طرز تهیه میلک شیک موزی شکلاتی خوشمزه خانگی بدون بستنی سبک کافی شاپی

طرز تهیه میلک شیک موزی شکلاتی خوشمزه خانگی بدون بستنی سبک کافی شاپی میلک شیک موزی ، یکی از انواع شیک های خوشمزه و ساده است که می توانید نوع خانگی آن را با شکلات، بدون بستنی یا با بستنی به سادگی در خانه به سبک کافی شاپی تهیه کنید.

میلک شیک موزی یکی از انواع میلک شیک ها می باشد که بسیار خوشمزه و خوش عطر است. میلک شیک یا همان شیک از زمان های قدیم که هنوز مخلوط کن به وجود نیامده بود، طرفداران خاص خودش را داشته و اولین بار در ایالت متحده آماده سازی شده است. میلک شیک موزی را می توان برای مهمانی ها و دورهمی های خود در خانه بسیار راحت و فقط با چند تا مواد اولیه آماده کنید و حتی برای روزهایی که فرزند شما هوس یک نوشیدنی خوشمزه و مقوی کرده است، می توانید تهیه کنید و بدون هیچ گونه مواد مضر و نگهدارنده یک نوشیدنی پر خاصیت آماده کنید. امروز قصد داریم طرز تهیه میلک شیک موزی را در سلام دنیا به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

مواد لازم برای میلک شیک موزی شکلاتی ساده و خوشمزه بدون بستنی سبک کافی شاپی

موز1 عدد
شیر1.2 پیمانه
پودر کاکائو1 قاشق چای خوری
عسل1 قاشق غذاخوری

دستور پخت میلک شیک موزی شکلاتی ساده و خوشمزه بدون بستنی سبک کافی شاپی

1

طرز تهیه میلک شیک موزی شکلاتی بدون شیر

مرحله اول، آماده سازی مواد: ابتدا موز را پوست کنید و آن ها را روی تخته برش به صورت حلقه ای برش دهید. گردو ها را بشکنید و آن ها را از پوست جدا کنید و روی تخته برش با چاقو خرد کنید.

طرز تهیه میلک شیک موزی بدون بستنی
2

مرحله دوم: تهیه میلک شیک موزی بدون بستنی با یخ

موز های خرد شده را به همراه شیر و عسل و گردو های خرد شده داخل مخلوط کن قرار دهید و پودر کاکائو را بریزید و حالا نوبت اضافه کردن یخ های خرد شده می باشد. یخ های خرد شده را به مواد اضافه کنید و مخلوط کن را در 3 مرحله روشن کنید و هم بزنید و در بین کار دستگاه را خاموش کنید تا استراحت کند. بعد از ترکیب کردن مواد، آن را داخل ظرف مورد نظر سرو کنید و روی میلک شیک از پودر پسته استفاده کنید.

3

مرحله آخر: تهیه میلک شیک موزی بدون یخ

برای تهیه میلک شیک موزی، ابتدا موز های خرد شده را داخل ظرف درب بسته یا نایلون زیپ دار قرار دهید و به مدت 1 ساعت داخل فریزر بگذارید تا نیمه یخ زده شود. بعد از این مدت آن ها را از فریزر خارج کنید و همه مواد را که شامل موز های یخ زده و عسل و پودر کاکائو و گردو های خرد شده و شیر می باشد اضافه کنید و مخلوط کن را در 3 مرحله روشن کنید که به دستگاه فشار نیاد. سپس بعد از مخلوط شدن کامل مواد آن را داخل لیوان سرو بریزید و برای تزئین مقداری پودر پسته روی شیک به همراه یک تیکه موز خرد شده روی لیوان قرار دهید. نوش جان.

طرز تهیه میلک شیک موزی شکلاتی

نکات مهم برای تهیه میلک شیک موز شکلات کافی شاپی با پودر کاکائو

  • می توانید از بستنی وانیلی داخل مواد استفاده کنید.
  • می توانید موز را به صورت یخ زده و یخ نزده استفاده کنید.
  • می توانید برای شیرین کننده از عسل یا شکر استفاده کنید.
  • می توانید داخل مواد از پودر کاکائو استفاده نکنید.
  • می توانید برای تزئین از پودر پسته استفاده کنید.

همچنین ببینید:

طرز تهیه میلک شیک شکلاتی خوشمزه و ساده با بستنی و موز
 

از
2
رای