بهترین دعای آشتی و رفع کدورت بین دوست، زن و شوهر از راه دور و نزدیک

بهترین دعای آشتی و رفع کدورت بین دوست، زن و شوهر از راه دور و نزدیک دعای آشتی از راه دور و نزدیک؛ دعای آشتی بین دو نفر از راه دور، بهترین دعای آشتی و رفع کدورت بین دوست، زن و شوهر از راه دور و نزدیک را در سلام دنیا بخوانید.

برای از بین بردن کینه و کدورتی که منجر به قهر و جدایی میان زن و شوهر، دوست، اقوام و...شده است می توانید دعاهای مجرب و سریع الجابه ای که در این مطلب سلام دنیا به شما عزیزان معرفی می کنیم را امتحان کنید تا به لطف پرودگار آشتی و صلح بین تان برقرار شود. بهترین دعای آشتی از راه دور و نزدیک، و دعای آشتی و رفع کدورت بین دوست، زن و شوهر در ادامه بخوانید.

دعای آشتی از راه دور و نزدیک

دعای آشتی از راه

درصورتی که با فردی که راه دور است دچار مشکل شده اید و نمی توانید برای آشتی و ارتباط برقرار کردن او را ار نزدیک ملاقات کنید می توانید دعای زیر را به نیت آشتی با او بخوانید:


حتما بخوانید: سوره و دعا برای آرامش قلب، زندگی زناشویی و رفع استرس


« اللَّهُمَّ اِقْذِفْ فِی قُلُوبِ اَلْعِبَادِ مَحَبَّتِی وَ ضَمِّنِ اَلسَّمَاوَاتِ وَ اَلْأَرْضَ رِزْقِی وَ أَلْقِ اَلرُّعْبَ فِی قُلُوبِ أَعْدَائِکَ مِنِّی وَ اُنْشُرْ رَحْمَتَکَ لِی وَ أَتْمِمْ نِعْمَتَکَ عَلَیَّ وَ اِجْعَلْهَا مَوْصُولَهً بِکَرَامَتِکَ إِیَّایَ وَ أَوْزِعْنِی شُکْرَکَ وَ أَوْجِبْ لِیَ اَلْمَزِیدَ مِنْ لَدُنْکَ وَ لاَ تُنْسِنِی ذِکْرَکَ وَ لاَ تَجْعَلْنِی مِنَ اَلْغَافِلِینَ»

دعای آشتی از راه دور و نزدیک

دعای آشتی از راه نزدیک

برای برقراری صلح و آشتی و از بین بردن هر گونه بحث و اختلاف میان زن و شوهر، پدر و پسر، مادر و دختر و کل اعضای خانواده، آیت الکرسی را بیست و یکبار (بعد از اینکه هر بار آیه الکرسی را قرائت کردید یک مرتبه هم معوذتین را بخوانید) به مقداری نمک بخواند و نمک را در چهارگوشه خانه بپاشد. زمانی که نمک در خانه پاشیده می شود هم یک مرتبه آیه الکرسی بخواند. نمک پاشیده شده باید تا سه روز در چهارگوشه خانه باقی بماند و بعد روز سوم به بعد نمک را جمع کند. این دعای آشتی از راه نزدیک به اذن خداوند متعال مجرب و موثر است. (برگرفته از کتاب کنوز آل محمد استاد بابایی)

دعای آشتی بین دو نفر از راه دور

می توانید به نیت برقراری آشتی و صلح بین دو نفر از راه دور به نیت هر کدام از آنها 14 بار این دعا را بخوانید.

« إِنَّ رَبَّکُمُ اللَّهُ الَّذِی خَلَقَ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ فِی سِتَّهِ أَیَّامٍ ثُمَّ اسْتَوَیٰ عَلَی الْعَرْشِ یُغْشِی اللَّیْلَ النَّهَارَ یَطْلُبُهُ حَثِیثًا وَالشَّمْسَ وَالْقَمَرَ وَالنُّجُومَ مُسَخَّرَاتٍ بِأَمْرِهِ ۗ أَلَا لَهُ الْخَلْقُ وَالْأَمْرُ ۗ تَبَارَکَ اللَّهُ رَبُّ الْعَالَمِینَ. ادْعُوا رَبَّکُمْ تَضَرُّعًا وَخُفْیَهً ۚ إِنَّهُ لَا یُحِبُّ الْمُعْتَدِینَ. وَلَا تُفْسِدُوا فِی الْأَرْضِ بَعْدَ إِصْلَاحِهَا وَادْعُوهُ خَوْفًا وَطَمَعًا ۚ إِنَّ رَحْمَتَ اللَّهِ قَرِیبٌ مِّنَ الْمُحْسِنِینَ.»

دعای رفع کدورت از راه دور

این دعا را برای رفع کدورت بین دو نفر بعد از وضو گرفتن 14 بار بخوانید.

 اللَّهُمَّ اِقْذِفْ فِی قُلُوبِ اَلْعِبَادِ مَحَبَّتِی وَ ضَمِّنِ اَلسَّمَاوَاتِ وَ اَلْأَرْضَ رِزْقِی وَ أَلْقِ اَلرُّعْبَ فِی قُلُوبِ أَعْدَائِکَ مِنِّی وَ اُنْشُرْ رَحْمَتَکَ لِی

وَ أَتْمِمْ نِعْمَتَکَ عَلَیَّ وَ اِجْعَلْهَا مَوْصُولَهً بِکَرَامَتِکَ إِیَّایَ وَ أَوْزِعْنِی شُکْرَکَ وَ أَوْجِبْ لِیَ اَلْمَزِیدَ مِنْ لَدُنْکَ وَ لاَ تُنْسِنِی ذِکْرَکَ

وَ لاَ تَجْعَلْنِی مِنَ اَلْغَافِلِینَ


حتما بخوانید: دعای امام زمان برای حاجت گرفتن


دعای آشتی بین زن و شوهر

برای از بین بردن کینه و کدورت و برقرای آشتی بین زن و شوهر این دعا را در حین پخت غذا بخوانید و غذا را به فرد مورد نظر دهید تا میل کند. این دعا با عزیز کردن زن و شوهر در نزد هم باعث برقراری آشتی ما بین آنها نیز خواهد شد.

« یُحِبّونَهُم کَحُبِّ الله اَلذینَ امَنوا اَشَدَّ حُبّاً لِلّه»

دعای آشتی بین زن و شوهر

دعا برای آشتی داماد با خانواده زن

اگر بین داماد و خانواده زن مشکل و کدورتی ایجاد شد برای رفع این مشکل و برقراری صلح و مودت باید بروی تکه ای نان سوره مبارکه والتین تا اسفل السافلین را بنویسید و در انتهای نام فرد مورد نظر را بنویسید. بعد نان را به او دهید تا میل کند.

ثُمَّ رَدَدناک فلان زاییده فلان اسفل فلان زائیده فلان

ذکر یا ودود برای آشتی از راه دور

یکی از ذکرهای توصیه شده برای برقراری صلح و آشتی ذکر یا ودود است.این ذکر مجرب به سرعت قهر و کدورت را رفع می کند.قبل از خواندن نمازهای واجب 222 بار ذکر یا ودود را تکرار نمایید.لازم به ذکر است که در زمان تکرار ذکر یا ودود نباید آن را قطع کنید و فاصله ای در این بین ایجاد شود.


حتما بخوانید: خواص ذکر یا ودود برای آشتی، محبت و ازدواج


دعای صلح و آشتی فوری

اگر با فردی قهر کرده اید و می خواهید بیم تان صلح و آشتی برقرار شود و تمام کدروت ها از بین برود این دعای صلح و آشتی مجرب و فوری را بخوانید.

« عَسَي اللهُ اَن يَجعَلَ بَينَکُم وَ بَينَ الَذينَ عادَیتُم مِنهُم مَوَدَةً وَ اللهُ قَديرٌ وَ اللهُ غَفورٌ رَحيمٌ »

دعای صلح و آشتی فوری

صلوات برای آشتی 

برای برقرای آشتی بین زن و شوهر و رفع کدورت، ابتدا هفت بار صلوات بفرستد و بعد سوره مبارکه نساء را تلاوت کنید و در پایان سوره باز هم هفت مرتبه صلوات بفرستد. انشاالله میان آنها صلح و آشتی برقرار خواهد شد.

دعا برای آشتی بین دو دوست

برای برقراری آشتی ما بین دو دوست و رفع کدروت میان آنها باید این دعا برای آشتی بین دو دوست که در قسمت زیر آمده است را 7 بار بخوانید.

« إِذَا جَاءَ نَصْرُ اللَّهِ وَالْفَتْحُ. وَرَأَیْتَ النَّاسَ یَدْخُلُونَ فِی دِینِ اللَّهِ أَفْوَاجًا. فَسَبِّحْ بِحَمْدِ رَبِّکَ وَاسْتَغْفِرْهُ إِنَّهُ کَانَ تَوَّابًا. »(سوره نصر)

دعا برای آشتی بین دو دوست

سخن پایانی:

در دین اسلام به مسلمانان سفارش شده است از قهر دوری کنند و در زمان کوتاه صلح و مودت را ایجاد کنند.اگر ما بین زن و شوهر،دوست و اعضای خانواده قهر و کدروتی پیش آمده است سعی کنید با خواندن دعاهایی که در قسمت بالا معرفی کردیم این اختلافات را از بین ببرید.


مطالب مرتبط:

بهترین دعاهای معجزه گر ازدواج با معشوق

خواص سوره ضحی برای ازدواج و بازگشت معشوقاز
84
رای