دانلود 9 مدل از بهترین بازی های اپل واچ فکری، اکشن، کودکانه رایگان

دانلود 9 مدل از بهترین بازی های اپل واچ فکری، اکشن، کودکانه رایگان بهترین بازي هاي اپل واچ ؛ دانلود 9 بازی برتر ساعت هوشمند اپل واچ، zombies Run، سولیتر، بازی اطلاعات عمومی، فکری، ماجراجویانه، اکشن و کودکانه، یک نفره و گروهی در سلام دنیا ببینید.

بازی یک چیز انفرادی است که کودک درون ما را فعال می کند و گهگاهی آدرنالین ما را افزایش می دهد. ما در این مطلب از سلام دنیا، بازي هاي اپل واچ ؛ 9 بازی برتر ساعت هوشمند اپل یک نفره، گروهی، فکری، اکشن، کوکانه، رایگان و پولی مانند سولیتر، trivia crack (بازی اطلاعات عمومی)، zombies Run و ... معرفی کردیم. با ما همراه باشید.

9 بازی برتر برای اپل واچ (ساعت هوشمند اپل)

بازی یک چیز انفرادی است که کودک درون ما را فعال می کند. نه تنها راهی عالی برای دوری از خانه است، بلکه گهگاهی آدرنالین را در افراد افزایش می دهد.تجربه بازی با اپل واچ ساده عالی است و ما همیشه از تخلیه باتری گوشی در حین بازی می ترسیم! بنابراین ما تعدادی از بهترین بازی های اپل واچ را لیست کرده ایم. این بازی ها با داشتن مفاهیم سرگرم کننده و همچنین پازل های جالب، بسیار جذاب هستند.


حتما بخوانید: ترفندهای اپل واچ


با انجام این بازی های فهرست شده در زیر، کودک درون خود را بیدار کنید.

بازی اپل واچ یک نفره

1. بهترین بازی برای اپل واچ : بازی سولیتر یا یک نفره

شروع با بازی یک نفره ویندوز سبک که اکثر ما ساعت های زیادی را با آن سپری کرده ایم. بسته به مجموعه مهارت های خود، می توانید بازی را به تنهایی انجام دهید یا بازیکنان دیگر را برای رقابت با شما به چالش بکشید. آن را به صورت رایگان می توانید دانلود کنید‌.

دانلود بازی سولیتر یا یک نفره

 بهترین بازی برای اپل واچ : بازی سولیتر یا یک نفره

بازی اپل واچ فکری

2.بهترین بازی برای اپل واچ : trivia crack (بازی اطلاعات عمومی)

با انجام این بازی لذت بخش با عزیزان خود، سرگرمی بیشتری را به بازی اضافه کنید. بدون شک یکی از بهترین بازی های اپل واچ موجود در این دسته است. این بازی را امتحان کنید تا بازی خود را دانش محور کنید و دانش خود را افزایش دهید. آن را به صورت رایگان می توانید دانلود کنید.

دانلود بازی trivia crack

بازی برای اپل واچ : trivia crack(بازی اطلاعات عمومی)

3. بهترین بازی برای اپل واچ: letterpad

اگر بازی Word Games خود را دوست داشتید، Letterpad یک بازی عالی است. این بازی نه حرف را به شما ارائه می دهد که باید از آنها برای پیدا کردن کلمات پنهان مربوط به موضوع داده شده استفاده کنید. مثلاً اگر موضوع تعطیلات است، باید کلمات مرتبط مانند ساحل، تعطیلات، غروب آفتاب و غیره را پیدا کنید.جالب است! اینطور نیست؟ آن را به صورت رایگان می توانید دانلود کنید.

دانلود بازی letterpad

 بازی برای اپل واچ: letterpad

4. بهترین بازی برای اپل واچ: بازیRules

این یک بازی فکری  خوب است که می توانید روی مچ دست خود داشته باشید و هر روز بازی کنید. هزاران بازی جدید را ارائه می دهد که هرگز شما را خسته نمی کند. با این حال، حدود 2.99 دلار برای شما هزینه خواهد داشت.

دانلود بازی Rules

بازی برای اپل واچ: بازیRules

5. بهترین بازی برای اپل واچ: بازی Lifeline

یک بازی ماجراجویی روایی است که به طور ویژه برای کاربران ساعت اپل طراحی شده است. در نقاط مختلف در طول روز، ساعت خود را به صدا در می‌آورید و اعلام حضور می‌کنید، آخرین یادداشت‌ها را می‌خوانید، و از میان گزینه‌های شاخه‌بندی که می‌توانند روایت را تغییر دهند، انتخاب می‌کنید. این تا کنون یکی از بهترین بازی های ساعت اپل است که در رده خود یافت شده است.

دانلود بازی Lifeline

بازی برای اپل واچ: بازی lifeline

6. بهترین بازی برای اپل واچ: بازیone Buttom travel

این بازی یک بازی جذاب است که شما را درگیر می کند. بنابراین فقط دکمه را فشار دهید و سفر خود را در طول زمان رزرو کنید.

دانلود بازی one Buttom travel

بازی برای اپل واچ: بازیone Buttom travel

بازی اپل واچ ماجراجویی

7. بهترین بازی برای اپل واچ: zombies Run

Zombies Run یک بازی دویدنی و ماجراجویی شگفت انگیز است که شما را به دویدن سریع تر وادار می کند. این داستان را از طریق تعدادی پیام های رادیویی و ضبط های صوتی که مدام در بین آهنگ ها قرار می گیرند تا شما را شارژ نگه دارند، آشکار می کند.

دانلود بازی zombies Run

 بازی برای اپل واچ: zombies Run

بازی اپل واچ اکشن

8. بهترین بازی برای اپل واچ: RuneBlade

Runeblade یک بازی اکشن و حماسی است که آن را برای اپل واچ مناسب می کند. تمام فانتزی های بازی خود را با خشمگین کردن موجودات شیطانی برآورده کنید.

دانلود بازی RuneBlade

بازی برای اپل واچ: RuneBlade

بازی اپل واچ کودکانه

9. بهترین بازی برای اپل واچ: Alien invasion

این یک بازی ساده به سبک آرکید است که اگر یک بچه دهه 90 هستید، آن را دوست خواهید داشت. تنها کاری که باید انجام دهید این است که Digital Crown را بچرخانید تا بشقاب پرنده کوچک خود را از چپ به راست حرکت دهید و سعی کنید بیگانگانی را که پس از یک حمله ناموفق زمین را ترک می کنند، بازیابی کنید. با قیمت 3 دلار عرضه می شود.

دانلود بازیAlien invasion

 بهترین بازی برای اپل واچ: Alien invasion

سخن آخر

در اینجا تعدادی از بهترین بازی ها برای ساعت هوشمند اپل شما آورده شده است. با بارگذاری برنامه های بازی مناسب، ساعت ریز زیبای شما برای استفاده بسیار سرگرم کننده خواهد بود.


مطالب مرتبط:

روش حل مشکل وصل نشدن اپل واچ به گوشی آیفون با آموزش تصویری

مشخصات فنی و قیمت ساعت هوشمند اپل واچ اولترا [apple watch ultra]

از
2
رای