بیوگرافی وحید رجبلو بنیانگذار توانیتو + زندگی شخصی، مهاجرت و عکس

بیوگرافی وحید رجبلو بنیانگذار توانیتو + زندگی شخصی، مهاجرت و عکس وحید رجبلو کیست؛ بیوگرافی وحید رجبلو بنیانگذار استارت آپ توانیتو، زندگینامه وحید رجبلو و زندگی شخصی، کودکی، برادر و مادر، مهاجرت، پیج اینستاگرام و عکسهای وحید رجبلو را در سلام دنیا بخوانید.

وحید رجبلو، بنیانگذار استارت‌آپ توانیتو است، فردی توان یاب که با پشت کار و موفقیتش توانسته بیش از 200 سایت طراحی کند. در ادامه این مطلب سلام دنیا بیوگرافی وحید رجبلو، خانواده، دوران کودکی، زندگی شخصی، مهاجرت، پیج اینستاگرام و عکس های وحید رجبلو در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد. با ما همراه باشید.

زندگینامه وحید رجبلو بنیانگذار استارت آپ توانیتو

  • نام: وحید
  • نام خانوادگی: رجبلو
  • سال تولد: 1366/1/17
  • محل تولد: کرج
  • تحصیلات: متوسطه
  • حوزه فعالیت: برنامه نویسی و کامپیوتر

وحید رجبلو کیست

وحید رجبلو کارآفرین موفق ایرانی و بنیانگذار استارتاپ توانیتو است، او که خود را توان یاب نه معلول می داند،با داشتن تنها 2 درصد توانایی حرکتی موفق شده است با ذهن خلاق و هوش خود توانسته بیش از 200 سایت طراحی کرده و یک تیم 12 نفره را رهبری کند. از وحید رجبلوبه عنوان استیون هاوکینگ ایران یاد می شود.


حتما بخوانید: بیوگرافی کامل کریستیانو رونالدو و همسرش


وحید رجبلو  موفق شد بعد از سال ها کار با کامپیوتر و برنامه نویسی در سال 1396 پلتفرم آنلاین توانیتو را راه اندازی کند، این پلتفرم پل ارتباطی میان توان‌جویان و خدمات‌رسانان مختلف است.او توانست با انجام این کار 17 شغل مستقیم و حدود یک هزار شغل غیر مستقیم ایجاد کند. توانیتو با حدود یک هزار خدمات‌دهنده فعال در حوزه‌های سلامت، پزشکی، توانبخشی، آموزش و خدمات عمومی به شهروندان ایرانی و از طریق این پلتفرم سرویس‌دهی انجام می دهد. در حقیقت با این کار وحید رجبلو بیش از 14 هزار شهروند دارای معلولیت و بدون معلولیت قادر شدند تا با مراجعه به این پلتفرم از خدمات آنلاین توانیتو استفاده کنند.

وحید رجبلو کیست

بیوگرافی وحید رجبلو و زندگی شخصی

وحید رجبلو بنیانگذار استارت آپ توانیتو در 17 فروردین سال 1366 متولد شده و ساکن کرج می باشد. او سومین فرزند خانواده است. او 4 خواهر و برادر دارد و پدرش هم قصاب است. وحید رجبلو با بیماری SMA متولد شده است، این بیماری به تدریج باعث تحلیل رفتن بدن او شده و از کودکی با شرایط سخت بدنی مواجه بوده است.در حال حاضر تنها 2 درصد از بدن او کار می کند و 98 درصد بدن از کار افتاده است. اما این بیماری نتوانست مانع از فعالیت های ذهنی وحید رجبلو شود. وقتی وضعیت بدنی او با مشکلات بیشتری مواجه شد، مدرسه‌ها او را به دلیل وضعیتش قبول نکردند و او در سال دوم دبیرستان مجبور به ترک تحصیل شد و همان سال را هم غیر حضوری به اتمام رساند.

او بعد از ترک تحصیل بیکار ننشست و خودش بصورت خودآموز برنامه نویسی را آموزش دید و وارد بازار کار شد، به گفته خودش 11 سال است که وارد بازار کار و 7 سال وارد کار طراحی وب شده و برای خود کسب درآمد کرده است. وحید رجبلو بعد از مدتی که در کار طراحی وب بوده به فکر راه اندازی سامانه‌ای به نام «همیارمهر» افتاد و باعث شد که از این طریق شغل های زیادی ایجاد شود، در این استارتاپ مشاغلی مانند آرایشگاه‌ها، سوپرمارکت‌ها و غیره حضور دارند و برای معلولین خدمات ارائه می کنند. وحید رجبلو در ادامه با حضور در رویداد توان تک موفق شد تا بین 22 استارتاپ‌های شرکت کننده  نفر سوم شود.


حتما بخوانید: بیوگرافی دکتر پوریا ثابتیان جراح عروق و زندگی شخصی


کودکی وحید رجبلو (vahid Rajabloo)

همانطور که در قسمت بالاتر نیز گفته شد وحید رجبلو با بیماری به نام SMA متولد شده است. این بیماری در ابتدا قابل تشخیص نبود و هرچه بیشتر رشد می کرد بیشتر عضلات او را تحلیل می‌برد، تا جایی که تمام تن وحید رجبلو را در سن بلوغ در برگرفت و مانع از ادامه تحصیل او شد. وحید رجبلو کودکی سختی داشته زیرا پزشکان از همان اوایل تشخیص‌های اشتباهی در مورد این بیماری داشته‌اند و با انجام چندین عمل ستون فقرات و لگن وضعیت او را بدتر می کنند و بعدها مشخص می شود که اصلا این عمل ها لازم نبوده است. از آنجایی که وضع مالی این خانواده متوسط بوده و شرایط و هزینه درمان و پیگیری و مراقبت و نگهداری از او سخت بوده دیگر درمان را ادامه نداده و فقط فیزیوتراپی و کاردرمانی انجام داده است.

کودکی وحید رجبلو (vahid Rajabloo)

وحید رجبلو و برادرش 

دفتر استارتاپ توانیتو آقای وحید رجبلو در جهاد دانشگاهی دانشگاه شریف قرار دارد، باشگاهی دولتی که به محلی برای کسب‌وکارهای نوپا تبدیل شده است.و وحید رجبلو، بنیانگذار توانیتو برای انجام کارهای خود هر روز از کرج به همراه بردارش یعنی مجید رجبلو به آنجا می رود.وحید رجبلو در مصاحبه هایش از بردارش گفته که همیشه در این سال ها همراه او بوده و او را تنها نگذاشته است.


حتما بخوانید: بیوگرافی ایلان ماسک و زندگی شخصی و حرفه ای او


وحید رجبلو و مادرش

خانم «کبری افشار» مادر وحید رجبلو در باره کودکی او گفته از روز تولد بدن و گردن شل و بی تعادلی داشته و فقط قادر بوده سینه خیز یا گاهی با رورواک حرکت کند.اما او کودک سرسختی بوده و برای رسیدن به خواسته هایش تلاش زیادی می کرد.مادر وحید رجبلو زن قدرتمند و مهربانی است که در تمام سختی های زندگی پسرش درکنارش بوده و او را تشویق کرده است.زمانی که مدرسه وحید را ثبت نام نکرد مادرش از گفتن این جمله خودداری کرد و به او گفت تو آنقدر باهوشی که نیاز به مدرسه نداری.

در ادامه مادر و خواهر وحید با کمک دورادور یک معلم، آموزش‌دادن به او را شروع کردند.به گفته مادر وحید رجبلو،وحید از بچه های دیگرش با استعداد‌تر است او در دوران راهنمایی خودش هرچیزی که لازم داشته را برای خودش می ساخت.او در مصاحبه هایش عنوان کرده اصلا از نگهداری وحید خسته نشده، چون وحید پسر نابغه و باهوشی بوده و حتی گاهی به مادرش هم کامپیوتر یاد می داد.مادر وحید رجبلو با اینکه میدانست فرزندش باهوش و نابغه است اما تصور نمی کرد که پسرش روزی به این موفقیت دست پیدا کند.

وحید رجبلو و مادرش

اینستاگرام وحید رجبلو

نام صفحه اینستاگرام کاری وحید رجبلو @vahid.rajabloo می باشد و او در حال حاضر 105 هزار فالوور در صفحه خود دارد که فعالیت های او را مشاهده می کنند.


حتما بخوانید: بیوگرافی مارک زاکربرگ، خالق فیس بوک


مهاجرت وحید رجبلو

وحید رجبلو بعد از راه اندازی استارتاپ توانیتو و موفقیت هایی که در این زمینه کسب کرده است، حالا به آمریکا مهاجرت کرده و از این مهاجرت به عنوان یک پیروزی یاد کرده، هرچند مهاجرت او در فضای مجازی با واکنش‌های متعددی روبرو شده است.

عکس های وحید رجبلو

عکس های وحید رجبلو 1

عکس های وحید رجبلو 2

عکس های وحید رجبلو 3

عکس های وحید رجبلو 4

عکس های وحید رجبلو 5

عکس های وحید رجبلو 6

عکس های وحید رجبلو 7

عکس های وحید رجبلو 8

عکس های وحید رجبلو 9

عکس های وحید رجبلو 10

عکس های وحید رجبلو 11

عکس های وحید رجبلو 12

سخن پایانی:

وحید رجبلو جوان با استعداد و پرانگیزه ایرانی است که معلولیت نتوانسته مانع موفقیت ها و رسیدن به آرزوهایش شود.جوانان با استعداد زیادی مانند وحید رجبلو در ایران زندگی می کنند که باید آنها را شناسایی و در عصر دیجیتال از ان ها حمایت کرد.


مطالب مرتبط:

بیوگرافی علیرضا سوگنگ یوتیوبر معروف

بیوگرافی کامل مژده لواسانی از زندگی شخصی تا عکس، پیج از
6
رای