ترفندهای اپل واچ؛ 9 ویژگی و قابلیت ساعت هوشمند اپل که باید بدانید

ترفندهای اپل واچ؛ 9 ویژگی و قابلیت ساعت هوشمند اپل که باید بدانید ترفندهای اپل واچ؛ بهترین ویژگی ها و قابلیت های مخفی ساعت هوشمند اپل واچ که باید بدانید؛ راهنمای استفاده از اپل واچ برای داشتن ساعت هوشمند با عمر باتری بیشتر و ظاهری زیبا در سلام دنیا بخوانید.

ساعت‌های مچی ما با تلفن‌های هوشمند جایگزین شدند. اپل واچ به طور کامل همه چیز را تغییر داد. اکنون گوشی های هوشمند ما با اپل واچ ها جایگزین شده اند. آنها مجموعه از ویژگی ها را دارند که می توانند زندگی ما را بسیار آسان تر کنند. بنابراین اگر «اپل واچ» ابزار مورد علاقه شماست، پس نگاهی گذرا به این نکات و ترفندهای اپل واچ؛ 9 ویژگی و قابلیت ساعت هوشمند اپل که باید بدانید در سلام دنیا، بیندازید تا استفاده از آن را سرگرم کننده تر کنید.

9 قابلیت، راز و ترفندهای اپل واچ (ساعت هوشمند اپل) که باید بدانید

1. ترفندهای اپل واچ: فعال کردن حالت ذخیره انرژی را به صورت دستی

صرفه جویی در مصرف باتری اضافی همیشه در هنگام استفاده از هر ابزاری در اولویت قرار دارد. می‌توانید به‌صورت دستی به power reserve mode بروید، که فقط زمان را نشان می‌دهد. برای انجام این کار، دکمه کناری را فشار داده و نگه دارید، سپس نوار Power Reserve را بکشید.

ترفندهای اپل واچ کاربردی و مفید 1

2. ترفندهای اپل واچ: استفاده از ویژگی glance

«glances» فقط اعلان‌های اپل واچ شما هستند. هرچه نگاه‌های بیشتری داشته باشید، ساعت شما کندتر می‌شود. فقط 3-6 برنامه را که کاملاً ضروری هستند، در حالت ایده آل نگه دارید.


حتما بخوانید: دانلود 9 مدل از بهترین بازی های اپل واچ 


ترفندهای اپل واچ کاربردی و مفید 2

3. ترفندهای اپل واچ: چیدمان برنامه ها

فقط کمی تلاش برای مرتب کردن برنامه های صفحه اصلی می تواند کمک زیادی به زیباتر کردن تلفن شماکند. می‌توانید برنامه‌ها را هم  در ساعت و هم در آیفون خود مرتب کنید.

ترفندهای اپل واچ کاربردی و مفید 3

4. ترفندهای اپل واچ: از موسیقی بی سیم لذت ببرید

بهترین راه برای لذت بردن از موسیقی در اپل واچ، جفت کردن یک هدست بلوتوث با آن است. این امر نیاز شما به استفاده زیاد از تلفن را کاهش می دهد و همچنین باعث صرفه جویی در مصرف باتری می شود.


حتما بخوانید: حل مشکل وصل نشدن اپل واچ به گوشی آیفون


برای مدیریت دستگاهی که موسیقی را از آن پخش می‌کنید، با نگاهی به تنظیمات به بالا بکشید و روی دکمه AirPlay در گوشه پایین سمت راست ضربه بزنید. اکنون در برنامه Music، به لیست اصلی بروید تا منبع موسیقی خود مانند iPhone یا Apple Watch را انتخاب کنید.

ترفندهای اپل واچ کاربردی و مفید 4

5. ترفندهای اپل واچ: یک Watch Face اضافه کنید

این به شما امکان می‌دهد فقط یک عکس از آلبوم  خود را به عنوان صفحه ساعت تنظیم کنید. با انتخاب گزینه “Customize” به راحتی می توانید اندازه و موقعیت عکس را تنظیم کنید. پس از اتمام کار، کافیست digital crown را فشار دهید و صفحه ساعت جدید و شخصی شده خود را ببینید.

ترفندهای اپل واچ کاربردی و مفید 5

6. ترفندهای اپل واچ: متن بزرگتر روی صفحه

اپل این کار را در تنظیمات دسترسی خود آسان می کند. برای تغییر متن در ساعت خود، کافیست به Settings > Brightness & Text Size بروید و مطابق میل خود اندازه را تنظیم کنید.

ترفندهای اپل واچ کاربردی و مفید 6

7. ترفندهای اپل واچ: هشدارها را با دست خود بی صدا کنید

اگر ساعتی دارید که صدا را فعال می کند، استفاده از گزینه Cover to Mute می تواند شما را از اذیت کردن افراد نزدیک  باز دارد. برای فعال کردن این ویژگی، باید از برنامه Apple Watch در آیفون خود دیدن کنید، سپس به My Watch > Sounds & Haptics بروید و گزینه «Cover to Mute» را تغییر دهید.


حتما بخوانید: نحوه سریع سایلنت کردن ساعت هوشمند اپل واچ


ترفندهای اپل واچ کاربردی و مفید 7

8. ترفندهای اپل واچ: تمام اعلان ها را با لمس کردن پاک کنید

اگرچه می‌توانید برای حذف یک اعلان از صفحه اعلان‌ها، انگشت خود را به چپ بکشید. اما شما همچنین می توانید از شر تمام هشدارهای اعلانات خود در یک حرکت خلاص شوید. برای انجام این کار ابتدا انگشت خود را از صفحه نمایش به پایین بکشید تا به اعلان‌ها دسترسی پیدا کنید، سپس صفحه نمایش را لمس کنید تا گزینه «clear all» ظاهر شود.

ترفندهای اپل واچ کاربردی و مفید 8

9. ترفندهای اپل واچ: گرفتن اسکرین شات

بله، شما هم می توانید با اپل واچ خود از صفحه نمایش عکس  بگیرید! فقط سریع و همزمان دکمه کناری و Digital Crown را فشار دهید و کار تمام می شود.

 9ترفندهای اپل واچ کاربردی و مفید

سخن آخر

ساعت هوشمند اپل یا همان اپل واچ، دارای ویژگی ها، قابلیت ها مخفی و ترفندهای مفید هستند که ما در این مطلب 9 مورد از برترین ترفندهای اپل واچ را معرفی کردیم. اینها برخی از ویژگی های مفید برای ساعت اپل شما بودند. امیدوارم برایتان مفید بوده باشد.


مطالب مرتبط:

مشخصات فنی و قیمت ساعت هوشمند اپل واچ اولترا [apple watch ultra]

رفع مشکل شارژ نشدن اپل واچ با 10 روش سادهاز
4
رای