کاردستی برای روز مادر چی درست کنم ؛ هدیه دست ساز برای روز مادر با وسایل ساده

کاردستی برای روز مادر چی درست کنم ؛ هدیه دست ساز برای روز مادر با وسایل ساده کاردستی برای روز مادر ؛ آموزش ساخت هدیه دست ساز برای روز مادر با ایده های خلاقانه و ساده ؛ کادو برای روز مادر چی درست کنم با کاغذ، روبان، سفال ؛ آموزش کاردستی روز مادر ساده و شیک در سلام دنیا.

کاردستی‌ های روز مادر خانگی روشی صمیمانه و سرگرم‌کننده ای هستند که بچه‌ها می‌توانند با کمک آنها روز مادر را جشن بگیرند. فقط کمی خلاقیت و تخیل را با هم ترکیب کنید تا کار دستی روز مادر که خانواده در تمام طول سال آن را دوست خواهند داشت را بسازید. این هدایا نسبت به هدایای خریداری شده از فروشگاه ارزانتر هستند و مطمئناً هدیه های گرانبهایی هم هستند.  اگر به دنبال ایده برای ساخت کادو روز مادر هستید، ما در این مطلب سلام دنیا، ایده های خلاقانه و ساده برای هدیه دست ساز روز مادر به شما آموزش دادیم. بنابراین حتی اگر دیگر کودک نیستید بد نیست دوباره دست به کاغذ و مقوا و چسب بزنید.

ایده های خلاقانه خانگی و کاردستی روز مادر با وسایل ساده کاغذ، روبان، سفال

هنر چاپ دستی با نوارهای چسبی واشی

با کمک چند رول نوار چسب رنگارنگ، طرح کلی دست فرزندتان را به یک اثر هنری تبدیل کنید. همه هنر چاپ دستی را دوست دارند اما نوار چسب به آن حسی مدرن می دهد. مقاب های زیبا و  نوار چسب های رنگی را می توانید بصورت آنلاین سفارش دهید.

چیزی که شما نیاز دارید:

2 قطعه کاغذ سفید، 3 رول نوار چسب در رنگ های هماهنگ، 1 قاب 8×10، چاقو، مداد

 • دست آنها را در وسط یک تکه کارت بگذارید. یک کپی تهیه کنید.
 • سه رول نوار چسب را به صورت نواریی برش دهید که دست مشخص شده آنها را از انتها تا انتها بپوشاند.
 • با کمک یک قیچی روی یک تشک یا تخته برش، دستی که کشیده اید را با دقت از ورق دوم جدا کنید.
 • دستی که با نواری های رنگی چسبانده شده را در یک قاب قرار دهید.

ایده کودکانه، هدیه دست ساز برای روز مادر با کاغذ (آموزش ساخت کاردستی برای روز مادر)

بطری تعریف های مثبت از مادر

وقتی مادر این جملات مثبت بچه ها را می خواند، حس می کند که دوستش دارند. شرکت Mod Podge رنگ جدیدی را ارئه می دهد که هنگام خشک شدن، لعاب شفاف رنگی روی شیشه ایجاد می کند. در رنگ های متنوع موجود است. اما من از نوار چسب باقی مانده از اثر هنری دست استفاده کردم.


حتما بخوانید: برای روز مادر چی بخرم


چیزی که شما نیاز دارید:

1 شیشه میسون شیشه ای، 1 بطری رنگ Mod Podge ، 1 کپی از عکس، چسب مایع، چسب نواری واشی، 4 تا تکه سنگ مصنوعی، برچسب های جملات مثبت قابل چاپ

 • برچسب جملات مثبت را روی 8 کاغذ 1/2 در 11 اینچی ایجاد کنید.
 • کاغذ ها را ببرید و از بچه ها بخواهید پاسخ ها را بنویسند.
 • رنگ Mod Podge را داخل شیشه میسون بریزید. به اطراف بچرخانید تا داخل آن را بپوشاند و وارونه روی یک صفحه پلاستیکی یا کاغذی قرار دهید. رنگ اضافی روی صفحه می چکد. بگذارید به مدت یک شبانه روز خشک شوند.
 • پشت عکس را چسب بزنید و روی شیشه قرار دهید. با چسب نواری یک قاب دور عکس درست کنید و با چسباندن یک تکه سنگ روی هر گوشه قاب کار را تمام کنید.
 • یک روبان دور و  بالای درب شیشه ببندید و جملات مثبت در مورد مادرتان را داخل آن قرار دهید.

 کادو برای روز مادر چی درست کنم با کاغذ

هدیه دست ساز برای روز مادر با کاغذ

هدیه دست ساز برای روز مادر با کاغذ


حتما بخوانید: ساخت کاردستی گل برای روز مادر با کاغذ کودکانه و ساده


ساخت کارت پستال ساده برای روز مادر 

کار دستی ساده برای روز مادر با کاغذ

ایده کاردستی روز مادر ساده و کودکانه

ایده کاردستی روز مادر ساده و کودکانه

هدیه دست ساز برای روز مادر با کاغذ رنگی و دکمه

هدیه دست ساز برای روز مادر با کاغذ رنگی و دکمه

کادو دست ساز روز مادر به شکل دست

کادو دست ساز روز مادر به شکل دست

کاردستی برای روز مادر چی درست کنم با کاغذ

کاردستی برای روز مادر چی درست کنم با کاغذ

آموزش کاردستی ساز روز مادر ساده 


حتما بخوانید: متن تبریک روز مادر


گلدان اشانتیون

می توانید با استفاده از قرقره های خیاطی و چند شاخه گل ، یک گلدان اشانتیون ساده درست کنید و آنها را گوشه خونه یا میز صبحانه یا جایی که مادرتان دوست دارد قرار بدهید تا خوشحال کنید. می توانید از اسپری مرطوب کننده گل استفاده کنید تا گل ها روزهای بیشتری تازه بمونند.

هدیه دست ساز روز مادر ساده 

ایده کاردستی روز مادر با شیشه 

اگر مادرتان خیاطی می کند، یا وسایل خیاطی مانند دکمه و متر، سوزن دارد که خانه را حسابی شلوغ کرده، ایده جالبی است که با چند تا شیشه ساده جای سوزن و دکمه درست کنید و می تواندید با اسفنج در یکی از شیشه ها را به جای سوزنی تبدیل کنید.  

ایده کاردستی روز مادر با شیشه 

کادو برای روز مادر چی درست کنم

اگر شما مهارت روبان دوزی دارید ، می توانید کیف پول، کیف موبایل و یا کیف های دستی شیک با سلیقه خود برای مادرتان درست کنید. و می توانید از این تصاویر ایده بگیرید.

کیف روبان دوزی هدیه دست ساز روز مادر

کادو دست ساز روز مادر 

کادو دست ساز روز مادر 

کیف دستی طراحی شده با نخ های رنگی

کیف دستی طراحی شده با نخ های رنگی

کاردستی روز مادر: تابلو مینا کاری شده

اگر به هنر میناکاری وارد هستید ، می توانید یک تابلو زیبا به سلیقه خودتان یا مادرتان، برای روز مادر بسازید.

کاردستی روز مادر: تابلو مینا کاری شده

درست کردن لیوان ماگ با نوشته مادر دوستت دارم

مادر هر روز صبح با نوشیدن یک قهوه در لیوان شخصی اش که با اثر انگشت تزئین شده است لبخند روی لب هایش می آید.


حتما بخوانید: فیلم روز مادر برای استوری، وضعیت واتساپ 


چیزی که شما نیاز دارید: رنگ اکریلیک، برس، لیوان سرامیکی

 • از انگشت فرزندتان برای ایجاد یک شکل قلب با اثر انگشت استفاده کنید. قلم مو را بردارید و در طرف مقابل "من" و "مامان" و یک قلب را بنویسید. از آنها بخواهید پایین لیوان رت امضا کنند. اجازه دهید رنگ خشک شود.
 • لیوان را در فر 350 درجه به مدت 30 دقیقه حرارت دهید.

هدیه دست ساز برای روز مادر

هدیه دست ساز برای روز مادر: گلدان های عکسدار

یک عکس خانوادگی قدیمی، یک گلدان ساده برای تهیه هدیه روز مادر کافی هستند. بچه‌ها عاشق دیدن عکس‌هایی هستند که پدر و مادرشان کوچک بودند. با انتخاب تصاویر برای گلدان خود، خنده ها و خاطرات خوش را به اشتراک بگذارید. گلدان ها را می توانید از سایت ها بصورت آنلاین خریداری کنید تا با هزینه کم یک هدیه زیبا برای روز مادر تهیه کنید.

چیزی شما نیاز دارید: 1 گلدان سفالی، رنگ های اکریلیک، 1 کپی از برش عکس با قیچی برای لبه های اطراف عکس، 1 شیشه Mod Podge، 1 برس اسفنجی

 • گلدان سفالی را رنگ کنید. ما از رنگ زرد برای لبه گلدان، رنگ صورتی بدنه گلدان و  برای درخشندگی بیشتر  از کمی رنگ براق برای روی گلدان  استفاده کردیم.
 • پشت عکس را با چسب ماد پاج Mod Podge بپوشانید و روی گلدان بچسبانید. با قلم مو چسب را بالای عکس بکشید.
 • اجازه دهید گلدان  خشک شود.
 • یک پاپیون زیر و لبه بالایی ببندید و گیاه یا گل مورد علاقه مادرتان را داخل آن قرار دهید.

هدیه دست ساز برای روز مادر : نقاشی بشقاب های سفالی 

اگر دستی به هنر و نقاشی دارید می توانید، از آن برای هدیه دست ساز برای روز مادر  استفاده کنید، ما چند نمونه از این طراحی را برای ایده گرفتن شما قرار داده ایم.

هدیه دست ساز برای روز مادر زیبا

نقاشی روز سفال برای هدیه روز مادر

شمع های دست ساز برای کادوی روز مادر

اگر به شمع سازی علاقه داری یا در این زمینه مهارت دارید می توانید ، شمع های زیبا در ظروفی که دوست دارید درست کنید.


حتما بخوانید: آموزش ساخت شمع در خانه


شمع های دست ساز برای کادوی روز مادر

کادو روز مادر ساخته دست زیبا و خاص

کادو روز مادر ساخته دست زیبا و خاص

هدیه روز مادر: درست کردن غذای مورد علاقه مادر  

مکانی برای غذا خوردن با مادر

عجله دارید؟نگران نباشید ایده های شگفت انگیز برای تهیه هدیه لحظه آخری روز مادر را بررسی کنید روز مادر بزرگ‌ترین روز در رستوران‌های ایالات متحده است و برانچ غذای سنتی روز مادر است. بنابراین اگر از قبل برانچ را رزرو نکنید، ممکن است در صف های طولانی منتظر بمانید و موقع شام وافل بخورید. یا می توانید برنامه دیگری هم داشته باشید. در اینجا چند ایده وجود دارد که به شما ایده "خوردن برانچ را در خارج از رستوران" می دهد ، شما هنوز زمان دارید تا آنها را انجام دهید.حتی به شکل بهتر.

این آخر هفته مادر را به بازار محصولات کشاورزی محلی ببرید. می‌توانید نمونه ای از کالاها ی موجود در بازار را تهیه کنید، با یک فنجان قهوه در دست قدم بزنید و به مادر کمک کنید تا محصولات و ژله‌های خانگی، عسل، گوشت گاو و موارد مشابه را تهیه کند. حتی ممکن است بتوانید هر چیزی را که برای درست کردن برانچ برای او نیاز دارید را بخرید.


حتما بخوانید: طرز تهیه کاپ کیک شکلاتی ساده، خوشمز بدون شیر در فر


وسایل یک پیک نیک را جمع کنید و به یک پارک محلی یا ساحل بروید. هزینه این کار از صرف یک برانچ در رستوران ارزان‌تر است، اما همچنان می‌توانید مواد غذایی مانند میوه‌های تازه، انواع شیرینی، چند پنیر، نان یا کراکر را بسته‌بندی کنید و با خود ببرید. همچنین، اگر کودکان درگیر این موضوع باشند، یک پارک برای  تخلیه انرژی آنها نسبت به یک رستوران شیک بهتر است.

یک وعده غذایی در خانه برای مادر آماده کنید و بعداً او را برای یک گردش جشن به یک شیرینی فروشی یا کافی شاپ ببرید. وقت گذراندن با هم در کنار یک فنجان چای و یک کلوچه یا اسکون (نوعی شیرینی) روش عالی برای قدردانی کردن از مادرتان بدون صرف یک وعده غذایی پرهزینه است.

اگر مادرتان به خوردن شیرینی علاقه زیادی دارد، یک بوفه دسر ترتیب دهید. یک ناهار سبک میل کنید، سپس غذای اصلی را بیرون از خانه میل کنید یعنی مجموعه ای از شیرینی ها و خوراکی ها که مادرتان می تواند در طول روز از آنها استفاده کند و از آن لذت ببرد. اگر می‌خواهید یک تم بسازید، می توانید شکلات یا شیرینی‌هایی که  در سراسر دنیا معروف هستند را برای او اماده کنید.

سخن آخر

مادران ، دوست داشتنی ترین فرد در زندگی هر شخصی است. اگر دوست دارید برای روز مادر با خودتان کاردستی درست کنید، اگر کودک هستید یا بزرگسال ، فرقی ندارد، ما سعی کردیم در این مطلب به شما ایده های هدیه دست ساز برای روز مادر را ارائه دادیم. امیدوارم برایتان مفید بوده باشد و کمک کند تا کادو روز مادر را خودتان بسازید تا ماندگار و همیشگی باشد.


مطالب مرتبط:

تاریخ دقیق روز مادر 1400 چه روزی است

بهترین عکس پروفایل روز مادر و عکس نوشته روز مادر برای تلگرام 

انشاء در مورد مادر و توصیف شخصیت مادران ساده و زیبا
 

از
56
رای