بیوگرافی بردیا دیانت [پویان گوهران بی همگان] + همسر، عکس و پیج

بیوگرافی بردیا دیانت [پویان گوهران بی همگان] + همسر، عکس و پیج بیوگرافی بردیا دیانت، زندگینامه بردیا دیانت بازیگر نقش پویان گوهران در سریال بی همگان، همسر، زندگی شخصی بردیا دیانت، فیلم ها،اینستاگرام و عکس های بردیا دیانت را در سلام دنیا بخوانید.

بردیا دیانت بازیگر جوان و چهره جدید عرصه تلویزیون و سینما است که با بازی در سریال بی همگان به شهرت رسید.در ادامه این مطلب سلام دنیا قصد داریم تا درباره بیوگرافی بردیا دیانت، زندگینامه بردیا دیانت بازیگر نقش پویان گوهران در سریال بی همگان، همسر، زندگی شخصی بردیا دیانت، فیلم ها،اینستاگرام و عکس های بردیا دیانت بیشتر صحبت کنیم.لطفا تا پایان همراه ما باشید.

زندگینامه بردیا دیانت (پویان گوهران در سریال بی همگان)

 • نام: بردیا
 • نام خانوادگی: دیانت
 • متولد: 1375/2/28
 • محل تولد: تهران
 • تحصیلات: کارشناسی مهندسی مدیریت پروژه
 • زمینه فعالیت: بازیگر
 • شروع فعالیت: سال 96
 • وضعیت تاهل: مجرد

بیوگرافی و زندگی شخصی بردیا دیانت

بردیا دیانت بازیگر جوان و خوش چهره تئاتر و سینما و تلویزیون در تاریخ بیست و هشتم اردیبهشت 1375 در شهر تهران متولد شده است.بردیا دیانت از چهره های جدید و موفق در عرصه تلویزیون و سینما است. این بازیگر جوان در سریال های متعددی حضور داشته اما اوج شهرتش برای بازی در سریال بی همگان بوده است. بردیا دیانت فارغ التحصیل رشته بازیگری در مقطع لیسانس است.


حتما بخوانید: بیوگرافی میترا رفیع و زندگی شخصی


بیوگرافی و زندگی شخصی بردیا دیانت

بردیا دیانت چند سال دارد

بردیا دیانت 26 سال دارد.

همسر بردیا دیانت

بردیا دیانت هنوز ازدواج نکرده و در حال حاضر مجرد می باشد.

شروع فعالیت هنری بردیا دیانت (ملکه گدایان)

بردیا دیانت هم جزء ان دسته از بازیگرانی است که از تئاتر وارد عرصه سینما و تلویزیون شده است.او در سال 1396 با بازی در نمایش آهو به نویسندگی و کارگردانی پوریا ‌گلستانی به عرصه هنر وارد شد.در ادامه فعالیتش در عرصه تئاتر با بازی در سریال ملکه گدایان به ایفای نقش پرداخت. با اینکه او در فصل اول سریال شبکه خانگی ملکه گدایان به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده حضور کوتاهی داشت اما توانست بازی قابل قبولی را به نمایش بگذارد.

اما اوج موفقیت این بازیگر جوان برای بازی در سریال بی همگان به کارگردانی «بهرنگ توفیقی» و «اصغر هاشمی» از شبکه سه سیما بوده است. بردیا دیانت در این سریال ملودرام اجتماعی و خانوادگی در نقش پویان گوهران ظاهر شد و به یک چهره نام آشنا تبدیل شد.او تا به حال در هیچ فیلم سینمایی حضور نداشته اما با بازی خوب و مسلط که در این سریال ها داشته بدون شک در آینده به یکی از ستاره های سینما و تلویزیون تبدیل خواهد شد.

شروع فعالیت هنری بردیا دیانت (ملکه گدایان)

فیلم های بردیا دیانت

 • سریال ملکه گدایان
 • سریال بی همگان
 • نمایش آهو

حتما بخوانید: بیوگرافی محمد صادقی [امیر علی سریال بی همگان]


پیچ اینستاگرام بردیا دیانت

صفحه رسمی بردیا دیانت در اینستاگرام bardiadianat نام دارد این بازیگر در حال حاضر 4563 فالوور دارد و 41 پست منتشر کرده است.

عکس های بردیا دیانت

 1 عکس های بردیا دیانت

 2 عکس های بردیا دیانت

 3 عکس های بردیا دیانت


حتما بخوانید: بیوگرافی الهام کردا همسر سعید چنگیزیان


 4 عکس های بردیا دیانت

 5 عکس های بردیا دیانت

 6 عکس های بردیا دیانت

 7 عکس های بردیا دیانت

 8 عکس های بردیا دیانت

 9 عکس های بردیا دیانت

 10 عکس های بردیا دیانت

 11 عکس های بردیا دیانت

 12 عکس های بردیا دیانت

سخن پایانی:

در این مطلب شما را با بیوگرافی، زندگینامه و زندگی شخصی بردیا دیانت بازیگر جوان سریال بی همگان آشنا کردیم. در انتهای این مطلب می توانید عکس های این بازیگر جوان را مشاهده کنید.


مطالب مرتبط:

بیوگرافی رضا اکبرپور بازیگر گیلدخت

بیوگرافی طناز طباطبایی و زندگی شخصیاز
35
رای