بازی فکری؛ پیدا کردن 6 کلمه پنهان در اتاق نشیمن در 9 ثانیه

بازی فکری؛ پیدا کردن 6 کلمه پنهان در اتاق نشیمن در 9 ثانیه معما تصویری با جواب ؛ بازی فکری برای افراد باهوش ؛ چیستان تصویری؛ اگر فکر میکنید که نابغه و انیشتین هستید 6 کلمه پنهان در اتاق نشیمنگاه در 9 ثانیه پیدا کنید؛ نحوه حل معما در سلام دنیا ببینید.

فقط یک نابغه می تواند تمام 6 کلمه پنهان شده در اتاق نشیمن را در عرض 9 ثانیه تشخیص دهد. در این مسابقه سرگرم کننده، سعی کنید این معمای تصویری و بازی فکری، که پیدا کردن تمام 6 کلمه پنهان شده در تصویر اتاق نشیمن خانواده را ببینید. فقط یک نابغه می تواند تمام 6 کلمه را در 9 ثانیه تشخیص دهد. برای رسیدن به پاسخ این معما حتما این مطلب از سلام دنیا را دنبال کنید. با ما همراه باشید.  اگر فکر میکنید که باهوش و انیشتین هستید پیدا کردن 6 کلمه پنهان در اتاق نشیمنگاه در 9 ثانیه پیدا کنید. 

معمای تصویری بازی فکری 

این معمای فکری برای کسانی است که از انجام بازی ها و پازل های سرگرم کننده لذت می برند. بازی های فکری یک معمای ساده یا یک پازل را جالب تر می کند، زیرا این بازی های فکری با تفکر خلاق حل می شوند. در حین حل این معماها، باید مسئله را کمی متفاوت و خارج از چارچوب تحلیل کنید. برای رسیدن به راه حل، باید از ذهن خلاق استفاده کنید زیرا پاسخ درست در مقابل شما نخواهد بود. بنابراین، ما با یک بازی فکری جالب آمده ایم که در آن باید تمام 6 کلمه مخفی پنهان شده در تصویر اتاق نشیمن خانواده را شناسایی کنید.


حتما بخوانید: آموزش روش بازی جنگا


آیا می توانید تمام 6 کلمه پنهان شده در تصویر اتاق نشیمن را در عرض 9 ثانیه ببینید؟

رنگی که برای اولین بار در این توهم نوری می بینید نشان می دهد که شما چه نوع نابغه ای هستید. در تصویر بالا، شما باید تمام شش کلمه پنهان شده در اتاق نشیمن را که خانواده در آن اوقات فراغت خود را در آن سپری می کنند، شناسایی کنید. در تصویر، زن و مرد مشغول خواندن کتاب هستند. گربه ای بالای کاناپه خوابیده و بچه ای در حالی که روی کاناپه دراز کشیده مشغول خواندن کتاب است.

سگی روی زمین به دختری که او هم مشغول خواندن کتاب است نگاه می کند. یک ذهن هوشیار می تواند تمام کلمات را در عرض 9 ثانیه شناسایی کند. لازم است قبل از پاسخ دادن به سوال به تصویر با دقت نگاه کنید زیرا پاسخ بسیار ساده اما مشکل است. به عنوان یک سر بالا، پاسخ این بازی فکری دقیقاً زیر سؤال داده شده است، بنابراین مطمئن شوید که زیاد دور نروید و تقلب نکنید.

پازل تصویری بازی فکری 

نکته: همه کلمات بر اساس یک موضوع هستند - کتاب و خواندن.


حتما بخوانید: چیستان با جواب (90 معما سخت، آسان کوتاه)


پاسخ بازی فکری

در این پازل تصویری باید هر 6 کلمه مخفی پنهان شده در تصویر اتاق نشیمن یک خانواده را شناسایی کنید. در ابتدا، احتمالاً بلافاصله متوجه همه کلمات نخواهید شد. اما پس از چند ثانیه، ممکن است بتوانید کلمات پنهان شده در تصویر را شناسایی کنید. این بازی فکری حتی برای افرادی که IQ خوب دارند نیز چالش برانگیز است. بنابراین ادعا شده است که اگر بتوانید تمام 6 کلمه پنهان شده در تصویر را در عرض 9 ثانیه تشخیص دهید، می توانید نابغه باشید.

پازل تصویری بازی فکری 

سخن آخر

برخی از پازل ها لزوماً به مهارت های ریاضی یا تفکر جانبی نیاز ندارند، اما آزمون ساده ای برای مهارت های مشاهده شما هستند. این معما پیچیده اما ساده بود زیرا برای حل آن به زمان و قدرت مغز کمتری نیاز دارد. اما مطمئناً وقتی در عرض چند ثانیه پاسخ را می‌فهمید، احساس خوبی دارد. 


مطالب مرتبط:

آموزش بازی اتللو ریورسی (othello)؛ چگونه در بازی اتللو برنده شویم

آموزش بازی تخته نرد برای مبتدیاناز
1
رای