بازی هوش جالب و گمراه کننده؛ کدام مخزن اول از همه پر می شود؟

بازی هوش جالب و گمراه کننده؛ کدام مخزن اول از همه پر می شود؟ تست هوش، بازی فکری جالب با جواب، معمای فکری گمراه کننده، بازی هوش، فکر می کنید کدام مخزن زودتر پر می شود، تست هوش لیوان، آیا احساس باهوشی می کنید ، ضریب هوشی شما چند است در سلام دنیا کشف کنید.

این بازی فکری به اشتراک گذاشته شده در اینستاگرام اینگونه معما را نشان داده است که دوازده مخزن به طور همزمان با باز کردن شیر آب پر می شوند. در این معما شما باید به این موضوع پی ببرید که کدام یک از مخزن ها اول پر می شوند. بازی‌های فکری به اشکال مختلف عرضه و اغلب در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شوند.

بازی های فکری هم شامل ریاضیات، زبان و ادراک بصری می شوند و هم ترکیبی از عناصر مختلف می باشند. بازی های فکری از ما می خواهند که خارج از چارچوب فکر کنیم، الگوها را تجزیه و تحلیل کنیم و برای یافتن راه حل از استدلال منطقی استفاده کنیم. به یاد داشته باشید که بازی های فکری یک راه سرگرم کننده و جذاب را برای تمرین ذهن به ما ارائه می دهند. حس داشتن رضایت از حل صحیح بازی فکری یک حس کاملاً بی نظیر می باشد. اگر در حال حاضر هوس حل کردن سریع یک معما را گرفته اید، تصویری را در این مقاله به شما ارائه کرده ایم که این کار را برای شما انجام دهد. در این مطلب سلام دنیا، ما برایتان تست هوش گمراه کننده و ساده؛ مطرح کردیم، اگر احساس می کنید که باهوش هستید ، بازی فکری: کدام مخرن زودتر پر می شود، را حل کنید و ببینید در عرض چند ثانیه می توانید به جواب برسید. با ما همراه باشید.


حتما بخوانید: آموزش روش بازی جنگا


تست هوش لیوان (مخزن) ساده ولی گمراه کننده

تصویر موجود در مقاله به ما مخازنی را با اسم های A تا L نشان می دهد که به طور همزمان توسط یک شیر آب پر می شوند. در این معما شما باید تعیین کنید که کدام مخزن زودتر از بقیه پر می شود. کدوم اسم؟ این بازی فکری مجموعه ای از دوازده مخزن متصل به هم را به تصویر می کشد که همه به طور همزمان با یک شیر آب پر می شوند. چالش در رمزگشایی این معما این است که کدام مخزن از میان دوازده تانک برای اولین بار به حداکثر ظرفیت خود می رسد. آیا برای آزمایش مهارت های تحلیلی خود آماده اید؟ خب پس به خواندن مطلب ادامه دهید.

بازی فکری؛ فکر می کنید کدام مخزن اول از همه پر می شود؟

فکر می کنید کدام مخزن اول از همه پر می شود؟ 

هنگامی که یک بازی فکری در مورد مخازن ارائه شد، علاقه مندان به پازل نظرات مختلفی را در مورد اینکه کدام مخزن اول پر می شود، بیان کردند. این درست در حالی بود که بسیاری بر این باور بودند که مخزن G برای اولین بارو زودتر از همه پر می شود و دیگران به نفع مخزن H استدلال می کردند. واکنش کاربران اینستاگرام به این بازی فکری به شرح زیر می باشد:

  • کاربر اول در اینستاگرام بر این باور بود که مخزن G برای اولین بار و زودتر از همه پر می شود.
  • کاربری دوم اضافه کرد که مخازن A، B، C، J، L، H به ترتیب پر خواهند شد.
  • کاربر سوم بیان کرد که مخزن D اول از همه پر می شود.
  • کاربر چهارم بر این باور بود که آب هرگز آنقدر پر نمی‌شود که به مخزن L برسد و مخزن  F را پر کند.
  • کاربر پنجم اینگونه نوشت که مخزن G اول از همه پر می شود چرا که به دلیل نشت کردن آب از مخزن L، آب درون مخرن F ریخته و پر نمی شود.
  • کاربر ششم در جواب نوشت که قبل از اینکه آب به مخزن L برسد وارد مخزن K می شود پس جواب او مخزن K بود.

حتما بخوانید: چگونه در بازی دوز یا تیک تاک تو (tic tac toe) همیشه برنده شویم


اما پاسخ صحیح چیست در پایین ببینید

همانطور که در تصویر پایین مشاهده می کنید، پاسخ درست مخزن F است ، اگر با دقت به تصویر نگاه کنید متوجه می شوید که ورودی برخی از مخزن ها بسته است در نتیجه هیچ آبی وارد آنها نمیشود. 

 سخن آخر

آیا توانستید پاسخ درست را بدهید، در عرض چند ثانیه توانستید معمای مخزن آب را حل کنید. می توانید این بازی هوش ساده و گمراه کننده را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید تا میزان هوش آنها را بسنجید. نظر شما در مورد این بازی فکری جذاب چیست؟ بهش فکر کنید و با مغز خود بازی راه بیندازید. می توانید در بخش بازی سایت سلام دنیا، بازی و معماهای بیشتری را ببینید و حل کنید.


مطالب مرتبط:

آموزش بازی اتللو ریورسی (othello)؛ چگونه در بازی اتللو برنده شویم

آموزش بازی تخته نرد برای مبتدیاناز
7
رای