معرفی 10 رمان عاشقانه جدید و جذاب برای خانم ها

معرفی 10 رمان عاشقانه جدید و جذاب برای خانم ها معرفی جدیدترین رمان های عاشقانه برای سلیقه های مختلف از جمله نوجوانان. رمان هایی برای افراد با سلیقه های مختلف که می توانند از بین این کتاب ها چیزی برای دوست داشتن پیدا کنند.

آنهایی که می گویند دوره رمان های عاشقانه تمام شده است احتمالاً این گروه، آخرین کتاب های رمان عاشقانه برای نوجوان را ندیده اند. افراد با سلیقه های مختلف می توانند از بین این کتاب ها چیزی برای دوست داشتن پیدا کنند. داستان های عاشقانه با دوزهای رئالیسم جادویی و فانتزی، قصه های معاصر و حتی کمی سفر، در بین این رمان ها هست.

معرفی بهترین رمان های عاشقانه جدید و جذاب جهان

1. باد آورده اثری از جنیفر ای اسمیت

رمان عاشقانه باد آورده اثری از جنیفر ای اسمیت

در کتاب های قبلی مانند عشق در نگاه اول، اسمیت خود را نویسنده ای به اثبات رسانده است که به طور ماهرانه ای احساسات جادویی عشق جوانی اش را با واقعیت های زندگی هر کسی ترکیب می کند. در آخرین اثر او، شخصیت اصلی داستان اسمیت یعنی آلیس، یک علاقه پنهانی به بهترین دوستش، تدی، پیدا می کند. وقتی آلیس برای تولد تدی یک بلیط بخت آزمایی می خرد، تدی 140 میلیون دلار برنده می شود. در ادامه داستان آنها متوجه می شوند که پول نه تنها خوشبختی نمی آورد، بلکه ممکن است باعث دور شدن آنها از همدیگر شود.

2. چه بگویم بعد اثر جولی بوکسبام

رمان عاشقانه چه بگویم بعد اثر جولی بوکسبام

شاید بهترین چیز درباره یک رمان عاشقانه نوجوانان این باشد که شروع رابطه لزوماً بر یک لحظه بزرگ عاشقانه وابسته نبوده است. رمان جولی یک یادآوری خوب برای همه سنین است که لحظه های کوچکتر اغلب اهمیت بیشتری پیدا می کنند، مانند زمانیکه کیت و دیوید پیوند خود را در روزمره ترین موقعیت ها شکل می دهند: کیت که از مرگ پدرش غمگین است، ناهار را با دیوید می خورد. کیت به زودی متوجه کنجکاوی دیوید می شود، زمانیکه سایر افراد اطراف او سعی می کنند مودب باشند، احساس می کند برخورد دیوید همان چیزی است که نیاز دارد.

3. جواهر نیمه شب اثر ریچل مید

رمان عاشقانه جواهر نیمه شب اثر ریچل مید

در سه گانه دادگاه درخشان، مید (نویسنده آکادمی خون آشام) قلم قوی خود را از خون آشام ها و داستان های تخیلی به پادشاهی ثروتمند در جهان امروزی تغییر می دهد. سه گانه مجموعه ای از داستان های مرتبط با هم است که بر سه زن جوان مجزا متمرکز است، در جواهر نیمه شب ما داستان میرا را دنبال می کنیم، او یک پناهنده جنگی است که به دنبال ماجرایی عاشقانه نیست بلکه می خواهد در دنیای جدید آزادی داشته باشد. اما فردی به نام گرانت الیوت به او پیشنهاد جاسوسی می دهد و داستان مسیر تازه ای را پیش می گیرد.

4. یک بار برای همیشه اثر سارا دسن

رمان عاشقانه یک بار برای همیشه اثر سارا دسن

شغل تابستانی لونا کمک به عروس ها برای برنامه ریزی جشن عروسی است. اما مشکل چیست؟ لونا شخصیتی بد بین دارد و به عشق واقعی اعتقاد ندارد. از این گذشته، اولین عشق او به طرز غم انگیزی پایان یافته است. در ادامه داستان شخصیت امبروس وارد ماجرا می شود که از نظر همه دخترها فردی جذاب است. او لونا را می بیند و تمایل دارد رابطه ای، شاید برای همیشه با هم شروع کنند. دسن، ملکه داستان های عاشقانه نوجوانان، در این کتاب داستانی وزین و صمیمی ارائه می دهد که شوخ طبعی زیادی نیز در خود دارد.

5. من به آنچه عشق نامیده می شود ایمان دارم اثر مورن گو

رمان عاشقانه من به آنچه عشق نامیده می شود ایمان دارم اثر مورن گو

داستان درباره دختری است کره ای-آمریکایی که متخصص ساخت کاربراتور است. او هرگز دوست پسر نداشته است. این دختر همیشه دانش آموز برتر بوده است. حالا در جستجو برای یک رابطه عاشقانه با لوک دراکوس روبرو می شود. او از یک درام کره ای که با پدرش تماشا کرده بود الهام می گیرد تا برای شروع یک رابطه قدم بردارد. این رمان مورن گو بسیار سرگرم کننده است، اما همچنین حاوی پیام مهمی در مورد عشق واقعی است.

6. یک میلیون جون اثر امیلی هنری

رمان عاشقانه یک میلیون جون اثر امیلی هنری

در اولین کار "عشق که جهان را تقسیم می کند"، امیلی هنری رمانی ارائه داد که باعث شد علاقمندان بخواهند باز هم اثری جدید از او ببینند. در جدیدترین کتابش (نوعی رومئو و ژولیت با یک صد سال تنهایی) جک "جون" اودونل و سائول آنگرت نام های افراد مشهوری از دو خانواده در میشیگان هستند: مشهور به این دلیل که دو شخصیت اصلی از همدیگر متنفر هستند. در طول رمان داستان های پر رمز و رازی بین آنها بوجود می آید که ماجرا را جذاب تر می کند.

7. عاشقانه تاج و تخت اثر نادین جولی کورتنی

رمان عاشقانه ی

رقابت بین فرزندان و مقام سلطنتی: صحنه برای یک کمدی عاشقانه تنظیم شده است، نه؟ شارلوت و لیبی وستون هیچ وقت در هم مدرسه ای نبوده اند، در طول یک حادثه، خرابکاری ای در مدرسه دخترانه لیبی رخ می دهد و به نظر می رسد که ممکن است آرزوهایش برای تحصیلات بالاتر را ویران کند. آن مدرسه شبانه روزی جایی است که شاهزاده ادوارد، وارث بعدی تاج و تخت انگلیس دانش آموز آن می شود. داستان علاقه این دو خواهر به پادشاه از این جا شروع می شود، اما چه کسی می تواند این شرایط را کنترل کند؟

8. تابستان سرد اثر گوئن کول

رمان عاشقانه تابستان سرد اثر گوئن کول

کیل جکسون می تواند در زمان سفر کند، حتی وقتی نمی خواهد. این بدان معناست که ممکن است روزی شاهد مرگ دوستانش در جنگ جهانی دوم باشد و روز بعد به زمان حال برگردد و با اختلال استرس پس از آسیب روبرو شود. وقتی نامزد سابق او هارپر به شهر محل زندگی برمی گردد، به این فکر می کند که اگر بتواند سفر در زمان را متوقف کند، شاید بتواند برای همیشه با او زندگی کند. داستان وقتی هیجان انگیز می شود که هارپر نام کال را در یک روزنامه قدیمی که لیست تلفات جنگی را چاپ کرده است، می بیند.

9. الکس و الیزا: یک داستان عاشقانه اثر ملیسا د لا کروز

رمان عاشقانه الکس و الیزا: یک داستان عاشقانه اثر ملیسا د لا کروز

ملیسا دلا کروز داستان های زیادی برای نوجوانان نوشته است، از جادوگران گرفته تا خون آشام ها. اکنون او یک عاشقانه تاریخی را در اثر خود گنجانده است. الکس و الیزا در طول جنگ هستند، الکس مرد دست راست جرج واشنگتن و الیزابت بازمانده یکی از خانواده های سرشناس ایالات متحده هستند. وقتی آنها در سال 1777 در یک مجلس رقص همدیگر را می بینند، داستان عاشقانه شان شروع می شود، ماجرایی که بر تاریخ کشور تاثیر می گذارد.

10. همیشه و تا ابد، لارا جین اثر جنی هان

رمان عاشقانه همیشه و تا ابد، لارا جین اثر جنی هان

عاشقانه های هان همیشه مورد توجه نوجوانان بوده است. اثر دیگر او به نام "به آنها که عاشقشان بودم" طرفداران زیادی پیدا کرد. بسیاری از آنها نمی دانند که هنوز یک سوم از کتاب در راه است. لارا جین نویسنده نامه های فوق العاده، در زندگی ای با این روال است: او پیتر را دارد، پسری که دوستش دارد؛ پدرش در حال ازدواج با کسی است که لارا دوستش دارد، و خواهر او مشغول تدارکات عروسی خود است. اما او تصمیمات بزرگی درباره زندگی و دانشکده و آینده دارد. او حس می کند که عقل و قلبش یک مسیر را دنبال نمی کند و دچار چالش هایی می شود.

منبع: readbrightly

از
6
رای