از چوب های تیره و روستایی هم به پتینه و هم حس دنیوی می بخشد.

دکوراسیون اتاق خواب زرد رنگ5

6. نقطه کانونی

این اتاق خواب  فاقد تمرکز بود، بنابراین یک دیوار برجسته که با الگوی زرد و سفید زیبایی طراحی شده بود، جذابیت بصری مورد نیاز را به آن می بخشد. رنگ با کاغذ دیواری روی دیوار تاکیدی مطابقت دارد تا ظاهری منسجم داشته باشد. اگرچه اتاق خوش رنگ است، اما تکرار همان رنگ آن را آرام نگه می دارد. رنگ‌های زرد، با رنگ‌هایی از عاج و بژ، الگوهای متعددی را متحد می‌کنند. قاب تخت روکش پارچه های جامد را به عنوان پایه ای آرام برای الگوها به کار می برد. موتیف پارچه‌کاری به این دلیل کار می‌کند که مقیاس کوچک‌تری نسبت به دیگر الگوهای موجود در اتاق دارد.

دکوراسیون اتاق خواب زرد رنگ6

7. به سختی وجود دارد

این اتاق خواب آرام با دقت از رنگ و طرح برای یک پالت رنگی تقریباً خنثی استفاده می کند که آرامش را تقویت می کند. رنگ‌های کره‌ای در اتاق پراکنده است، اما نشیمنگاه کاملاً زرد است. رنگ های سرد سبز و آبی آسمانی با رنگ های سرد رنگ زرد را تکمیل می کنند. پنجره‌ها ، یک نیمکت روکش‌دار و فرش قلاب‌دار چشم‌نواز، تمام رنگ‌های اتاق را به یک اندازه به تصویر می‌کشند.

دکوراسیون اتاق خواب زرد رنگ7

8. آرامش سنتی

با وجود شهرت آن به عنوان رنگی پرانرژی ، زرد می تواند برای آرامش آرام مفید باشد. این رنگ زرد  کم رنگ دارای نت های پاستلی است که آن را در سمت نرم معادله رنگ نگه می دارد. علاوه بر این، روکش‌ها، ملافه‌ها، و قالیچه‌ها و عاج با الهام از سنتی به فضایی آرام کمک می‌کنند.

دکوراسیون اتاق خواب زرد رنگ8

9. رنگ با کاراکتر

رنگ‌های باترسکوچ نت‌های قهوه‌ای گرم را به این اتاق خواب جذاب و سنتی اضافه می‌کنند که در آن رنگ در فضایی کوچک شخصیت ایجاد می‌کنند. دیوارهای زرد پر رنگ به تقلید از تخته های چوبی عریض رنگ آمیزی شده اند. در مقابل، ملحفه‌های توالت زرد و عاج، دیوارکوب‌های زرد رنگ، دیوارکوب‌های طلایی و کنتراست جسورانه یک تخت آهنی با هم ترکیب شده‌اند تا ظاهری ساده و در عین حال پیچیده ایجاد کنند.

دکوراسیون اتاق خواب زرد رنگ9

اتاق خواب زرد و آبی

10. روحیه شاد

دکوراسیون اتاق خواب به رنگ زرد دیزی زمینه ای شاد برای این فضای دلپذیر ایجاد می کند. رنگ زرد که با چوب‌کاری سفید، تخته‌های مهره‌دار و تخته سر ، و کف کاج سفیدکاری شده نرم شده است، بیانیه‌ای آفتابی است که توسط زیرپایی کوچک جذاب تکرار می‌شود. برای بهتر کردن رنگ زرد، آبی، لاجوردی و سبز سیبی پالت رنگی را در رختخواب ، پرده کافه، نیمکت و فرش تکمیل می کنند.

دکوراسیون اتاق خواب زرد رنگ10

11. تضادها

یک جفت رنگ ساده می تواند با حداقل تلاش، بیشترین نمایش را در اتاق خواب ایجاد کند. برای تکرار کنتراست بالا و پالت چشم نواز این اثر هنری بر روی تخت، این صاحب خانه از فرش زغالی رنگ همراه با یک تخته سر آبنوس استفاده کرد. رنگ عسلی دیوارها را می پوشاند در حالی که بالش های طلایی و روتختی طرح دار به آن جذابیت می بخشد. نقوش گیاه شناسی روی تخت نیز به آثار هنری متصل می شود.

دکوراسیون اتاق خواب زرد رنگ12

12. موسیقی صبحگاهی

با دکوراسیون اتاق خواب زرد، فضای یک صبح آفتابی را ایجاد کنید. رنگ های رز اشباع شده، آبی و زیتونی باعث می شود چشم در سراسر اتاق حرکت کند. رنگ سفید بر روی دیوار پنجره و ملافه‌ها، رنگ زنده را از غلبه بر فضا محافظت می‌کند.

دکوراسیون اتاق خواب زرد رنگ13

اتاق زرد دخترانه

13. زرد برای دختران جوان

این اتاق خواب مسحورکننده به سبک خوابگاه دارای روتختی‌های زرد آفتابی و لامپ‌های حباب‌شکل است که عامل بازی را افزایش می‌دهد.


حتما بخوانید: 71 مدل پرده های ساده و شیک اتاق خواب دخترانه و پسرانه


تزئینات سفید رنگ شده، تخت خواب ها  تضاد روشنی را با دیوارهای کرم رنگ ارائه می دهند. رنگ‌ پرده زرد و سفید، طرحی هندسی برای هماهنگی با روتختی  اضافه می‌کنند.

دکوراسیون اتاق خواب زرد رنگ13

14. طرح رنگ گرم

همه رنگ‌های گرم با یکدیگر قرابت طبیعی دارند، بنابراین پالت رنگ زرد و قرمز ترکیبی دنج را در این اتاق خواب کوچک ایجاد می‌کند. دفتر چوب آنتیک گرمای بیشتری را به اتاق می بخشد و سبک سنتی آن را تقویت می کند. سقف سفید، تزئینات و ملحفه‌های تخت، وقفه‌های بصری خنثی ایجاد می‌کنند و پالت را روشن نگه می‌دارند.

دکوراسیون اتاق خواب زرد رنگ15

اتاق خواب زرد و سفید

15. پیله رنگارنگ

پالت ملایم، رختخواب دنج و میز خواب مناسب این دکوراسیون اتاق خواب زرد را راحت و آرام می کند. طرح تک رنگ برای چشم ها آسان است و به راحتی در کنار هم قرار می گیرد. شدت رنگ را با نگه داشتن دیوارها چند درجه روشن تر از ملافه تغییر دهید. موارد خنثی زیادی مانند این فرش حاشیه‌دار، آثار هنری گرافیکی، و میز شب طبقه‌بندی شده را اضافه کنید تا از انحراف بیش از حد پالت به سمت شیرین جلوگیری کنید. در نهایت، بافت را با الگوی کاغذ دیواری و بالش قلاب بافی اضافه کنید.

دکوراسیون اتاق خواب زرد رنگ15

16. هماهنگ‌ بودن باهم

لحاف باعث شد که جشن رنگی در این اتاق خواب پر جنب و جوش آغاز شود. پارچه های شکلی و راه راه زرد  تخت و پنجره ها را می پوشانند و صندلی های حصیری آبی آسمانی را به سایر وسایل می بندند. فرش نخی به رنگ آبی و سفید راه راه ساده، کفپوش های گردویی تیره رنگ را روشن می کند. پانل‌ها، پنجره‌ها مجموعه‌ای از خطوط و الگوهای هندسی سفید به سفید را ارائه می‌کنند که عمق بصری و جذابیت را بدون دخالت در گروهی که قبلاً فعال از الگوهای پارچه‌ای هستند، می‌افزایند.

دکوراسیون اتاق خواب زرد رنگ16

17. حس بهاری

یک لحاف با بلوک های راه راه متناوب رنگ های زرد، آبی و سبز شاد را به این اتاق خواب اتاق زیر شیروانی می آورد. به عنوان الهام بخش این دکوراسیون به سبک کلبه عمل می کند. رنگ زرد  در دیوارهای بالایی فضا را در نور بسیار مورد نیاز غوطه ور می کند، در حالی که پوششی از سفید شفاف اجازه می دهد تا تزئینات پنجره و روکش های جدید ظاهر شود. سایه های غلتکی سبز ساده، یک فرش آبی زیبا، یک نیمکت آبی و بالش های تزئینی دارای پارچه هایی هستند که طرح و رنگ بیشتری را به اتاق می آورد.

دکوراسیون اتاق خواب زرد رنگ17

18. ترکیب گروهی

پنجره‌های بزرگ و رنگ‌های سفید زیاد فضای این اتاق خواب با مقیاس متوسط ​​را تقویت می‌کند. دیوارهای رنگ کاسترد به اتاق گرما می بخشد و گروهی از وسایل جمع آوری شده را در بر می گیرد که با رنگ های چوبی تیره خود یکپارچه شده اند. دکوراسیون اتاق خواب به رنگ زرد ملایم در روتختی لحاف و شمع های روی تخت و فرش بافته شده تکرار می شود که همه اینها با بافت بصری علاقه را افزایش می دهد.

دکوراسیون اتاق خواب زرد رنگ18

اتاق خواب زرد و طوسی

19. ظرافت و زیبایی

پالت آرام این اتاق خواب با مبله سنتی فراتر از ارجاعات دوره است. اشکال تیره مبلمان کلاسیک و عتیقه بدون وزن در پس زمینه ای از دیوارهای طلایی کم رنگ و یک فرش بافته شده طبیعی شناور هستند. رنگ‌های ظریف در صندلی روکش‌دار، روکش لحاف و لامپ‌ها، ته‌رنگ‌های کم‌رنگی را که در آثار هنری کانونی روی تخت دیده می‌شود، منعکس می‌کند.

دکوراسیون اتاق خواب زرد رنگ20

20. زمستان روشن

در بخشی از کشور که به زمستان‌های تیره و تاریک معروف است، استفاده از رنگ برای روشن‌تر کردن فضاها بی‌معنی است. اتاق خواب اصلی این خانه مزرعه ای در ورمونت با دیوارهایی به رنگ زرد کره ای و تزئینات به رنگ سفید مایل به درخشش خود را می بخشد. این ترکیب می تواند حتی تاریک ترین روز زمستانی را روشن کند.

دکوراسیون اتاق خواب زرد رنگ20

21. بازی کردن با زوایا

سقف های زاویه دار می توانند مشکلات تزئینی خاص خود را ایجاد کنند، اما رنگ آمیزی آن ها لزومی ندارد. در این اتاق خواب اتاق زیر شیروانی ، دیوارهای داخلی و سقف همه با رنگ زرد گرم و کره ای پوشانده شده اند که جهت های قوی را به حداقل می رساند. در سقف خوابگاه، رنگ سفید بر دیوار پنجره تاکید می کند و به اتاق عمق می بخشد. روتختی خنثی رنگی به فضای دنج می بخشد.

دکوراسیون اتاق خواب زرد رنگ21

سخن آخر

کلی ایده رنگارنگ در این مطلب آورده شد که برای چیدن دکوراسیون اتاق خواب می توانید از آنها استفاده کنید. امیدواریم که از این مطلب استفاده و لذت برده باشید.


مطالب مرتبط:

انتخاب بهترین رنگ برای دکوراسیون منزل با پرهیز از 10 اشتباه رایج

60 مدل پرده های ساده و شیک اتاق خواب عروس حریر، جدید، کوتاه و بلنداز
2
رای