دانلود 10 برنامه بازی حدس کلمات [کلماتیک] برای اندروید و آیفون

دانلود 10 برنامه بازی حدس کلمات [کلماتیک] برای اندروید و آیفون بهترین بازی کلماتیک برای اندروید و آیفون ؛ 10 مدل برنامه برتر بازی کلمات و حدس کلمه جذاب، رایگان برای گوشی اندروید و آیفون و مبتنی بر وب را در سلام دنیا دانلود کنید.

بازی کلمات یا کلماتیک یک راه فوق العاده برای وقت گذراندن، به چالش کشیدن مغز و گسترش دایره لغات شما هستند. این بازی ها همچنین به بهبود تمرکز و مهارت های حل مسئله شما کمک می کند. آنها را می توان به تنهایی یا با دوستان بازی کرد و راهی سرگرم کننده و جذاب برای از بین بردن خستگی است. با وجود هزاران بازی موجود در فروشگاه گوگل پلی، انتخاب بهترین برنامه های بازی حدس کلمات برای گوشی های هوشمند اندروید و آیفون می تواند چالش برانگیز باشد. برای کمک به شما، ما در این مقاله سلام دنیا فهرستی از 10 برنامه برتر بازی کلماتیک و حدس کلمه برای اندروید و آیفون را جمع آوری کرده ایم تا تمرینات روزانه مغزتان را با آنها انجام دهید. این برنامه‌ها شامل گزینه‌های متنوعی از جمله پازل‌های کلمات معاصر و خلاقانه و همچنین جدول کلمات متقاطع و اختصارات قدیمی هستند. 

10 برنامه بازی کلمات و حدس کلمه برای اندروید و آیفون 2023

چه یک بازیکن معمولی باشید که به دنبال یک چالش ذهنی کوتاه مدت است یا اینکه طرفدار پرو پا قرص بازی کلمات باشید این لیست یک بازی برای همه شما دارد. این برنامه‌ها طیف گسترده‌ای از تجربه‌های بازی را ارائه می‌کنند که شما را ساعت‌ها مشغول می‌کند، همه اینها به لطف پازل‌های متقاطع سنتی و بازی‌های هیجان‌انگیز جستجوی کلمات است.

1. بهترین بازی کلمات: بازی Scrabble Go

بازی رومیزی محبوب Scrabble برای عصر دیجیتال با نسخه Scrabble Go به روزرسانی شده است. همانطور که از نامش پیداست، این بازی اساساً یک بازی پرتکاپو است. با سطوح اضافی سفارشی سازی و مزایایی که توسعه دهندگان برنامه ارائه می دهند، واقعا لذت بخش است. شما می توانید با هوش مصنوعی، با افراد ناشناس آنلاین یا دوستان خود رقابت کنید. اگر می خواهید مهارت های کلمه یاب خود را بهبود ببخشید، "حالت تمرینی" فوق العاده ای را ارائه می دهد. عملکرد ردیابی آمار برنامه به شما امکان می دهد پیشرفت خود را نظارت کنید.

دانلود بازی کلمات Scrabble Go برای اندروید

دانلود بازی کلمات Scrabble Go برای آیفون

بازی Scrabble Go

2. بهترین بازی کلمات: بازی پازلی Wordscapes

بیش از 6000 پازل جدول کلمات متقاطع را می توان در بازی جستجوی کلمات Wordscapes پیدا کرد و موارد جدید دائماً اضافه می شود. این یک راه فوق‌العاده برای رهایی از پیچ و تاب و فشار ذهنی شما است زیرا دارای گرافیک زیبا و موسیقی متن آرام‌بخش است. بازیکنان باید از مجموعه‌ای از خانه های حروفی که در بازی ارائه می‌شوند استفاده کنند تا کلمات صحیح را روی یک شبکه تشکیل دهند. بازیکنان باید از واژگان و توانایی های املایی خود برای کشف تمام کلمات مرتبط با موضوع هر پازل استفاده کنند.

دانلود بازی کلمات Wordscapes برای اندروید

دانلود بازی کلمات Wordscapes برای آیفون

 بازی پازلی Wordscapes

3. بهترین بازی حدس کلمات: بازی Spell Tower

برای دوستداران سبک تتریس،بازی Spell Tower یک بازی فوق العاده است! این بازی بر روی بهبود بازی واژگان شما تمرکز دارد. این یک بازی ایده آل است که ترکیبی عالی از تکنیک و مهارت کلامی را ارائه می دهد.در این بازی کلمات، بازیکنان باید کلماتی را از خانه های حروفی که روی یک شبکه قرار داده شده است بسازند. هدف این است که قبل از تمام شدن زمان، شبکه را با کلمات زیادی که می توانید پر کنید. بازی زمانی به پایان می رسد که دیگر کلمه ای وجود نداشته باشد که با حروف باقی مانده ساخته شود و در حالی که بازیکنان کلمات را می سازند، به بالای صفحه می رسند.

دانلود بازی کلمات Spell Tower برای اندروید

دانلود بازی کلمات Spell Tower برای آیفون

بازی Spell Tower

4. بهترین بازی با کلمات برای گوشی: بازی Words with Friends 2

این یکی دیگر از بازی های کلمات بسیار محبوب است که برای هر دو سیستم عامل اندروید و آیفون در دسترس است. عملکرد آن کاملاً شبیه به بازی Scrabble است، زیرا نامه هایی به شما و همبازی شما داده می شود. برای به دست آوردن امتیاز، باید آنها را در یک تابلو مرتب کنید. بازی توسط بازیکنی برنده می شود که بیشترین امتیاز را جمع آوری کند. این یک بازی چندنفره آنلاین کاملاً فراگیر است، اما می‌توانید خودتان به تنهایی نیز آن را بازی کنید. قرار است کلمه بازی سخت‌تر و سخت‌تر شود، بنابراین هرچه پیش می‌روید باید خیلی بهتر بازی کنید و بیشتر از ذهن خود استفاده کنید.

دانلود بازی کلمات Words with Friends 2 برای اندروید

دانلود بازی کلمات Words with Friends 2 برای آیفون

بازی Words with Friends 2

5. بهترین بازی کلماتیک برای آیفون: بازی Letter Press

در این برنامه بازی با کلمات برای آیفون، بازیکنان شانس ایجاد کلمات را بر روی شبکه ای از خانه های حروف دارند. هدف این است که تا جایی که می توانید کلمات زیادی ایجاد کنید و تا جایی که می توانید از خانه های زیادی با رنگ خود "دفاع کنید". بازی زمانی به پایان می رسد که تمام خانه های موجود ر شده باشد، و بازیکنان می توانند با استفاده مجدد از آنها با جملات جدید، خانه ها را از یکدیگر بدزدند. در بازی Letterpress، کاربران می توانند در حالت های مختلف بازی از جمله تک نفره و چند نفره به صورت آنلاین با دوستان یا غریبه ها رقابت کنند.

دانلود بازی کلمات Letter Press برای آیفون

بازی Letter Press

6. بهترین بازی کلماتیک مبتنی بر وب: بازی Wordle

این بازی کلمات احتمالاً اصلاً نیازی به معرفی ندارد. به سختی می توان کسی را پیدا کرد که آن را نشناسد. این برنامه بازی با کلمات با انتشار اولیه خود در دسامبر 21 همه نظرات را به خود جلب کرد. از آنجایی که بازی Wordle یک برنامه اختصاصی برای گوشی هوشمند نیست، ممکن است با دیدن آن در لیست "بهترین برنامه بازی با کلمات" سردرگم شوید.زیرا Wordle اساسا یک بازی مبتنی بر وب است.

 بازی کلمات آنلاین و مبتنی بر وب Wordle

بازی Wordle

7. بهترین بازی حدس کلمات: بازی Four Letters

اگر به دنبال یک بازی کلمه ساز سریع هستید تا در بین زمان های شلوغ خود بازی کنید،بازی Four Letters برای شما مناسب است. بازیکنان وظیفه دارند در هر دور با استفاده از چهار حرف کلمات جدیدی ایجاد کنند. هدف این است که بدون شکست به بالاترین سطح ممکن برسید. وقتی زمان به پایان می رسد،در فرهنگ لغت به دنبال اصطلاحاتی باشید که از قلم انداخته اید. از طریق تابلوهای امتیازات،می توانید عملکرد خود را در طول بازی پیگیری کنید و خود را با دوستانتان مقایسه کنید.

دانلود بازی کلمات Four Letters برای اندروید

دانلود بازی کلمات Four Letters برای آیفون

 بازی Four Letters

8. بهترین بازی حدس کلمه: بازی Cryptogram

بازی Cryptogram یک بازی با کلمات است که در آن بازیکنان باید پیامی را که با کد نوشته شده است رمزگشایی کنند. پیام با استفاده از یک رمز جایگزین ساده نوشته می شود که در آن هر حرف از الفبا با یک حرف یا نماد متفاوت جایگزین می شود. کلید کد به بازیکن داده می شود که حرف اصلی و جایگزین رمز شده آن را نشان می دهد. بازیکن باید از این کلید برای رمزگشایی پیام و آشکار کردن کلمه یا عبارت پنهان استفاده کند.این بازی دارای انواع پازل های مختلف برای کشف است.

دانلود بازی کلمات Cryptogram برای اندروید

دانلود بازی کلمات Cryptogram برای آیفون

بازی Cryptogram

9. بهترین بازی کلماتیک برای گوشی: بازی Type Shift

بازی کلمات Type Shift بسیار جالب است. این بازی بسته های اضافی را برای خرید ارائه می دهد که شامل 100 پازل رایگان و غیره است. هدف این است که ستون های حروف را به سمت بالا و پایین حرکت دهید تا کلمات را در ردیف مرکزی ایجاد کنید.پازل روزانه راه خوبی برای آزمایش مهارت های شماست. برخی از تغییرات بازی شامل محدودیت‌های اضافی، از جمله تعدادی حرکت یا نیاز به استفاده از حروف خاص در کلمات است. این بازی در حالی که دایره لغات شما را تقویت می کند و کلمات تازه را به شما آموزش می دهد شما را سرگرم هم می کند.

دانلود بازی کلمات Type Shift برای اندروید

دانلود بازی کلمات Type Shift برای آیفون

 بازی Type Shift

10. بازی Bonza Word Puzzle

بازی Bonza Word ترکیبی جذاب بین ژانر پازل و جدول کلمات متقاطع پازلی است.در این بازی جذاب به بازیکنان یک اشاره و مجموعه ای از حروف مختلط داده می شود. با کنار هم قرار دادن قطعات پازل می توانید کلمات ممکن مختلف را مرتب کنید. بازیکنان باید چالش های کلمه را با فشار دادن جعبه ها با انگشتان خود حل کنند.بازیکنان همچنین این فرصت را خواهند داشت که یاد بگیرند چگونه کلمات جدید را تلفظ کنند.بازیکنان می‌توانند در حالت‌های ویژه درون بازی و برای تکمیل پازل‌ها به دستاوردهایی دست پیدا کنند.

دانلود بازی کلمات Bonza Word Puzzle برای اندروید

دانلود بازی کلمات Bonza Word Puzzle  برای آیفون

بازی Bonza Word Puzzle

سخن پایانی:

خب، این لیست ما از بهترین بازی کلمات برای اندروید و آیفون بود. این 10 برنامه بازی برتر حدس کلمات ساعت ها لذت و فرصتی برای بهبود دایره لغات شما فراهم می کند. پس، چه یک بازیکن فوق حرفه‌ای و یا یک بازیکن معمولی باشید که به دنبال راهی سرگرم‌کننده برای از بین بردن خستگی هستید، این بازی ها را حتما امتحان کنید.


مطالب مرتبط:

دانلود 10 بازی نتفلیکس برتر برای گوشی اندروید و آیفون (iOS)

دانلود بهترین بازی های مولتی پلیر و چند نفره آفلاین اندروید

دانلود بهترین بازی های ماشینی اندروید آفلاین و رایگاناز
1
رای