طرز تهیه میلک شیک شکلاتی خوشمزه و ساده با بستنی و موز

طرز تهیه میلک شیک شکلاتی خوشمزه و ساده با بستنی و موز میلک شیک شکلاتی، یکی از نوشیدنی و دسرهای خوشمزه است که با بستنی، شکلات، موز و شیر تهیه می شود. طرز تهیه میلک شیک شکلاتی ساده کافی شاپی را در سلام دنیا ببینید.

میلک شیک شکلاتی یا شیک شکلات یکی از دسر های خوشمزه و لذیذ می باشد که طرفداران زیادی دارد و یک پیشنهاد ویژه برای کسانی می باشد که علاقه مند به طعم شکلات هستند. میلک شیک شکلاتی را می توانید به راحتی و سادگی در خانه تهیه کنید و برای مهمانی ها و دور همی های خود و حتی یک عصرانه آماده کنید. میلک شیک شکلات یک نوشیدنی شیرین می باشد که از مخلوط بستنی ها و شیر و طعم دهنده ها تهیه می شود. میلک شیک در قرن 20 میلادی در ایالت متحده به وجود آمد و بعد از آمدن مخلوط کن های برقی محبوبیت آن بین جوانان بیشتر شد و میلک شکلات نماد معصومیت جوانان شد. امروز قصد داریم طرز تهیه میلک شیک شکلات را در سلام دنیا به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

مواد لازم برای میلک شیک شکلات ساده و خوشمزه با کیک و موز

کیک یا بیسکوییت100 گرم
شکلات تخته ای50 گرم
شیر2 لیوان
بستنی وانیلی4 قاشق غذاخوری
سس شکلاتی و سس کاراملیبه مقدار لازم
موز2 عدد

دستور پخت میلک شیک شکلات ساده و خوشمزه با کیک و موز

1

طرز تهیه میلک شیک شکلاتی با موز و بیسکویت

مرحله اول، آماده سازی لیوان سرو: ابتدا لیوان سرو میلک شیک را بردارید و از سس شکلاتی به صورت پخش روی دیواره های لیوان بریزید و به آن طرح دهید و مدت 15 دقیقه داخل فریزر قرار دهید تا شکلات ریخته شده سفت شود و روی دیواره لیوان قرار بگیرد.

2

مرحله دوم: آماده سازی مواد

موز ها را پوست بگیرید و آن ها را روی تخته برش خرد کنید. مقداری کیک آماده شکلاتی را برش دهید یا می توانید از بیسکوییت آماده استفاده کنید. سپس کتری را روشن کنید و داخل ظرفی شکلات تخته ای را خرد کنید و روی بخار کتری قرار دهید و هم بزنید تا مواد ذوب شود. سپس شکلات را کنار بگذارید تا سرد شود.

طرز تهیه میلک شیک شکلات ساده
3

مرحله سوم: آماده سازی میلک شیک

داخل مخلوط کن موز های خرد شده را به همراه بستنی و شیر و شکلات ذوب شده و کیک یا بیسکوییت خرد شده را بریزید و درب مخلوط کن را بگذارید و آن را طی 3 مرحله به مدت 1 دقیقه روشن کنید و در بین روشن کردن مخلوط کن به آن استراحت دهید.

4

مرحله آخر: سرو میلک شیک

مواد مخلوط شده را داخل لیوان از ثبل آماده شده بریزید. می توانید برای تزئین بیشتر بعد از این که لیوان را از فریزر خارج کردید. لبه لیوان را داخل کاسه ای که سس کاراملی ریخته شده آغشته کنید و سپس ترافل رنگی را داخل کاسه ای بریزید و لبه لیوان را بعد از سس کارامل به ترافل آغشته کنید. سپس مخلوط را داخل لیوان بریزید. میلک شیک آماده است. نوش جان.

طرز تهیه میلک شیک شکلات چهار نفره

نکات مهم برای تهیه میلک شیک شکلاتی با بستنی

  • می توانید با خامه قنادی روی شیک را با کمک قیف و ماسوره تزئین کنید.
  • می توانید از بستنی شکلاتی داخل مواد به جای بستنی وانیلی استفاده کنید.
  • می توانید مقداری پودر نسکافه داخل مخلوط در صورت تمایل استفاده کنید.
  • می توانید به جای شکلات تخته ای از نوتلا داخل مواد استفاده کنید و برای هر نفر 2 قاشق غذاخوری در نظر بگیرید.

همچنین ببینید:

طرز تهیه اسموتی موز و شکلات خوشمزه کافی شاپی با سیب و عسل
 

از
9
رای