15 تا از بهترین بازی های جهان باز کامپیوتر و ایکس باکس آنلاین 2023

15 تا از بهترین بازی های جهان باز کامپیوتر و ایکس باکس آنلاین 2023 15 مورد از بهترین بازی های جهان باز کامپیوتر در سال 2023؛با 15 مورد از بهترین بازیهای جهان باز در سال 2023 در این مطلب سلام دنیا آشنا شوید.

بازی‌های جهان باز آنلاین به بازی‌های مجازی گفته می‌شود که در آن بازیکن آزاد است تا به راحتی به اشیاء نزدیک شود. اجازه دهید بهتر توضیح دهیم.این بازی ها در مورد اینکه بازیکنان این شانس را دارند که بر دستورالعمل‌های بازی حاکم باشند و همانطور که می‌خواهند در قلمرو مجازی پرسه بزنند هستند.جالب به نظر می رسد، درست است؟ این چیزی است که بهترین بازی های جهان باز به شما ارائه می دهند. از کاوش در داستان‌ها، ماموریت‌ها و برنده شدن در ماموریت‌ها، بازیکن آزاد است تا با سرعت و سبک خود کاوش کند.علاوه بر این، شما فرصتی برای عبور از واقعیت های مختلف دارید. از جمله کهکشان ها، زمین های بایر، بیابان ها یا شهرهای مدرن، چه چیزی می تواند بهتر از آن باشد؟ اجازه دهید در این مقاله سلام دنیا شما را با برخی از برترین بازی‌های جهان باز آشنا کنیم که تجربه بازی شما را برای بهتر شدن تغییر می‌دهند.

لیست بهترین بازی های جهان باز آینده در سال 2023

 1. بهترین بازی های جهان باز : بازی رد دد ریدمپشن  2 ( Red Dead Redemption 2)

در دسترس برای : گوگل استادیا،ایکس باکس وان و کامپیوتر شخصی

خبر جدید: تلگرام‌های جدید اضافه شده‌اند و می‌توانید از منوی Camp & Player به آن‌ها دسترسی پیدا کنید.

این مجموعه بازی های موفق رد دد ریدمپشن 2  یا Red Dead Redemption، در آمریکا در نیمه دوم دوران غرب وحشی ساخته شده است. مناظر متنوعی برای تماشا وجود دارد، از دریاچه های یخ زده گرفته تا کوه های مرتفع، و از همان جایی که ماجراجویی شروع می شود،دیگر تنها نخواهید ماند. داچ ون در لینده در تلاش است تا باند خود را همراه با دوست وفادارش آرتور حفظ کند.

جالب اینجاست که تمدن در شرف تسخیر دوران غرب وحشی است و مردم حالا به کمک شما نیاز خواهند داشت.علاوه بر این، در حین کنکاش در این بازی چند نفره جهان باز، معمای قتل را حل می کنید، استخوان های دایناسور را جستجو می کنید یا حتی با خون آشام ملاقات می کنید. خب بیشتر از این ماجرا را لو ندهیم! آماده شوید و بازی را شروع کنید!

لینک بازی جهان باز آنلاین Red Dead Redemption 2

بازی رد دد ریدمپشن 2( Red Dead Redemption 2)

2. بهترین بازی های جهان باز : بازی اتومبیل‌ دزدی بزرگ 5 (Grand Theft Auto 5)

  • در دسترس برای: کامپیوتر شخصی،ایکس باکس وان،گوگل استادیا،پلی استیشن 3،پلی استیشن 4،ایکس باکس وان،ایکس باکس 360
  • خبر جدید- با به‌روزرسانی Los Santos Drug Wars از داستان‌ها و ماموریت‌های جدید لذت ببرید.

از یک دنیای پر زرق و برق، لس سانتوس دیدن کنید، که حالا در تلاش است تا در سناریوهای اقتصادی تغییر کند.فرانکلین، مایکل و تروور زندگی خود را در میان این آشفتگی به خطر می اندازند تا وارد یک سرقت خطرناک شوند. این سرقت احتمالاً برای آنها پول هنگفتی برای زنده ماندن مادام العمر به همراه خواهد داشت.

لینک بازی جهان باز آنلاین بازی اتومبیل‌ دزدی بزرگ 5

آن را به عنوان یکی از بهترین بازی‌های جهان باز در نظر بگیرید که در آن همه شخصیت‌های اصلی وارد زندگی خود می‌شوند و از آن خارج می‌شوند، و داستان در هم تنیده همچنان قوی باقی می‌ماند. خشم، مسابقه، مبارزه، جنایت، پول و همه چیزهایی که شما را به خیالبافی می‌اندازد، یک بار می‌توانید با بازی جهان باز، Grand Theft Auto 5 متوجه همه اینها شوید.

بازی اتومبیل‌دزدی بزرگ 5 (Grand Theft Auto 5)

3. بهترین بازی های جهان باز : بازی بتمن: شوالیه آرکهام (Batman: Arkham Night)

در دسترس برای: کامپیوتر شخصی،ایکس باکس وان،پلی استیشن 4

مجموعه اکشن و ماجراجویی با این بازی فوق العاده جهان باز برای کامپیوتر شخصی شما آماده است که در آن شهر گاتهام قرار است هر طور که می خواهید کشف شود. به ریزترین جزئیات شهر گاتهام توجه کنید که جلب توجه می کند و حالا آماده هستید که برای نجات شهر جنایتکاران را دستگیر کنید.با شنل خود در اطراف شهر پرواز کنید، از صداسازها برای تقلید از صدای هارلی کوین استفاده کنید، در عمق شیرجه بزنید یا دور شوید، شما بتمن هستید و هیچکس قرار نیست جلوی شما را بگیرد!چطور می توانید حتی Batmobile را فراموش کنید، که ضد گلوله است و می تواند کارهای زیادی را انجام دهد که هرگز تصور هم نمی شود؟

لینک بازی جهان باز آنلاین بازی بتمن، شوالیه آرکهام

بازی بتمن: شوالیه آرکهام (Batman: Arkham Night)

4. بهترین بازی های جهان باز: بازی ویچر 3: وایلد هانت(The Witcher 3: Wild Hunt)

در دسترس برای: کامپیوتر شخصی، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، کنسول نینتندو سوییچ

داستان فانتزی تاریک و حماسی قاتل هیولا در The Witcher به عنوان بهترین بازی جهان باز برای کامپیوتر شخصی در حال اجرا است. شخصیت های تاریک زیادی وجود دارند که در حین اکتشاف با آنها آشنا می شوید. با این کار، با فعالیت هایی مانند بازی با ورق، مسابقات اسب دوانی روبرو خواهید شد. وقتی خسته هستید، استراحت کنید و به اهداف دیگر خود بپردازید، برای پول بازی کنید و وسایل خود را درست تهیه کنید. به طور کلی، با این بازی جهان باز،child of prophecy، کلید و سلاحی برای نجات جهان پیدا کنید.

لینک بازی جهان باز آنلاین بازی ویچر 3، وایلد هانت

بازی ویچر 3: وایلد هانت(The Witcher 3: Wild Hunt)

5. بهترین بازی های جهان باز : بازی سینتس رو 4 (Saints Row 4)

  • در دسترس برای: پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، ایکس باکس 360، نینتندو سوییچ، لینوکس
  • خبر جدید- تمام نسخه‌های کامپیوتر شخصی بازی به Re-elected ارتقا داده می‌شوند و قابلیت cross-play در دسترس خواهد بود.

حتما بخوانید: بهترین بازی های گیم پس پی سی (Xbox Game Pass) برای کامپیوتر


این یک بازی جهان باز مبتکرانه است،پس از یک بازی متفاوت لذت ببرید. بله، با وجود اینکه رئیس جمهور کشور هستید، چقدر می توانید برای نجات زمین مفید باشید، این یک آزمون واقعی است. شما دارای ابرقدرت ها و عجیب ترین سلاح ها برای فرار از دشمنانی هستید که ساکنان یک امپراتوری بیگانه هستند. خب، آیا آماده اید که علم را به چالش بکشید و از نوع جدیدی از چیرگی لذت ببرید؟

بازی سینتس رو 4 (Saints Row 4)

6. بهترین بازی های جهان باز : بازی آسمان هیچ‌کس (No Man's Sky)

در دسترس برای: پلی استیشن4، ایکس باکس وان، کامپیوتر شخصی

زمان آن رسیده است که در عین حال که یکی از بهترین بازی های جهان باز را انجام می دهید، کل جهان را کشف کنید، جایی که می توانید با هم تیمی های خود در سیارات ناشناخته فرود بیایید و سعی کنید در خطرناک ترین محیط زنده بمانید. شما حتی می توانید پایگاه خود را در یک سیاره خاص راه اندازی کنید که پس از آن امکان بازدید از پایگاه بین کهکشانی یکدیگر برای اجتماعی شدن وجود دارد. این جالب نیست؟ خب، مطمئناً نمی‌توانید بدون آمادگی روی هیچ سیاره‌ای فرود بیایید و حیات وحش بیگانه را کشف کنید.

بازی آسمان هیچ‌کس(No Man's Sky)

7. بهترین بازی های جهان باز: بازی فورتزا هورایزن 4 (Forza Horizon 4)

در دسترس برای: کامپیوتر شخصی،ایکس باکس وان

طرفدار مسابقه ویدیویی هستید؟ به سراغ این بهترین بازی جهان باز تمام دوران بروید! ماشین شما می‌تواند جزئیات زیادی را در تپه‌ها، جنگل‌ها، دهکده‌ها و شهرها کاوش کند و به تصاویر اطراف نگاه کند. جالب اینجاست که بیش از 450 ماشین جمع آوری کنید، روی مسابقه تمرکز کنید، کارهای جالی انجام دهید و خیلی جستجو کنید. به طور کلی تصور کنید که ماشین شما خانه شماست و با یک بازی جهان باز چند نفره خود را به گوشه و کنار بریتانیا می برید.

بازی فورتزا هورایزن 4(Forza Horizon 4)

8. بهترین بازی های جهان باز : بازی اساسینز کرید ادیسه (Assassin's Creed Odyssey)

در دسترس برای: پلی استیشن4،ایکس باکس وان،نینتندو سوییچ،کامپیوتر شخصی


حتما بخوانید: بهترین کنسول بازی دستی ارزان و قابل حمل پرتال 2022


Assassin’s Creed یک افسانه بی همتا است،به شما امکان می دهد در حین جستجو در نبرد، گنجینه های جدید و پنهانی را کشف کنید. شما حتی می توانید ظاهر کشتی خود را سفارشی کنید، تسلیحات را ارتقا دهید و خدمه جدیدی را استخدام کنید. می توان به این نکته اشاره کرد که به روز رسانی های جدید برای توسعه های جدید در راه است، پس این بازی به سادگی بی پایان است.

بازی اساسینز کرید ادیسه (Assassin's Creed Odyssey)

9. بهترین بازی های جهان باز : بازی عصر اژدها: تفتیش عقاید (Dragon Age: Inquisition)

در دسترس برای: پلی استیشن3،پلی استیشن 4،ایکس باکس وان،ایکس باکس 360،کامپیوتر شخصی

خیر جدید- مجسمه Golden Nug اضافه شده است تا به شما کمک کند بازی فعلی را با شخصیت های دیگر همگام سازی کنید.

خب، در مرحله ابتدایی، شما آزاد هستید که شخصیت خود را از میان طیف انسان ها، کوتوله ها، جن ها یا هر چیز دیگری انتخاب کنید. همچنین می توان دسته های آنها را از بین جنگجو، خشم و سرکش انتخاب کرد و بر اساس آن مشخصات به دست آورد. با تمام این کارها، زمان آن رسیده است که سفر خود را با اعضای تیم خود به یک دنیای فانتزی سرسبز آغاز کنید.از کشف مناطق جدید گرفته تا سرگرم شدن در بازی‌های نقش‌آفرینی، جابه‌جایی بین نقش‌های اعضای گروه تا ترساندن از دشمنان، شما وظیفه بزرگی دارید که باید از عهده آن برآیید.

 بازی عصر اژدها: تفتیش عقاید(Dragon Age: Inquisition)

10. بهترین بازی های جهان باز : بازی ماینکرافت (Minecraft)

در دسترس برای: ایکس باکس وان،پلی استیشن 4،نینتندو سوییچ،کامپیوتر شخصی،آی او اس و اندروید

خبر جدید- آیتم ها و صداهای جدید اضافه می شوند و همچنین تب ها به دسته های جدید اضافه می شوند.


حتما ببینید: دانلود بازی ماشین مسابقه ای برای کامپیوتر


بازی ماینکرافت چیزی کمتر از یک وسواس در بین بسیاری از بازیکنان نیست و آنها به سادگی دوست دارند بدون توقف در این جهان سرگردان باشند. توانایی های معماری خود را یک پله بالاتر ببرید و دنیای خود را بر اساس شرایط خود بسازید. در طول بازی، بر سر هیولاهای شبح آور مبارزه کنید و منابع خود را در سراسر منطقه گسترش دهید.ماینکرافت یک بازی جهان باز شگفت انگیز برای بازی نه فقط برای امسال بلکه برای سال های آینده است.

بازی ماینکرافت(Minecraft)

11. بهترین بازی های جهان باز : بازی مکس دیوانه (Mad Max)

در دسترس برای: کامپیوتر شخصی، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان

اگر قرار است داستان اصلی این بازی را یاد بگیرید، سرنخ اصلی ان این است که می‌توانید با افراد دیگر مبارزه کنید تا یک ماشین دوباره ساخته شود. این ماشین در یک بازی جهان باز رانده می شود در حالی که شما با باز کردن قفل نقشه ها پازل های مختلف مبتنی بر فیزیک را حل می کنید.البته این همه ماجرا نیست، چیزی فراتر از این داستان وجود دارد، اما برای آن، باید به رانندگی ادامه دهید، افراد بیشتری را ملاقات کنید، آنها را شکست دهید و از اینکه یک مکس دیوانه باشید لذت ببرید!

بازی مکس دیوانه(Mad Max)

12. بهترین بازی های جهان باز : بازی لس آنجلس سیاه (L.A. Noire)

در دسترس برای: کامپیوتر شخصی، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ

نظرتان در مورد حضور در یک داستان جذاب و شخصیت های جسور چیست در حالی که موارد آن را بررسی می کنید. حتی ممکن است برای مدتی احساس کنید که در یک فیلم هالیوودی هستید که در آن فساد، زرق و برق، خشونت و خانواده های داغدار دیده می شود. ما معتقدیم که شما آماده رویارویی با گانگسترهای خطرناک، قاتلان زنجیره ای هستید، در حالی که نگرش آرام و جدی نسبت به تحقیقات را حفظ می کنید.

بازی لس آنجلس سیاه(L.A. Noire)

13. بهترین بازی های جهان باز : بازی فار کرای 4(Far Cry 4)

در دسترس برای: پلی استیشن 4، پلی استیشن 3، ایکس باکس وان، ایکس باکس 360، کامپیوتر شخصی


حتما بخوانید: دانلود بهترین بازی های ماشینی اندروید آفلاین و رایگان


تیرانداز شخص اول و اکشن ماجراجویی همان چیزی است که Far Cry 4 را توصیف می کند. شما در نقش Ajay Ghlae ایفای نقش می کنید که می خواهد خاکستر مادرش را در کشور خیالی کیرات پخش کند.در طول این سفر، شما باید با استفاده از سلاح های پر شده، چاقو، نارنجک، کوکتل و موارد دیگر از مناطق دشمن عبور کنید. علاوه بر این، چندین حالت ماموریت مرتبط با بازی‌های جهان باز وجود دارد و با نقشه‌ای که در دسترس شماست، ناوبری آسان‌تر می‌شود.

بازی فار کرای 4(Far Cry 4)

14. بهترین بازی های جهان باز : بازی آدم‌خواری (Maneater)

در دسترس برای: رایانه شخصی، نینتندو سوییچ، پلی استیشن4، ایکس باکس وان

این بازی جهان باز برای پلی استیشن4 و کامپیوتر شخصی یک بازی RPG اکشن تک نفره است و در اعماق آب های ساحل خلیج فارس جریان دارد. خطراتی در هر جستجو وجود دارد، و زنده ماندن در چنین منطقه انسان خواری یک وظیفه قابل توجه است. بازی ساده است: بکش یا کشته شو! حالا این به شما بستگی دارد که چه چیزی را انتخاب می کنید! هوشمندانه بازی کنید.

بازی آدم‌خواری(Maneater)

15. بهترین بازی های جهان باز : بازی سگ‌های نگهبان: لژیون (Watchdogs: Legion)

در دسترس برای: پلی استیشن4،پلی استیشن 5،ایکس باکس وان،ایکس باکس سری X،گوگل استادیا،کامپیوتر شخصی

یکی دیگر از بازی های جهان باز آینده در راه است! راه اندازی در لندن، شما بخشی از گروه هک DEDSEC هستید و باید علیه رژیم خودکامه در کشور مبارزه کنید. شخصیت ها خودشان در دسته بندی های مختلفی دسته بندی می شوند و توانایی هایشان هم حول محور یکسان می چرخد. بدون شک بازی به زودی یک انفجار خواهد بود، بنابراین برای حمله به همه آن آماده باشید!

بازی سگ‌های نگهبان: لژیون (Watchdogs: Legion)

بهترین بازی‌های جهان باز کامپیوتر رایگان برای بازی

بازی های Runescape, War of worldcraft, 


حتما ببینید: بهترین بازی شوتر اول شخص برای کامپیوتر


سوالات متداول:

بازی شماره 1 در سال 2023 چیست؟

پیش‌بینی می‌شود که Red Dead Redemption 2 بازی شماره یک در سال 2023 باشد. زیرا در چند سال اخیر در فهرست بهترین بازی‌های جهان باز برای کامپیوتر شخصی پیشتاز بوده است. این محبوب ترین بازی جهان باز ps4 در بین گیمرها به دلیل داستان عالی آن یک اجوبه است و همچنان به روز رسانی ها را منتشر می کند. همچنین انتظار داریم بازی‌های Dead Island 2 و Resident Evil 4 Remake عملکرد خوبی داشته باشند و در سال 2023 به شهرت رقبای خود دست یابند.

2. بهترین بازی جهان باز تا به حال کدام بوده است؟

در دنیای امروزی چندین بازی جهان باز برای کاربران وجود دارد. شما می توانید بهترین ها را از لیست ذکر شده در این مقاله انتخاب کنید، جایی که همه ژانرهای مختلف را پیدا خواهید کرد.

3. بازی های جهان باز در سال 2023 چه بازی هایی هستند؟

One Piece Odyssey, Fire Emblem Engage, Hogwarts Legacy, Forspoken, Wild Hearts, Atomic Heart, Skull and Bones, Like a Dragon: Ishin, Star Wars Jedi: Survivor, Company of Heroes 3, Resident Evil 4 Remake, Wo Long: Fallen Dynasty ، Dead Island 2.

4. واقعی ترین بازی جهان باز چیست؟

Forza Horizon و Witcher The Wild hunt از محبوب ترین بازی های جهان باز هستند. همه اینها به دلیل رویکرد واقع گرایانه آن به طرح بازی است که مورد توجه گیمرها قرار گرفته است.

5. پربازیگرترین بازی دنیا کدام است؟

درحال حاضر Minecraft یکی از پربازیگرترین بازی‌های کامپیوتر شخصی است. این بازی جهان باز از خط داستانی خاصی پیروی نمی کند اما به دلیل تنوعی که ارائه می دهد مورد علاقه بازیکنان در سراسر جهان است.

سخن پایانی:

خوب، وقت آن رسیده است که با این لیست از بهترین بازی های جهان باز بازی کنید. ما معتقدیم که شما آماده هستید تا با این جریان حرکت کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم یک Game Optimizer مانند Advanced System Optimizer تهیه کنید. این به شما کمک می کند روی بازی خود متمرکز بمانید و عملکرد کلی کامپیوتر شخصی را بهبود می بخشد.امیدواریم این مقاله برای اطلاع از بازی‌های جهان باز 2023 برای شما مفید بوده باشد. مایلیم نظرات شما را درباره این پست بدانیم تا مفیدتر باشد. پیشنهادات و نظرات شما در بخش نظرات زیر پذیرفته می شود.


مقالات مرتبط:

10 بازی برتر اندرویدی برای تلویزیون Chromecast یا google TV

لیست جدیدترین و بهترین بازی های ایکس باکس واناز
2
رای